محتویات پس از عرضه بازی Trials Rising

بررسی جزئیات محتویات پس از عرضه بازی Trials Rising PS4

همان طور که می دانید، بازی Trials Rising برای اولین بار به طور رسمی در جریان رویداد E3 2018 معرفی شد. کمپانی یوبی سافت که یکی از معروف ترین شرکت های بازی ساز است، ساخت این اثر را بر عهده داشته و در فواصل زمانی مختلف و تا زمان ارائه نسخه اصلی آن، اطلاعات زیادی را در مورد بازی منتشر کرد. بعد از سپری شدن مدت زمان ساخت و توسعه این بازی، در تاریخ ۲۶ فوریه ۲۰۱۹ یعنی ۷ اسفند ۱۳۹۷، شاهد عرضه آن برای پلتفرم هایی مانند پلی استیشن ۴ بودیم.

بررسی جزئیات محتویات پس از عرضه بازی Trials Rising PS4
بررسی جزئیات محتویات پس از عرضه بازی Trials Rising PS4

Trials Rising، جدید ترین بازی مجموعه Trials است که بعد از انتشار چند نسخه از این مجموعه، وارد بازار شده و علاوه بر حفظ ویژگی های خوب بازی های قبلی، توانسته با داشتن خصوصیات مثبت دیگری، تجربه ای جذاب را برای مخاطب رقم بزند. این بازی در سبک موتور سواری بوده اما اندکی تفاوت با دیگر بازی های موتورسواری دارد و آن این است که شما علاوه بر آن که باید در راه رسیدن به مقصد به رقابت با دیگران پرداخته و سعی در زودتر رسیدن کنید، باید موانعی که در مراحل مختلف، پیش روی شماست را با کنترل صحیح موتور خود، پشت سر گذاشته و به مسیرتان ادامه دهید.

از مهم ترین ویژگی این بازی، مراحل آن است چرا که طراحی بی نظیر آن موجب شده تا هم شاهد محیطی زیبا باشیم و هم موانع جذابی بر سر راه بازیکنان قرار داده است که هیجان بازی را دوچندان می کند. در این سری جدید، شاهد یک بخش آموزشی هم خواهید بود که برای کاربرانی که سری های قبل را تجربه نکرده اند بسیار مفید می باشد چرا که کنترل موتور در این بازی زیاد آسان نبوده و باید تمرین های زیادی را برای حرفه ای شدن در آن، انجام دهید که این قسمت، این امکان را برایتان فراهم کرده است.

در طول بازی، شما هم قادر به رقابت با رقبای طراحی شده در خود بازی که دارای هوش مصنوعی بالایی هستند، خواهید بود و هم می توانید در قسمت چند نفره بازی، آن را با حریف های واقعی تجربه کنید. در مجموع این بازی خواهد توانست اوقات خوبی را برای شما رقم بزند. اما با تازگی اطلاعاتی در مورد محتویات پس از عرضه این بازی ارائه شده است تا موجب آگاهی کاربران از محتویات این بسته ها شود.

از جمله مواردی که پس از عرضه این بازی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت، دو بسته الحاقی است که شامل محتویات مختلف و جذابی از جمله آیتم های تزئینی و هم چنین انواع پیست ها می باشد. با عرضه محتویات پس از عرضه بازی یعنی expansion pass، بازیکنان امکان دسترسی به دو بسته الحاقی و هم چنین دو پک شامل آیتم های تزئینی خواهند داشت.

بررسی جزئیات محتویات پس از عرضه بازی Trials Rising PS4
بررسی جزئیات محتویات پس از عرضه بازی Trials Rising PS4

اولین بسته الحاقی به نام Trials Rising Sixty Six، خواهد توانست پیست ها، آیتم های تزئینی که طرح فوتبال آمریکایی را دارند و هم چنین Contractها را به بازی اضافه کند. در مورد دومین بسته الحاقی هم باید گفت که آن Crash & Sunburn نام دارد و موجب افزوده شدن یک سری پیست متفاوت که شامل بخش های جنگلی پرو و مناطق برفی و یخی آنتاراکتیکا می باشد، خواهد شد.

البته این ها تمام موارد جدید اضافه شده به بازی توسط این بسته نخواهند بود.چالش های جدیدی در این بسته الحاقی وجود دارد که با پشت سر گذاشتن این چالش ها و ماموریت ها، جوایز مشخصی به شما داده خواهد شد. هم چنین، دو موتور جدید همراه با یک پوسته که تم Explorer را دارد، توسط بسته Crash & Sunburn  به بازی اضافه خواهند شد.

البته گفته شده است که بعد از سپری شدن مدت زمانی کوتاه، دو بسته دیگر نیز با نام های Samurai Item Pack و Stuntman Item Pack در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت که احتمالا شامل موتور رایگان و آیتم های تزئینی دیگری خواهند بود.در حال حاضر، زمان دقیق ارائه این بسته ها مشخص نیست اما کاربران می توانند به سیزن پس بازی از طریق خرید نسخه Gold Edition دسترسی پیدا کنند. قیمت این نسخه ۳۹/۹۹  دلار می باشد که با پرداخت آن خواهید توانست به محتویات با ارزشی دسترسی پیدا کنید.

برای روشن موضوع باید بگوییم که محتویات پس از عرضه این بازی پلی استیشن، دو قسمت می باشند. اولین قسمت که در توضیحات بالا به آن ها اشاره شد که محتویات رایگان بازی می باشند. اما دومین بخش، سیزن پس این بازی است که علاوه بر این موارد، از محتویات دیگری هم پشتیبانی خواهد کرد و همان طور که اشاره شد، رایگان نخواهد بود.

البته شرکت یوبی سافت، اعلام کرده است که کاربران مجبور به خرید این سیزن پس برای استفاده از محتویات پس از عرضه بازی نیستند چرا که این شرکت از طریق ارائه فصل ها و محتویات ویژه رایگان، سعی در جذاب و پویا نگه داشتن بازی خواهد داشت.

علاوه بر این محتویات که مورد اشاره قرار گرفت، برخی چالش های هفتگی نیز در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت که با انجام آن ها، جوایزی مانند پول که در طول بازی به آن نیاز خواهید داشت، در اختیارتان قرار می گیرد. این بازی در حال حاضر چهار فصل دارد و در هر فصل، رقابت های مختلفی وجود دارد که با شرکت در این رقابت ها و برنده شدن در آن ها، خواهید توانست هم حرکت های جدید و هم آیتم های تزئینی مختلفی را برای موتور خود داشته باشید.

کلیدواژه : بازی Trials Rising PS4
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک + 1 =