اخبار بازی های ایکس باکس, اخبار بازی های نینتندو سوئیچ, ایکس باکس, بلاگ, نینتندو سوئیچ

بررسی بازی نینتندو سوییچ My Friend Pedro ساخته ی DeadToast

My Friend Pedro

راه های مبتکرانه بسیاری برای قتل و کشتار دشمن ها در این گیم موجود می باشد که بهترین قسمت های My Friend Pedro در یک زمان رقم خورده می شوند که به دنبال ان ها می روید .

My Friend Pedro

My Friend Pedro

بررسی بازی نینتندو سوییچ My Friend Pedro ساخته ی DeadToast

My Friend Pedro نوین ترین گیم دیوالور دیجیتال ,با میکس نکته هایی مثل موز ,ماهیتابه و اسلوموشن های مکس پینی,تجربه اکشن شگفت انگیز و عجیبی می باشد که صد در صد همیشه هم در اوج پیدا نمی شود .پی گیران کنفرانس های E3,صد در صد اجراهای عجیب و غریب دیوالور دیجیتال را در سال های پایانی در خاطرشان است .

در راستای هنرنمایی های مجری معروف این کمپانی در کنفرانس سالی که سپری گردید ,دیوالور گیم My Friend Pedroرا بیان نمود که یک اثر اکشن دو بعدی شگفت انگیز به چشم می اید و اکنون بعد گذراندن کمی بیش تر از یک سال, این گیم برای دستگاه های نینتندو سوییچ و کامپیوتر شخصی انتشار گردیده شده است و نیت ما این می باشد که در این مقاله ان را تماشا و مطالعه نماییم و این نکات را مورد بررسی قرار بدهیم که ایا My Friend Pedro به میزان اجرا هایش اثری می باشد که بسیار مفرح و پر از شگفتی می باشد یا خیر ؟برای پاسخ مختصر و کوتاه به این پرسش ,ما توانایی این را در بر داریم که My Friend Pedro را به سواری با یک خودرو شکیل در بزرگ راهی تهی از خودرو و مانع تشبیه نماییم که در ان بزرگ راه ما توانایی این را در بر داریم که با اخرین سرعت در ان رانندگی نماییم و هر کاری را که خواستار و دوست دار ان می باشیم را انجام بدهیم ولی خب بعضی اوقات هم موانعی بر سر راه ما قرار گرفته می شود که سدی می شود برای اینکه ما خیلی زیاد از این ازادی که داریم لذت نبریم .

ولی برای جواب دادن مختصر و بررسی این نکته که این مثال که این گیم اکشن چه ربطی به مثالی که زدیم دارد . My Friend Pedro ک کسب تجربه شوتر /دستگاه دو بعدی می باشد که ماجرای ,نقش خیلی زیادی را در ان دارا نمی باشد .در صورتی که گیم در لحظات شروعش گیمر را با شخصیت اولی که کاراکتری با نقابی روی صورت می باشد اشنا می سازد و همچنین به این نتیجه می رسیم که در راستای این داستان سرایی ,قرار می باشد یک موز, بله شما درست متوجه شدید یک موز به نام پدرو هم با ما همراه می باشد !

به جز این گیم صرفا تجربه ای با محوریت نابود ساختن رقیبان و فتح کردن مرحله ها می باشد و فقط در اخر ان و بعد از نابود ساختن باس فایت گیم می باشد که نکات بسیاری از ماجرای گیم و انگیزه کاراکتر ان از این اندازه بالای قتل و کشتار را در اختیار ما گذاشته می شود .

هر چند که نبود ماجرا در همچین اثری, مسئله ای نمی باشد که بشود ان را یک عیب و نقص دانست و در نظر گرفتن گیم به جوانب دیگر دلیل شده است تا در کل احتیاجی هم به تشکیل داده شدن ماجرایی پیچیده تر و مبهم تر در ان احساس نگردد. همچنین تقریبا پایان بندی جذابی می باشد که توانایی این را در بر دارد که خاطرات زیبایی از ان را در ذهن مخاطبانش جای کند .

همین طور مزاح های پدرو در راستای این ماجرا جویی و ارجاعات زیبای گیم به اثر های دیگر هم نکته هایی می باشد که توانایی این را دارند که از حیث ماجرایی بسیار جذاب باشند .در نبود ماجرا, My Friend Pedro نکات بسیاری برای اجرا کردن دارا می باشد .در صورتی که در ظاهر با یک گیم شوتر معمولی مقابله می کنیم که دارای ۴۰ مرحله گوناگون می باشد و در ان عناصر پلتفرمر هم نقش خیلی حائز اهمیتی را دارا می باشد ,ولی در اصل در این ساخته کارگاه بازی دد توست بسیار از این که خلاص نمودن مرحله ها و اتمام کردن گیم حائز اهمیت است ,چگونگی مرور این راه و چگونگی به انجام رساندن قتل و کشتار ها مهم و بسیار حائز اهمیت می باشد .

این نکته نشات گرفته می باشد از ذات این گیم و وسیله ای می باشد که My Friend Pedro در دست گیمر هایش قرار می دهد .گفتگو کردن در این مورد, بدون بررسی کردن روند گیم و مرحله های ان ,غیر ممکن میباشد و به این خاطر هم این بها را بدهید تا اندکی بیش از حد معمول وارد نکات کوچک گیم بشویم .

از ان لحظه نخست گیم ,مکانیزم اسلوموشن و یا همان ارام نمودن مدتی که در دست شما قرار گرفته شده است که نقش غلیظی در تشکیل صحنه های سینمایی گیم اجرا می نماید .به لطف این کاربرد ,در تجربه ای مانند به پکیج گیم های مکس پین این توانایی را در بر دارید که با ارام نمودن تایم و میکس ان با کارهایی مانند شیرجه زدن, دشمن های گیم را که به طور معمول بسیار پر تعداد می باشند ,به سینمایی ترین حالتی که امکان دارد از میان بردارید .

My Friend Pedro

My Friend Pedro

هرچند که این خصوصیت, در مقایسه با قسمت های دیوانه وار تر My Friend Pedro خیلی ساده به چشم می اید و حتی اگر راستش را بخواهید گیم ان جور که امکان دارد و باید باشد ,حداقل در اندازه های سختی کم تر کار نمی نماید که این احساس به گیمر وارد شود که به بهره از کاربرد اسلوموشن احتیاج داریم .

راه های مبتکرانه بسیاری برای قتل و کشتار دشمن ها در این گیم موجود می باشد که بهترین قسمت های My Friend Pedro در یک زمان رقم خورده می شوند که به دنبال ان ها می روید .به طور مثال اگر ماهیتابه ای در اطرافتان تماشا نمودید ,فقط کافی می باشد که با وارد کردن یک لگد ان را در هوا پرتاب و بعد با نشانه گرفتن ماهیتابه و بازتاب تیر هایتان از روی ان , دشمن هایتان  را تیکه و پاره نمایید .

یا بعد از کسب نمودن کلت یا یوزی دوم ,توانایی این را دارا می باشید که با بهره گرفتن از کلید راست ماوس در یک زمان دو نقطه گوناگون را مورد نشانه قرار بدهید و با پرشی به وسط تیم دشمن ها در یک زمان دشمن هایی را که در اطراف شما قرار گرفته اند را از پا در بیاورید و ان ها را نابود سازید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =