بهترین ایستراگ های بازی ماینکرفت

ایستراگ ماینکرفت

Minecraft هیچ کمبودی در زیبایی‌ها و حس خوب ایستراگ‌ها ندارد. اگر بازیکنان ندانند ایستراگ ماینکرفت چیست، باید بگوییم که نوعی کد مخفی در بازی است که بعید است بازیکنان بدون نگاه کردن به آن‌ها، آن‌ها را پیدا کنند. ایستراگ‌ها معمولاً ماهیت طنز دارند، گرچه گاهی ممکن است داستان دیگری به بازی اضافه کنند که قبلاً وجود نداشته است. در ادامه برخی از شگفتی‌های این ‌چنینی در Minecraft را مشاهده خواهید کرد.

۱- jeb_Sheep

ایستراگ ماینکرفت

گوسفند بامزه‌ای که در بالا نشان داده شده دائماً در حال تغییر رنگ است. ممکن است برخی بازیکنان از آن غافل شده باشند که اگر برچسب اسمی را به گوسفند بدهند، آن نام به‌ صورت “jeb_” ظاهر می‌شود، زمانی که این تغییرات انجام شود، گوسفند به سرعت تغییر رنگ می‌دهد.

۲- Christmas Cheer!

ایستراگ ماینکرفت

هر کریسمس (۲۴ تا ۲۶ دسامبر)، Merry X-mas در منوی اصلی Minecraft نمایش داده می‌شود. همراه با این پیام، تمام صندوقچه‌ها و بافت‌های صندوقچه‌ای Ender به کادوهای کریسمس تغییر می‌کنند. این یک ویژگی خنده‌دار است که به بازیکنان اجازه می‌دهد روحیه کریسمس را پیدا کنند! صندوقچه‌ها در زیر دیده می‌شود.

۳- The “Trendy Update”

ایستراگ ماینکرفت

“Trendy Update” یک ایستراگ خنده‌دار است که توسط Mojang در سال ۲۰۱۶ منتشر شد. این مورد قبلاً به عنوان Update 1.RV-Pre1 شناخته می‌شد، این به ‌روزرسانی در روز اول آوریل (روز دروغ بزرگ) توسط Mojang بیان شده بود.

این یک شوخی بی‌رحمانه بود زیرا گفته شد این به ‌روزرسانی شامل آیتم‌های مختلف فناوری برای Minecraft است که بسیار جالب به نظر می‌رسید. خوشبختانه، بازیکنان می‌توانند روی بسته‌های مود بازی کنند تا حس فناورانه را از نو خلق کنند.

۴- Minecraft 64 “PCX”

ایستراگ ماینکرفت

PCX در اول آوریل سال ۲۰۱۸، به عنوان بخشی از به‌ روزرسانی ۱.۱۲ منتشر شد. ادعا شد که PCX تمام بافته‌ای Minecraft را نوسازی کرده است. همان‌طور که در بالا مشاهده شد، این ادعا اصلاً غلط نیست. Pcx باعث شد Minecraft یک بازی Gameboy به نظر برسد و تنظیمات بافتی را به ۸ بیت کاهش داد. این یک ایستراگ خنده‌دار است که احتمالاً افراد بسیاری را در سال ۲۰۱۸ ناراحت کرده است.

۵- زبان‌ها

ایستراگ ماینکرفت

بیشتر بازیکنان از وجود چندین زبان شوخی در بازی Minecraft اطلاعی ندارند.

همان‌طور که در بالا مشاهده شد، بازیکنان می‌توانند زبان LOLCATS را انتخاب کنند، که نام هر بلوک و آیتمی را به طور کامل تغییر می‌دهد. در ادامه چند مثال را برایتان ارائه کرده ایم.

در زبان LOLCATS، Oak Sapling به Baby Oak تغییر می‌کند.

علاوه بر LOLCATS چند زبان شوخی دیگر مانند موارد زیر نیز وجود دارد:

  • Pirate Speak (Arr)
  • Shakespearean English (“Where art thou Romeo?”)
  • Anglish (Puristic English)
  • ɥsᴉlƃuƎ (Upside down English)

این زبان‌ها به شدت سرگرم‌ کننده هستند و حتی می‌توانند بخش‌هایی از بازی که قدیمی شده‌ اند را بامزه کنند.

 

منبع: SportsKeeda

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 3 =