بهترین بازی های آنلاین اندروید

بهترین بازی آنلاین اندروید

بازی‌های اندروید به طور مداوم در حال پیشرفت و بهبود هستند. قبلاً، تنها بازی‌های پازلی ساده‌ای داشتیم که می‌توانستیم مخاطبین فیس ‌بوک را دعوت کنیم تا آن‌ها هم در بازی دوستمان باشند. بازی‌های چند نفره در گذشته به نوعی جدول رده‌بندی بودند. حالا چندین بازی وجود دارد که از بازی چند نفره پشتیبانی می‌کند، مانند بازی‌های مشارکتی واقعی یا بازیکن در برابر بازیکن. در واقع، این روزها به نوعی عنصر چند نفره را در خود جای داده‌ اند. اگر به دنبال بهترین بازی آنلاین اندروید هستید که با دوستانتان اجرا کنید، در ادامه می‌توانید بهترین بازی‌های چند نفره اندروید را بررسی کنید! همچنین باید از Dead by Daylight، یک بازی چهار نفره آنلاین با چهار مکانیسم بازی منحصر به ‌فرد یاد کنیم.

بازی AdventureQuest 3D

بهترین بازی آنلاین اندروید

قیمت: رایگان

AdventureQuest 3D یکی از جدیدترین بازی‌های چند نفره در موبایل است. این بازی یک بازی نقش ‌آفرینی برخط چند نفره گسترده است. این بازی بیشتر ویژگی‌هایی که انتظار دارید را دارا است. مأموریت‌های بسیار، طبقات مختلف، رئیسان خشمگین، سیاه‌ چال‌ها و موارد دیگری در این بازی ساخته شده است. چیزی که باعث می‌شود این بازی برجسته شود پشتیبانی کامل از قابلیت کراس-پلتفرم است. می‌توانید این بازی را روی موبایل یا اگر دوست دارید روی رایانه شخصی اجرا کنید. چت‌ها، حملات و حتی بازیکن در برابر بازیکن‌هایی وجود دارند که می‌توانید با افراد دیگر بازی کنید. از زمان انتشار بازی تاکنون چند مشکل درباره این بازی وجود داشته، اما در کل گزینه خوبی است.

بازی Asphalt 9: Legends

بهترین بازی آنلاین اندروید

قیمت: رایگان

Asphalt 9: Legends جدیدترین بازی از فرانچایز مسابقه‌ای محبوب Gameloft است. این بازی شباهت زیادی به بازی‌های قبلی دارد. در این بازی می‌توانید ماشین‌های مختلفی را باز کنید، در مقابل هوش مصنوعی یا بازیکنان دیگر مسابقه دهید و در رویدادهای مختلفی رقابت کنید. بازی چند نفره آنلاین بالاتر از حد متوسط است. مسابقات به طور کلی سریع هستند و می‌توانید با هر وسیله‌ای که دوست دارید مسابقه دهید. نبود محتوای بازیکن در برابر بازیکن مشخص است. می‌توانید زمان زیادی را صرف این بازی کنید تا در نهایت به خط پایان برسید. به علاوه، گرافیک بازی بسیار خوب و مکانیسم‌ها ساده هستند. برخی شکایت می‌کنند که مکانیسم‌ها بیش از حد ساده هستند، اما این یک بازی آرکید است. Asphalt 8: Airborne و Asphalt Xtreme نیز بازی‌های مسابقه‌ای خوبی از Gameloft هستند.

بازی Call of Duty: Mobile

بهترین بازی آنلاین اندروید

قیمت: رایگان

Call of Duty: Mobile یکی از جدیدترین بازی‌های چند نفره این لیست است. این بازی به صورت تعجب‌آوری عالی است. این بازی یک بازی آنلاین FPS با انواع حالات چند نفره است. این بازی شامل مسابقات مرگ کلاسیک Call of Duty و حالت بتل رویال ۱۰۰ نفره مشابه PUBG و Fortnite است. مادامی که افراد مشهور از مجموعه بازی را جمع ‌آوری کرده و آن‌ها را سلاح‌ها و اسکین­‌های مختلفی مرتب می‌کنید، باید بدانید که بازی دارای عنصر mild gacha نیز می‌باشد. چند مشکل در بازی وجود دارد، اما این مشکلات به مرور زمان برطرف می‌شوند.

بازی Crossy Road

بهترین بازی آنلاین اندروید

قیمت: رایگان

Crossy Road یک بازی پلتفرمی آرکید است. هدف شما عبور از جاده‌ها بدون مرگ است. هدف شما این است که تا هر زمان که ممکن است این کار را انجام دهید. این بازی دارای شخصیت‌های مختلف و حالت چند نفره محلی است. شما و دوستانتان می‌توانید از طریق شبکه وای‌فای متصل شده و با هم بازی کنید. این بازی از دو تا چهار بازیکن پشتیبانی می‌کند. این بازی قوی‌ترین بازی چند نفره نیست. با این حال، راه سرگرم ‌کننده‌ای برای گذراندن زمان با دوستان یا خانواده است. به هر حال قطعاً یکی از بهترین بازی‌های محلی چند نفره به شمار می‌رود.

بازی Legends of Runeterra

بهترین بازی آنلاین اندروید

قیمت: رایگان

Legends of Runeterra یکی از جدیدترین بازی‌های چند نفره اندروید است. این بازی دارای سبک بازیکن در برابر بازیکن با عناصر دوئل، جمع‌آوری کارت و مبارزات خودکار است. بازیکنان کارت‌ها را باز کرده، امتیازاتی می‌سازند و قهرمانانی را اختصاص داده و آن‌ها را بین همدیگر قرار می‌دهند. ۲۴ قهرمانی و چندین کارت در بازی وجود دارد. به علاوه، چالش ‌برانگیز بودن در عین سرگرم‌ کننده بودن بازی فرصت کافی به شما می‌دهد تا حریفانتان را گول بزنید. این بازی رایگان است پس نیازی نیست هزینه‌ای صرف کنید. این بازی جایگزین Hearthstone در این لیست شده است، اما Hearthstone همچنان یکی از گزینه‌های خوب بازی در این سبک به شمار می‌رود.

بازی Minecraft

بهترین بازی آنلاین اندروید

قیمت: ۶.۹۹ دلار با پرداخت درون برنامه‌ای

Minecraft یکی از محبوب‌ترین بازی‌های چند نفره تمام دوران در هر پلتفرمی به شمار می‌رود. شما وارد دنیایی که به طور تصادفی ایجاد شده می‌شوید و می‌توانید هرکاری که دوست دارید انجام دهید. بازی دارای قابلیت چند بستری با Xbox One و رایانه شخصی است. این بدان معنا است که با دوستانتان در هر پلتفرمی می‌توانید بازی کنید. این بازی سه حالت دارد: بقاء، قلمرویی و خلاقانه. در حالت خلاقانه به هر دلیلی نمی‌میرید. در حالت بقاء افراد بد، سیستم غذایی و مواردی وجود دارند که ممکن است منجر به مرگ شما شوند. کسانی که به دنبال کیفیت سطح کنسولی در بازی موبایلی هستند باید بدانند که بهتر از این بازی را پیدا نخواهند کرد. این بازی یک بازی کنسولی و رایانه‌ای است. بازی ۶.۹۹ دلار و بیشتر هزینه دارد. برای داشتن اسکین شخصیت‌ها نیز باید به صورت درون برنامه‌ای خرید کنید.

بازی Old School RuneScape

بهترین بازی آنلاین اندروید

قیمت: رایگان/ ۱۰.۹۹ دلار هر ماه/ ۹۹.۹۹ دلار سالانه

بدیهی است که Old School RuneScape یکی از قدیمی‌ترین بازی‌های چند نفره این لیست است. این بازی یک بازی نقش ‌آفرینی برخط چند نفره گسترده است که در فضای اندروید نادر است. این بازی از سرویس اشتراک به جای عناصر رایگان برای گرفتن پول استفاده می‌کند و این چیزی نیست که هر روز شاهد آن باشید. خود بازی بسیار خوب است. شما به دنیای عظیمی سفر می‌کند، مأموریت‌های زیادی انجام می‌دهید، غنیمت پیدا می‌کنید، با بازیکنان دیگر معامله می‌کنید و افراد شرور را نابود می‌کنید. این بازی دارای جامعه بزرگ و سازندگان پاسخگویی است. نسخه رایگان بازی هم وجود دارد که نسبت به نسخه پولی کمی کوچک شده است. نباید راهتان را اشتباه انتخاب کنید. این بازی خیلی عظیم است.

بازی Pokemon Go

بهترین بازی آنلاین اندروید

قیمت: رایگان

Pokemon Go یکی از محبوب‌ترین بازی‌های موبایلی چند نفره است. بازیکنان در دنیای واقعی به دنبال Pokemon، نبردهای جیم (gym) و Poke Stops برای پر کردن دوباره آیتم‌ها هستند. بازی از نظر فنی تک نفره است. البته، نبردهای جیم، نبردهای مربیان و فقط بازی کردن با گروهی از افراد دیگر ممکن خواهد شد. در واقع، بسیاری از افرادی که این بازی را انجام می‌دهند فقط به دنبال عناصر اجتماعی می‌روند. پایگاه بازیکن به اندازه قبل نیست، اما مکان‌های بسیاری در فیس‌بوک برای بازیکنان  وجود دارد که در آن می‌توانند همدیگر را پیدا کنند.

بازی PUBG Mobile and Fortnite

بهترین بازی آنلاین اندروید

قیمت: رایگان

طولی نکشید که PUBG Mobile از صفحه رتبه‌ بندی بازی‌های چند نفره روی موبایل بالا رفت. این بازی محبوب، سرگرم‌ کننده است و در بسیاری از دستگاه‌های مدرن عملکرد خوبی دارد. شما وارد جزیره‌ای با ۹۹ بازیکن دیگر می‌شوید. آخرین نفری که زنده بماند برنده است. در این بازی سلاح‌ها و تجهیزات مختلفی را روی جزیره پیدا می‌کنید. مرزها نیز به آرامی کوچک می‌شوند و منطقه بازی را محدود می‌کنند. بنابراین، اگر راهی برای رسیدن به یک نقطه دور افتاده پیدا کنید، خود بازی در نهایت شما را می‌کشد. Fortnite در اوایل سال ۲۰۲۰ در Play Store راه‌ اندازی شد و به طور مشابهی اجرا می‌شود اما مکانیسم ساخت هم دارد. در این بازی می‌توانید هم بازی کنید و هم تجربه بازی چند نفره متفاوتی داشته باشید.

بازی Riptide GP: Renegade

بهترین بازی آنلاین اندروید

قیمت: ۲.۹۹ دلار

Riptide GP: Renegade احتمالاً یکی از بهترین بازی‌های مسابقه‌ای موجود است. حالت کمپین بازی سرگرم ‌کننده و دارای رویدادها مختلفی است. حتی یک خط داستانی، موج دونده‌هایی برای خرید و ارتقاء و موارد دیگر هم در بازی وجود دارد. این بازی چند نفره آنلاین سطح بالایی دارد. تا هشت بازیکن می‌توانند در مسابقات به صورت رو در رو با هم رقابت کنند. این بازی همچنین از حالت چند نفره تقسیم صفحه‌ای، کنترلرهای سخت‌ افزاری و موارد دیگر هم پشتیبانی می‌کند. همچنین یک حالت چالشی وجود دارد که در آن می‌توانید با دوستانتان رقابت کنید و بهترین اوقات را برای خود بسازید. هیچ خرید درون برنامه‌ای در بازی وجود ندارد که مانع راهتان باشد.

بازی Supercell games

بهترین بازی آنلاین اندروید

قیمت: رایگان

Supercell اخیراً چند بازی چند نفره بسیار محبوب را ساخته است. بزرگ‌ترین بازی‌ها شامل Clash Royale، Clash of Clans، و Boom Beach می‌باشند. Clash of Clans و Boom Beach بازی‌های استراتژیک هستند. در این بازی‌ها دشمن ارتش و پایگاه خود را می‌سازد و برای به دست آوردن منابع با هم مبارزه می‌کنند. Clash Royale یک بازی دوئل کارتی شبیه به Hearthstone است. هر بازی چندین بازیکن فعال دارد. این بدان معنا است که پیدا کردن افرادی برای بازی با آن‌ها کار سختی نیست. آخرین بازی این شرکت Brawl Stars است که ترکیبی از MOBA و بازی بتل رویال است. این بازی‌ها عالی نیستند و به طور مکرر تعادل بازی را تغییر می‌دهند. تا زمانی که این موضوع برایتان مهم نباشد، این بازی‌ها تجربه عالی و متفاوتی را به شما ارائه خواهند داد.

بازی Teamfight Tactics

بهترین بازی آنلاین اندروید

قیمت: رایگان

Teamfight Tactics یک بازی بازیکن در برابر بازیکن نبرد آنلاین خودکار است. این بازی بسیار ساده است. شما گروهی از قهرمانان را جمع کرده و تا جایی که ممکن است آن‌ها را به صورت استراتژیک در میدان نبرد مستقر می‌کنید تا حریفانتان را گول بزنید. این بازی دارای قهرمانان بسیاری است و به بازی League of Legends گره خورده و یک بازی بین پلتفرمی است. بازی دارای منحنی یادگیری سریع است و تغییر متا باعث می‌شود برخی بازیکنان باتجربه ناامید شوند. با این حال این بازی یک بازی مبارزه کوچک خودکار و سریع برای کسانی است که می‌خواهند در برابر بازیکنان دیگر مبارزه کنند،  اما نه فقط چند ساعت.

بازی Unkilled

بهترین بازی آنلاین اندروید

قیمت: رایگان

Unkilled یک شوتر اول ‌شخص است که در آن باید زامبی‌ها را شکار کرده و از پا درآورید. این بازی، یک بازی مأموریت محور با بیش از ۱۵۰ مأموریت است که این تعداد هر روز بیشتر می‌شوند. همچنین باید سلاح‌هایی را جمع ‌آوری کرده و ارتقاء بدهید، رئیسان مختلفی را نابود کنید و موارد دیگر. حالت بازی چند نفره آنلاین مورد جدیدی است که اضافه شده و در عین حال خیلی عالی است. می‌توانید در بازی‌های سنتی بازیکن در مقابل بازیکن با افراد بجنگید. به علاوه باید ارتشی از زامبی بسازید و پایگاه بازیکنان دیگر را مورد حمله قرار دهید. این بازی به نوعی شبیه Kill Shot Virus و Clash of Clans است که با هم ترکیب شده اند. مکانیسم و گرافیک بازی بسیار بالاتر از سطح متوسط است.

بازی Vainglory

بهترین بازی آنلاین اندروید

قیمت: رایگان

Vainglory بهترین بازی MOBA در گوشی همراه است. برای کسانی که با MOBA آشنا نیستند باید بگوییم که هدف این بازی‌ها متحد شدن نیروها با دو بازیکن دیگر و تلاش برای تصرف پایگاه تیم‌های دیگر است. شما یک میدان جنگ کامل دارید، می‌توانید قدرت بیشتری به دست بیاورید، و این کار به استراتژی کاملی برای پیروزی نیاز دارد. Moba در حلقه‌های eSports نسبتاً معمول و محبوب هستند و Vainglory نیز فرقی ندارد. بیش از ۳۰ شخصیت در بازی وجود دارند که باید باز شوند، حالات بازی مختلفی وجود دارند که می‌توانید بازی کنید و عناصر اجتماعی مختلی هم در بازی وجود دارند. یا می‌توانید فقط با ربات‌ها بازی کنید. تصمیم با شما است.

بازی Zynga’s With Friends games

بهترین بازی آنلاین اندروید

قیمت: رایگان

Zynga یک از بهترین بازی آنلاین اندروید می‌باشد که چندین بازی چند نفره خوب ساخته است. این بازی‌ها شامل Words With Friends، Draw Something، Chess With Friends، Gems With Friends، Crosswords With Friends و آخرین بازی یعنی Words With Friends 2 است. هر بازی به شما اجازه می‌دهد با دوستتان یا یک غریبه به صورت آنلاین رقابت کنید. این بازی‌ها خیلی پیچیده نیستند. با این حال، آن‌ها خانوادگی و ساده هستند. در تمام بازی‌ها می‌توانید وارد فیس‌بوک شده و خیلی راحت دوستانتان را پیدا کنید. البته این بازی‌ها عالی نیستند، اما برای بازی با دوستان یا فامیل‌های کوچک‌تر مناسب و سرگرم ‌کننده هستند.

 

منبع: AndroidAuthority

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + هفت =