بهترین بازیکنان جوان FIFA 21

لیستی از بهترین بازیکنان جوان بازی، با جوانان با استعداد در حالت کریر بازی FIFA 21 همراه شده‌ اند. Gianluigi Donnarumma و Kylian Mbappe به طور طبیعی از ابتدا ترکیب FIFA 21 شما را ارتقاء می‌دهند. اما چیزهای دیگری هم وجود دارند. نام‌های کمتر شناخته شده‌ای که می‌توانید با هزینه کم آن‌ها را به کار بگیرید. همینطور افرادی که مستقیماً شما را به چند عدد اول فصل می‌رسانند. این افراد دقیقاً چه کسانی هستند و به‌ کارگیری آن‌ها چقدر هزینه دارد؟ همه‌ چیز در راهنمای بهترین بازیکنان جوان FIFA 21 توضیح داده شده است.

جوانان با استعداد بازی FIFA 21

در ادامه ۲۰ مورد از بهترین جوانان با استعداد بازی FIFA 21 را مشاهده خواهید کرد. برای اینکه این استعداد بین موقعیت‌های مختلف توزیع شوند، ما انتخاب‌های خود را به طور مساوی بین دروازه‌بان‌ها، مدافعان، هافبک‌ها و مهاجمانی با پتانسیل کلی بالا تقسیم کرده‌ ایم. به‌ هرحال، اگر یکی از بازیکنان را به کار گرفتید و به هر دلیلی از عملکردش راضی نبودید چاره‌ای به‌ جز تعویض بازیکن نخواهید داشت. برخی از بازیکنانی که در زیر معرفی شده‌ اند، معروف هستند. مانند ستاره جلد Mbappe، در حالی که برخی دیگر جواهرات نسبتاً ناشناخته‌ای هستند که باید مورد بررسی بیشتری قرار بگیرند. در ادامه می‌توانید لیستی از بهترین بازیکنان جوان بازی FIFA 21 از Fati تا Fortuno را مطالعه کنید.

دروازه‌بان‌ها

بازیکنان جوان FIFA 21

Gianluigi Donnarumma

باشگاه: آس میلان

سن: ۲۱

امتیاز کل: ۸۵

پتانسیل: ۹۲

قیمت: ۳۷ میلیون پوند

این بازیکن، با ارزش‌ترین دروازه‌بان جوان FIFA 21 است. توانایی‌های بالقوه او، باعث شده در لیگ قرار گیرد و با پیشرفت مناسب، خیلی زود متوجه می‌شوید که یکی از بهترین دروازه‌بانان جهان را به کار گرفته‌ اید. پرش و آمار واکنشی او را به نگهبانی تبدیل کرده که بارها و بارها دفاع شما را تضمین می‌کند.

Maarten Vandevoort

باشگاه: خنک

سن: ۱۸

امتیاز کل: ۶۸

پتانسیل: ۸۷

قیمت: ۱.۴ میلیون پوند

علیرغم این که به نظر می‌رسد این بازیکن خیلی جوان است، اما یکی از بهترین دروازه‌بانانی است که می‌توانید امسال او را بخرید. با توجه به توانایی‌های Maarten، او در رده بالای دهه ۸۰ قرار می‌گیرد و قیمت معامله‌ای این بازیکن، او را به یک سرقت مطلق تبدیل می‌کند.

Lucas Chevalier 

باشگاه: لیل

سن: ۱۸

امتیاز کل: ۶۱

پتانسیل: ۸۳

قیمت: ۴۲۵ هزار پوند

اگرچه Chevalier کامل نیست، اما قیمت درخواست و دستمزد کم او ۵۰۰ پوند در هفته می‌باشد که باعث شده به یکی از دروازه‌بانانی تبدیل شود که به‌ کارگیری‌اش یک فرصت تلقی می‌شود. به او چند دقیقه در مسابقات جام حذفی زمان دهید، تا ببینید چطور شکوفا می‌شود. اگرچه بعید نیست به یک مهاجم توپ‌گیر هم تبدیل شود.

Nico Mantal

باشگاه: اسپانیول

سن: ۱۸

امتیاز کل: ۶۲

پتانسیل: ۸۲

قیمت: ۴۷۵ هزار پوند

این بازیکن، یک بازیکن زیر رادار است (خیلی مورد توجه قرار نمی‌گیرد)، FIFA 21 حتی نام کوچک او را نیز ذکر نمی‌کند. اگر دوست دارید بدانید، نام او ” Ángel” است. به لطف آمار پرش عالی، او یکی از دروازه‌بانانی است که بدون دردسر زیاد، توپ‌ها را می‌بلعد.

دفاع

بازیکنان جوان FIFA 21

Matthijs De Ligt

باشگاه: پیومنته کالسیو

موقعیت: مدافع میانی

سن: ۲۰

امتیاز کل: ۸۵

پتانسیل: ۹۲

قیمت: ۴۴ میلیون پوند

این بازیکن احتمالاً مورد پسندترین بازیکن دفاعی فوتبال جهان است. ما او را با قیمت بسیار زیاد ۹۵ میلیون پوند در حالت کریر دیده‌ ایم. اگر بخواهید این بازیکن را از مرکز یوونتوس به کار بگیرید، احتمالاً به بودجه‌ای به‌ اندازه تیم چلسی نیاز دارید. امتیازات این بازیکن به خاطر آرامش، واکنش و دقت ضربه سر او است و همین باعث شده به یک مدافع مسلط و مهاجمی تبدیل شود.

Alphonso Davies

باشگاه: بایرن ­مونیخ 

موقعیت: مدافع چپ، هافبک چپ، هافبک راست

سن: ۱۹

امتیاز کل: ۸۵

پتانسیل: ۹۲

قیمت: ۲۰.۵ میلیون پوند

دفاع چپ سریع‌السیر تیم بایرن به خاطر شتاب مثال‌زدنی‌اش عالی است. بازیکنان Pacey در بازی FIFA 21 سلطان هستند، پس اگر این دفاع سریع چپ پا را با یک جناح چپ سریع همراه کنید، دفاع عقب را به وحشت خواهید انداخت. باز هم برای دور کردن او  از Allianz Arena به بودجه سنگینی نیاز دارید.

William Saliba 

باشگاه: آرسنال 

موقعیت: مدافع میانی

سن: ۱۹

امتیاز کل: ۷۴

پتانسیل: ۸۷

قیمت: ۹ میلیون پوند

Willie بیچاره به‌ هیچ‌وجه نمی‌تواند در واقعیت برای Gunners بازی کند، اما رتبه بالایی در FIFA 21 دارد. رتبه بالای او باعث شده یکی از بهترین جوانان در نیمه‌های بازی شود. در حالی که قدرت، خونسردی و مهارت او سال‌های متمادی بازی او را بد نشان داده‌ اند.

Nuno Mendes

باشگاه: اسپورتینگ پرتغال 

موقعیت: پیستون چپ، هافبک چپ

سن: ۱۸

امتیاز کل: ۷۲

پتانسیل: ۸۷

قیمت: ۵.۵ میلیون پوند

جناح چپ دفاع باشگاه اسپورتینگ قیمت خرید وسوسه‌انگیز ۱۲.۳ میلیون پوندی را دارا است. اگر باشگاه شما به‌ اندازه کافی پول نقد دارد به دنبال یک شیطان جناح چپ سریع با امتیاز بالا هستید، باید او را از باشگاه پرتغالی‌ها خارج کنید.

Jeremie Frimpong

باشگاه: سلتیک

موقعیت: مدافع راست، پیستون راست

سن: ۱۹

امتیاز کل: ۷۰

پتانسیل: ۸۷

قیمت: ۴.۲ میلیون پوند

این مدافع چپ برای قرارگیری در رأس اسکاتلندی‌ها خیلی خوب است. این بازیکن یک دریبل‌ زن ماهر با تعادل و چابکی زیاد است، با این حال قیمت خرید او هم نسبتاً پایین است. The Bhoys خوشحال نخواهد شد، اما Frimpong به سرعت تیم شما را ارتقاء خواهد داد.

هافبک‌ها

بازیکنان جوان FIFA 21

Jadon Sancho

باشگاه: بورسیا دورتموند

موقعیت: هافبک راست، هافبک دفاعی، هافبک مهاجم مرکزی

سن: ۲۰

امتیاز کل: ۸۷

پتانسیل: ۹۳

قیمت: ۱۱۱.۵ میلیون پوند

این بازیکن یکی از بهترین بازیکنان تهاجمی اروپا است. منچستر یونایتد مدتی است که به این استعداد شگفت‌انگیز انگلیسی علاقه‌مند شده است. اگر باشگاه شما دارای بودجه کافی برای نقل و انتقالات است که حتی Sheikh Mansour  را هم می‌توانید راضی کنید، پس Sancho چشم عقابی می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

Sandro Tonali

باشگاه: آس میلان

موقعیت: هافبک مهاجم میانی، هافبک میانی

سن: ۲۰

امتیاز کل: ۷۷

پتانسیل: ۹۱

قیمت: ۵۰ میلیون پوند

هافبک دفاعی تازه‌ نفسی که شتاب چشمگیری دارد و به سرعت می‌تواند در بازی‌ها جای‌گیری کند. اگر به جای اینکه توپ را به سمت مهاجم بیاندازید، دوست دارید در عقب با توپ بازی کنید، Sandro با این وضعیت تناسب کامل دارد.

Mason Greenwood

باشگاه: منچستر یونایتد

موقعیت: هافبک راست، مهاجم

سن: ۱۸

امتیاز کل: ۷۷

پتانسیل: ۸۹

قیمت: ۱۳.۱ میلیون پوند

هافبک سمت راست یونایتد با سرعت فوق‌العاده و قدرت شوت همه را تحت تأثیر قرار می‌دهد. امتیاز اصلی او باعث شده به یکی از بهترین بازیکنان در بازی تبدیل شود. اگر پول کافی دارید، بهتر است جناح چپ حمله خود را با Greenwood بسازید.

Ferran Torres

باشگاه: ولز سارسفیلد

موقعیت: هافبک مهاجم میانی، هافبک میانی، وینگر چپ

سن: ۱۹

امتیاز کل: ۷۳

پتانسیل: ۸۹

قیمت: ۷.۷ میلیون پوند

Thiago با قدرت همه‌ جانبه‌اش در بازی شناخته شده است. تعادل، چابکی و شتاب او همه را تحت تأثیر قرار می‌دهد. اگر نمی‌خواهید خیلی روی قیمت چانه بزنید، قیمت خرید این بازیکن ۱۴.۹ میلیون پوند است. تغییرات بعدی خیلی عمده نیستند، اما این آرژانتینی ثابت کرده که ارزش سرمایه‌ گذاری را دارد.

مهاجمان

بازیکنان جوان FIFA 21

Kylian Mbappé

باشگاه: پاریس سن ژرمن

موقعیت: مهاجم

سن: ۲۱

امتیاز کل: ۹۰

پتانسیل: ۹۵

قیمت: ۹۴ میلیون پوند

این شخصیت معروف فرانسوی تیم پاریس سن ژرمن کامل است. او قبلاً برنده جام جهانی شده و به تیم پاریسی خود کمک کرده تا به اولین لیگ فینال قهرمانان دست یابد. او به طرز شگفت‌ انگیزی جا برای پیشرفت هم دارد. آمار رشد او ۹۵ است. سرعت و شتاب این بازیکن ۹۶ است، نباید مشکلی برای به‌ کارگیری Kylian وجود داشته باشد.

Vinicius Jr

باشگاه: رئال مادرید

موقعیت: وینگر چپ

سن: ۱۹

امتیاز کل: ۸۰

پتانسیل: ۹۳

قیمت: ۲۵.۵ میلیون پوند

اگر نمی‌توانید هزینه خرید Mbappé را پرداخت کنید و اگر بخواهیم صادقانه بگوییم احتمالاً نمی‌توانید. این مهاجم جناح چپ بسیار ماهر است. تنها چند بازیکن دیگر وجود دارند که می‌توانند با توانایی‌های او برابر باشند، با این حال چابکی و تعادل او باعث شده به یک نینجای دریبل‌ زن تبدیل شود. مواظب دفاع‌های عقب هم باشید.

Erling Haaland

باشگاه: بروسیا دورتموند

موقعیت: مهاجم

سن: ۱۹

امتیاز کل: ۸۴

پتانسیل: ۹۲

قیمت: ۴۲ میلیون پوند

Haaland نه تنها شبیه به Kevin De Bruyne است، بلکه یک موشک شلیک شده مطلق است. این بازیکن قوی و مهاجم است. این بازیکن قدبلند و ترسناک ثابت کرده که برای تمام باشگاه‌ها به‌ جز ثروتمندترین باشگاه‌های حالت کریر بسیار گران است. اگر بودجه نقل و انتقالات برای شما زیاد است، به دنبال Haaland بروید.

Francisco Trincão

موقعیت: وینگر راست، وینگر چپ، هافبک مهاجم میانی

سن: ۲۰

امتیاز کل: ۷۸

پتانسیل: ۹۱

قیمت: ۱۸ میلیون پوند

اگرچه سرعت شتاب گیری این مهاجم پرتغالی بارسلونا خیلی زیاد نیست، اما دید قوی، دریبل‌ زنی و آمار کنترل توپ او این فقدان را جبران می‌کند. او با پیشرفت مناسب به یک سوپراستار تبدیل خواهد شد.

Ansu Fati

موقعیت: وینگر چپ، وینگر راست

سن: ۱۷

امتیاز کل: ۷۶

پتانسیل: ۹۰

قیمت: ۱۳.۵ میلیون پوند

یکی دیگر از بازیکنان جوان FIFA 21 که از مهاجمان آینده دار بارسلونا است و ارزش خرید دارد، Ronald Koeman قرار است از شما متنفر شود. این بازیکن سریع و چابک است، Fati یک گل زن خوب است که تعادل تأثیرگذار او باعث شده دست کشیدن از توپ برایش سخت شود. اگرچه او قد بلندی ندارد، اما آمار پرش قوی او به این معنا است که همچنان یک تهدید هوایی محسوب می‌شود.

 

منبع: GamesRadar

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 14 =