اخبار

بازی‌های “انحصاری پلی‌استیشن ۵” برای پلی‌استیشن ۴ هم عرضه می‌شوند

انحصاری پلی‌ استیشن 5

طبق رویداد پلی‌استیشن ۵ شب گذشته، سونی اعلام کرد که برخی از بازی‌هایی که قرار بود انحصاری پلی‌ استیشن ۵ باشند، راه خود را به سوی پلی‌استیشن ۴ باز کرده‌ اند.

این خبر، برای افرادی که قصد نداشتند پلی‌استیشن ۵ بخرند، خبری خوب است. شاید به این معنا باشد که حالا دلیل موجهی برای ارتقاء کنسول وجود ندارد. سونی بیان کرد که بازی‌های Spider-Man: Miles Morales، Sackboy: A Big Adventure و Horizon Forbidden West برای پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهند شد. این بازی‌ها همراه با نسخه پلی‌استیشن ۵ راه ­اندازی خواهند شد.

البته، احتمالاً فاقد برخی از ویژگی‌های پیشرفته مانند پشتیبانی بازخورد هپتیک خواهد بود و بارگذاری آن آهسته‌تر است، اما نکته خوب این است که محتوای بازی مشابه است.

سونی همچنین بیان کرد که اگر بازی‌های پلی‌استیشن ۴ را خریده باشید، زمانی که کنسولتان را به‌ روز کردید می‌توانید به صورت رایگان نسخه پلی‌استیشن ۵ بازی ها را به دست آورید. اگر نسخه دیسکی را خریده‌ اید، در صورتی می‌توانید از نسخه پلی‌استیشن ۵ ارتقاء یافته استفاده کنید که کنسول پلی‌استیشن ۵ با دیسک درایو را بخرید. اگر بازی‌های پلی‌استیشن ۴ را به صورت دیجیتالی خریده‌ اید، ارتقاء دیجیتالی رایگانی را دریافت می‌کنید که با هر دو نسخه کنسول پلی‌استیشن ۵ سازگار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =