بسته‌های جزئی Xbox Series X و S رسماً رونمایی شدند

Xbox Series X

با شروع پیش سفارش کنسول‌های Xbox Series X و Xbox Series S از ۲۲ سپتامبر، مایکروسافت اطلاعات مربوط به کنسول‌های نسل بعدی را که قرار است در اوایل ماه نوامبر آغاز شود، ارائه کرد.

چند روز پس از اینکه رسماً از کنسول Xbox Series S، قیمت خرده‌ فروشی و تاریخ عرضه هر دو کنسول Series X و S رونمایی شد، مایکروسافت وب‌ سایت خود را با دو صفحه جدید درباره پلتفرم‌های نسل بعدی به روز کرد. ویژگی‌های منحصر به‌ فرد و جزئیات هر کنسول هم به روشی چشمگیر به همگان نشان داده شد. اخیراً، وب‌ سایت‌ها تصویری از باکس آرت رسمی کنسول‌ها ارائه کرده‌ اند. در ادامه می‌توانید جزئیات مربوط به کنسول را ببینید.

مشخصات

کنسول Xbox Series X در تاریخ ۱۰ نوامبر با قیمت ۴۹۹ دلار و کنسول Xbox Series S با قیمت ۲۹۹ دلار عرضه خواهد شد و در همین روز عرضه می‌شود. این اولین بار است که مایکروسافت نسل جدیدی را با دو کنسول متفاوت آغاز کرده است. کنسول Xbox Series X، کنسول بسیار قدرتمندی است که بهترین تجربه را با وضوح تصویر ۴K با نرخ ۱۲۰ FPS ارائه می‌دهد. از سوی دیگر، کنسول Xbox Series S احتمالاً همین عملکرد را با وضوح تصویر ۲K با نرخ ۱۲۰ FPS ارائه می‌دهد، تنها تفاوت این است که دیسک درایو ندارد.

اگرچه مایکروسافت نمی‌تواند بازی Halo Infinite را برای زمان راه‌ اندازی پلتفرم‌های نسل بعدی عرضه کند، اما هنوز برخی عناوین برای کنسول‌های Xbox Series X و S وجود دارند که پیش‌ بینی‌ شده اند در تاریخ ۱۰ نوامبر عرضه شوند.

به علاوه، مایکروسافت قراردادی را با Electronic Arts امضا کرده تا تمام بازی‌ها را از EA Play بدون هزینه اضافی در تعطیلات امسال به Xbox Game Pass بیاورد.

قرار بود کنسول Xbox Series S طی مراسم آنلاینی رونمایی شود، اما برخی از شایعه‌ها مایکروسافت را وادار کرد تا این رونمایی را جلو بیاندازد. گفتنی است، مایکروسافت احتمالاً مطابق قول‌های قبلی، مراسم دیگری را در ماه‌های آتی برای معرفی پروژه‌های جدید از استودیوی داخلی اعلام خواهد کرد.

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − دوازده =