بررسی انتشار نسخه سوم بازی مکس پین توسط کمپانی Rockstar

نسخه سوم بازی مکس پین

نسخه بازی مکس پین یکی از قدیمی ترین و همچنین از پرطرفدار ترین گیم هایی است که تا کنون شناخته شده است.و حتی ممکن است بسیاری از بازیکنان حرفه ای تجربه های اولیه ی خود را ابتدا از این بازی شروع کرده باشند. بازی پلی مکس پین، چه در ان موقع و چه اکنون خیلی بازی انقلابی می باشد.با انتشار ورژن سوم گیم به این نتیجه رسیدیم که این المان توانایی این را دارد که توجه بازیکنان و کاربران زیادی را به سمت خود بکشاند.

بازی مکس پین 3
بازی مکس پین ۳

نسخه بازی مکس پین یکی از قدیمی ترین و همچنین از پرطرفدار ترین گیم هایی است که تا کنون شناخته شده است.و حتی ممکن است بسیاری از بازیکنان حرفه ای تجربه های اولیه ی خود را ابتدا از این بازی شروع کرده باشند.

بدون شک می توان گفت که شرکت رمدی موفقیت خود را مدیون نسخه ی اول و دوم بازی مکس پین است.و سم لیک که نویسنده و کارگردان بسیار موفق و معروفی در صنعت بازی است، بازی مکس پین باعث شد که به یکی از بازی سازان معروف و حرفه ای تبدیل شود.سم لیک داستانی را نوشت که باعث شگفتی خیلی ها شده بود.  

داستان  Max Payne در دوره ی خودش تا حدودی دارای پیچیدگی بود و نمی شد که آن را به روش دیگری بیان کرد.این مسئله در ان زمان هم انقدر مشکل بزرگی نبود.

فضا سازی و گرافیک این بازی بسیار عالی و فوق العاده بود و تا حد زیادی مورد توجه واقع شده بود. این بازی  قرار بود در سال ۱۹۹۹ ارائه داده شود به همین خاطر، نمایش های اولیه ی مکس پین در سال ۱۹۹۸ و در E3 همان سال انجام شدند.

تولیدکنندگان سری فیلم های ماتریکس مکس پین را با این فیلم ها مقایسه کرده و گفتند که مکس پین تقلید است تا به نفع خودشان باشد و سود ببرند در حالی  Bullet Time در سال ۱۹۹۹ و قبل از تولید ماتریکس ایده پردازی شده بود.

 اولین نسخه ی مکس پین در سال ۲۰۰۱ ارائه شد و دومین نسخه ی آن هم دو سال بعد در سال ۲۰۰۳ با نام  Max payne 2: The Fall of Max Payne  در بازار ارائه شد.موسیقی این بازی هم بسیار عالی و حتی به عنوان یک شاهکار می توان به شمار آورد.

نسخه ی سوم این بازی ۹ سال بعد یعنی در سال ۲۰۱۲ به عنوان Max payne 3 به بازار آمد.نسخه ی سوم مکس پین را کمپانی Rockstar به تنهایی تولید کرد.

توضیحاتی در رابطه با نسخه سوم بازی مکس پین

مکس پین ۳ عالی است یا بهتر است بگوییم شاهکار است. همان گونه که در واقعیت تولید نسخه ی سوم مکس پین ۹ سال زمان برد وقتی به داستان بازی دقت کنید متوجه می شوید که داستان درون بازی نیز ۹ سال بعد از اتفاقات نسخه ی دوم مکس پین دنبال می شود.همان گونه که نسخه های اول و دوم ۲ سال فاصله داشتند و فاصله ی داستانی ان ها نیز ۲ سال بود، در نسخه ی سوم نیز این فاصله ی زمانی رعایت شده و مکس در میانسالی و به تنهایی زندگی خود را به سر می برد. با تکرار کردن مادام زندگی که سپری کرده بود و خاطره های خوب و بد و تنها رفیق خویش را مشروب می دانست و خوردن قرص هایی که او را ارام می کرد. 

نسخه سوم بازی مکس پین
نسخه سوم بازی مکس پین

مکس پین یک گیم ویدیویی به طرح شلیک کردن تیر سوم شخص و عنوان اغازین بخشی از پکیج گیم هایی که به دست شرکت رمدی انترتینمت ساخته شده است که در ماه ژوئیه سال ۲۰۰۱ برای شرکت مایکروسافت عرضه گردیده است.اکنون یک ورژن سازنده از این گیم در آن زمان برای دستگاه های پلی استیشن ۲ و دستگاه های ایکس باکس و دستگاه های گیم بوی ادوانس به دست کمپانی راک استار گیمز انتشار داده شده است.

کارگاه بازی رمدی بعد از تشکیل دادن بخش دوم این پکیج در سال ۲۰۰۳ Max payne 2: The Fall of Max این حق را دارد که درجه ی این پکیج  را به کمپانی مادر راک استار گیمز یعنی تیک توو به فروش رسانده تا بخش سوم به دست صاحب نوینش در سال ۲۰۱۲ تشکیل داده شود. احتمالا بهترین بخش تجربه ای که از این پکیج را داشته ایم گرفتن کلید Shift  و صحنه ارام کردن جایگاه شلیک کردن بود که در ان موقع گیمر های زیادی از ان حمایت و استقبال کردند. اکنون با انتشار نخستین بخش این پکیج برای دستگاه پلی استیشن ۴، مکس پین ۲ نوین ترین گیم خواهد شد که به فهرست گیم های دستگاه پلی استیشن ۲ انتشار گردیده است. برای دستگاه نسل هشتمی سونی این اثر پیوند می خورد.در ماه دسامبر سال ۲۰۱۵ یا اذر ماه سال ۱۳۹۴ موقعی که نخستین گیم های این فهرست بیان گردیده شد شوهی یوشیدا سرپرست کارگاه های بازی دنیای شرکت سونی، بیان نمود که شرکت سونی با کل قدرت مشغول انجام کار بر روی گیم های بیشتری از دستگاه پلی استیشن ۲ می باشد تا ان ها را به شکل مرتب و پیوسته برای دستگاه پلی استیشن ۴ انتشار نماید.این کمپانی ژاپنی همین گونه از گیمر های خویش برای بیان کردن گیم هایی که برایشان محبوب است که خواستار این هستند که برای دستگاه پلی استیشن ۴ انتشار گردند نظر سنجی را قرار داده است.درباره ی نقد ارزش هم یوشیدا قبل از این اشاره نموده است که تکنولوژی یکسان سازی امولیشن که این پورت نمودن را برای ان ممکن کرده است و برای شرکت سونی این امکان به ارزانی خلاص نگردیده است. به همین علت می باشد که این کمپانی ۱۰ تا ۱۵ دلار برای گیم هایی که امکان دارد حتی از قبل داشته اید هزینه ای را دریافت بنماید. همانگونه که در اغاز گویا بودم مکس پین ۳ بدون تردید یک پدیده ی شاهکار می باشد.مکس پین یک گیمی می باشد که خیلی تاثیر زیادی بر روی کاربر می گذارد.من خواهان این می باشم که بر روی کلمه ی تاثیر گذار تاکید بنمایم.

بازی پلی مکس پین، چه در ان موقع و چه اکنون خیلی بازی انقلابی می باشد.با انتشار ورژن سوم گیم به این نتیجه رسیدیم که این المان توانایی این را دارد که توجه بازیکنان و کاربران زیادی را به سمت خود بکشاند.

در اخر باید بیان کرد که بی تردید مکس پین یکی از بالاترین گیم هایی می باشد که تشکیل داده شده است در زمان گیم های ویدیویی، اگر شما هم از این تجربه بهره نبرده اید اشتباه بزرگی را در بر داشته اید.بی انکه از قبل این گیم را تجربه نموده اید یا خیر این گیم را تهیه نمایید تا از این پدیده ای که دیگر تکرار نمی شود لذت کافی را بهره مند شوید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − دو =