بهترین بازی های دونفره نینتندو سوییچ

بهترین بازی های دونفره نینتندو سوییچ

این روزها می توان دستگاه های بازی شرکت مطرح نینتندو را از بهترین کنسول های موجود در بازار دانست. این کمپانی با نظر گرفتن بسیاری از امتیازات برای کنسول هایش، مخاطبان زیادی را به خود علاقمند کرده است. بازی های پلی استیشن بسیار جذاب نینتندو موجب شده است تا این کمپانی به یک قطب مهم و اثرگذار در میان سازنده بازی های ویدئویی تبدیل شود.

نینتندو سوییچ را می توان منبعی غنی از بازی های فوق العاده با کیفیت یا در اصطلاح AAA دانست. کیفیت بالای نینتندو سوییچ موجب شده است تا استقبال جهانی از آن به شدت افزایش یابد. این روزها می توان در کشور ایران هم کاربرانی را دید که از این کنسول دوست داشتنی استقبال می کنند. مهم نیست که اکثر اوقات به تنهایی از این کنسول استفاده می کنید یا دسته جمعی، زیرا در هر صورتی که باشد، نینتندو سوییچ شما را راضی خواهد کرد.

اگر این کنسول را در خانه دارید، توصیه می کنیم در جمع های دوستانه و خانوادگی خود از ان استفاده کنید. این کنسول دارای بازی های دونفره و چند نفره مختلفی است که می تواند ساعت های شما را به خوشی سپری کند. در ادامه ما دوتا از برترین بازی های دو نفره نینتندو سوییچ را خدمتتان معرفی خواهیم کرد. پس لطفا ما را دنبال کنید.

بازی Arms

این بازی یکی از بازی های مبارزه ای کمپانی نینتندو است که در سال ۲۰۱۷ میلادی عرضه شد. اگر می خواهید ساعت های خوشی را در کنار دوستان و نزدیکانتان رقم بزنید، می توانید روی بازی Arms حساب کنید. این بازی می تواند افراد زیادی را به یک نبرد هیجان انگیز دعوت کند. از ۱ تا ۴ نفر می توانند در این بازی شرکت کنند. شما در میدان نبردی سه بعدی حضور خواهید داشت و باید تمامی تلاشتان را به کار گیرید تا دشمنان را از میدان به در کنید.

نکته جالب این بازی Playstation 4 این است که تمامی سلاح های موجود در آن به دست شباهت دارند. شما می توانید از این دست ها برای دفاع از خود و از بین بردن دشمنان استفاده کنید. این سلاح ها قابلیت های بسیار زیادی دارند و انتظارات مختلف شما را به اشکال متنوعی پاسخ می دهند. هر شخصیت فعال در میدان مبارزه توانمندی های مختلفی دارد و به دو سلاح دست مانند مجهز است.

ویژگی مهم و مثبت این بازی نبود خشونت در عین مبارزه ای بودن آن است. Arms تمی غیر جدی و بسیار سرگرم کننده و هیجان انگیز دارد و هیچ شباهتی به سایر بازی های مبارزه ای موجود در بازار ندارد. به این ترتیب شما می توانید بدون استرس و بار منفی سرگرم بازی باشید.

بهترین بازی های دونفره نینتندو سوییچ
بهترین بازی های دونفره نینتندو سوییچ

بازی Kirby Star Allies

Kirby Star Allies یکی دیگر از بازی های پرطرفدار و جذاب است که سبکی پلتفرم دارد و در سال ۲۰۱۸ میلادی به طرفداران این سبک بازی ها معرفی شد. اگر همواره استرس دارید و به دنبال راهکاری برای کنترل اضطراب خود هستید، توصیه می کنیم حتما یک بار بازی Kirby Star Allies را تجربه کنید.

پس از ان خواهید دید که چطور به آن معتاد می شوید. شخصیت شکمو وصورتی بازی پلی استیشن، نخستین چیزیست که نظرتان را به خودش جذب می کند. این شخصیت ماجراجو که “کربی” نام دارد در طول بازی از سوی شما کنترل می شود. کربی همواره با سه دوست خود همراه است.

در صورتی که تمایل داشته باشید می توانید این بازی را با ۳ تن از دوستانتان پیگیری کنید. بدین ترتیب هر یک از هم گروهی های شما مسئولیت هدایت یکی از دوستان کربی را بر عهده خواهند داشت. اما در صورتی که بخواهید بازی را تک نفره پیگیری کنید هم هیچ مشکلی وجود ندارد. زیرا هوش مصنوعی بازی هدایت دوستان کربی را بر عهده می گیرد.

اگر چه این بازی در مقایسه با بازی های مبارزه ای و پر چالش ساده تر به نظر می رسد، اما این سادگی تا جایی نیست که حوصله‌تان را سر ببرد.
سازندگان این بازی بسیار هوشیارانه عمل کرده اند.

بهترین بازی های دونفره نینتندو سوییچ
بهترین بازی های دونفره نینتندو سوییچ

به طوری که شما در طول این بازی پلتفرم با چالش ها و اتفاقات تازه ای مواجه می شوید که از روتین و یک دست بودن بازی جلوگیری می کند.
اگر تمایل دارید تا بزرگترهایتان را به بازی های ویدئویی علاقمند کنید، توصیه می کنیم از این بازی شروع کنید! Kirby Star Allies می تواند آنها را به بازی های ویدئویی علاقمند کند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × یک =