معرفی و بررسی بازی OverKill 3 از استودیو بازی سازی Craneballs

بازی OverKill 3

بازی کشتار دسته جمعی ۳ «OverKill 3» طراحی شده و ساخته شده استودیو بازی سازی Craneballs کِرَن بالز که رویداد های نبرد بین ربات ها و آدم ها را به تصویر در می آورد. ایده و اندیشه جنگ های آخرالزمانی همواره برای طراحان و سازندگان بازی های ویدیویی Video Gaming از جذابیت و هیجان برخوردار بوده است.

بازی OverKill 3
بازی OverKill 3

بازی کشتار دسته جمعی ۳ «OverKill 3» طراحی شده و ساخته شده استودیو بازی سازی Craneballs کِرَن بالز که رویداد های نبرد بین ربات ها و آدم ها را به تصویر در می آورد.

ایده و اندیشه جنگ های آخرالزمانی همواره برای طراحان و سازندگان بازی های ویدیویی Video Gaming از جذابیت و هیجان برخوردار بوده است. در دنیای امروز با توجه به توانایی و نیروی سخت افزاری گوشی های هوشمند امروزی، استودیو های بازی سازی قادر هستند تا ایده های اخر دنیایی را به گوشی های هوشمند وارد کنند.

بازی کشتار دسته جمعی ۳ یکی از این مدل بازی ها است که با بکارگیری جلوه های ویژه دیداری، توانسته است نبرد میان بشریت و ربات های از کنترل خارج شده را به نمایش می گذارد که این ربات ها خواهان از میان برداشتن نسل انسان ها از روی کره زمین می باشند.

در بازی کشتار دسته جمعی ۳ بازیکن در نقش شخصیت یکی از سربازهایی است که می بایست برای نجات نسل آدمیزاد تلاش و از خودگذشتگی کنید و مانع از منقرض شدن نسل مردم بی گناه به وسیله Robot ها شوید.

به طور خلاصه Game Play بازی کشتار دسته جمعی ۳ به صورت پیشرفته و برخوردار از نقاط قوت بسیار زیادی می باشد که می توان به انواع مختلف سلاح و جنگ افزار پیشرفته و نیرومند که از توانایی ارتقاء برخوردارند و مکان های وسیع و پهناور و جنگ های طاقت فرسا اشاره کرد.

گرافیک بازی OverKill 3 از کیفیت فوق العاده ای برخوردار است که همه ی نیاز کاربران را برای اجرای یک بازی هیجان انگیز و زیبا برطرف می کند. همچنین Game Play بازی کشتار دسته جمعی ۳ روند پر شتاب و خشونت آمیزی دارد که بازیکن می بایست با قایم شدن در پشت تخته سنگ ها و دیوارها و تیراندازی به سوی Robot ها، آنها را نابود سازید.

روند داستان بازی کشتار دسته جمعی ۳ تناسب خوبی با Game Play بازی دارد و بازیکن را قادر می سازد به آسانی نحوه کار با بازی را یاد بگیرد. به طور کلی می تواان گفت بازی کشتار دسته جمعی ۳ تمام سعی خود را در استفاده از حداکثر نیرو گوشی های هوشمند بازار بهره ببرد تا هیجان و استرس را به صفحه نمایش گوشی تزریق کند. بازی اکشن کشتار دسته جمعی ۳ حدود ۵۰۵ مگابایت حجم دارد و برای پلتفرم های Android، Windows Phone و آی اُ اِس طراحی و تولید شده است و کاربران گرامی می توانند این بازی جذاب را از App Store های مربوطه دریافت و بازی کنند.

بازی OverKill 3
بازی OverKill 3

برخی خصوصیات بازی OverKill 3

بازی از گرافیک فوق العاده شگفت انگیزی برخوردار می باشد.

در اختیار داشتن سلاح ها و ابزارهای پیشرفته و قدرتمند با توانایی آپدیت

توانایی آموزش نیروهای نظامی برای نبرد با دشمنان

زاویه دید بازی سوم شخص می باشد.

Game Play بازی کشتار دسته جمعی ۳ به صورت روان و آسان و البته حرفه ای ساخته شده است.

سفارشی سازی جنگ افزار ها

بازی OverKill 3 از جنگ افزارها و تجهیزات نظامی کامل و پیشرفته ای برخوردار می باشد تا به حدی که بازیکن می تواند روی جنگ افزار خود تغییراتی داده و اسلحه و امکانات نظامی خود به صورت دلخواه و کاملا سفارشی طراحی کند. همچنین می توانید جنگ افزار خود را با وسایلی که در بازی در اختیار شما قرار دارد تنظیم و هماهنگ کنید تا نحوه کارکرد و قدرت و توان و نشانه گیری جنگ افزار ارتقاء یابد این توانایی یکی از ویزگی های خاص بازی می باشد و این قابلیت موجب عذاب و گرفتاری بازیکن در ارتقا جنگ افزار ها و تنظیم و هماهنگ کردن قطعات اسلحه ها می شود.

 تجهیزات جنگی بازیکن در انبار قرار گرفته است ود در داخل انبار انواع مختلفی از تفنگ های ساچمه دار مانند Shotgun، اسلحه های کلاسیک و قدیمی، اسلحه های مخصوص اسنایپر، نیمه خودکار، خودکار و به طور کلی انواع سلاح سرد و گرم موجود می باشد.

در بازی کشتار دسته جمعی ۳ اسلحه ها و جنگ افزار های بازیکن به میزان ۱۰ لِوِل توانایی آپدیت و بروزرسانی دارند که بازیکن قادر است با توجه به منابع و امکانات به دست آمده از بازی و تکمیل مرحله های گوناگون و مختلف، برای ارتقا جنگ افزار های خود استفاده کند. البته دسترسی به لوازم و ابزار های مورد نیاز بازیکن جهت Level Up و تجهیز جنگ افزارها با توجه به افزایش سطح بازیکن در طی بازی آزاد می شود یا اینکه بازیکن می تواند با پرداخت درون برنامه قفل این لوازم را باز کند.

افسانه برترین های نبرد

همان طور که بازیکن در بازی OverKill 3 رفته رفته قدرتمند و ترسناک تر از همیشه برای دشمنان ارتقاء می یابید، از آن سو ربات های ذشمن نیز ساکت نخواهند نشست و با پیشرفت شما در گذر زمان، ربات ها نیز به شکل بسیار قدرتمند و ترسناکی در می آیند که همانند خوابی که تبدیل به کابوسی ترسناک شده اند تا پایگاه و مقر ایمن شما را نا امن سازند و این ویژگی ربات ها در بازی OverKill 3 بخشی از هیجانات و چالش ها و ماموریت های سخت و دشوار بازیکن را شامل می شود تا راهی را برای رو به رو شدن یا فرار از رخدادهایی که از آن گذر می کنید تا چه اندازه ای دشوار و یا با زرنگی و برنامه ریزی انتخاب کرده اید را در بازی مشاهده خواهید کرد.

نیرو ویژه و تیراندازی در حالت سه بعدی

از نقاط قوت و مهم، بازی های با گرافیک بالا توانایی سه بعدی بودن محیط بازی می باشد که به درستی استرس و هیجان داستان بازی را به ما نشان می دهند. مجموعه احساس واقعی بودن تیراندازی در بازی، نیروها و شخصیت های سه بعدی و سه بعدی بودن محیط پیرامون بازی دست به دست هم داده اند تا با نمود در جلوه های بصری و کارکترهای ویژه باعث جذاب تر و زیباتر شدن بازی کشتار دسته جمعی ۳ شده اند.

لباس و پوشاک مدرن و جذاب

قسمت جذاب و جوان پسند بازی OverKill 3 همین قسمت می باشد چون شخصیت اصلی داستان شکل و ظاهر خاص و ویژه ای می بخشد. هر نیروی نظامی شایسته و برگزیده ای به یک زره و جلیقه محکم برای حفظ جان خود در برابر ترکش ها و گلوله ها نیازمند است. این ویژگی برای بازیکنان بسیار پر سود بوده و می تواند در هنگام مواجه با رویدادهای ناگهانی از شما مراقبت کند. و این لباس ها و پوشش های جنس نانو از بازیکن طی روند بازی و قوی تر شدن دشمنان محافظت کرده و از ارزش و بهای بالاتری برخوردار می شود. زیرا با صیانت از جان شما امید به ادامه زندگی به تمامی انسان ها هدیه می دهد و بازیکن می تواند با استفاده از همین امکانات از زمین و نسل بشر محافظت کرده و نام خود را به عنوان قهرمان و منجی در تاریخ ثبت کند.

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + یازده =