بهترین بازیکنان راکت لیگ

بهترین بازیکنان راکت لیگ

بیشتر اوقات، یک بازی که تا حد زیادی بر مؤلفه‌های بازی چند نفره تمرکز کرده، وقت زیادی را صرف پیدا کردن مخاطبان خود می‌کند. حتی پیدا کردن مخاطب زیاد بعد از پنج سال از زمان انتشار بازی هم خیلی کم اتفاق می‌افتد، اما این دقیقاً همان چیزی است که برای بازی Rocket League رخ داد. این بازی اعتیادآور فوتبالی و بازی با اتومبیل‌های موشکی به جای مردم، اتفاق بزرگی هم برای مخاطبان معمولی و هم رقابتی بود. به دلیل شباهت بازی به قالب یک بازی ورزشی سنتی، طبیعی بود که یک صحنه رقابتی برای این بازی وجود داشته باشد. از سال ۲۰۱۵ صدها تورنمنت میزبان هزاران رقیب بوده‌اند، بازیکنان برتر به خاطر عملکرد خوبشان مبالغ زیادی به دست آورده‌اند. در ادامه قصد داریم بهترین بازیکن یا همان پلیر های بازی راکت لیگ – Rocket League را به شما معرفی کنیم.

 

– لیست بهترین بازیکن های راکت لیگ 

 

Courant “Kaydop” Alexandre

بهترین بازیکنان راکت لیگ

Courant “Kaydop” Alexandre شاید از نظر پیروزی‌های کلی جزء بازیکنان برتر نباشد، اما به خاطر جوایزی که کسب کرده در بالای جدول ایستاده است. این بازیکن فرانسوی از سال ۲۰۱۶، درست یک سال پس از عرضه بازی شروع به رقابت کرد و در ۱۲۰ تورنمنت با بسیاری از تیم‌های برتر مانند Gale Force eSports، Mock-It eSports، و Team Dignitas شرکت کرد. او بین ۸۱ تورنمنت خیره‌کننده قرار دارد، این عدد بیش از دو برابر تعداد ۴۰ باری است که جایگاه دوم را کسب کرده است، و در فینال RLCS Season 7 سال ۲۰۱۹ بالاترین جایزه خود یعنی  ۶۶,۶۶۶.۶۷ دلار را کسب کرده است. از چهار مسابقه فینال RLCS Season که در آن‌ها شرکت کرده، دو مسابقه بعلاوه سه مسابقه در اتحادیه اروپا را برده است.

Pierre “Turbopolsa” Silfver

بهترین پلیر راکت لیگ
بهترین پلیر راکت لیگ

Turbopolsa پیشکسوت باسابقه صحنه رقابت‌های Rocket League است. اگرچه در اولین سال حضورش او تنها در یک تورنمنت شرکت کرد اما ۲۵ هزار دلار جایزه دریافت کرد، اما از سال ۲۰۱۵ رقابت می‌کند. از آن زمان به‌طورکلی در ۹۲ تورنمنت کلی شرکت کرده و مجموع ۳۳۰.۰۰۰ دلار را به دست آورده است. مانند Kaydop، تعداد قرارگیری او در مقام اول بیشتر از دو برابر تعداد قرارگیری او در مقام دوم است، او از ۵۰ مسابقه در ۲۳ مسابقه در  جایگاه دوم قرار گرفته است، همچنین جام RLCS Season 3، ۵ و ۸ در آمریکای شمالی و ۴، ۶ و ۸ در اتحادیه اروپا را به دست آورده است. به خاطر طول زمان حضور او در صحنه، Turbopolsa در چند تیم منتقل شده، اما از زمانی که از NRG Esports منتقل شد در Team Envy  حضور دارد.

Tshaka “Arsenal” Taylor

بهترین گیمر راکت لیگ
بهترین گیمر راکت لیگ

اولین فرد آمریکایی در این لیست Tshaka “Arsenal” Talor جوان است. او اولین بار در سال ۲۰۱۸ در سن ۱۶ سالگی پا به عرصه رقابت‌ها گذاشت و از سه تورنمنتی که در آن‌ها شرکت کرد، دو تورنمنت را برنده شد، بعلاوه جایگاه سوم را در RLRS Season 6 از آن خود کرد. از آن زمان او مجموع ۲۰ تورنمنت را برنده شد که شامل RLCS Season X Fall: North American Major هم می‌باشد. پس از مدت کوتاهی از حضورش در تیم اول، Arsenal عضو ثابت Spacestation Gaming شد، او یکی از افرادی است که باید حواستان به او باشد.

Caden “Sypical” Pellegrin

بهرین بازیکن Rocket League
بهرین بازیکن Rocket League

اگر بخواهیم درباره اعجوبه‌ها صحبت کنیم، Caden “Sypical” Pellegrin از آمریکا را نمی‌توانیم نادیده بگیریم. او در سن ۱۴ سالگی بهتر از هرکسی است که حتی امید پیروزی‌های او را داشته است. او هم تورنمنت Nexus Gaming Weekly Cup و هم ASTRONAUTS $2,000 Rocket League 3V3 را در سال آغازین کارش در ۲۰۱۸ برنده شد، و جایگاه دوم را در RLRS Season 6 به خود اختصاص داد. سال ۲۰۲۰ درخشش او آغاز شد، در ۲۹ تورنمنت شرکت کرد و حدود ۷۵۰۰۰ دلار جمع کرد. او باسابقه‌ترین عضو Spacestation Gaming است و درست قبل از Arsenal قرار دارد.

Jos “ViolentPanda” van Meurs

بهترین گیمر راکت لیگ

سلام از هلند، ViolentPanda از نظر تورنمنت‌هایی که در آن‌ها شرکت کرده، تاحدودی بد عمل کرد، اما این موضوع ارتباطی به مهارت او ندارد. او از سال ۲۰۱۶ که وارد بازی شد در ۱۰۰ تورنمنت شرکت کرد، حضور او در سال ۲۰۱۹ به کمترین میزان خود یعنی ۸ تورنمنت رسید، اما به نظر می‌رسد از سال ۲۰۲۰ دوباره حضورش پررنگ شد. او از سال ۲۰۱۸ هنوز موفق نشده بهترین جایگاه فصلی خود را به دست آورد، جایی که او RLCS Season 5 Finals را به دست آورده بود، اما مطمئناً یکی از بازیکنان برتر هلند در جهان به شمار می‌رود.

Yanis “Alpha54” Campeonis

بهترین گیمر راکت لیگ

یکی دیگر از بازیکنان فرانسوی قوی Alpha54 است که نسبتاً تازه وارد دنیای Rocket League شده است. او در اولین سال حضورش یعنی سال ۲۰۱۸ تنها در سه تورنمنت شرکت کرد، و در ۱۱ تورنمنت از جمله European RLRS Season 6، RLSS Europe، و RLCS Season X Fall: Europe Regional Event پیروز شد. اوایل زندگی حرفه‌ای او کم متزلزل بود، و پس از چند یا تنها یک رویداد، به تیم‌ها بازگشت. از ژانویه سال ۲۰۲۰، جایگاه خود در Vitality که بیشترین برد را دارند، را حفظ کرده است.

Mariano “SquishyMuffinz” Arruda

Rocket League بهترین پلیر
Rocket League بهترین پلیر

بین بازیکنان برتر کانادا، SquishyMuffinz بخشی از تیم‌های برتر Rocket League مانند Mock-It eSports، Cloud9، بوده و در حال حاضر در تیم NRG Esports حضور دارد. اگر به دنبال آمارهای اصلی هستید، باید بدانید او در ۴۷ تورنمنت پیروز شده و تنها ۱۵ جایگاه دوم و ۸ جایگاه سوم را به خود اختصاص داده است. درحالی‌که سال ۲۰۲۰ بهترین سال از نظر درآمد نبوده است، اما او با ورود به مسابقات حرفه‌ای، به بازیکن ثابتی تبدیل شده که ارزش بررسی و توجه را دارد.

Reed “Chicago” Wilen

بهترین بازیکن Rocket League

Reed یکی دیگر از بازیکنان جدید است که به تازگی در لیگ شکوفا شده است. او از سال ۲۰۱۷ وارد میدان شد، در تیم‌های برتری مانند Team Dignitas and Evil Geniuses هم حضور داشت، اما از ابتدای سال ۲۰۱۹ جزء اصلی G2 Esports شد. این همان جایی است که استعداد شیکاگویی نمایان شد. اگرچه پیش از این هم شاهد بردهایی بود، اما در سال ۲۰۲۰، ۱۰ پیروزی را از ۲۲ تورنمنتی که در آن‌ها شرکت کرد به دست آورد، و بیش از ۶۲۰۰۰ دلار جمع کرد- تقریباً دو برابر چیزی که در سال‌های گذشته به دست آورده بود.

Garrett “GarrettG” Gordon

بهترین پلیر Rocket League

آخرین بازیکن آمریکایی ما در این لیست یکی از بازیکنان باسابقه است. او از نظر فنی یکی تنها در تورنمنت سال ۲۰۱۵ شرکت کرده، اما GarrettG مدعی است که از ابتدا در این بازی حضور داشته است. از آن زمان، او در ۹۳ تورنمنت شرکت کرده و بیش از ۲۸۰۰۰۰ دلار کسب کرد. با SquishyMuffinz در NRG Esports همکاری کرد، این تیمی است که مرکز اصلی بازیکنان باتجربه است. با کسب چهار مقام اول در RLCS Seasons مختلف، نمی‌توان انکار کرد که GarrettG چیزی را که می‌خواست به دست نیاورده است.

Victor “Fairy Peak” Locquet

بهترین گیمر Rocket League
بهترین گیمر Rocket League

آخرین نفر و نه کم‌اهمیت‌ترین آن‌ها،  Fairy Peak با تجربه است. او کارش را از تورنمنت‌های کوچک آغاز کرد، اما با پیروزی در ۹ تورنمنت از ۱۱ تورنمنت، بر آن‌ها مسلط شد، او سه مقام دومی را به خود اختصاص داد و در سال ۲۰۱۷ به سرعت به لیگ‌های بزرگی مانند Mock-It eSports پیوست و سپس در سال ۲۰۱۸ به Vitality منتقل شد. از مجموع ۶۲ برد او، تنها بردی که درآمد خوبی برایش داشت و این درآمد برابر ۶۶۶۶۶.۶۷ دلار بود مربوط به Kaydop and Alpha54 in RLCS Season 7 Finals بوده است.

 

منبع: Digital Trends

کلیدواژه : راکت لیگ
کوروش نیک منش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 4 =