بررسی بازی The order: 1886 و تمایل سازندگان این بازی برای ساخت ادامه آن

بازی The order: 1886

در این مقاله می خواهیم در مورد اثری صحبت کنیم که به هنگام انتشار حواشی زیادی را با خود به همراه آورد و به این واسطه باعث شد که سر و صدای زیادی را به پا کند و توجه همه را به سمت خود معطوف نماید. این بازی The order: 1886 نام داشته و قصد داریم که در این مقاله به توضیح ویژگی های موجود در این بازی بپردازیم. بنابراین در ادامه همراه ما باشید.

بازی The order: 1886
بازی The order: 1886

در این مقاله می خواهیم در مورد اثری صحبت کنیم که به هنگام انتشار حواشی زیادی را با خود به همراه آورد و به این واسطه باعث شد که سر و صدای زیادی را به پا کند و توجه همه را به سمت خود معطوف نماید. این بازی The order: 1886 نام داشته و قصد داریم که در این مقاله به توضیح ویژگی های موجود در این بازی بپردازیم. بنابراین در ادامه همراه ما باشید.

روند کند و خسته کننده بازی

اگر شما The order: 1886 را تجربه کرده باشید حتما می دانید که دلیل خسته کننده بودن بازی چه چیزهایی می تواند باشد. از جمله اصلی ترین دلایل آن می توان به طولانی بودن روند داستان همراه با بیکار گذاشتن بازیکن اشاره نمود. شما ممکن است که به هنگام بازی تصور کنید که در حال تماشای یک فیل سینمایی هستید تا یک بازی! چرا که وقت زیادی صرف دیالوگ هایی می شود که کاراکترها با یکدیگر رد و بدل می کنند و شما باید بنشینید تا گفت و گوی میان آنها به اتمام برسد. برای مثال شما در همان ابتدای شروع بازی باید زمانی حدود بیست دقیقه را مشغول مکالمات بین کاراکترها باشید تا در نهایت به بخش های جذاب بازی برسید و زمان آن فرا برسد که بالاخره از سلاح خود استفاده کرده و به سمت دشمن شلیک کنید. به همین دلیل شما در The order: 1886 با یک روند جذاب و هیجانی و سریع مواجه نخواهید بود و مجبورید که وضعیت را تحمل کنید.

بازی چالش های عجیبی را پیش روی شما نخواهد گذاشت

اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که به چالش های موجود در بازی ها علاقه شدیدی دارید، باید به شما بگوییم که در این بازی چنین خبرهایی در کار نیست! چرا که دشمنان شما در این بازی به اصطلاح خیلی بی بخار هستند و هیچگونه قادر نخواهند بود که شما را به چالش بکشند. یعنی شما به راحتی قادر به شکست آنها خواهید بود و هیچ لازم نیست که برای شکست دادن آنها به تقلای زیادی بیفتید. گاهی اوقات در بازی حتی پیش می آید که شما می توانید به راحتی به سمت آنها حمله کنید و آنها را از نزدیک ترین فاصله ممکن از پا در آورید و جالب اینجاست که آنها نیز جلوی شما را نخواهند گرفت. البته تنها در یک شرایط است که آنها تا حدودی قدرتمند می شوند. آن هم زمانی است که آنها یا زره به تن داشته باشند و یا از اسلحه پیشرفته ای برخوردار باشند. آنوقت است که کار شما برای شکست آنها تا حدودی سخت می شود.

بازی The order: 1886
بازی The order: 1886

تمایل سازندگان بازی The order: 1886 برای ساخت ادامه این عنوان

زمانی که بازی The order: 1886 ساخته شده و آماده انتشار برای کاربران بود، خیلی ها گمان می کردند که حتما این بازی با استقبال بسیار بالایی مواجه خواهد شد و طرفداران زیادی را به سمت خود جذب می کند که در نهایت به افزایش محبوبیت این بازی منجر خواهد شد. اما در کمال تاسف هنگامی که The order: 1886 منتشر شد، آنگونه که انتظار می رفت این بازی که برای آن کلی فکر و خیال کرده بودند، مورد استقبال مخاطبانش قرار نگرفت و باعث شد که همه تصورات تبدیل به رویا شوند. شاید از خود بپرسید که چه دلایلی باعث این اتفاق شده بود؟ جواب خیلی واضح است! معمولا بازی هایی که با شکست و عدم استقبال مواجه می شوند دارای دلایل مشابه و نزدیک به همی هستند. اما باز با این حال دلایل را برایتان ذکر خواهیم کرد. از جمله دلایلی که باعث عدم رضایت کاربران شده بود، می توان به کوتاه در نظر گرفتن گیم پلی بازی و همینطور روند ساده ای که بازی از آن برخوردار بود، اشاره نمود. به موجب این دلایل افراد زیادی این بازی را مورد نقد خود قرار دادند.

باید بدانید که قبل از وقوع این اتفاق، سازندگان این بازی تصمیم گرفته بودند تا دنباله ای برای این بازی در نظر بگیرند. حتی داستان بازی نیز به گونه ای طراحی شده بود که این امکان را برای سازندگان آن فراهم می آورد. منتها عدم استقبال بازیکنان مزید بر علت شد تا سازندگان از تصمیم خود پشیمان شوند و دنباله آن را نگیرند. ولی در عوض شاید بد نباشد که بدانید آنها به جای اینکه دنباله ای برای بازی The order: 1886 بسازند، تصمیم گرفتند تا به ساخت بازی های دیگری روی بیاورند. بازی هایی مثل Deformers و یا Lone Echo که بتوانند برخلاف The order: 1886 تجربه و خاطره خوبی را برای کاربران به همراه داشته باشند. اتفاقا Lone Echo بسیار با استقبال افراد مواجه شد و نظرات خوب و مثبتی را برای خود به همراه آورد.

بد نیست بدانید که مدیرعامل استودیوی سازنده بازی The order: 1886، رو ویراسوریا، به دنبال مصاحبه ای که با سایت پالی گان انجام داده است، اعلام کرده که قصد دارند بازی های بزرگی را خلق کنند. او اینگونه اظهار داشته که آنها تا کنون تجربه ساخت بازی های گوناگون در هر زمینه را داشته اند. بازی هایی با سبک هایی نظیر اکشن، بقا، پلتفرمر و… را داشته اند و تیم سازنده آنها به قدری با استعداد و با تجربه است که می توانند تجربه ای در ساخت همه اینگونه بازی ها داشته باشند و خودشان را درگیر تنها یک سبک بازی نکنند و بتوانند در همه زمینه ها اعلام حضور کنند و توانایی ایجاد رقابت با سایر شرکت های سازنده را داشته باشند. او همچنین در ادامه سخنانش بیان کرد که اگر مشکلات و کم و کاستی هایی در رابطه با بازی The order: 1886 بوده است، تنها به این خاطر بوده که آنها در آن زمان که مشغول توسعه بازی مورد نظرشان بوده اند، در حال طراحی و ساخت یک IP جدید بوده اند و به همین خاطر آنها تمام تمرکز و توانایی و سرمایه هایی که برای این کار در نظر گرفته بودند را صرف و خرج ساخت داستان بازی و فضای پیرامون آن کرده اند و قصد داشته اند تا در نسخه بعدی این بازی هر آنچه را که برای بازی The order: 1886 در نظر گرفته بودند اما به دلیل عدم فرصت و وقت کافی نتوانسته اند به آن بپردازند را خلق نمایند. به همین دلیل مدیرعامل این استودیو در انتها اعلام کرد که هنوز هم می توانند ایده های جالبی برای ساخت نسخه جدید این بازی داشته باشند. به همین سبب کسی نمی داند که آنها برای ساخت بازی بعدی خود چه در سر خواهند داشت! آیا بازی بزرگ کاملا مجزایی را خلق می کنند و یا به ساخت نسخه بعدی عنوان The order: 1886 خواهند پرداخت؟

در انتهای مقاله به شما پیشنهاد می کنیم که بازی The order: 1886 را برای یک بار هم که شده امتحان کنید. چرا که ممکن است اثر بعدی این استودیو خلق نسخه جدیدی از این عنوان باشد و شاید نسخه دوم آن برخلاف اولین نسخه اش از جذابیت کافی برای جذب یک گیمر برخوردار باشد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + پانزده =