برنامه inside Xbox 360 با بازی halo:the master chief collection

برنامه inside Xbox 360

طبق اعلام صفحه ی رسمی کمپانی مایکروسافت تازه ترین قسمت برنامه inside Xbox 360 در اواسط ماه مارس به بازار خواهد آمد. این کمپانی تمامی اخبار و اطلاعات مربوط به برنامه Inside Xbox 360 را به صورت ماهانه اعلام می کند که وحال نیز زمان پخش قسمت جدید این برنامه را اعلام کرده است. طرفداران این برنامه می توانند آن را از طریق سرویس های توییچ، یوتیوب، و میکسر تماشا کنند. طبق گفته ی این کمپانی قسمت جدید Inside Xbox با محوریت بازی halo:the master chief collection سلام خواهد بود.

برنامه inside Xbox 360
برنامه inside Xbox 360

طبق اعلام صفحه ی رسمی کمپانی مایکروسافت تازه ترین قسمت برنامه inside Xbox 360 در اواسط ماه مارس به بازار خواهد آمد. این کمپانی تمامی اخبار و اطلاعات مربوط به برنامه Inside Xbox 360 را به صورت ماهانه اعلام می کند که وحال نیز زمان پخش قسمت جدید این برنامه را اعلام کرده است. طرفداران این برنامه می توانند آن را از طریق سرویس های توییچ، یوتیوب، و میکسر تماشا کنند. طبق گفته ی این کمپانی قسمت جدید Inside Xbox با محوریت بازی halo:the master chief collection سلام خواهد بود.

این بازی یکی از پر طرفدارترین بازی های حال حاضر است که اخبار زیادی را نیز به خود اختصاص داده است. دلیل مورد توجه این امر آن است که از زمان عرضه بازی مذکور بر روی کنسول ایکس باکس وان بیش از ۴ سال می گذرد اما مدتی پیش استودیو ۳۴۳industries اعلام کرده است که پیش از مسابقات halo champion ship series invitational اخبار و اطلاعات جدیدی ازین بازی را به بازیکنانش خواهد داد. این مسابقات در روزهای ۱۵ تا ۱۷مارس برگزار خواهند شد. و احتمال دارد که معرفی نسخه های pc واین بازی یا اضافه شدن بازی halo Reach جزو اخبار منتشر شده ی آنها باشد.

اما کمپانی مایکروسافت علاوه بر خبر انتشار halo:the master chief collection  خبر از ارائه ی اطلاعات و اخبار بیشتری از بازی های days و one piece :world seeker داده است. این کمپانی بنا به سنت همیشگی خو با اعلام قسمت جدید inside Xbox خود بازی هایی را نیز که قرار است به زودی به بخش Xbox games pass اضافه شوند را اعلام می کند. همچنین ممکن است نسخه ی بدون دیسک درایو کنسول ایکس باکس وان را نیز معرفی کند.

اهمیت این برنامه از این جهت است که دارندگان ایکس باکس وان و علاقمندان به کنسول نسل هشتم می توانند از طریق این برنامه اخبار و اطلاعات مربوط به بازی های ویدیویی را دریافت کنند. تولید و پخش این برنامه از سال گذشته آغاز شده است و کمپانی ارائه دهنده ی آن یعنی مایکروسافت جدید ترین اخبار بازی های خود را از طریق این برنامه اعلام می کند و حال نیز جزئیات قسمت تازه ی این برنامه را اعلام کرده است. طبق گفته ی سازندگان این برنامه مایکروسافت در قسمت جدید inside Xbox خود از جزئیات نمایشگاه E32019 و همچنین اطلاعاتی از Xbox fan fest پرده برداری خواهد کرد. در قسمت مربوط به بازی های ایکس باکس وان، نسخه ی جدید و به روز شده ی بازی های sea of thieves و همچنین ویدئو های جدیدی از بازی rage 2 و Warhammer رو نمایی خواهد شد گفته شده است که راد فرگوسن از استودیو coalition نیز در این برنامه حضور خواهد داشت و قرار است که اطلاعاتی راجب بازی های Gear tactics, Gears 5, Gears pop ارائه دهد.

همچنین این کمپانی به طرفدارانش در بخشی از این برنامه  مژده ی معرفی بازی های جدید از سرویس backward compatibility و همچنین انتشار اطلاعاتی از سرویس (ایکس باکس وان) را داده است.

شاید برای شما نیز خالی از لطف نباشد که بدانید این برنامه از چه زمانی توسط کمپانی مایکروسافت آغاز به کار کرده است.

در تاریخ ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ (۱۰ مارس ۲۰۱۸) کمپانی مایکروسافت اولین قسمت برنامه ویدویی زنده خود را به نام Inside Xbox را عرضه کرد. خبر پخش این برنامه زنده از طریق وب سایت Xbox wire منتشر شد. مایکروسافت اعلام کرد که از طریق این برنامه قرار است ماهانه اخبار، پیش نمایش ها، مصاحبه ها و هر مطلب دیگری را راجب سازندگان و طراحان بازیهایش با طرفدارانش به اشتراک بگذارد. این مجری این برنامه زنده ی ویدیویی لری هرب ملقب به میجر نلسون میباشد و در هر قسمت ازین برنامه تعدادی از اعضای تیم ایکس باکس در کنار میجر نلسون خواهند بود. قسمت اول این برنامه پشت صحنه ی بازی sea of thieves را به نمایش گذاشت و البته نیم نگاهی نیز به بازی far cry 5 انداخته بود. در این قسمت مصاحبه ای نیز در رابطه با عنوان یک Player unknowns battle grounds پخش شد.

برنامه inside Xbox 360
برنامه inside Xbox 360

با ادامه مقاله برنامه inside Xbox 360 با بازی halo:the master chief collection همراه باشید

مایکروسافت در اولین برنامه زنده ویدویی خود هم چنین اخباری از سرویس Xbox game pass و کنترلر جدید کنسول ایکس باکس وان را نیز ارائه داد.

درقسمت پخش شده ی این برنامه در تاریخ ۱۷ بهمن سال ۱۳۹۷ از بازی crack down 3 به عنوان جدید ترین بازی انحصاری پلتفرم های این کمپانی یاد شد. تاریخ عرضه این بازی ۲۶ بهمن بر روی پلتفرم های پی سی، ایکس باکس وان اعلام شد. همچنین جوزف استتن کارگردان خلاق این بازی دراین برنامه ویدویی جزئیات بیشتری ازین بازی را به مخاطبانش ارائه داد.

گفتنی است که دراین قسمت از برنامه inside Xbox استودیو ندررلم نیز اطلاعات جدیدی از بازی های Mortal Kombat 11 را ارائه داده است و همچنین کمپانی یوبی سافت از بازی the division 2 خود رونمایی کرده است. بازی های دیگری که دراین قسمت از برنامه inside Xbox 360 از آنها نام برده شده است می توان به بازی های metro, jump force astroneer, sea of thieves, exaduse,journey to the savage planet  اشاره کرد.

این برنامه برای طرفداران و مخاطبان بازی های ویدیویی بسیار جالب کاربردی و مفید بوده است اما آیا برای سازندگان آن هم همینقدر موفقیت به همراه داشته است؟

ازآنجا که inside Xbox نیز همانند سرویس Xbox game pass یک سرویس اطلاعاتی میباشد بد نیست اشاره ای به گله مندی فرد وستر مدیر عامل سابق پارادوکس اینتراکتیو کنیم. ایشان معتقد هستند که مایکروسافت هزینه کافی را در قبال سرویس های Xbox game pass به آنها پرداخت نکرده است. این سرویس نیز یک سرویس اشتراکی خوب میان طرفداران و کاربران سرویس های اشتراکی است.

طبق اعلام جدید ترین اخبار منتشر شده در جریان رویداد gamelab یک جلسه برگزار شد که از طریق آن افراد حرفه ای صنعت بازی های ویدیویی در مورد مزایا و معایب سرویس های Xbox game pass صحبت کردند. دراین جلسه هم افراد ناراضی از این مدل سرویس ها وجود داشتند و هم افرادی که این مدل سرویس ها را به نفع سازندگان آن نیز می دانستند که از آن جمله دینو پتی یکی از مؤسسین play dead میباشد. اما برخلاف او فرد وستر، مدیر عامل سابق پارادوکس اینتراکتیو ازین مدل خدمت رسانی این سرویس ها ناراضی است او می گوید که هزینه ای که به ناشران یا به استودیو پرداخت می شود در برابر مدت زمانی که کاربران ازین سرویس ها و بازی ها استف میکنند ناچیز است.

حال باید دید بر اساس این آمار چه بر سر برنامه inside Xbox 360 خواهد آمد؟ وآیا مایکروسافت در آینده نیز همچنان به پخش این برنامه زنده ی ویدیویی ادامه خواهد داد؟

زمان روشن گر همه چیز خواهد بود.

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + سیزده =