برنامه‌های محتوای آینده بازی Among Us منتشر شد

آینده بازی Among Us

ممکن است رنگ قرمز نشانگر حساسیت و شک باشد، اما برنامه برای آینده بازی Among Us بسیار جذاب است. این عنوان مستقل که دو سال پیش منتشر شد، در ماه گذشته و به لطف استریمرها و تأثیر Fall Guys from Mediatonic محبوبیت زیادی به دست آورد. در واکنش به این موفقیت سریع، تیم حاضر در InnerSloth تصمیم گرفتند برنامه‌های Among Us 2 را کنار بگذارند تا بتوانند روی بهبود بازی کنونی تمرکز کنند. در جدیدترین بروزرسانی بلاگ، این استودیو بیان کرده است که برخی از برنامه‌ها به چه شکل هستند.

در آخرین پست وبلاگ، InnerSloth ابتدا با اشاره به وجود هک‌هایی در بازی بیان کرد: “اولاً، می‌خواهیم مطمئن شویم که درباره تقلب و هک‌های موجود صحبت می‌کنیم که کمی بد هستند، پس Forte سرور را از بین برده و سریعاً تغییراتی را اعمال کرد. به نظر می‌رسد این کار کمک شایانی کرده است. اما برخی از تقلب‌ها و ترفندها هنوز کار می‌کنند و اشکالاتی هم وجود دارد. احتمالاً باید سرورهای بیشتری برای رفع این مشکلات وجود داشته باشند، اما به‌ کارگیری ضد هک سریع ممکن است مشکلاتی را هم به وجود بیاورد، پس رفع این موارد باید در روندی آهسته انجام شود. همچنین باید مطمئن شد که هرگونه تهدیدی در بازی اشتباه است و دستگاه و داده‌های شما امن هستند. اگر هکری را دیدید، سریعاً آن‌ها را مسدود کنید یا اتاق دیگری پیدا کنید.”

بروزرسانی جدیدی با افزودن گزینه رأی ناشناس به کار گرفته شده که باعث می‌شود تمام فضانوردان پاستیلی در جلسات اضطراری خاکستری به نظر برسند و نشانه‌گذاری نشده باشند. با این کار مردم می‌توانند بدون وجود هرگونه واکنشی به هر کسی که دوست دارند رأی بدهند. همچنین سطح جدیدی از دسیسه و توطئه به این بازی فریبنده اضافه می‌شود.

حالت‌های Task Bar نیز اضافه شده‌ اند:

  • همیشه
  • به صورت عادی ظاهر می‌شود
  • جلسات
  • بار تنها در طول جلسات به روز می‌شود
  • نامرئی
  • نوار کار به طور کامل حذف شده است

همچنین توانایی‌هایی برای پاک کردن ثبت‌های امنیتی با خرابکاری‌های Comms، نمادهایی روی سیم‌های رنگی برای اینکه آن کارها با کوررنگی بیشتری همراه شوند و رفع اشکالات بیشتر نیز افزوده شده است.

تیم سازنده باید مراقب باشد که قول کاری که از انجام آن مطمئن نیست را ندهد، اما چند هدف در مقیاس بزرگ نیز فاش شده‌ اند که به شرح زیر هستند:

  • حساب‌ها: امیدواریم تا ماه دسامبر حساب‌هایی وارد بازی شوند. با این کار بازیکنان می‌توانند حساب‌های هک شده یا مشکل‌دار را گزارش دهند. ممکن است این مورد از ابتدا ضروری به نظر برسد اما موارد مانند لیست دوستان نیز بعد از راه‌ اندازی به بازی افزوده خواهد شد.
  • نقشه جدید: ما به سختی در حال کار روی نقشه جدید هستیم (این نقشه جدید مضمون Henry Stickmin دارد). این نقشه در حال حاضر بزرگ‌تر از Polus است! این نقشه شامل کارهای جدید است و به طور رایگان برای تمامی بازیکنان در دسترس قرار خواهد گرفت.
  • ترجمه‌ها/ بومی‌سازی‌ها: این بازی در حال حاضر فقط به چند زبان ترجمه شده است (و برخی از آن ترجمه‌ها کمی نادرست هستند). ما در حال برنامه‌ ریزی بر استخدام چند مترجم حرفه‌ای به چند زبان هستیم (بیشتر از چیزی که در حال حاضر داریم، هنوز از تعداد زبان‌ها مطمئن نیستیم). از همه افرادی که پیشنهاد ترجمه داده‌ اند ممنونیم و از اینکه با ما تماس گرفتند هم ممنونیم، اما ما این مورد را هم تحت کنترل قرار داده‌ ایم.
  • پشتیبانی از افراد کوررنگ: این مورد حاوی گذر اول از پشتیبانی کوررنگی است. همچنان روی نحوه عملکرد آن نظارت داریم.
سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + هشت =