معرفی بازی Undertale کمپانی tobyfox

بازی Undertale PS4

بازی Undertale PS4 از آن دسته بازی هایی است که تجربه آن می تواند به مخاطب هیجان غیر قابل وصفی بدهد که تا به حال نظیر آن را تجربه نکرده است. بازی Undertale PS4 را می توان مجموعه ای کامل از ویژگی های سرگرم کننده، طنز، چالشی و جدید دانست که هر لحظه می تواند شما را شگفت زده کند. یکی از بازی های مستقلی که به تازگی معرفی شده و وارد دنیای بازی های ویدیویی شده است، بازی Undertale PS4 می باشد.

بازی Undertale PS4
بازی Undertale

سازنده و ناشر آن، استودیو tobyfox می باشد که توانسته به خوبی از عهده ساخت بازی موفقی چون بازی Undertale PS4 برآید. این بازی در ابتدا برای کامپیوترهای شخصی معرفی و ارائه شده بود اما اکنون شاهد معرفی نسخه کنسولی آن نیز برای پلی استیشن ۴ می باشیم.

شاید در ابتدای بازی، فکر کنید این هم مانند بسیاری از بازی های سبک نقش آفرینی، کلیشه ای بوده و تجربه خوبی را برایتان رقم نخواهد زد اما در ادامه بازی Undertale PS4 است که متوجه ویژگی های جذاب آن خواهید شد.

نکته جالب توجه در این بازی، تاکید آن بر این موضوع است که نباید چیزی را از ظاهر آن قضاوت کنید و این موضوع را در همان ابتدای بازی هم به شما گوشزد می کند چرا که در اول بازی با کاراکتری رو به رو خواهید شد که در قالب یک دوست از شما تقاضا می کند تا بازی را عادلانه پیش ببرید اما اندکی طول نمی کشد که چهره شیطانی خود را آشکار می کند و متوجه می شوید که او دشمن شماست.

این موضوع نشان می دهد که شما باید خود را برای رویارویی با هر چیزی آماده کنید. داستان سرایی این بازی پلی استیشن با دیگر عناوین سبک نقش آفرینی متفاوت بوده و هم چنین مکانیک مبارزات آن نیز بخصوص است و همین موارد است که این بازی را متفاوت از دیگر بازی ها می کند.در بازی شاهد موجودات عجیب و غریب خواهید بود که تعدادشان کم هم نیست. یکی از این موجودات از شما درخواست تمیز بودن می کند، یکی دیگر از جان خود می کاهد تا خود را مودب نشان دهد.

بازی Undertale PS4
بازی Undertale

بازی Undertale PS4

می بینید که این بازی اصلا قابل پیش بینی نیست و موقعیت های آن در برخی موارد عجیب جلوه می کند.در این بازی نباید سریع پیشروی کنید چرا که نوع طراحی آن به گونه ای است که شما باید با هر کدام از کاراکترها به گفت و گو بپردازید و از خلال همین گفت وگوهاست که اطلاعات مهمی در مورد بازی و دنیای آن کسب خواهید کرد. اتفاقای عجیب و غیر معمول بازی موجب می شود تا شما بارها به خنده بیفتید و همین لحظات است که سرگرمی فوق العاده ای را برایتان رقم خواهد زد.

طنز موجود در بازی با مواردی که تا به حال شاهد آن بودید بسیار متفاوت است و بسیار هوشمندانه طراحی شده است به گونه ای که نه تنها شما را دلزده نمی کند بلکه هر بار برای مواجهه با این صحنه ها، مشتاق تر از قبل خواهید شد. تصمیمات شما نقش مهمی بر روند بازی خواهد گذاشت و به همین دلیل است که بعد از تجربه بازی، دوباره و دوباره می توانید آن را امتحان کنید تا هر بار با تصمیمات متفاوت، سرنوشت دیگری را برای بازی رقم بزنید.

این شما هستید که انتخاب می کنید با دشمنان مبارزه کنید یا با گفت و گو، از دست آنان خلاصی یابید. البته این نکته را نباید فراموش کنید که تلاش در راستای قانع کردن حریف و عبور از سد او، امتیاز بیشتری را نسبت به مبارزه با او و شکستش در اختیار شما قرار خواهد داد. البته نوع دشمنان نیز در روند تصمیم گیری شما تاثیرگذار خواهند بود چرا که هر کدام از آن ها، ویژگی های خاص خود را دارند.

برای همین باید به خوبی دشمنان را بررسی کرده و نحوه رفتار صحیح با هرکدام از آن ها را متوجه شوید. تنوع دشمنان نیز به حدی است که جذابیت بازی را چند برابر می کند و موجب رضایت خاطر کاربر می شود. در مقابل شما نیز از سیستم حملات متنوعی برخوردار هستید و تمام این موارد کمک می کند تا روند بازی به هیچ وجه جنبه تکراری به خود نگیرد. گیم پلی جذاب بازی وقتی با موسیقی زیبا و بی نظیر آن همراه می شود، لحظه بی نظیری را برای مخاطب رقم می زند.

هر باس، موسیقی مخصوص به خود را دارد که با آن صحنه هماهنگ است و مخاطب را چنان جذب خود می کند که هوش از سرش می پرد. جذابیت این موسیقی ها به حدی است که حتی ممکن است موجب شود شما از شدت هیجان سرپا بایستید و به بازی ادامه دهید.توضیحات ذکر شده در مورد این بازی نمی تواند گویای واقعیت امر باشد و تا آن را تجربه نکرده باشید، نمی توانید بدانید که چه لذتی در انتظار شما می باشد. این بازی را می توان یکی از خلاقانه ترین بازی هایی دانست که در طی چند سال اخیر عرضه شده است و با ساختارشکنی توانسته است با خلق لحظاتی ناب، کاربر را جذب خود کند.

اگر شما هم اهل ماجراجویی و طرفدار سبک بازی های فانتزی هستید، به هیچ وجه بازی Undertale PS4 را از دست ندهید چرا که آن می تواند یکی از بهترین تجربه های عمرتان باشد. این بازی Undertale PS4 علاوه بر پی سی و کنسول PlayStation 4، برای پلی استیشن ویتا و هم چنین نینتندو سوئیچ هم معرفی شده است اما هنوز خبری از معرفی آن برای کنسول شرکت مایکروسافت یعنی Xbox نیست.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × یک =