اولین بسته الحاقی اساسینز کرید والهالا

بسته الحاقی اساسینز کرید والهالا

توسعه اولین بسته الحاقی اساسینز کرید والهالا به تأخیر افتاد، اما نگران نباشید. یوبی سافت اعلام کرد، Wrath of the Druids که قرار است برخی از فرهنگ‌ها و رسوم England’s Gaelic را کشف کند تا تاریخ ۱۳ مه به تعویق افتاده تا “تجربه بهتری” را ارائه دهد.

ناشر بازی قرون ‌وسطایی جهان باز می‌گوید مقاله‌ای با جزئیات بیشتر درباره تصمیم تأخیر بازی در حال انتشار است، اما حدس دلیل این تأخیر کار زیاد سختی نیست. علاوه بر اینکه بیشتر کارها در سال گذشته از خانه انجام شده، Assassin’s Creed Valhalla از زمان راه ‌اندازی تاکنون با اشکالات و باگ‌های بیش‌تر از حد معمولی روبرو شده است. اوایل، تعمیراتی سریع انجام می‌شد و رویدادهای جشنواره Yule و Ostara سهم خود در رفع اشکالات را اعلام می‌کردند.

البته تمام پچ‌­هایی که یوبی سافت منتشر کرد برای تصحیح باگ‌های مشکل‌دار نبوده است. ماه گذشته پچ قابل ‌توجهی عرضه شد که به ‌واسطه آن گربه‌های بیشتری به دنیای بازی Viking اضافه شدند و همین باعث خوشحالی بیشتر در PCGamesN شد.

تأخیر دو هفته‌ای تمام چیزی است که باید برای بسته الحاقی اول تحمل کنیم، که به معرفی Druidهای مرموز و کارهایشان برای پوشش مضمون انشعابی می‌پردازد. بعداً، شاهد گسترش بسته الحاقی دیگری خواهیم بود که اقدامات را از طریق English Channel به پاریس قرون‌ وسطایی منتقل می‌کند.

در حال حاضر موارد بسیاری برای پیدا کردن در Valhalla وجود دارند، از جمله تجلیل در Death Stranding و مجموعه‌ای از لوح‌های باستانی که باید برای جمع کردن مجدد Excalibur از آن‌ها استفاده کنید. اگر همچنان قبل از رسیدن Wrath of the Druids به دنبال راهی برای پر کردن زمان هستید، می‌توانید وارد حالت جدید رایگان River Raids شوید و غارت‌های خوبی انجام دهید.

 

منبع: PCGamesn

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 7 =