اخبار بازی های ایکس باکس, اخبار بازی های پلی استیشن, ایکس باکس, بلاگ, پلی استیشن

با برج چالش‌های داینامیک بازی پلی استیشن ۴ Mortal Kombat X بیشتر آشنا شوید

چالش‌های داینامیک بازی Mortal Kombat X

برج چالش‌های داینامیک بازی Mortal Kombat X باتوجه به برج چالش‌ها در نسخه‌های قبلی خود ساخته شده، ولی در این نسخه از بازی گیمرها با چالش‌های داینامیک بیشتری نسبت به نسخه های قبلی مواجه خواهند شد. در این بخش سه نوع چالش متفاوت وجود دارد که نام‌ آنهاعبارتند از سریع، روزانه و برترین‌ها. برخی از چالش‌ها هرساعت یک بار تغییرخواهند کرد.

چالش‌های داینامیک بازی Mortal Kombat X

بازی Mortal Kombat X

بازی مهیج Mortal Kombat X علاوه براینکه بخش داستانی و رقابت آنلاین دارد، دارای یک آپشن جدید به نام Factions است که در آن گیمرها می‌توانند در برج چالش‌ها با چالش‌های متفاوت و هیجان انگیز مواجه شوند.

اطلاعاتی در رابطه با برج چالش‌های داینامیک بازی Mortal Kombat X

برج چالش‌های داینامیک بازی Mortal Kombat X باتوجه به برج چالش‌ها در نسخه‌های قبلی خود ساخته شده، ولی در این نسخه از بازی گیمرها با چالش‌های داینامیک بیشتری نسبت به نسخه های قبلی مواجه خواهند شد. در این بخش سه نوع چالش متفاوت وجود دارد که نام‌ آنهاعبارتند از سریع، روزانه و برترین‌ها. برخی از چالش‌ها هرساعت یک بار تغییرخواهند کرد. قسمت آنلاین Mortal Kombat X  برخلاف نسخه های پیشین بسیار خشن‌تر شده است. بازیکنان باید از بین پنج گروه Black Dragon, Brother of Shadow, Lin Kuei, Special Forces و White Lotus یکی را انتخاب کرده و با امتیازات بالای خود گروه های خود را به درجات بالاتر برسانند. در این بخش گیمرها با گرفتن امتیازات بیشتر، به جوایز بیشتری دست پیدا می کنند. هرکاری که بازیکنان در بخش داستانی، رقابتی یا برج چالش ها انجام می دهند، مسقیما روی امتیازات شما در بخش Factions (گروه‌ها) تاثیر می گذارد شما را برای بردن جوایزهفتگی نزدیکتر می کند .

در یک اقدام جالب دیگراز سوی استودیوی نِدِر‌ریِلم، گفته شده هر ۲۴ ساعت یک بار  افراد دیگری از دنیای بیگانگان می‌توانند به گروه شما حمله ور شوندخالق سری Mortal Kombat یعنی اِد بون، توضیحات زیادی را در جریان این خصوصیت در بازی نداد، ولی در گفته های خود اشاره به این موضوع داشت که هر روز رویدادهای جدیدی در بازی رخ می‌دهد که گیمرها در نسخه های قبلی بازی mortal kombatشاهد آن نبودند. طی روزهای اخیر اعلام شد کمپانی های‌ولتاژ (High Voltage) سرپرست ساخت نسخه‌ی های پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ بازی Mortal Kombat X است. شرکت  های‌ولتاژ در گذشته مسئول پورت Injustice: Gods Among Us – Ultimate Edition برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی، Saints Row IV: Re-Elected و Gat Out of Hell برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان و بازی های بیشتر بوده است. کارکردن روی بازی Injustice: Gods Among Us – Ultimate Edition  این اطمینان را به مخاطبان این سبک  می‌دهد که پورت نسخه‌های نسل قبلی بازی به دستان قدرتمندی واگذار شده است. Mortal Kombat X که نسخه‌ی جدیدی  از سری بازی‌های Mortal Kombat است، تفاوت‌های بسیار گوناگونی را نسبت به نسخه های گذشته پیدا کرده است. برای مثال برای هر کاراکتر بازی سه روش مختلف برای جنگیدن در نظر گرفته است و با انتخاب کردن هرکدام ،حرکات و استراتژی‌های گیمرها برای حمله به دشمنان متغیر خواهد بود. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتری از این بازی هستید، می‌توانید پیش‌نمایش بازی Mortal Kombat X را از طریق سایت های معتبر مورد مطلعه خود قرار دهید.  Mortal Kombat  در تاریخ ۱۴ آپریل ۲۰۱۵ (بیست و پنج فروردین ۱۳۹۴) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۳، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس ۳۶۰، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی وارد بازار شد.

 حال در این جا به نسخه های ویژه و محدود بازی Mortal Kombat X می پردازیم:

نسخه‌های مختلفی برای بازی Mortal Kombat X از طرف کمپانی برادران وارنر معرفی شدند.

چالش‌های داینامیک بازی Mortal Kombat X

چالش‌های داینامیک بازی Mortal Kombat X

خریداران می‌توانند یکی از نسخه‌های  کالکتور، ویژه ( (premium و محدود بازی Mortal Kombat X را انتخاب کنند.

تمامی بسته‌ها شامل بازی اصلی هستند و قابل پیش خرید از طریق خرده‌ فروشی‌های آمریکای شمالی است. آن دسته از افرادی که که بازی را پیش خرید کنند، شخصیت قابل بازی به نام گورو را دریافت خواهند کرد. تمامی این بسته‌ها،شامل پک کمبت هستند. این پک شامل چهار شخصیت اضافی است که تا الان نام‌ آن‌ها مشخص نشده است. نسخه‌ کالکتور ادیشن، مدل کورس –  قیمت:۱۵۰ دلار

یک مجسمه‌ی اختصاصی از کاراکتر  اسکورپیون که توسط کورس طراحی شده است (کورس یک طراح و کلکسیونر مجسمه‌ها است و با این اسم مخاطبان آن را میشناسند)

یک لباس طلایی برای کاراکتر اسکورپیون که از مجسمه‌ی کورس الهام گرفته شده است.

پک کمبت: شامل چهار شخصیت اضافی است که هنوز نام‌های آن ها مشخص نیست. در این پک کاراکترهای کلاسیک و جدید بازی قرار دارند.

این ادیشن یا نسخه فقط برای پلتفورم های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در  نظر گرفته شده است.

نسخه‌ی کالکتور –قیمت: ۱۸۰ دلار: (این نسخه تنها در اروپا عرضه می‌شود و به صورت اختصاصی از طریق سایت آمازون قابل پیش خرید است) و شامل بسته های زیر است:

مجسمه‌ی اسکورپیون

استیل پک و استیل کارت اختصاصی

قسمت اول کتاب کمیک Mortal Kombat X : Blood Ties

لباس طلایی برای شخصیت اسکورپیون

پک کمبت

این نسخه نیز همانند نسخه ویژه تنها برای پلتفورم های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ قابل استفاده است.

نسخه محدود بازی – ۹۵ دلار: (به صورت اختصاصی از فروشگاه گیم‌استاپ قابل پیش خرید است)

لباس اختصاصی اسکورپیون: این لباس با همکاری استودیوی نِدِرلییَم و یکی از طرفداران هنرمند از سایت  MKKollective طراحی شده است.در این سایت بازیکنان می‌توانند زیباترین لحظات خود در بازی Mortal Kombat را به صورت عکس و فیلم آپلود کرده و به اشتراک همگان بگذارند.

پک کمبت

این ادیشن هم ففط برای ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس است.

نسخه‌ی ویژه (premium) بازی – ۹۰ دلار:

تنها به صورت دیجیتالی به فروش می‌رسد و شامل پک کمبت است. این نسخه‌ی برای رایانه‌های شخصی ویندوزی،ایکس‌باکس ۳۶۰، پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس است.

تمرکز کمپانی نِدِر‌ریِلم به صورت کامل روی نسخه‌های نسل بعدی Mortal Kombat X است و  شرکت های‌ولتاژ عرضه ی نسخه‌های نسل قبلی را برعهده دارد:

نِدِر‌ریِلم مسئول عرضه ی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ بازی Mortal Kombat X نیست. استودیو های‌ولتاژ همکار ما در این موضوع  است و تمرکز کامل آن‌ها روی نسخه‌های نسل قبلی است. تمام نسخه‌های بازی با تکنولوژی و نظارت کامل کمپانی نِدِر‌ریِلم در دست تولید قرار دارد.

بازی Mortal Kombat X دهمین نسخه از این سری جذاب و بی نظیر دنیای بازی به حساب می آید. چندماه از معرفی این بازی سبک مبارزه‌ای می‌گذرد و مخاطبان بسیار زیادی را جذب خود کرده است.

که طی ۲۳ سال گذشته کمتر کسی است که اسمی از بازی مبارزات مرگ‌بار یا همان مورتال کامبت معروف نشنیده باشد. بازیی با سبک مبارزه‌ی تن به تن که در سال ۱۹۹۲ برای نخستین بار بر روی کنسول آن زمان یعنی سگا عرضه شد و محبوبیت بی‌نظیری را در میان مخاطبان بازی‌های ویدیویی کسب کرد. نسخه‌های زیادی در این سال‌ها برای کنسول‌های گوناگون منتشر شدند که اکثر آن‌ها هم جزو عناوین موفق و مهیج بودند. شاید قسمت نهم از این سری را که می‌توان شروعی طوفانی برای دنیای بازی Mortal Kombat در نظر گرفت که در پلتفورم های نسل هفتمی حسابی آشوب برپا کرد.این نسخه  بهترین نسخه‌ی ساخته شده از ابتدا تا به الان بوده. اکنون ، خالق این مجموعه یعنی اد بون بعد از چند سال دروازه‌های این دنیای خونین را  به روی بازیکنان علاقه مند باز کرده و بازیی تحت عنوان Mortal Kombat X را به مقصد کنسول‌های نسل هشتمی و البته باز هم کنسول‌های نسل هفتم معرفی کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + بیست =