ساخت بازی Rage 2 برای نینتندو سوییچ

بازی Rage 2 ادامه نسخه اول Rage است که در ماه های اخیر به بازار عرضه شده است. اگر بازی Rage 1 را بازی کرده باشید پس با داستان Rage 2 نیز آشنا هستید. به طور کلی داستان این بازی در مورد اتفاقات پس از برخورد تکه سنگ کوچک به زمین و بازماندگان این اتفاق می باشد که با جنگ و نبرد با دشمنان و تلاش برای زنده ماندن روبرو هستند.

گیم پلی بازی Rage 2

در تریلری که از بازی Rage 2 پخش شده است. گسم پلی دقیق تری نسبت به نسخه اول مشاهده می شود و از ویژگی های گیم پلی در این نسخه حملات کوبنده با ماشین، سرعت عمل در مبارزه و افزودن هیجان آن می باشد. سبک گیم پلی بازی Rage 2 تیراندازی شخص اول است. وجود نبردهای رزمی و ماشینی همگی سفارشی است و با توجه به رشد بازی نسبت به سری قبل انتظار می رود که تغییرات بیشتری در مبارزات و ماشین های جنگی صورت بگیرد. توجه داشته باشید که با پیشرفته شدن بازی بهتر است آن را چند نفره تجربه کنید.

عرضه و قیمت بازی Rage 2

استودیوی سازنده، زمان عرضه بازی را مشخص نکرده است اما با پیش بینی های انجام شده باید در سال ۲۰۱۹ این بازی در بازار منتشر شود. قیمتی که برای این بازی پیشنهاد شده، ۵۹ دلار می باشد که برای سفارش آن با قیمت جدیدی روبرو می شوید.

نسخه اول بازی Rage

نسخه اول بازی rage در سال ۲۰۱۰ انتشار یافت. این بازی با تمام مشکلات موجود گیم پلی خوب را ارائه داد که نظر همگان را به خود جلب نمود.

شایعه بازی Rage برای نینتندو سوییچ

تا به حال سازنده بازی های کامپیوتری آمریکایی بازی های تیراندازی اول شخص گوناگونی را برای کنسول نینتندوسوییچ انتشار داده است مانند Dom و نسخه Colossuse و … این شرکت در سال های آینده بازی های دیگری چون Doom را هم روی نرم افزارهای گوناگون برای کنسول نینتندوسوییچ انتشار خواهد داد.

از طرف دیگر سازنده بازی های کامپیوتری (بتسدا) خبر از بازی Wolfenstein برای کنسول های بازی نینتندوسوییچ داده است با این وجود بتسدا هم بازی های شرکت را منشر نمی کند. از جمله بازیی که شایعه شده برای کنسول نینتندوسوییچ منتشر نمی شود بازی rage2 است یا به عبارتی قرار نیست بازی Rage 2 را روی کنسول Nintendo Switch ببینیم.

شرکت سازنده اعلام کرده که ممکن است بازی rage2 برای این کنسول مورد بررسی قرار بگیرد اما هیچ وعده و قراری از پخش آن برای این کنسول نیست. برخی خبرهای که از این شایعه به گوش می رسد این است که بازی rage2 در حال ارزیابی است زیرا در گذشته شرکت بتسدا گفته بود که بازی Rage 2 باید بر اساس موتور گرافیک کنسول توسعه بیابد و به همین دلیل کابل کنسول نینتندو سوییچ هم باید بررسی شود. سرانجام بازی Rage 2 برای pc، ps4 و Xbox One عرضه شد.

داستان بازی Rage 2

در اثر برخورد Rage2 در اثر برخورد شهاب سنگ به زمین عده ای زیادی از مردم از بین می روند و در این شرایط تشنه گان قدرت به دنبال حکومت کردن هستند تا بتوانند تا پایان دنیا حکومت کنند. شما با کنترل یک کاراکتر باید از هدف های این گروه جلوگیری کنید.

فضای بازی Rage 2

این بازی با فضای تخریبی بالای روبرو است که دو محیط کاملا متفاوت، سبز و خشک را نمایش می دهد. گیمر می تواند تجربه ای کاملا واقعی از فضای این بازی داشته باشد.

آینده بازی Rage 2

در آینده انتظار می رود که بر طرفداران این بازی افزوده شود، هر چند که این بازی هم اکنون هم جزء بازی های پرطرفدار می باشد. همکاری استودیو بزرگ در ساخت بازی Rage 2 نشان دهنده عملکرد خوب آن است که مورد استقبال گیم بازان قرار گرفت. المان های اساسی و زمینه به وجود آمدن عناصر و طراحی خوب به آخر رسیدن دنیا همگی از عملکرد خوب این بوده است.

رونمایی از بازی Rage 2 با توجه به شایعه ای که در مورد بازی Rage 2 مطرح شد اما اخیرا شرکت بتسدا بازی Rage 2 را مطرح کرده است. بازی Rage 1 در سال ۲۰۱۰ عرضه شد و نمره خوبی را گرفت زیرا مخاطبین از این بازی راضی بودند. بعد از ساخته شدن Rage 2 خبری از ادامه داشتن این بازی نبود تا اینکه اخیرا خبر ساخته شدن بازی Rage 2 شنیده می شود که بعدها شرکت بتسدا هم به این موضوع اشاره کرد.

پس متوجه شدیم که Rage 2 در راه است و باید خودمان را برای تجربه نسخه دیگر این بازی آماده کنیم. شرکت بتسدا پس از انتشار تصاویر و اشاره به بازی Rage 2، رسما به معرفی آن پرداخت. با وجود انتشار نیافتن اطلاعات دقیق و بیشتری از بازی Rage 2 اما تریلر کوتاه آن را می توانید روی سایت ها ببینید و انتشار بازی Rage 2 امکان پذیر است پس گیم بازان منتظر بمانند تا به بازار بیاید. در آخر اینکه با وجود انتظار داشتن پخش این بازی بر روی کنسول نینتندو سوییچ اما احتمال می رود که شایعه عدم پخش این بازی روی کنسول های بازی نینتندوسوییچ واقعیت به نظر برسد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 6 =