بلک پنتر و کاپیتان مارول به فورتنایت پیوستند

بلک پنتر و کاپیتان مارول

اپیک گیمز و مارول دوباره با هم در یک تیم قرار گرفتند. آن‌ها در تلاش ‌اند تا قهرمانان و افراد شرور جدیدی را وارد تجربه بتل رویال کنند. اگر همین حالا وارد بازی شوید، می‌توانید Marvel Royalty & Warriors Pack را به قیمت ۲۴.۹۹ دلار خریداری کنید. البته به خاطر داشته باشید که مدت خرید محدود است. این بسته شامل پوسته‌های بلک پنتر و کاپیتان مارول و Taskmaster است.

باید بدانید که در رأس همه این شخصیت‌های جدید، با تکمیل مأموریت‌های Wakanda Forever می‌توانید قفل Wakandan Salute emote را باز کنید. همکاری Epic و Marvel در سال ۲۰۱۸ با رویداد Thanos شروع شد و از آن زمان به بعد شدت گرفته است. شامل تعداد زیادی از قهرمانان معروف Marvel، مانند Captain America، Wolverine، Iron Man، Deadpool و غیره بود.

اگرچه به‌ تازگی یک فصل از بازی Fortnite پایان یافته که بر شخصیت‌های Marvel (شامل Galactus) متمرکز بود، اما جدیدترین فصل شامل جهان‌­های مختلفی می‌شود. همچنین شاهد پوسته‌های بلک پنتر و کاپیتان مارول هستیم. قرار است شاهد The Mandalorian به عنوان گزینه پوسته‌های جدید باشید. البته هنوز زمان زیادی به پایان این فصل مانده و در ۱۶ مارس ۲۰۲۱ تمام می‌شود.

بازی Fortnite با گذشت سال‌ها از انتشار، هنوز محتوای غافلگیرکننده‌ای عرضه می‌کند. Star Wars و Marvel در این بازی جدید نیستند، اما عمقی که Epic در این دو جهان به دست می‌آورد، همان نکته قابل ‌توجه بازی است. امیدواریم این همکاری با Disney قوی باقی بماند و شاهد پوسته Boba Fett به عنوان بخشی از آخرین فصل باشیم.

 

منبع: GameInformer

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − شش =