انتشار بازی Planet Alpha استودیو Team 17

بازی Planet Alpha

بازی Planet Alpha توسط استودیو Team 17 در سال ۲۰۱۸ منتشر شده و یک بازی ماجراجویانه و اکشن است.در این بازی شما در یک دنیای جدید و ناشناخته چشم باز می کنید و از این کشف جدید کمی سردرگم و متعجب خواهید شد. در این بازی شما به عنوان یک موجودی شبیه به انسان در یک سیاره ی جدید و عجیب قرار می گیرید ، جایی که توسط بیگانگان و موجودات فضایی تسخیر شده و آنها در تلاش هستند تا اکوسیستم و ترکیب جانداران آن سیاره را تغییر دهند.

عکس بازی Planet Alpha
عکس بازی Planet Alpha

در این بازی تمام چیزهایی که در یک سیاره وجود دارد به راحتی دیده می شوند ، گل های غول پیکر رنگارنگ، چرخش شب و روز، بوته ها ی گیاهان، خاک وحتی جانورانی مانند پشه و مگس، بوته های سرخس که با درخشش خود زیر نور خورشید جذابیت خاص را در ابتدای بازی ایجاد می کنند. اینجا جهانی است که شما هیچ چیزی در مورد آن نمی دانید و کاملا از شرح آن عاجز هستید اما قصد دارید تا فورا به کشف آن ادامه بدهید.

شیوه ی طراحی و استفاده ویژه از رنگ ها در مدل های مختلف، استفاده ماهرانه از سایه و پرسپکتیو زیبا که در همه ی نقاط این بازی دیده می شود و محل های بی شماری که برای انجام ماموریت ها در نظر گرفته شده اند تلاش سخت و کار طولانی طراحان این بازی را نشان می دهد.

موجوداتی شبیه به دایناسورهای جهش یافته که از نمای دور قابل رویت هستند و موجودات عجیب و غریب که در این فضا مشغول چرخیدن هستند شما را در ابتدای بازی متعجب می کنند.اینها همه موجودات فراوانی هستند که دوست شما نیستند (مخصوصا یک جانور غول پیکر که شما در عمق بازی با آن برخورد خواهید کرد و از ابتدای بازی یکی از مهمترین تهدیدها برای شما است)، اینجا خانه ی آنها است و شما یک غریبه در میان آنها هستید.

در میان این بازی شما با ارتشی متشکل از ربات های پیشرفته روبرو خواهید شد که قصد دارند شما را نابود کنند و سیاره را تصرف کنند. در این بازی شما می توانید بدون هیچ قانونی با این ربات ها مبارزه کنید ومی توانید با استفاده از محیط پیرامون استتار کرده و به آنها نزدیک شوید اما به یاد داشته باشید که آنها به خوبی مراقب هستند و دائما در حال گشت زنی در اطراف خود هستند تا کار شما را در این بازی سخت تر کنند. پایه و پلتفرم این بازی به خوبی و به سادگی تمام طراحی شده، زمانی که شما به موجود بیگانه ای رسیدید اگر به اندازه ی کافی به او نزدیک شدید می توانید او را مورد حمله قرار دهید.

از لبه ی صخره ها بالا بروید و برای رد شدن از میان تخته سنگ ها می توانید دولا شوید و یا بخزید. شخصیت بی باک این بازی قابلیت هایی نظیر پرش بلند و یا حالت شناور بر روی آب را دارد و می تواند اندازه ی پرش خود را برای تنظیم حمله مشخص کند.تمام جزئیات توسط طراحان در این بازی به خوبی رعایت شده و این بازی در ده مرحله ی نسبتا طولانی قرار گرفته. حرکت در این بازی پلی استیشن نقش بسیار مهمی دارد، به عنوان مثال شما می توانید برای رسیدن به هدف خود در زمان دقیق و مشخص پرشی را انجام دهید و یک فاصله ی طولانی را طی کنید.

بازی Planet Alpha
عکس بازی Planet Alpha

در این بازی چند مرحله ی کم اهمیت و مخفی وجود دارد که دقت بالایی برای رسیدن به آنها الزامی است. این بازی دارای یک داستان خطی است و ابهاماتی که در انتهای هر مرحله به وجود می آید کاربر را تشویق می کند تا بازی را ادامه دهد. این بازی دارای گرافیک بالایی است و طراحان آن برای ایجاد چنین محیط زیبایی بسیار تلاش کرده اند. ممکن است زمانیکه به شئی ای نزدیک شوید و یا در حالت دویدن قرار بگیرید نمای اجسام کمی شطرنجی شود که البته اجتناب ناپذیر است. در تمام این بازی نواقص کوچکی وجود دارد اما جاه طلبی تیم طراح و گرافیک بالا به همراه گیم پلی ساده ولی جذاب و چالش برانگیز این نواقص را در دل خود محو کرده اند.

تمام این ویژگی های مثبت باعث شده تا شما در فضای جالب و هیجان انگیز گرفتار شوید. در این بازی علاوه بر توجه به جزئیات ،به ظرافت محیط و سبک هنری نیز توجه شده.این بازی با پازل های ترسناک و هیجان انگیز و نبردهای سخت و خطرناک به خوبی کاربر را به چالش می کشد. کارشناسان و منتقدان به این بازی نمره ی۹ از ۱۰ را داده اند و این بازی با استقبال بسیار بالایی مواجه شده و فروش فوق العاده ای را تجربه کرده است. شما می توانید از تجربیات دیگر کاربران در سرتاسر جهان استفاده کنید و با تماشای تریلر آن از فضای جالب و هیجان انگیز و گرافیک بالای آن مطلع شوید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + هجده =