بررسی بازی Halo: The Master Chief Collection

بازی Halo: The Master Chief Collection

یکی از بهترین بازی هایی که توانسته است مخاطبان زیادی را به خود جذب کند بازی Halo: The Master Chief Collection می باشد. اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که طرفدار گیم های هیجانی و ماجراجویی می باشید پیشنهاد می کنیم حتماً این بازی را را تجربه کنید، بطور کلی می توان گفت این نوع بازی بیشتر برای افرادی که با چنین موضوعاتی سازگاری دارند قابل استفاده می باشد.

بازی Halo: The Master Chief Collection
بازی Halo: The Master Chief Collection

یکی از پیشرفت های چشم گیر در دنیای امروزه مربوط به بازی ها می شود، که می توان آن را به عنوان یک فناوری گسترده ای به حساب آورد. بازی ها در زمان های گذشته بسیار متفاوت بودند، اما با گذشت زمان رفته رفته با پیشرفت های زیادی روبرو شدند. شرکت ها و استودیوهای متفاوتی در این راستا در حال تلاش اند تا بازی های مختلفی را با کیفیت بالایی در اختیار بازیکنان و علاقه مندان بازی قرار دهند، به همین منظور آن ها با استفاده از طراحان و برنامه نویسان ماهری بازی هایی را منتشر می کنند که از کیفیت بالایی برخوردار باشند و تا حد امکان نیاز و توقعات مخاطبان را نسبت به بازی ها رفع کنند. معمولاً بازی ها بر اساس شرایط سنی افراد ایجاد می شوند و کاربران براساس رده های سنی مختلف می توانند بازی خود را انتخاب کنند.

از نظر یک بازیکن و کاربر بازی جذاب بنظر می رسد که از کیفیت و گرافیک بالایی برخوردار است. همچنین بازی هایی که از مراحل مختلفی طراحی شده اند و قسمت های مختلفی را در خود جای داده اند مسلماً از کاربران زیادی برخوردار هستند. بازی ها را می توانیم یک عامل تأثیر گذار در روح و روان انسان ها به حساب آوریم، چرا که موجب وابستگی بازیکن نسبت به بازی می شود. یکی از بهترین بازی هایی که توانسته است مخاطبان زیادی را به خود جذب کند بازی Halo: The Master Chief Collection می باشد. اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که طرفدار گیم های هیجانی و ماجراجویی می باشید پیشنهاد می کنیم حتماً این بازی را را تجربه کنید، بطور کلی می توان گفت این نوع بازی بیشتر برای افرادی که با چنین موضوعاتی سازگاری دارند قابل استفاده می باشد.

 این بازی جزء بازی های هیجانی و ماجراجویی به حساب می آید که نسبت به سایر بازی ها از همه لحاظ مجزاتر بنظر می رسد. این بازی از نسخه های مختلفی توسط شرکت مایکروسافت روانه بازار شده است، که برای تمامی دستگاه های بازی قابل استفاده می باشد.

اگر بخواهیم بازی Halo: The Master Chief Collection را به چالش بکشیم باید بگوییم که این بازی از مراحل مختلفی با شخصیت های متفاوتی طراحی شده است. محتوای اصلی بازی مربوط به بخش های مختلف تیراندازی می شود، که از مجموعه های مختلفی طراحی شده اند. این مجموعه نسخه های مربوط به هیلو را شامل می شود، مانند: نبردهای مختلف، هیلو ۲، هیلو ۳ و هیلو ۴ و … این مجموعه را می توانیم یکی از حالات مختلف بازی بشمار آوریم که بصورت گروهی و چند نفره قابل اجرا است. دراین بازی امکان دارد با موانع مختلفی روبرو شوید، که باید تمام تلاش خود را بکار ببرید تا بتوانید آن ها را از سد راه خود برکنار کنید.

شخصیت تخیلی Master Chief در بازی Halo: The Master Chief Collection

یکی از شخصیت های تخیلی این بازی که در کلیپ آن می توانید مشاهده کنید Master Chief می باشد، که به آن افسر درجه داران نیز گفته می شود. این شخصیت با توجه به تخیلی بودنش نقش مهمی را در بازی ایفا می کند. در بازی Halo می توانید قسمت های مختلف بازی را امتحان کنید، و بخش های مختلفی را برروی بازی اعمال کنید با اعمال سازی هر بخش در هرقسمت از بازی به راحتی می توانید بازی خود را با مرحله های مختلفی پشت سر بگذرانید، این عامل موجب می شود بازیکن برای پیش بردن بازی ها تلاش بیشتری کنند تا درنهایت بتوانند به مرحله آخر از بازی برسند.

 اگر بخواهیم به قیمت اصلی این بازی اشاره کنیم باید بگوییم که هنوز قیمت دقیق این بازی اعلام نشده است، اما اگر بخواهیم از نظر انتشار این بازی را شرح دهیم باید بگوییم که ابتدا نسخه های بازی بصورت جداگانه ایی ارائه می گردند، برای مثال اولین نسخه Halo Reach ابتدا عرضه می گردد و سپس نسخه های دگیری همچون Halo Combat Evolved، Halo 2، Halo 3، Halo 3: ODST و… براساس ترتیبی که برای آن ها در نظر گرفته شده است ارائه می گردند، در نهایت شما کاربران طبق انتشار آن ها می توانید نسخه مد نظر خود را خریداری کنید.

 این موضوع موجب می شود کاربر با شوق بیشتری بازی کند، و اشتیاق خود را نسبت به پیش بردن تمامی مراحل بازی بیشتر کند. کارگردان این بازی طی یک کنفرانسی اعلام کرده است بازی Halo: The Master Chief Collection دربرگیرنده نسخه های مختلفی است که هر نسخه از بازی مراحل مختلفی را دربردارد و از بخش های متفاوت تری تشکیل شده است. سازندگان این بازی قصد دارند پلتفرم های جدیدی را روی بازی Halo: The Master Chief Collection ایجاد کنند.

براساس نتایج بدست آمده گفته شده است که بازی Halo: The Master Chief Collection، خصوصیت مربوط به Xbox Play Anywhere  را حمایت نمی کند. شاید این سؤال در ذهن شما کاربران رخ دهد که چرا این بازی بخش های مربوط به Xbox Play Anywhere  را حمایت نمی کند؟ در پاسخ به این سؤال می توان گفت رئیس استودیو ۳۴۳ که بانی رأس نام دارد، دربارهٔ این موضوع اطلاع رسانی می کند و می گوید متاسفانه بازی Halo قادر به پشتیبانی خصوصیت Xbox Play Anywhere را ندارد، به همین منظور اگر کاربری نسخه از این بازی را برای دستگاه هایی همچون ایکس باکس وان خریداری کرده است باید حتماً در کنار آن نسخه از بازی را برای کامپیوتر خود تهیه کند. قابل ذکر است گفته شود براساس این روند، می توان گفت پاداش هایی هم برای کاربران در نظر گرفته شده است.

 بانی رأس در ادامه صحبت های خود می گوید ما از تمامی کسانی که بازی ما را حمایت می کنند بسیار سپاس گذاریم، و امیدواریم بتوانیم در آینده نه چندان دوری نسخه های مختلفی از بازی را بدون هیچ مشکلی برای شما کاربران محترم ارائه دهیم. یکی از مدیران جامعه کاربری به نام بریان جرارد براساس صحبت های بانی رأس می گوید که بازی Halo: The Master Chief Collection زمانی که منتشر می شود برای pc ها هیچ گونه کراس پلی ایی وجود نخواهد داشت، زمانی می توانیم کراس پلی ها را در اختیار داشته باشیم که بازیکنن نسبت به آن اقدام به اعتراض کنند، در این صورت می توان از آن ها برای کنسول ها استفاده کرد.

بازی Halo: The Master Chief Collection
بازی Halo: The Master Chief Collection

 نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که این درخواست زمانی، نتیجه ساز خواهد بود که استودیو سازنده آن توانایی ایجاد کراس ها را داشته باشند، و بتوانند آن هارا برای Halo: The Master Chief Collection ایجاد کند. زمانی که بازیکنان قصد دارند این بازی را از فروشگاه های مربوط به ویندوز ۱۰ و استیم تهیه کنند، به خوبی می توانند بازی Halo را بخرند و تجربه مفیدی از مراحل بازی کسب کنند.

یکی از سوالاتی که معمولاً کاربران با آن مواجه می شوند این است که ویژگی Xbox Play Anywhere مربوط به چه چیزی می شود؟ در پاسخ گفته می شود در سال ۲۰۱۶ توانستند این ویژگی را ایجاد کنند، با رونمایی این خصوصیت عده ای از افراد توانستند با بهره گیری از کنسول ایکس باکس وان بتوانند بازی مربوط به Cuphead را براساس آن خصوصیت تجربه کنند، و با در اختیار داشتن پلتفرم های مربوطه بازی را در مراحل مختلف پیش ببرند. با توجه به این موضوع باید گفت با پیش بردن هر مرحله از بازی بخش های مختلف برروی پلتفرم ها ذخیره می شوند و شما می توانید به راحتی آن ها را زیرنظر داشته باشید.

خوب است که بدانید اگر این بازی بتواند ویژگی های Xbox Play Anywhere را پشتیبانی کند، این اختیار را به کاربر می دهد که بتواند با خرید یک بار بازی آن را با پلتفرم های مختلف مانند ایکس باکس وان و پی سی ها مورد استفاده قرار دهد.

 با توجه به تعاریف گفته شده می توان گفت مدیران و سازندگان بازی در پیج رسمی خود به تمامی علاقه مندان به بازی اعلام کرده اند که قراراست نسخه جدیدی از بازی را طراحی کنیم، در نسخه جدید این بازی تمامی مراحل و بخش های قبلی بطور چشم گیری تغییر می کنند و به بخش های جدیتری با کیفیت بالاتری روبرو می شوند. تمامی نسخه های جدید بازی برای تمامی کنسول ها قابل ارائه می باشد و همچنین با آپدیت شدن آن ها می توان با بخش ها جدیدتری روبرو شوید.

قابل ذکر است گفته شود تاریخ منتشر شدن نسخه جدید بازی Halo بطور دقیقی مشخص نشده است، به همین دلیل اگر قصد دارید این نسخه از بازی را تجربه کنید باید مدت زمانی را صبرکنید تا درنهایت با نتیجه کار مطلوبی روبرو شوید. برای تهیه این بازی و نسخه های از بازی Halo پیشنهاد می کنیم حتماً به سایت های معتبر و فروشگاه های فروش بازی مراجعه کنید تا بتوانید آن ها را باقیمت خاصی تهیه کنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + شانزده =