بهترین اسکین های پولی فورتنایت

بهترین اسکین فورتنایت

اگر تمام لوازم آرایشی مورد نیاز برای داشتن ظاهری مضحک و عجیب در بخش خودنمایی پایانی خود ندارید، رسیدن به Victory Royale چه فایده‌ای دارد؟ دقیقاً به همین خاطر است که انبوهی از بهترین اسکین فورتنایت وجود دارند تا شما را از سایر بازیکنان متمایز کند، این اسکین‌ها از طراحی‌های غیر عادی با هزینه کم شروع می‌شود تا اسکین‌های پر زرق و برق و افسانه‌ای‌های خفن.

اما برای جذاب شدن ظاهر خود، چگونه باید به دنبال بهترین اسکین بگردید؟ با اینکه فروشگاه فورتنایت در هر مرحله تنها تعداد کمی از اسکین‌ها را ارائه می‌دهد، اما با نمایش دوباره بعضی از اسکین‌ها در دوره‌های بعد، به شما نشان می‌دهد که کدام اسکین ارزش خریدن را دارد. این لیست، شامل بهترین اسکین‌های فورتنایت است که می‌توانید آن‌ها را از طریق فروشگاه درون بازی، یا از طریق چالش‌های Battle Pass، غنائم Twitch Prime، بسته‌های Starter و یا بسته‌های Founders به دست آورید. پس مطمئن باشید که این یک رتبه‌ بندی درست و علمی است. فروشگاه فورتنایت، هر روز تازه ‌سازی می‌شود، بنابراین حتماً حواستان را جمع کنید تا اگر اسکین مورد علاقه شما مانند Skull Trooper یا Renegade Raider بار دیگر برای خرید در دسترس قرار گرفت، آن را از دست ندهید.

پوسته CHIEF HOPPER

James یا Jim Hopper نه تنها رئیس پلیس منطقه‌ای در خارج از شهر Hawkins، Indiana است، بلکه اکنون اقتدار خود را در جزیره بتل رویال Epic Games نیز نشان می‌دهد. بخشی از آن به مناسبت انتشار فصل سوم نمایش Netflix عرضه شد، این اسکین که متعلق به مجموعه Fortnite Stranger Things می‌باشد، باعث خواهد شد که اسکین Demogorgons از ترس به نقشه Upside Down بازگردد.

پوسته SKULL TROOPER

به نظر می‌رسد که محبوبیت Skull Trooper مانند لباس هالووین ارزان قیمت، ریشه در عمر طولانی آن داشته باشد. این اسکین، در یکی از اولین ایونت‌های فصلی بازی به طور موقت ارائه می‌شود و تقریباً به مدت یک سال در فورتنایت موجود نخواهد شد. این امر باعث شده که Skull Trooper به یکی از کمیاب‌ترین اسکین‌های فورتنایت تبدیل شود.

پوسته RENEGADE RAIDER

این اسکین نیز داستان مشابهی دارد. با داشتن این اسکین، تبدیل به یک خلبان جنگنده باحال با صورت رنگ شده می‌شوید. این لباس برای بازیکنانی که در فصل ۱ به سطح ۲۰ رسیده بودند، با قیمت ۱۲۰۰ V-Bucks در دسترس قرار گرفت. اما از همان زمان تاکنون بازنگشته است.

پوسته THE REAPER

بازیکنی که اسکین The Reaper – لباسی شبیه به John Wick – را به تن می‌کند، یعنی در فصل سوم Battle Pass به رده ۱۰۰ رسیده است. این بدان معنی است که آن‌ها یا واقعاً خوب بودند، یا فرصت زیادی در اختیار داشتند.

پوسته JOHN WICK

متناوباً، اگر دوست دارید واقعاً شبیه John Wick باشید، می‌توانید اسکین واقعی آن را از طریق ایونت Wick’s Bounty با مدت زمان محدود به دست آورید. اسکین‌هایی که مدت زمان محدود دارند، معمولاً بازمی‌گردند، پس در صورتی که از این اسکین غافل شدید، مطمئناً باز هم موجود خواهد شد. صرف نظر از این موضوع، اگر قدرت خرید آن را دارید، به هیچ وجه از آن غافل نشوید.

پوسته DARK BOMBER

Dark Bomber خواهر Brite Bomber است و با توجه به ظاهر فوق‌العاده و کمیابی که دارد، با قیمت ۱۲۰۰ V-Bucks – یک معامله کامل – در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

پوسته SENTINEL

به دست آوردن این اسکین، به اندازه بعضی از اسکین‌های موجود در این لیست دشوار نیست – Sentinel اسکین رده ۱ فورتنایت از فصل نهم است – اما قطعاً خیره ‌کننده و جذاب است. Sentinel یک مرغ ربات تهاجمی است که در دسته لباس‌های افسانه‌ای قرار می‌گیرد.

پوسته TRICERA OPS

جناس، این چیزی است که می‌خواهیم. جناس و شمایلی از دایناسورها. در حال حاضر، مانند Skull Trooper، از کیفیت دوخت این لباس افسانه‌ای با توجه به قیمت ۲۰۰۰ V-Bucks آن مطمئن نشده ‌ایم، اما با این حال، شدیداً به پوشیدن لباس‌های ماقبل تاریخی علاقه داریم. این اسکین تنها به دفعات انگشت شماری در لیست محصولات فروشگاه فورتنایت قرار می‌گیرد و همین موضوع باعث می‌شود که تقریباً کمیاب باشد.

پوسته X-LORD

این اسکین در واقع شکل دیگری از اسکین Rust Lord است که در روزهای ابتدایی فورتنایت وجود داشت و از چند جهت اسکین بسیار خوبی محسوب می‌شود: خال‌کوبی‌های جالب، تعداد زیادی از استایل‌های متفاوت و در دست داشتن ابزاری شبیه به اره برقی.

پوسته BLACK KNIGHT

بهترین اسکین فورتنایت

اسکین Black Knight، به عنوان پاداش در اختیار بازیکنانی قرار می‌گرفت که در دومین Battle Pass فورتنایت به سطح ۷۰ می‌رسیدند. چشمان قرمز رنگ آن، به اندازه‌ای ترسناک بود که در بتل رویال، لرزه به اندام بازیکنان کهنه ‌کار نیز می‌انداخت. از آنجایی که این اسکین یک Battle Pass انحصاری است و فورتنایت در آن زمان کاربران کمتری داشت، این روزها به ندرت می‌توان کسی را دید که با این لباس در نقشه پرسه می‌زند.

پوسته RAVEN

بهترین اسکین فورتنایت

اسکین Raven فقط از نظر ظاهری جذاب نیست، بلکه یکی از کمیاب‌ترین اسکین‌های فورتنایت نیز محسوب می‌شود. این اسکین افسانه‌ای پرنده مانند، در طول تاریخ خود تنها ۵ دفعه در فروشگاه ظاهر خواهد شد، بنابراین ۲۰۰۰ V-Bucks آماده برای خرید آن در نظر داشته باشید.

پوسته LOVE RANGER

بهترین اسکین فورتنایت

این اسکین بخشی از مجموعه Royal Hearts است که شرط می‌بندیم عاشق این لباس خواهید شد. این اسکین افسانه‌ای فورتنایت که ۲۰۰۰ V-Bucks قیمت دارد، معمولاً در روزهای ولنتاین ظاهر می‌شود. اما هیچوقت در زندگی واقعی از تیروکمان برای عشق خود استفاده نکنید.

پوسته ETERNAL VOYAGER

بهترین اسکین فورتنایت

این اسکین، گونه تغییر یافته‌ای از Dark Voyager است. پیشنهاد می‌کنیم که از میان سبک‌های مختلف، آن را که شعله سبز رنگ دارد را انتخاب کنید. Eternal Voyager در رده ۸۷ از فصل دهم Battle Pass در اختیار شما قرار می‌گیرد.

اکنون لیست مشخصی از بهترین اسکین‌های فورتنایت در اختیار دارید. بنابراین، در صورتی که قصد خرید هر یک از این‌ها را دارید، هر روز لیست محصولات موجود در فروشگاه را چک کنید.

 

منبع: PCGamesn

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + یک =