بسته الحاقی رایگان سایبرپانک ۲۰۷۷ اوایل سال ۲۰۲۱ عرضه می‌شود

بسته الحاقی رایگان سایبرپانک 2077

طبق یافته‌های جدید از وب ‌سایت رسمی بازی، بسته الحاقی رایگان سایبرپانک ۲۰۷۷ در اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه می‌شود. اگرچه هنوز هیچ اطلاعاتی شامل تاریخ عرضه یا محتوای این بسته الحاقی مشخص نیست، اما وب ‌سایت رسمی بازی با این اخبار به روز شده است. در این صفحه تنها نشان داده شده که بسته الحاقی که در اوایل سال ۲۰۲۱ برای بازی عرضه می‌شود رایگان خواهد بود.

هنوز معلوم نیست که آیا ممکن است این خبر مربوط به تماشای دقیق تریلر راه ‌اندازی بازی Cyberpunk 2077 باشد که در تاریخ ۸ دسامبر عرضه شد یا خیر. همان‌طور که PC Gamer اشاره کرده است، در انتهای تریلر، پشت لوگوی بازی، متنی روی صفحه قرار گرفته که نشان می‌دهد CD Projekt Red قصد دارد بسته الحاقی Cyberpunk را منتشر کند.

پیام CD Projekt Red این است (به گفته PC Gamer): ” توسعه ما از بازی شما را به دنیای عمیق‌تری از بازی Cyberpunk 2077 می‌برد و محتوای جایگزین و داستان محوری را ارائه می‌کند و مجبور خواهید شد انتخاب‌های دشوارتری را از طریق داستان تأثیرگذاری داشته باشید که به زودی از یادتان نمی‌رود.”

“اما قبل از اینکه به آن نقطه برسیم، ابتدا بسته الحاقی را در اوایل سال ۲۰۲۱ عرضه خواهیم کرد. درست مانند بازی Witcher 3، انتظار مجموعه کاملی از بسته الحاقی رایگان را داشته باشید که وارد Night City شود. چیزهای جالبی و حتی زندگی بیشتری را به دنیای تاریک آینده وارد کند.”

بازی The Witcher 3: Wild Hunt

بازی قبلی CD project Red یعنی The Witcher 3: Wild Hunt که قبل از Cyberpunk 2077 منتشر شده بود، ۱۶ بسته الحاقی را در کنار دو توسعه اصلی بازی یعنی Hearts of Stone و Blood and Wine دریافت کرده بود. اگر قرار باشد این بازی هم همین‌طور باشد، پس باید انتظار گیم پلی و تجهیزات جدیدی را هم داشته باشیم. مثلاً، Wild Hunt دارای New Game Plus نبود و در نهایت این ویژگی به عنوان بسته الحاقی به آن اضافه شد. تا زمان نوشتن این خبر، Cyberpunk نیز New Game Plus ندارد.

البته این خبر در زمان راه ‌اندازی فاجعه ‌بار Cyberpunk 2077 منتشر شده است. در تمامی پلتفرم‌ها با اشکالاتی همراه بوده و حتی در کنسول‌های پلی ‌استیشن ۴ و ایکس باکس وان قابل بازی نیست. بازی Cyberpunk در تاریخ ۱۰ دسامبر عرضه شد. CD Projekt Red به بازیکنان پیشنهاد داد تا وجه پرداختی آن‌ها را باز گرداند. بازی از فروشگاه Playstation حذف شده و اکنون با یک پرونده قضایی از سوی سرمایه‌گذاران روبرو است. علیرغم این مشکلات و جنجال‌ها، در گزارش اخیر سرمایه‌گذاران، CD Projekt Red تاکنون ۱۳ میلیون نسخه از بازی را فروخته است.

باید منتظر بسته الحاقی رایگان سایبرپانک ۲۰۷۷ بمانیم تا ببینیم آیا باید درباره‌ی این بازی تجدید نظر کنیم یا خیر.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =