جزئیات و بررسی بخش جدید Career Mode بازی FIFA 18

بخش Career Mode بازی Fifa 18

بخش Career Mode بازی Fifa 18 در کلیت موضوع، کمک بر واقعیت شبیه ساز بازی به دنیای واقعی دارد تا رخداد های آن قرابت بیشتری با رخداد های واقعی فوتبالی پیدا کند. با این اتفاق، فضایی بس متنوع تر و همچنین دارای عمق بیشتر درست مانند جهان واقعی را در بازی تجربه خواهید کرد.از جذاب ترین بازی های بی رقیب بین دارندگان پلی استیشن، بی شک بازی فیفا است. این بازی نزد همه ی سنین طرفدار دارد و تمام قشر ها را درگیر خود کرده است. 

بخش Career Mode بازی Fifa 18
بازی Fifa 18

بخش جدید Career Mode

کمپانی نیرومند و موفق الکترونیک آرتز EA خبر از انتشار بخش Career Mood و تغییراتی تازه در فیفا ۱۸ داده است. درست در زمانی که کمتر از یک ماه به عرضه و انتشار بازی فیفا ۱۸ باقی مانده بود، الکترونیک آرتز اطلاعات جزئی بیشتری درباره ی بخش Career Mode و تحولات آن نسبت به نسخه های پیشین را در دسترس کاربران قرار داد.

یکی از برجسته ترین ویژگی های جدید این بخش، اعمال شدن نقل و انتقالات واقعی دنیای فوتبال در بازی است. فیفا ۱۸ این امکان را برای شما فراهم کرده که در کنار این که به بازیکنان مختلف از طریق ایمیل پیشنهاد ارسال کنید و در انتظار پاسخ آنان باشید، مذاکرات این نقل و انتقالات را نیز دقیقا مانند دنیای واقعی فوتبال به انجام برسانید.
مذاکراتی که در فرم میان پرده هایی حین بازی صورت خواهد گرفت. شما در ابتدا در جلسه ای با نمایندگان باشگاه مربوط شرکت می کنید و در ارتباط با قیمت قرار داد با مدیر برنامه های بازیکن مورد نظرتان به گفت و گو و مذاکره می پردازید. وقتی نقل و انتقالات انجام شد، کلیپ خبری جالبی نیز درباره ی این واقعه مشاهده خواهید نمود که بیش از پیش فضای بازی را برای شما باورپذیر خواهد کرد. اتفاقات این چنینی به این زودی پایان نخواهد پذیرفت و شما به زودی شاهد برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی با حضور خبرنگاران، مربی تیم و بازیکن انتقال یافته خواهید بود.
کلیپ ها و میان پرده های بیشتری نیز در راه است که در حین بازی آن ها را مشاهده خواهید کرد. بخش تمرینات نیز مفصل تر شده و گستردگی بیشتری یافته است. پانزده تمرین جدید به بازی اضافه شده است که برای بازیکنان ایجاد چالش می کند. طبق اعلام کمپانی الکترونیک آرتز، با امکان ساخت تمرینات و مهارت ها هم می توانید شاهد پیشرفت بازیکنان باشید و هم کمک به بهبودی بازیکنان مصدوم نمایید.

بخش Career Mode بازی Fifa 18
بخش Career Mode بازی Fifa 18

مزایای بخش Career Mode

بخش Career Mode بازی Fifa 18 در کلیت موضوع، کمک بر شبیه سازی بازی به دنیای واقعی فوتبال می کند و رخداد های آن قرابت بیشتری با رخدادهای واقعی فوتبالی پیدا کنند. با این اتفاق، فضایی متنوع تر و همچنین دارای عمق بیشتر درست مانند جهان واقعی را در بازی تجربه خواهید کرد. یکی دیگر از تغییرات نسخه ی فیفا ۱۸ قابلیت تعویض بازیکن بدون متوقف کردن بازی است. این قابلیت کمک در جریان و روند هیجان انگیز بازی وقفه ای نیندازید و در عین حال تعویض مورد نیاز خود را در مورد بازیکنان تیمتان انجام دهید.

موتور گرافیک فراست

بازی فیفا ۱۸ از موتور گرافیکی فراست بیت (Frostbite) استفاده نموده و به همین دلیل موجب شد که تغییرات به راحتی به اجرا درآیند. این موتور گرافیکی خاص و قدرتمند توانسته برگ برنده ی بازی فیفا ۱۸ نسبت به نسخه های پیشین از جمله فیفا ۱۷ به شمار رود. با اعلام کمپانی الکترونیک آرتز مطلع شده ایم که این کمپانی علاوه بر تغییرات مذکور، برای بخش های دیگری چون آلتیمیت تیم و FUT نیز تغییرات برجسته و قابل توجهی را رقم زده است که قطعا برای مخاطبان جذاب خواهد بود.
طبق آخرین اخبار منتشر شده از سوی کمپانی موفق الکترونیک آرتز EA بازی فیفا ۱۸ همراه با تغییرات تازه اش در بخش هایی از جمله Career Mode برای کنسول های بازی پلی استیشن ۳ و ۴، پی سی، ایکس باکس۱ و ۳۶۰ و همچنین برای نینتندو سوییچ انتشار خواهد یافت و در دسترس کاربران این کنسول ها قرار خواهد گرفت. در ضمن لازم به ذکر است اگر یکی از نسخه های رونالدو ادیشن و یا آیکون ادیشن را تهیه نمایید، می توانید از نظر زمانی بازی را سه روز پیش از دیگران دریافت کنید. اگر دوست دارید بیشتر با تغییرات اعمال شده آشنا شوید، تصاویری از این تغییرات را ببینید که توسط کمپانی انتشار یافته و در دسترس شما قرار گرفته است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =