بهترین بروزرسانی های بازی Watch Dogs Legion

بروزرسانی های بازی Watch Dogs Legion

در ابتدای بازی دانستن اینکه بهترین بروزرسانی‌های Tech بازی Watch Dogs Legion چیست بسیار مهم است. زیرا Tech Points کم بوده و زمانی که بازی شروع می‌شود خبری از آن‌ها نیست. Tech Points را می‌توان در چهار دسته مختلف در بازی Watch Dogs Legion از جمله گجت‌ها، بروزرسانی‌ها، سلاح‌ها و هک‌ها استفاده کرد. برای قرارگیری در مسیر درست مأموریت برای نابودی دولت ظالم انگلیس و کشف اینکه چه کسی پشت شخصیت Zero Day قرار دارد، در اینجا بهترین بروزرسانی‌های Watch Dogs Legion Tech را ارائه کرده‌ ایم.

۱- AR Shroud

 بروزرسانی های بازی Watch Dogs Legion

توصیه هر چیزی بیش از توانایی AR Shroud کار دشواری است. این توانایی به شما اجازه می‌دهد جنازه افرادی که در طول بازی نابود کرده‌ اید را پنهان کنید. بدون AR Cloak، نگهبانان به دلیل وجود جسدی در فضای باز، متوجه حضور شما می‌شوند و متأسفانه نمی‌توانید اجساد را به جایی پنهانی‌تر بکشید. برای پوشش اجساد باید نزدیک آن‌ها باشید- نمی‌توانید کسی را از این طرف به آن طرف اتاق پرتاب کنید تا نامرئی شود- اما هنگام نابودی آن‌ها این کار بسیار مهم است.

۲- Disrupt Hack

 بروزرسانی های بازی Watch Dogs Legion

زمانی که با کسی درگیر می‌شوید، Disrupt Hack بسیار مهم است. این کار باعث می‌شود Optik آن‌ها شوک الکتریکی وارد کرده و لحظه‌ای آن‌ها از اقدامات خود دور شوند. زمانی که در خفا حرکت می‌کنید، این کار تقریباً بی‌فایده است، اما استفاده از آن زمانی که می‌خواهید به صورت کسی مشت بزنید، به شما این امکان را می‌دهد که بدن برق گرفته آن‌ها را نابود کرده و فوراً در نبرد پیروز شوید.

۳- Attack Hack

 بروزرسانی های بازی Watch Dogs Legion

تله‌ها در بازی Watch Dogs Legion همه جا هستند، اما اغلب آن‌هایی که در مسیرهای NPC پیدا می‌کنید از شعاع تله‌های فعال عبور نمی‌کنند. نه تا زمانی که اقدام آن‌ها را مختل کنید. باز کردن Attract Hack به این معنا است که می‌توانید تله‌ای را به کار بیاندازید، سپس برای جلب توجه نگهبانانی که در نزدیکی ایستاده‌ اند جرقه‌ای ایجاد می‌شود. آن‌ها بلافاصله به سمت تله می‌آیند. با این کار می‌توانید قبل از ورود دشمنان به ساختمان تعداد زیادی از آن‌ها را نابود کنید.

۴- Infiltrator Spiderbot

 بروزرسانی های بازی Watch Dogs Legion

هر جایی که Spiderbot Dock وجود داشته باشد، می‌توانید کنترل Spiderbots اصلی را در دست بگیرید. این شخصیت با علامتی روی نقشه کوچک نشان داده شده است. مشکل این است که، آن‌ها کمی نامشخص هستند. Infiltrator Spiderbot را ارتقاء دهید تا بتوانید دو بار بپرید، سریع بدوید، پنهان شوید و Spiderbot را هرکجا دوست دارید ببرید. با این کار می‌توانید به برخی از مناطق سخت و دشوار دسترسی پیدا کنید و از شناسایی جلوگیری کنید.

۵- Drone/Turret Hacks

 بروزرسانی های بازی Watch Dogs Legion

این کار کمی فریبنده است، زیرا این نقطه در چهار هک جداگانه خلاصه می‌شود:

  • Turret
  • Chase Drone
  • Counter-Terrorism Drone
  • Riot Drone

تمامی هک‌ها برای انواع مختلف دشمنان رباتیک، توانایی‌های یکسانی در اختیار شما قرار می‌دهند. اگر طرفدار اسلحه‌های آتش افکن هستید، ارزش سرمایه‌گذاری را دارند. می‌توانید هواپیماهای بدون سرنشین را هک کنید تا به متحدان آن‌ها خیانت کنید و نیروهایشان را با خودتان متحد کنید تا نگهبانان Albion، کارگران Clan Kelley و موارد مشابه را نابود کنید و یا می‌توانید کنترلشان روی خودتان را از بین ببرید.

 

منبع: GamesRadar

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =