جزئیات و بررسی آپدیت جدید بازی Minecraft از کمپانی مایکروسافت

آپدیت جدید بازی Minecraft

ناشر بازی پر طرفدار minecraft که کمپانی معروف مایکروسافت نام دارد از به روز رسانی جدیدی که برای این بازی در راه است خبر داد. بازی minecraft را می توان در دسته ی بازی های بسیار محبوب و دوست داشتتنی قرار داد و به دلیل این که این بازی، فروشش را برای تمام پلتفرم ها از مرز ۱۰۶ میلیون تومان رد کرده است و این موضوع نشان دهنده ی طرفداران بسیار زیاد بازی minecraft می باشد.

بازی minecraft
بازی minecraft

کمپانی مایکروسافت اعلام کرد که در این به روز رسانی دو رئیس جدید قرار است به نسخه های زیر اضافه شود.

اندروید ۲. ios 3 واقعیت مجازی و همچنین ویندوز

بازی minecraft را می توان در دسته ی بازی های بسیار محبوب و دوست داشتتنی قرار داد. به دلیل این که این بازی، فروشش را برای تمام پلتفرم ها از مرز ۱۰۶ میلیون تومان رد کرد و این موضوع نشان دهنده ی طرفداران بسیار زیاد بازی minecraft می باشد.

کمپانی که این بازی را ساخته (موجانگ) نام دارد اما در سال ۲۰۱۴ کمپانی مایکروسافت بازی minecraft را به همراه کمپانی سازنده اش خریداری نمود و لازم به ذکر است که قیمت پیشنهادی مایکروسافت برای عمل (۲.۵ میلیارد) می باشد.

چنان چه به دنبال تاریخ مشخصی برای منتشر شدن به روز رسانی جدید  minecraft  روی نسخه های مذکور هستید باید بگویم که هیچ یک از عوامل این بازی تاریخ دقیقی را منتشر نکرده اند و فقط در پاییزی که پیش رو داریم باید منتظر منتشر شدن این به روز رسانی باشیم.

به روز رسانی که برای بازی minecraft قرار است منتشر شود بسیار ماهرانه و به اصل و هسته ی درون بازی بسیار نزدیک می باشد.

مصاحبه کمپانی مایکروسافت درباره ی به روز رسانی بازی minecraft

دلیل این که ما به روز رسانی برای این بازی تدارک دیده ایم و نسخه های متعدد برای بازی  minecraft  منتشر می کنیم بالا بردن کیفیت است و همچنین می خواهیم امکانات را بیش از پیش افزایش دهیم. چنان چه شما این بازی را فقط برای سرگرمی تجربه می کنید و همچنین تنها کاری که در این بازی انجام می دهید ساخت بلوک های مکعبی می باشد، شکست دادن برخی از باس(رئیس) های بازی minecraft را توصیه می کنم.

در گذشته به روز رسانی هایی که برای بازی minecraft  منتشر می شد به مدت طولانی بود و هر چند وقت یک بار شاید یک به روز رسانی منتشر می شد ! و همین امر موجب شده بود تا هر گاه که به روز رسانی جدیدی برای این بازی منتشر می شود کاربران بسیار زیاد ذوق کنند و از این بابت خوشحال شوند

اما امروزه با افزایش امکانات و تکنولوژِی پس از هر به روز رسانی جدید، به مدت کوتاهی یک به روز رسانی دیگر منتشر می شود. اکنون به روز رسانی که برای رایانه های شخصی منتشر شده، نسخه ی ۱.۱۱.۱ می باشد.

شما در این نسخه شاهد (دانه های کاشتنی آهن و بال های پرنده که شبیه راکت می باشند و نیز اضافه شدن امکاناتی برای شمشیر ) خواهید بود و همچنین در این به روز رسانی زمان مناسب برای حمله به حریف را برای شما تعیین می کند و کمک بسیار زیادی  برای حمله ها، به شما خواهد کرد

آپدیت جدید بازی Minecraft
آپدیت جدید بازی Minecraft

هر به روز رسانی که منتشر می شود بسیاری از ایرادها و مشکلات را رفع می کند و این به روز رسانی هم از این قاعده مستثنی نیست به عبارتی دیگر، شاهد برخی مشکلاتی که در نسخه ی قبلی وجود داشت نخواهید بود.

اکنون می خواهم در مورد دومین تغییری که در این به روز رسانی است صحبت کنم ، یعنی بال های پرنده که شبیه راکت هستند. این بال ها حس خوب پرواز کردن را به شما القا می کند.

همان طور که می دانید این ویژگی در نسخه قبلی هم وجود داشت اما در این نسخه پیشرفته تر شده و شما هم زمان با پرواز کردن می توانید کار های خارق العاده و جذابی همچون : آتش بازی انجام دهید.

بازی minecraft یکی از پر فروش ترین و پر طرفدار ترین بازی های ویدئویی تلقی می شود و همچنین کمپانی موجانگ تمام تلاش خودش را کرده تا با منتشر کردن به روز رسانی های جدید طرفداران این بازی را از دست ندهد و کاربرانی که جذب این بازی می شوند روز به روز افزایش پیدا کنند و خوشبختانه تلاش این کمپانی با موفقیت رو به رو شده است.

نسخه های پی سی اولین نسخه هایی هستند که از این به روز رسانی ها بهره مند می شوند و بعد از آن برای بقیه ی نسخه ها یعنی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر می شوند. اما این را هم بگویم که دارندگانی که به نسخه های ps4 و نیز ایکس باکس وان دسترسی دارند پی از مدت کوتاهی می توانند، به روز رسانی های جدید را تجربه کنند.

باس های MINECRAFT

تعداد باس هایی که در بازی MINECRAFT  قرار دارد ۳ مورد است این باس ها عبارت اند از:

  • Ender dragon 1
  • The wither 2
  • Elder guardian 3

اگر بخواهیم این باس ها را با جزئیات بیشتری نگاه کنیم باید بگویم که در به روز رسانی که قرار است منتشر شود باس های شماره ی ۲ و نیز شماره ی ۳ برای پلتفرم های زیر قابل دسترسی خواهد بود.

( نسخه اندروید _ ویندوز ۱۰ _ ios  _ هدست واقعیت مجازی سامسونگ gear VR )

یکی از موارد دیگری که قرار است در جدید ترین به روز رسانی بازی minecraft حضور پیدا کند (کد های دستوری) می باشد. کد های دستوری را میتوان به کد های تقلب یا به عبارتی دیگر به کد های cheat  تشبیه کرد.

حال شاید برایتان سول پیش بیاید که کارایی این کد ها چیست؟

شما با استفاده از کد های دستوری قادر خواهید بود تا در برخی مواقع ضروری  هیولایی را احضار کنید یا مثلا استفاده کردن برخی از ابزار های واجب در هر کجای نقشه که به آن نیاز دارید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 3 =