بسته الحاقی Old Hunters مراحل جدیدی به بازی بلادبورن اضافه خواهد کرد

بلادبورن

محتوای این بسته الحاقی با کیفیت است اما از نظر کیمت خیلی زیاد نیست. این در حالی است که برای این بسته الحاقی هزینه ۲۰ دلاری در نظر گرفته شده و با توجه به کمیت مراحل خریدش خیلی منطقی نیست. شاید این را شما احساس نکنید زیرا مراحل بلادبورن بسیار سخت اند و ساعت های زیادی برای پیروزی از شما می‌گیرند.

بلادبورن
بلادبورن

بسته الحاقی Old Hunters مراحل جدیدی به بازی بلادبورن اضافه خواهد کرد

در خبرها اعلام شده که بسته الحاقی بازی بلادبورن چند هفته دیگر منتشر می‌شود. تهیه کننده بازی یعنی  ماساکی یاماگیوا نیز اطلاعات زیادی درباره این بسته منتشر کرده تا طرفداران بازی بدانند باید انتظار چه مراحل و مأموریت هایی را داشته باشند. نام این بسته الحاقی The Old Hunters است و  یاماگیوا در مصاحبه ای که توسط وب‌سایت پلی‌استیشن از او گرفته شده اظهار کرد: “یک دشمن جدید به نام برادور به بازی اضافه شده که یک شکارچی باستانی است و در کلیسای شفا در حالی که یک زنگ در دستش هست منتظر چیزی است. کاربر وقتی در کابوس قرار می‌گیرد باید برادور باشد و همچنین منتظر یک موجود بزرگ غول پیکر که تبری در اختیار دارد باشد. این هیولا یکی از وحشتناک ترین موجوداتی است که در بازی دیده شده”.

 

یاماگیوا درباره سلاح دشمن جدید یعنی برادور کمی بیشتر توضیح داده و میگوید: ” این سلاح هنگامی قدرت اصلی خودش را ظاهر می‌کند که با خون شخص برادور ترکیب شود. به این معنی که اگر قدرت اصلی و کشنده سلاح برادور را می‌خواهید باید آن را درون سینه اش فرو کنید”. اسلحه دیگری که در این بسته الحاقی قرار داده شده یک مسلسل قدرتمند به نام گاتلینگ است که در کنار قدرت زیادی اش نقاط منفی هم دارد. این اسلحه سنگینی زیادی دارد و به طور طبیعی حرکت شخصیت را کند می‌کند و همچنینی گلوله های زیادی شلیک می‌کند و خیلی زود مهماتش به اتمام می‌رسد. در کنار این اسلحه یک قابلیت ارتقای جدید هم به بازی اضافه شده و وقتی این قابلیت در کنار سلاح دشمنان قرار بگیرد قدرت اسلحه را چند برابر می‌کند.

 

چند سلاح دیگر نیز به بازی اضافه شده. یکی از این سلاح ها سلاح شخصیت والتر که شکارچی قدیمی بوده است به نام سا-میل (Saw-Mill) ساخته شده و انگار  طبق داستان بازی خود والتر آن را طراحی کرده. سلاح والتر بسیار پرکاربرد است و به شکل های مختلفی تبدیل می‌شود. می‌توانید آنان را به شکل شمشیر و گرز دربیاورید یا آن را به دیسکی تبدیل کنید که با دندانه‌های تیزی که دارد ، دست و پاهای هیولاها را زخمی می‌کند. سلاح دیگر هم بِلادی گاتر (Bloody Gutter) نام دارد و مانند مسلسل گاتلینگ در اختیار شخصیت اصلی است. شمشیر نورِ ماهِ مقدس (Holy Moonlight Sword) یک شمشیر خاص است که قدرت دفاعی بالایی دارد و در بخش آنلاین بازی در دسترس است.

 

استفاده از بسته الحاقی The Old Hunters در بلادبورن به آسانی ها هم نیست و باید در بازی مراحلی را طی کنید. در مرحله اول باید غول کلیسای Cathedral Ward را شکست دهید و وارد کلیسا بشوید. در آنجا به سمت محراب کلیسا بروید و زمان بازی را از روز به شب تغییر دهید. در مرحله بعد به سمت محیط رویای شکارچی (Hunter’s Dream) رفته و در آنجا یک آیتم را دریافت کنید. نام این آیتم چشم شکارچی خون‌خوار Eye of a Blood-drunk Hunter  بوده و یک قاصد آن را به شما تحویل می‌دهد. در مرحله بعدی به کلیسای Oedon Chapel بروید و از درب سمت چپ کلیسا خارج شوید. در قدم بعدی باید محیطی به نام Hunter’s Nightmare  را که در انتهای سمت راست شما قرار دارد پیدا کنید و در آن جا می‌توانید با روشن کردن چراغ به محیط Hunter’s Dream که بسته الحاقی در آن قرار دارد بروید و دوباره به بازی اصلی باز گردید. البته این بروز رسانی بسیار سنگین است و ۹ گیگ حجم دارد  و تغییرات دیگری را علاوه بر اضافه کردن مراحل جدید به وجود می‌آورد. استودیوی فرام سافتوِر که سازنده بازی‌هایی چون Demon’s Souls و Dark Souls است این بسته را طراحی کرده و شما شاهد دنیایی کابوس وار هستید که برخی شکارچیان افسانه ای تا ابد درون آن اسیر شده اند.

بلادبورن
بلادبورن

این بسته تغییراتی را نیز به بخش آنلاین داده و در قسمت co-op بلادبورن شکارچیان فرعی زیادی اضافه شده و یک لیگ جدید نیز در آن یافت می‌شود. بازیکنان وقتی به این لیگ جدید ملحق شوند به گروهی از شکارچیان که هدف خاصی دارند اضافه شده و مأموریت آنان را پی می‌گیرند. این گروه توسط شخص مرموزی رهبری می‌شود در سایه رهبری او شما می‌توانید با دیگر کاربران آنلاین مبارزه کنید. همچنین شما می‌توانید از اعضای گروه هم استفاده کرده و شکارچیان جدیدی را احضار کنید.

 

در حقیقت وقایعی که در این بسته الحاقی برای شما اتفاق می افتد، روی دیگر Cathedral Ward و Upper Cathedral Ward را نشان شما می دهد. قرار نیست در این بخش فقط سلاخی کنید و بکشید و به پیش بروید بلکه محیط ها و اتفاقات جالب تری برایتان خواهد افتاد. تمامی ساختمان های این رؤیا مخروبه اند و همه هانتر ها به طور وحشتناکی دیوانه شده و به جان همدیگر می افتند. در این محیط شما حس می‌کنید که تنها نیستید و همه به مرز جنون رسیده اند و حالا باید با شکارچیانی مبارزه کنید که مثل شما خشونت بی حد و مرزی دارند. شاید برایتان خوشایند نباشد اما انقدر این مراحل سخت است که گاهی باید مانند  یک ترسو از دست برخی از شکارچیان فرار کنید و با آنان درگیر نشوید. نکته جالب تر اینکه تمام فضای بازی در روز بوده و دیگر خبری از شبهای تاریک نیست. اتمسفر بازی حس اینکه در صحنه قتلگاه هستید را برای شما تداعی می‌کند و جاهای مختلفی از بازی خبری از موسیقی نیست و تنها وزش باد و سکوت مرگبار شما را وحشت‌زده می‌کند.

 

تمام نقاط رنگ خون به خود گرفته و استخوان بدن مردگان همیشه زیر پایتان صدا می‌کنید و حس این بخش اصلاً خوشایند نیست. در این فضای مرده و ترسناک با صحنه های عجیبی روبه رو می‌شوید. یک دروازه فلزی را می‌بینید که یک بدن نیمه جان با مشت های خود به آن میکوبد و یک نوع ریتم و موسیقی هولناکی تولید می‌کند. موسیقی باس فایت ها هم در این بسته با محیط تلفیق شده و با روند مبارزات هماهنگی دارد و تغییر می‌کند و گاهی قطع شده تا سکوت حکم فرما شود.

 

محتوای این بسته الحاقی با کیفیت است اما از نظر کیمت خیلی زیاد نیست. این در حالی است که برای این بسته الحاقی هزینه ۲۰ دلاری در نظر گرفته شده و با توجه به کمیت مراحل خریدش خیلی منطقی نیست. شاید این را شما احساس نکنید زیرا مراحل بلادبورن بسیار سخت اند و ساعت های زیادی برای پیروزی از شما می‌گیرند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 15 =