توضیح داستان بازی بلاد بورن و انتشار نسخه الحاقی این بازی

بلاد بورن

شروع بازی‌ بلاد بورن بدون هیچ گونه اطلاعات و پیش زمینه ای نسبت به محیط اطراف باعث تحریک‌ هوش هیجانی و لذت کاوش بازی میگردد.

"<yoastmark

این بازی مناسب پلتفرم های پلی استیشن می باشد.

در‌توصیف بلاد بورن باید‌ گفت که با صرف نظر از‌جزییات این بازی  جذابیت سناریوی اصلی میزان بالای سختی بازی را پوشانده و بلاد بورن را به یکی‌از پر طرفدار ترین بازی‌های دنیای گیمینک‌دکرده است.

داستان بازی بلاد بورن

داستان اصلی‌ بازی‌ روایت سفر‌یک‌ غریبه در شهری ناشناخته را دارد که تنها هدف او دوام آوردن و زنده ماندن است.

تمام مسیر شما درگیر با نفرینی هستید که تمام شهر را فرا گرفته و مردم را تبدیل به موجودات و هیولاهای وحشی کرده گرچه که حین برخورد و نبرد با آنها ذات انسانی را مشاهده میکنید.

این بازی‌ که سبک‌ نقش آفرینی دارد در همانی شروع‌ بازی امکان شخصیت پردازی را به شما داده و آنچه که میخواهید را میسازید.

اگرچه که از بدو  ورود به یارنام لقب ‌شکارچی ‌به شما تعلق میگیرد اما باید تاپایان بازی‌ با سختی های زیاد و خطرات جانی‌ فراوان به دست اوردن تجربه بالا و‌توانایی ریسک ‌پذیری تبدیل‌به یک‌ شکار چی‌ واقعی و تمام عیار شوید.

در‌ بلاد بورن مانند نسخه های بسیار پیشین بازی‌ که بلاد بورن از آنها الهام‌ گرفته شده دوباره به سراغ خانه ی‌ امن برای ارتقا شخصیت استفاده کرده است.

هنگامی‌ که شما به حد بالایی از خون اکو‌ دست پیدا میکنید  با رفتن به این مناطق توانایی ارتقا شخصیت خود را دارید.

برای‌ توضیحات دیگر در این زمینه قطعا باید از شخصیت دال که یک عروسک‌ دستساز توسط شکارچیان است که گاهی جملات فلسفی میگوید که مغز شمارا درگیر‌میکند پیروی‌ کنید.

گرچه که این بازی شخصیت پردازی خاصی‌ ندارد اما نقاط قوت آن در‌گیم پلی‌ فوق العاده ی بازیست که روند جذاب آن بسیار نفس گیر است و شمارا به دام اعتیاد به این بازی‌کی اندازد

شرکت سونی برای اولین بار در‌توکیو‌ گیم شو ۲۰۱۵ از بسته ی الحاقی اولد هانتر صحبت کرد و اعلام داشت که این بسته ی الحاقی با عملکرد مستقل به همراه یک نسخه ی گوتی منتشر خواهد شد و به دست طرفداران خواهد رسید.

سپس در هفته ی بازی پاریس یک‌ نسخه ۴۵دقیقه ای از‌گیم پلی این بازی‌ با حواشی‌و سرو صدای زیاد رو نمایید شد.

ساو میل نام سلاحی بود که طی رو نمایی‌از این‌گیم پلی بسیار مورد توجه طرفداران این بازی قرار گرفت و صحبت های زیادی در‌ پی داشت.

شروع این بازی با کابوس  شکارچیان آغاز شده

و نشان میدهد که طی‌ بازی بلاد بورن صرفا  با کشتن و شکار کردن پیش نخواهید رفت و هدفی بزرگتر در‌پی‌اسن جستجو هاست بلکه باید با هوش و تحربه و‌مهارت  ادامه دهید.

تو خود زا‌ده ی خونی و از آن شب هستی پس ترسی از شب،این بستر هولناک وقایع نداری 

پس لباس شب به تن کن ای شکارچی این‌ جملات خبراز فلسفه ی موجود بر روند داستان دارد و شکارچیان را اماده ی پایان نبرد همیشگی با دیو‌های انسان‌ نمارا میکند  برای  پایان این‌ کابوس  های همیشگی

بازی با تمام روند ماجرایی خود و اجازه ی چشیدن بی پایان هیجانات مختلف را به بازیکن میدهد به طوری که عده ای از‌منتقدین طی مقالات خود بیان‌ کرده اند که میتوانند روزا بدون خستگی از این بازی ‌بنویسند چرا که اتفاقات این داستان بی‌ پایان است.

پس از انتشار بازی‌ بلاد بورن رو‌نمایی از‌نتیجه ی تلاش های طولانی ‌یک‌ تیم حرفه ای امتیازات بالا نقد های مثبت و تحسین های فراوان امتیاز‌ متای  این بازی را تا عدد ۹۲که امتیاز‌بسیار خوبی‌ محسوب‌ میشود بالا برد.

چیزی کع پیش از این هم‌ پیش بینی‌ میشد.

این یک‌افتخار برای from softwar استدیو سازنده ی این ‌بازی که اکنون بلاد بورن یکی از‌برترین های آن محسوب‌ میشود بود که کاندیدا شدن برای برترین های ۲۰۱۵را برای این استدیو در‌پی‌ داشت و این تنها ثمره ی تلاش برای بلاد بورن بود.

شعار نسخه ی‌ جدید این بازی این‌ بود که  نا امیدی یک‌ گناه است و همه ما گناه کاریم 

تم‌ سیاه و راز آلود این بازی بلاد بورن طرفداران زیادی را خواهان و عاشق این بازی کرده است  و زمان زیادی آنها را پشت سیستم هایشان محبوس کرده گویی نفرین  شکارچیان گریبان خیلی ها را بیرون از بازی‌ گرفته که برای بقا تلاش میکنند

این بازی بلاد بورن راز‌آلود امکان برداشت شخصی و راه حل های ‌متفاوتی را برای حل مشکلات به شما میدهد و هرزمان که به این بازی سری بزنید  با دنیای تازه ای مواجه میشوید.

از‌نام بسته ی الحاقی جدیدی که منتشر شده‌ میتوان دریافت که داستان را به سمت و سویی قدیمی‌ میکشد یعنی‌ سالهای خیلی دور یعنی‌ زمان شکارچیان  قدیمی 

نکته ی‌‌ جالب دیگر این است که وقتی به یارنام قدیمی‌  میرسید متوجه میشوید که داستان وخیم تر از زمان حال است چرا که شهر مخوف تر تاریک‌ تر و‌خون بار تر از‌گذشته است

حال اینکه در‌میابید که در‌زمان حال شهر تا حدی التیام یافته و ارام‌ تر شده است 

محیط تاریک مخوف و غم  بار  بازی  اکنده از موجوداتیست که تشنه به خون شکار چیان اند و هر گوشه از‌شه ابستن اتفاقاتیست که قطعا حل کردن و گذشتن از آن‌ زمان زیادی از‌شما خواهد گرفت.

گرچه گرافیک‌ بسته ی الحاقی‌ بالا و جذاب است اما نمیتوان گفت که از نسخه ی اصلی بازی بلاد بورن بالا تر است بلکه میتوان گفت کیفیت گرافیک حفظ شده است بلکه فاقد هرگونه  مشکل‌ و نقص از‌جمله فنی و گرافیکی ‌و افت فریم و سایر مشکلات است بلکه میتوان گفت سناریوی جذاب پیوستگی داستانی،گرافیک بالا  گیم‌ پلی فوق العاده و سایر‌نقاط‌ قوت یک پکیج عالی  را تحت عنوان بلاد بورن برای انتشاد اماده کرده اند

پس قطعا استحقاق تمام عناوین داده شده را دارد و استقبال انجام شده حتی اعتیادی که عده ای ای به این بازی دارند بی دلیل نبوده بلکه تنها آغاز زمینه ای برای نسخه های بعدی این‌ بازیست چرا که این جذابیت را پایانی نیست  و تیم حرفه ای آن سودای اغاز‌جنون امیز دیگری را در سر دارند.

Saw-mill

انتشار نسخه ی الحاقی جدید بازی بلاد بورن بلاد بورن با تمام‌ حواشی‌ هیجانات و‌موارد تکمیلی‌ خود اضافه کردن صلاح های زیادی را به همراه داشت که ساومیل اصلی ترین آنهاست.

یک سلاح باستانی که گرز‌ مانند  است و امکان تبدیل به شمشیر را‌نیز داراست و امکان کشتار هیولا را با چرخاندن و تبدیل شدن‌ به دیسک های دندانه دار را نیز‌میدهد. 

"<yoastmark

این سلاح جذاب‌ مورد استقبال زیادی قرار گرفته و‌ظاهرا گیمیر ها از انتشار این بسته ی الحاقی و‌تکمیلی و هزینه ای که بابت ان کرده اند بسیار بسیار راضی بوده اند و استدیو سازنده این بازی همچنان در‌مسیر موفقیت و‌جلب طرفدار این بازی ‌سیاه میتازد.

گرچه بازی بلاد بورن سروصدای زیادی داشته است اما قطعا اعتیاد اور‌ بوده و جذابیت آن دامی برای گیمیر هاست که ساعت ها محکوم‌ به نشستن پشت سیستم بازی میشوند پس رعایت حدود این بازی نیز از‌ موارد گوش‌ زد شده است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 13 =