بهترین اسلحه‌های بازی Black Ops Cold War

بهترین تفنگ های بازی بلکس اپس کلد وار

نسخه جدید کال آف دیوتی به نام Call of Duty Black Ops Cold war، شما را به زمان جنگ سرد و عصر اسلحه های قدیمی تر می برد. جایی که هنوز شاهد حضور سلاح های اتوماتیک پیشرفته امروزی نبودیم.  در ادامه برخی از بهترین سلاح و تفنگ های بازی بلک اپس کلد وار ( Black Ops Cold War ) را بررسی کردیم تا با بهترین اسلحه های این بازی آشنا شده و در قسمت آنلاین و چند نفره بازی بکار بگیرید. 

اگر می‌خواهید در نبردها پیروز شوید، باید بدانید که انواع مختلف سلاح‌ها و پیوست ها وجود دارند که به آن‌ها نیاز خواهید داشت. فروشنده سلاح اخیراً پیشرفته شده و عنصری از پیچیدگی را به تنظیمات اسلحه اضافه کرده است- بسته به نوع شخصی‌سازی تجهیزات، باید با سلاح‌های مختلفی در برابر مخالفان بازی کنید. ما سعی کردیم تقریباً تمام سلاح‌ها را در بازی باز کرده و روی هم جمع کنیم تا متوجه شویم بهترین سلاح بازی Black Ops Cold چیست. می‌توانید جزئیات این سلاح‌ها را در زیر بخوانید.

بهترین سلاح تهاجمی  بلک اپس کلد وار : Krig 6

بهترین تفنگ بازی Black ops cold war

اگر بدانید این کشتن در فاصله نزدیک، متوسط و دور چه مقدار طول می‌کشد، این سلاح برای شما به یک سلاح همه‌کاره واقعی تبدیل می‌شود. این سلاح تقریباً بدون هرگونه واکنش نادرستی سریع آماده می‌شود، و اگر بازیکن دیگری بخواهد شما را بکشد، می‌توانید به خوبی و با اطمینان کامل از آن استفاده کنید. این سلاح با واکنش دو دستی و هدف‌گیری خوب، شاید بهترین سلاح در بازی محسوب شود.

این سلاح را با Law Breaker Wildcard همراه کرده و در اسلات دومتان مجهز به Pelington 703 Sniper Rifle باشید تا در تمام فواصل در میدان نبرد تسلط پیدا کنید. اصلاً نگران این نباشید که دشمنان نزدیک شما هستند: با سلاخ Krig 6 می‌توانید در کمترین زمان حریفتان را نابود کنید.

بهترین مسلسل دستی: Milano 821

اسلحه های بازی Black ops Cold war

سلاحی که به ازای کاهش سرعت شلیک و برخی واکنش‌های محسوس، آسیب بسیار زیادی وارد می‌کند. اگر می‌توانید نحوه استفاده از این تفنگ را یاد بگیرید، موفق خواهید شد- این تفنگ به خاطر خسارتی که وارد می‌کند، در نسخه بتای بازی بسیار کشنده بوده است.

برای قابلیت پیش‌بینی و سازگاری بیشتر، احتمالاً باید تمام تلاشتان را کنید تا آن را ثابت نگه دارید: Foregrip، Muzzle Brake 9, 8.8″ لوله‌های تفنگ Extended و Quickdraw Handle این سلاح شما را آماده رویارویی با دشمن می‌کند، اما باز هم باید تمرین کنید تا یاد بگیرید چگونه الگوهای واکنشی را اصلاح کنید.

بهترین تفنگ تاکتیکی: M16

اسلحه M16 بلک اپس

اگر می‌خواهید این اسلحه را با مقیاس درست و لوله تفنگ مناسبی قرار دهید، باید بدانید که بهترین عملکرد این تفنگ آتش‌زا زمانی اتفاق می‌افتد که در فواصل میانی تا دوربرد مستقر شده باشد. شاید وسوسه شوید که از آن به عنوان یک تفنگ شکاری استفاده کنید، اما با این کار تنها عملکرد تفنگ را ضعیف می‌کنید. با این سلاح نقش تیراندازی ماهر را بازی کنید و مطمئن شوید که سلاح دوم شما می‌تواند با حریفانی که قصد دارند فضای شخصی شما را تسخیر کنند مقابله کند.

لوله تفنگ ۵.۳” Rapid Fire، Fast Mage و Front Grip را روی این تفنگ قرار دهید تا باعث مرگ‌های مهلک‌تری شود، همچنین یک Millstop Reflex Optic را روی آن سوار کنید تا مطمئن شوید می‌توانید دشمنانی که در فاصله دورتر هستند را هم نابود کنید. به این الگوی تیراندازی عادت کنید، با نیرویی بی‌رحمانه دقتتان را افزایش دهید و در این صورت در برخوردهایی دوربرد قابل‌توقف نخواهید بود.

بهترین تفنگ ساچمه‌ای / شات­گان: Gallo SA12

تفنگ های بلک اپس

اگر از یک تفنگ ساچمه‌ای در بازی Call of Duty استفاده می‌کنید، تنها چیزی که از آن می‌خواهید، آسیب زدن است. Gallo SA12 ثابت کرده که کشنده‌ترین و استوارترین اسلحه برای ماست که گاهی حتی با یک شلیک می‌تواند دشمنان را نابود کند. سایر تفنگ‌های ساچمه‌ای از چنین قدرت و مقاومتی برخوردار نبوده و همچنین قادر به تحت شعاع قرار دادن محدوده Gallo SA12 به‌طور کامل نیستند.

این یک تفنگ ساچمه‌ایست و مسلماً زمانی را صرف بارگیری مجدد خواهد کرد. شما می‌خواهید از هر کشش ماشه نهایت استفاده را ببرید – برای پر کردن مجدد خشاب خود، ابتدا باید به محلی نسبتاً امن بروید. به علاوه می‌توانید از Law Breaker کمک گرفته و Krig 6 را به عنوان سلاح ثانویه خود انتخاب نمایید تا بتوانید در فواصل مختلف با دشمن مقابله کنید. اگر Gallo SA12 خود را به Quickdot LED چشمی، یک Duckbill Choke و لوله تفنگ دراز ۲۲.۷ اینچی مجهز کنید، کشنده‌تر و متقارن‌تر خواهد شد.

بهترین اسلحه تک‌تیرانداز: Pelington 703

اسنایبر کال آف دیوتی بلک اپس کلد وار

ممکن است تک‌تیراندازها مثل سابق قدرتمند نباشند، اما این اسلحه به لطف سرعت بالای شلیک و پتانسیل کشنده‌ای که دارد، یادآور همان روزهای گذشته است. اگر با این اسلحه به نقاط بالای کمر دشمن شلیک کنید، حتماً او را خواهید کشت.

بهترین قابلیتی که دارد، این است که می‌توانید به سریع‌ترین شکل ممکن از آن استفاده کنید. در صورتی که قصد شخصی‌سازی این سلاح را دارید، استفاده از Quickdraw Handle، Tactical Stock، Front Grip، لوله تفنگ ۲۵ اینچی و تثبیت کننده چشمی .۳۰۸ بهترین گزینه است. همچنین همراه کردن آن با سلاح‌های کوتاه بردی مانند Krig 6 یا Milano 821 می‌تواند ترکیب خوبی برای دفاع از شما و نابودی دشمنان باشد.

بهترین سلاح سبک : RPD

بهترین سلاح های بازی Black ops Cold war
بهترین سلاح های بازی Black ops Cold war

سلاح‌های سبک، موردعلاقه آن دست از بازیکنان CoD است که دوست دارند کمی عقب‌تر مانده و اوضاع را تحت کنترل نگه دارند. این اسلحه تمام اتوماتیک، به لطف هندلینگ فوق‌العاده و ریکوئل پیش‌بینی شده‌ای که دارد، انتخاب بسیار خوبی برای این نوع بازیکنان است. ازآنجایی‌که ممکن است متعلقات RPD را برخلاف دیگر سلاح‌های این گروه پیدا نکنید، شلیک بدون هدف‌گیری با این سلاح بسیار مطلوب‌تر خواهد بود و نحوه لرزش آن به هنگام تیراندازی برای این گروه از سلاح‌ها غیرعادی می‌باشد.

طبق معمول، مانند هر اسلحه دیگری، اگر به تقویت شلیک آن بپردازید، کنترل اسلحه را از دست خواهید داد. سلاح‌های سبک، در مقابله با وسایل نقلیه بسیار مؤثر هستند، بنابراین استفاده از لوله تفنگ ۲۲.۳ اینچی Cavalry Lancer گزینه مناسبی برای آن خواهد بود. همچنین لیزر SWAT 5mW می‌تواند دقت شلیک بدون هدف‌گیری شما را به خصوص در برابر نیروهای زمینی بهبود بخشد. همچنین استفاده از Tactical Stock و Fast Mag نیز توصیه می‌شود.

بهترین پرتابگر: Cigma 2

بهترین سلاح های بازی بلک اپس کلد وار
بهترین سلاح های بازی بلک اپس کلد وار

پرتابگر موشک کلاسیک شما در Call of Duty. این سلاح ضد خودرو می‌تواند قدرت متوقف کننده بسیار تندی داشته باشد. به لطف محبوبیت Spy Planeها و Counter Spy Planeهای موجود در بازی، بسیاری از بازیکنان، این پرتابگر را درون اسلات اسلحه ثانویه خود جای داده‌اند. فقط حواستان به مخزن کوچک گلوله‌ها و مدت زمان طولانی برای شلیک باشد. همیشه مجهز کردن این سلاح بیشتر از آنچه که فکر می‌کنید، طول می‌کشد.

 

منبع: Gamesradar

کوروش نیک منش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 5 =