بزودی نمایشی با محوریت شخصیت دانته در بازی Devil May Cry 5 PS4

بزودی نمایشی با محوریت شخصیت دانته در بازی Devil May Cry 5 PS4

سال ها پس از اینکه لژیون ها در همه جای دنیا جای گرفته اند، اکنون تهاجمی شیطانی آغاز می شود و آخرین امید بشریت به دست سه تن از یابندگان اهریمن که هر کدام سبکی متفاوت در زندگی خود دارند، افتاده است. تمامی این ماجرا را در بازی Devil May Cry 5 خواهید دید که قرار است ۱۷ اسفند ماه منتشر شود.

کارگردان این بازی Hideaki Itsuno و نویسنده آن Bingo Morihashi می باشند. ستارگان این بازی مهیج هم Johny Yong Bosch Brian Hanford ،Reuben Langdon هستند. سری بازی بسیار مهیج RPG و اکشن Devil May Cry 5 تا پایان این هفته به دنیای بازی ها خواهد آمد. این بازی اکنون قابل اجرا بر روی پلی استیشن ۴ می باشد.
در جشن رونمایی پنجمین نسخه ی Legendry of the demon- slaying (کشتار اهریمنان افسانه ای)، با تولید کننده بازی Matt walker از استودیوی Capcom مصاحبه ای انجام شد و برخی از پرسش ها را در مورد بازی پاسخ دادند. در ادامه این مصاحبه را برای شما عزیزان خواهیم آورد. به امید آنکه برخی از پرسش هایتان را در این باره پاسخ داده باشیم.

بزودی نمایشی با محوریت شخصیت دانته در بازی Devil May Cry 5 PS4
بزودی نمایشی با محوریت شخصیت دانته در بازی Devil May Cry 5 PS4

بازی Devil May Cry 5 در سال ۲۰۰۱ با رویکردی اکشن و مبارزه ای به سبک RPG وارد دنیای بازی ها شد و این به محبوبیت بازی بسیار کمک کرد. اما این که تیم توانست DMC5 را با ژانری کاملتر وارد کند چگونه انجام شد؟ دیدن تغییرات اعمال شده بر روی این بازی شگفت انگیز است و حتی هیجان انگیز تر از نسخه ی اولیه آن می باشد.

بازی های اکشن زیادی وجود داشته اند که با مضمون Monster Hunter می باشند وهمچنین بازی های اکشن زیادی وجود دارند که داستان آنها در بازی ویدئویی رخ می دهد و این سبب می شود که بازیکنان مدت طولانی برای این بازی ها وقت بگذارند. اما Itsuno در DMC5 تمام تلاش خود را کرده است که بازی کاملاً اکشنی را ارائه نماید.

او با این کار خود به دنیای بازی ها و بازیکنان اثبات کرد که اصل سرگرم کنندگی بازی ها در سی سال گذشته تغییر نکرده و در این بازی می توانند با چالش های مختلفی رو به رو شوند و پس از پیروزی در چالش ها به احساس خوبی دست یابند. در نسخه جدید بازی که به سبک سوم شخص اجرا می شود گیم پلی مربوط به Nero را به Devil Breakers تغییر داده اند.

بزرگترین و مهم ترین تغییرات در سیستم مبارزه DMC چه چیزهایی می باشند؟

در نسخه ی اول DMC بازی اکشن سه بعدی را دیدیم که شاید اولین اولین بازی ساید اسکرولینگ دو بعدی بود که به خوبی به حالت سه بعدی نشان داده می شد. در DMC5 شخصیتی جدید به بازی اضافه می شود و همچنین توانایی تغییر سلاح نیز به آن اضافه شده است.

در واقع در این نسخه کارگردان تمام تلاش خود را بر داستان و طراحی شخصیت بنا نهاده و بازی مبارزه طلبانه ای را ساخته است. در این بازی Dante بیشتر از قبل مشاهده می شود و گزینه های زیادی برای این شخصیت در نظر گرفته شده است.

در DMC4 شخصیت Nero و Devil Bringer به بازی Playstation 4 آمدندکه روشی جدید در مبارزه با دشمن داشتند. حال در نسخه جدید سبک بازی به نحوی تغییر کرده است که با شخصیت Dante هماهنگی داشته باشد و این بازی را جذاب تر خواهد کرد.

قبلاً نیز گفتیم که در DMC5 شخصیت Nero’s Devil Breaker نیز خواهد آمد که باز این شخصیت هم رویکردی کاملاً جدید برای این گیم پلی ارائه خواهد کرد.به طور چشم گیری Devil Arms و Devil Triggers بر سیستم های اصلی بازی اثر گذاشته اند. آیا تیم توسعه دهنده با همکاری تیم طراحی تمامی این موارد را به خوبی جایگزین کرده اند؟

یکی از جذابیت های کارهای Itsuno توسعه هایی است که در بازی های خود اعمال می کند. او همچنین همیشه بر طراحی اولیه بسیار حساس می باشد و بر این عقیده است که هرگز نباید تغییرات زیادی برای ارائه محصول نهایی اعمال گردد. هر چند در طول تهیه پارامتر هایی بودند که نیاز به تنظیماتی داشتند ولی هرگز هیچ کدام از آن ها را از پایه تغییر ندادیم.

بزودی نمایشی با محوریت شخصیت دانته در بازی Devil May Cry 5 PS4
بزودی نمایشی با محوریت شخصیت دانته در بازی Devil May Cry 5 PS4

یکی از ایده ها در بازی استفاده از موتورسیکلت به عنوان یک سلاح در رقابت می باشد، چه ایده های تیمی دیگری در بازی نهایی اعمال شده است؟یکی از ایده هایی که قبلاً هم در بازی وجود داشت این بود که دانته از اسکیت به عنوان یک سلاح استفاده کند. اما چون در آن زمان در ژاپن از اسکیت استفاده های زیادی می شد تصمیم گرفتیم این قابلیت را قفل کنیم.

راجع به Nico برایمان توضیح می دهید؟

او نوه ی دختری Nell Goldstein که خالق Ebony و Ivory می باشد. کسی که طراح Nero’s Devil Breaker و Nero’s partner بوده است و DMC Motorhome بر پایه ی او می چرخد. سازندگان بازی اعلام کرده اند که بازی حس نوجوانی را در شما بوجود می آورد. فکر می کنم DMC تنها سری ای است که PBR گرافیکی را با شمشیر و اسلحه و لیزر و دیگر چیز ها ترکیب می کند و آن ها را به گونه ای انجام می دهد که در هر دو عنوان صادق باشند و به صورت AAA به نظر آید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − هفت =