بهترین بازی های برفی

بهترین بازی برفی

برای بسیاری از مردم، ماه دسامبر شروع هوای سردتر، درختان خشک و البته برف است. درست مانند زندگی واقعی، بازی‌های ویدیویی هم گاهی شامل سطوح برفی و زمستانی یا کل مناطق می‌شوند. اجازه دهید دستکش و کت بپوشیم و وارد بهترین بازی های برفی شویم.

بازی Red Dead Redemption II (۲۰۱۸)

بهترین بازی برفی

در حالی که بازی اول کمی برفی بود و خوب به نظر می‌رسید، عنوان بعدی Rockstar برف بیشتری را اضافه کرد تا ظاهر بهتری داشته باشد و همانطور که انتظار می‌رفت واکنش نشان دهد. برف نقش مهمی در ساعات اولیه بازی دارد و به شما اجازه می‌دهد بلافاصله متوجه فناوری برفی Rockstar شوید.

بازی (Snowrunner (۲۰۲۰

بهترین بازی برفی

این بازی حتی در عنوان هم برفی است، پس دیدن برخی مناطق برفی برای کشف در بازی، اصلاً تعجب‌آور نیست. در بازی Snowrunner، شما باید با کامیون‌ها و سایر وسایل آفرود رانندگی کرده، چیزهایی را برسانید و کشف کنید که بقیه کجا هستند. این بازی همچنین دارای واقعی‌ترین نوع برف و در نتیجه آزاردهنده‌ترین آن در تاریخچه بازی‌های ویدیویی است. آماده باشید در حالی که به سختی می‌توانید از آچار برای بیرون آمدن از گل و لای و یخ استفاده می‌کنید، ۳۰ دقیقه در برف گیر کنید. بازی‌های ویدیویی خیلی سرگرم‌کننده هستند.

بازی (SSX Tricky (2001

بهترین بازی برفی

احتمالاً می‌توانیم هر یک از بازی‌های SSX را در این لیست جای دهیم، هیچیک گزینه بدی نیستند. اما، حتی اگر SSX را خیلی دوست داشته باشیم، باید اعتراف کنیم که Tricky هنوز پادشاه این مجموعه است. فناوری برف در اینجا خیلی پیشرفته نیست، اما خیلی خوب به نظر می‌رسد. مهم‌تر اینکه هنوز هم بازی در سطوح برفی Tricky، مانند Garibaldi نمادین در سال ۲۰۲۰، یک انفجار محسوب می‌شود.

بازی (Lost Planet (2007

بهترین بازی برفی

Capcom در اولین روزهای عرضه کنسول Xbox 360، بازی شوتر سوم شخص عجیبش را منتشر کرد. Lost Planet بازی‌ای بود که کاملاً حول محور برف ساخته شده بود. پس فقط یک سطح یا منطقه برفی نداشت، بلکه یک منطقه برفی عظیم بود. تا جایی که یادمان می‌آید همه تحت تأثیر برفی که در دمو وجود داشت قرار گرفته بودند و ادامه بازی حس سرما را القاء می‌کند.

بازی (The Last of Us Part II (2020

بهترین بازی برفی

درست مانند RDR1 تا RDR2، اولین Last of Us برف زیبایی را در طول فصل زمستان به نمایش گذاشت. با این حال، The Last of Us Part II Electric Boogaloo فناوری برفی خود را به روش‌های جالبی بهبود بخشید و تغییر شکل عجیبی را به نمایش گذاشت. این بازی همچنین شامل نبرد بامزه گلوله برفی هم است. کسی است که گلوله برفی دوست نداشته باشد؟

بازی (Super Mario 64 (1996

بهترین بازی برفی

Cool Cool Mountain شاید اولین سطح برفی باشد که در یک پلتفرم سه‌ بعدی ظاهر شد و همین باعث می‌شود در نظر گرفتن بازی Super Mario 64 به عنوان یکی از اولین پلتفرم‌های سه‌ بعدی که تاکنون ساخته شده، منطقی باشد. به همین ترتیب، فناوری برفی در اینجا اساساً وجود ندارد. اما شما با کریستال‌های برفی و سر خوردن روی برف روبرو خواهید شد و پنگوئن‌ها.

بازی (The Division (2016

بهترین بازی برفی

اگرچه The Division 2 بازی بهتری است، اما ما هنوز دلمان برای خیابان‌های برفی و کوچه‌ پس‌ کوچه‌های بازی اصلی NYC تنگ می‌شود. بازی‌های کمی وجود دارند که حس راه رفتن در شهر زمستانی را مانند The Division القاء کنند. ما گاهی بازی را راه می‌اندازیم و فقط در اطراف قدم می‌زنیم، کسی را نمی‌کشیم، تیراندازی نمی‌کنیم و هیچ تلاشی نمی‌کنیم. در عوض، فقط در شب برفی و سرد در شهر قدم می‌زنیم. اگر بازی Division دیگری عرضه شود، قطعاً به برف نیاز دارد.

بازی (Star Wars: Battlefront 2 (2005

بهترین بازی برفی

البته که ظاهر بازی‌های جدید Battlefront فوق‌العاده هستند و دارای نقشه‌های عالی Hoth هستند. اما هیچ‌ چیزی نمی‌تواند از جادوی سرد و خالی Hoth از Battlefront 2 سال ۲۰۰۵ پیشی بگیرد. هرگاه بازمی‌گردیم تا این شوتر کلاسیک را بازی کنیم، همیشه مطمئن می‌شویم که یک یا دو مسابقه را روی این نقشه بزرگ پوشیده از برف بازی کنیم.

بازی (Sonic The Hedgehog 3 (1994

بهترین بازی برفی

Ice Cap Zone یکی از بهترین سطوح برفی در هر بازی Sonic است. شما باید سوار اسنوبرد شوید. جهان عالی به نظر می‌رسد و بهتر از همه موسیقی است. Ice Cap Zone دارای آهنگ‌های عالی است. این موسیقی عامل بسیار عظیمی در ایجاد حس زمستانی و سرگرم‌ کننده بازی است. البته، اسنوبرد را نباید فراموش کرد.

بازی (Halo 3 (2007

بهترین بازی برفی

فرانچایز Halo نقشه‌ها و سطوح برفی عالی دارد، اما یکی از موارد مورد علاقه ما نقشه چند نفره با اندازه متوسط Snowbound از بازی Halo 3 است. (یا نوع بهار و متعادل‌تر Boundless.) ما ساعت‌های زیادی را در این نقشه صرف کردیم، زیرا این نقشه عالی بود. اندازه کوچک‌تر آن باعث می‌شود احساس متین در تعطیلات در اطراف زمین‌های بازی پوشیده برف بازی می‌کنیم. تا اینکه کسی نارنجکی را به سمت شما پرتاب کند.

 

منبع: TheBests

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − شش =