بررسی بازی پلی استیشن ۴ Uncharted 4 ، یک بازی اکشن و نفس‌گیر

بازی پلی استیشن 4 Uncharted 4

با در نظر گرفتن این که بازی پلی استیشن ۴ uncharted 4: A thief s end رهایی زیادی را نسبت به ورژن های گذشته این پکیج در دست گیمر ها قرار داده است، ولی شبیه ورژن های سابق این پکیج، بار دیگر هم در انچارتد چهار شاهد صحنه های جنگی نفس گیر و پایبند بودن به بنیاد واقعی این پکیج خواهیم بود.

بازی پلی استیشن 4 Uncharted 4
بازی پلی استیشن ۴ Uncharted 4

با در نظر گرفتن این که بازی پلی استیشن ۴ uncharted 4: A thief s end رهایی زیادی را نسبت به ورژن های گذشته این پکیج در دست گیمر ها قرار داده است، ولی شبیه ورژن های سابق این پکیج، بار دیگر هم در انچارتد چهار شاهد صحنه های جنگی نفس گیر و پایبند بودن به بنیاد واقعی این پکیج خواهیم بود.

در جریان گالری گیمز کام در سال ۲۰۱۵، ان موقعی که یکی از گزارش گران از افراد ناتی داگ سوال پرسید که آیا انچارتد چهار شاهد سیستم ترقی شخصیت می باشد و جواب این پرسش خیر بوده است.

با تماشا نمودن گیم the lastof us و بودن سیستم ترقی در ان، بعضی از دوست داران فکر نموده اند که درگیم انچارتد چهار هم شاهد همچین ویژگی خواهیم بود.

ناتی داگ در جواب به این مقایسه بیان نموده است که :the last of us یک گیم به صورت تاکتیکی می باشد که پلی کردن این گیم به شکل اهسته ای سپری  شود.

بر عکس این گیم، در پکیج انچارتد همه چیز با شتاب و به شکل اکشن نفس گیر می باشد. نیتن شبیه جول در زاویه ای پنهان نمی شود  تا به جنبش بعدی خویش برای بقای عمر بی اندیشد. او بدون هیچ فکری به حرکت در می اید و از جایگاهی که برایش پیش امده است که این تکان منجر به پیشرفت پکیج انچارتد می باشد.

اظهار نظر ارن میر در رابطه با بازی پلی استیشن ۴ Uncharted 4

ارن میر، مدیر ارتباطات شرکت ناتی داگ در گیمز کام سال جاری به حمایت گران اطمینان خاطر را داد که با بودن تغییرهایی که به وجود امده است در شکل روایت ماجرا و شخصیت پردازی،  uncharted 4 :A thief s end به بنیاد این پکیج که یک گیم جالب، شگفت اور و اکشن نفس گیر می باشد پایبند می ماند.

میر در پایان گفتگو های خویش بیان نمود که اجرای E3 2015 انچارتد چهار خلاصه ای می باشد از ویژگی های گیم که شامل صحنه هایی می باشد که پر از شگفتی و مشاجره نیتن با شخصیت هایی می باشد که با او نزدیکی دارند را به اجرا در اورده است.uncharted 4:A thief s end که براین مبنی بود که در سال ۲۰۱۵انتشار گردد، حداکثر تا اخرماه مارس سال۲۰۱۶ و یا در ماه های اسفند و فروردین به شکل کاملا انحصاری برای ی دستگاه پلی استیشن ۴ انتشار می شود.

در روند اجرا کردن گالری gamescom 2015 کارگاه بازی خوش اسم naughtydog تایید نمود که عنوانی که مورد انتظار است برای uncharted 4 :A thief s end از سیستم ترقی و زمینه بندی شخصیت برخوردار نمی باشند و در گیم گواه مراحل اکشن و پر از شگفتی گذشته است.

این دفعه خیلی پر بار تر و قوی تراز گذشته جلو می رویم و گیم کاملا به بنیاد واقعی این پکیج وفادار می ماند.برای موارد بیشتر با ما همراه باشید.

این گزارشات بر گرفته از گپ گزارشگر وب سایت segmentnext با مدیریت روابط عمومی naughtydog، مستر. Arne meyer می باشد. وی در بازخورد به پرسشی مبنی بربودن سیستمی مانند با مکانیزم درجه بندی و بالا رفتن شخصیت گیم uncharted 4 در the last of us این تائیدیه را دادند که گیم از همچین سیستمی برخوردار نمی باشد. مستر meyer در این راستا بیان نمودند که : پایانی ترین داستان جویی nathan drake به شکل و بنیاد پکیجی که کماکان تکمیل شده بود، وفا دار مانده است. بودن همچین سیستمی، مکانیزم درجه گذاری و اپدیت شخصیت دلیل بر این شده است که ایجاد اختلال در این راستا وجود دارد. the last of us یک گیم به شکل تاکتیکی می باشد که با پیش رفتن به مراتب اکشن تر و پر از شگفتی بیشتری خواهد شد و این روند با شتاب بیشتری جلو می رود.

بازی پلی استیشن 4 Uncharted 4
بازی پلی استیشن ۴ Uncharted 4

وی افزود: دمویی که درE3 سال جاری در این گیم مشاهده نمودید، در اصل یک خلاصه اندک از مواردی می باشد که در انچارتد ۴ در انتظار شما می باشد.

همین طور وی این دمو را اجرایی پر از هیجان و شگفتی برای به وجد در اوردن بینندگان تلاقی ننموده اند و مواردی که خیلی غافل گیر کننده است در انتظار نشسته اند.

Naughty dog در گذشته ادعا داشته است که مرحله های گیم هنوز در دست تشکیل داده شدند می باشد و افراد گروه تشکیل دهنده در حال عوض کردن و محکم کاری نمودن خیلی از ایتم ها و عنصر ها می باشند.

و همین طور اقای neil druckmann قبل تراز توانایی دستگاه پلی استیشن چهار به گفتگو پرداخته و این اثر برای ان ها قابل ستودن می باشد و در مورد بودن ماجرا جویی های بسیاری  انتقاداتی را بیان نموده اند.

Uncharted 4:A thief s end. احتمالا در فصل بهار سال۲۰۱۶ میلادی به شکل کاملا انحصاری برای دستگاه پلی استیشن ۴ عرضه گردیده است.

گیم unicharted 4 توانایی این را در بر داشت که مرز میان فیلم های پر هزینه هالیوودی را کاهش دهند.ماجرا جویی، دیالوگ ها و میکس ان ها پر لذت ترین المان های گیم پلی، شاهد این ادعا می باشد.

مواقعی که به سابق نگاه می کنیم و به دنبال گیم های قدیمی و کهنه می رویم, خیلی ساده جای پای کارگاه بازی ناتی داگ درقالب گیری خاطره هایمان از گیم های ویدیویی را حس می نماییم، از ان کراش محبوب تا جک و دکستری که اثر فراوانی بر روی گیم های کلاسیک را در بر دارد.

اکنون در زمان سفر می نماییم و به روزی خواهیم رسید که این کارگاه گیم برای بار نخست نیتن دریک را به شخصیت هایی که بی نهایت می باشند در گیم های ویدیویی می افزایند.

موقعی که انچارتد چهار اغاز می گردد, توانایی این وجود ندارد که علامتی از نیتن. دریک گذشته یافت. نه ذوق و هیجانی, نه گنجی و حتی یک ابزار جنگی واقعی وجود ندارد !اکنون او و النا فشر همراه او در ورژن های گوناگون که یک گزارشگر به صورت مستقل می باشد، رل همسری را برای نیتن دریک اجرا می نماید که ایامی را با او تجربه نموده است که در ان خاطرات بسیاری از او دارد.احتمالا اغاز انچارتد چهار ان ذوق و شوق گذشته را در بر نداشته است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 10 =