برترین بازی های PS4 برای رده سنی بین ۱۰ تا ۱۵

برترین بازی های PS4 برای رده سنی بین 10 تا 15

برترین بازی های PS4 برای رده سنی بین ۱۰ تا ۱۵

امروزه بازی های زیادی برای کنسول های خانگی ساخته می شوند که در ژانر های متفاوتی هم هستند ، از جمله این بازی ها می توان به بازی مورتال کمبت که نسخه جدید ان هم تازه امده اشاره کرد و باید گفت در این بازی شاهد خشونتی هستیم که در کمتر بازی شاهدش هستیم ، تکه تکه شدن عضای بدن به بدترین شکل ممکن! ، اما این بازی ها برای همه مناسب هستند ؟ باید گفت که خیر و اصلا اینطور نیست .
هرچند در کشور ما اصلا به این موضوع توجهی نمی شود و افراد با هر رده سنی از بازی ها استفاده میکنند که این اصلا درست نیست ، بازی ای مثل مورتال کمبت رو اصلا نباید افراد با سن ۱۰ الی ۱۵ ساله حتی ۱۸ ساله بازی کنند چون می تواند روی این افراد تاثیر بسیار بدی بگذارد.
برای همین هم هست که باید این موضوع رو جدی گرفت و هر بازی رو با توجه به رده سنی بازی PS4 کرد در ادامه به چند تا از همین بازی ها اشاره می کنیم که مناسب رده سنی زیر ۱۵ سال مناسب هستند ، این بازی ها عموما خشونت زیادی ندارند و غالبا هم مطالب اموزنده به گیمر یاد می دهند .

بازی Cuphead
این بازی از ان دسته بازی هایی هستش که برای هر سنی مناسب هست و چالش برانگیز است ، بازی شبیه بازی های قدیمی مثل ماریو به صورت دو بعدی طراحی شده است که برای کسانی که از این نوع بازی ها خوششان می اید می تواند بازی خوبی باشد و لذت بخش باشد ، طراحی در این بازی بی نظیر است و محیط بازی کاملا دستی نقاشی شده است که باعث می شود حس بازی بیشتر شود .

برترین بازی های PS4 برای رده سنی بین 10 تا 15
برترین بازی های PS4 برای رده سنی بین ۱۰ تا ۱۵

با اینکه بازی سخت است و در بازی بار ها می بازید ولی انقدر بازی زیبا هست که شما رو تشویق کند که دوباره بازی کنید، بازی طراحی خاصی برای باس های بازی قرار داده و عجیب طراحی شده اند مثلا یک گل افتاب گردان با اینکه می خندد ولی باعث میشود بار ها ببازید و دوباره بازی کنید .
یکی از قابلیت ها خوبی که این بازی دارد قابلیت بازی دونفره است که بسیار لذت بخش تر است، در کل باید این بازی رو از بهترین بازی های نه تنها در این رده سنی بلکه از بهترین بازی های کنسول دانست که تجربه ان به هر رده سنی توصیه می شود.

بازی Horizon: Zero Dawn
این بازی از ان دسته بازی هایی است که می توان برایش تا ساعت ها نقد نوشت ، ولی در اینجا به چند نکته دربارع این بازی زیبا بسنده میکنیم ، این بازی در جهان باز روایت می شود و همچنین داستان ان درباره یک دنیا است که از ربات هایی اشغال شده است که برخلاف باطن رباتی که دارند به شکل حیوان طراحی شده اند و شما در نقش یک دختر طرد شده هستنید که باید این ربات ها رو شکار کنید .

برترین بازی های PS4 برای رده سنی بین 10 تا 15
برترین بازی های PS4 برای رده سنی بین ۱۰ تا ۱۵

پس اگر از بازی جهان باز خوشتان می اید و از طرفی از مبارزه با ربات ها لذت می برید این بازی عالی است چون علاوه بر اینکه ربات ها و محیط بازی خوب طراحی شده اند جهان بازی پی اس ۴ هم به اندازه کافی بزرگ هست تا شما رو درگیر کنه ، در این بازی خشونت وجود دارد ولی نه خیلی زیاد و برای همین به افراد بالای ۱۳ سال این بازی توصیه می شود .

بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild
اگر از بازی های جهان بازی که فقط طی چند ساعت تمام می شوند و شما عملا باید ماموریت های اصلی به علاوه چند مرحله فرعی رو بروید خسته شده اید برای شما پیشنهاد ویژه ای دارم ، بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild یک بازی جهان باز واقعی است یعنی شما در طول این بازی می توانید به هرجایی بروید و هر کاری که می خواهید انجام دهید ، می توانید هر ماموریتی که دلتان بخواهد انجام دهید بدون اینکه هیچ محدودیتی برایتان وجود داشته باشد.

برترین بازی های PS4 برای رده سنی بین 10 تا 15
برترین بازی های PS4 برای رده سنی بین ۱۰ تا ۱۵

حتی می توانید همان ابتدای بازی سراغ باس اخر بازی بروید و اینکه کلا هیچ مامورتی نروید و فقط با کمانی که دارید به بازی و گشت و گذار خود مشغول شوید ، باید این بازی رو یک شاهکار دانست که هر رده سنی از این بازی لذت می برند.در بالا به سه تا از بهترین بازی ها با رده سنی زیر ۱۵ اشاره کردیم که تجربه هر کدام از بازی ها بسیار لذت بخش است .

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =