بهترین زره های بازی Immortals Fenyx Rising

زره بازی ایمورتال فینیکس رایزینگ

بازی Immortals Fenyx Rising بازیکنان را به ماجراجویی بزرگی در یونان باستان می‌برد. شما باید در طول این ماجراجویی مسلح باشید و از زره بازی ایمورتال فینیکس رایزینگ استفاده کنید. قرار است با جانوران عظیمی از هر گوشه از اساطیر یونان مبارزه کنید. شما سلاح‌ها و زره‌های زیادی را در طول راه پیدا می‌کنید تا در طول مأموریت و شکست Typhon به شما کمک کنند.

Brood of Typhoon Breast Plate

اکثر مجموعه زره بازی ایمورتال فینیکس رایزینگ منجر به بازسازی قدرت شما می‌شوند. هرچقدر استقامت بیشتری داشته باشید، می‌توانید حرکات بیشتری انجام دهید. Brood of Typhoon بخشی از مجموعه Chimera Armor است. قسمت قفسه سینه حدود %۲۱ شانس به شما می‌دهد تا مقدار استقامت حاصل از ضربات را سه برابر کنید. با ارتقاء این قطعه مقدار ۱۲+ را در نوار شمارش کمبو را هنگام ضربه به دست خواهید آورد.

Brood of Typhoon را با غوطه‌ور شدن در Atlanta’s Nightmare Tartaros Vault پیدا خواهید کرد. این سردابه پشت Forge of the Gods قرار گرفته است و ورودی آن پر از نگهبان است. بازیکنان باید از مهارت تیراندازی خود روی صفحه برای حل معماها استفاده کنند. پس از گذشت نیمی از راه به سمت سردابه، متوجه پرتوی نورانی از آسمان خواهید شد. به سمت آن پرواز کنید و صندوقچه‌ای را روی سکو پیدا خواهید کرد که Brood of Typhoon درون آن قرار دارد.

Skin of Revels

Skin of Revels بخشی از مجموعه Satyr Armor است و به ‌عنوان یک روش ثابت برای پر کردن مجدد استقامت شما عمل می‌کند. اگرچه The Brood of Typhoon شانس پر کردن قسمت بیشتری را دارد، اما Skin of Revels همیشه فعال است. به ‌طور دقیق‌تر، هر زمان که ضربه‌ای وارد کنید، این زره %۷ از استقامت شما را مجددا پر می‌کند. هر زمان که ارتقاء پیدا کرد، زمان که استقامت شما کامل باشد، نوار شمارش کمبو شما هنگام زدن ضربه ۲+ بیشتر می‌شود.

برای پیدا کردن این قطعه باید چند معما را در Clashing Rocks انجام دهید. به سمت جزیره بزرگ و شرقی در منطقه Clashing Rocks بروید. در اینجا ساختمان زیبایی با درب‌های قفل شده را پیدا می‌کنید. باید چهار کریستال روی درب اصلی را فعال کنید تا وارد ساختمان شده و زره خود را پیدا کنید.

کریستال ۱

به سمت شمال غربی ساختمان بروید و درب جلویی را پیدا کنید. مانع قرمز رنگی جلوی آن قرار دارد. در اطراف چهار کریستال آبی ‌رنگ پیدا می‌کنید. روی دکمه جلوی درب ضربه بزنید و یکی از کریستال‌ها روشن می‌شوند. سه کریستال دیگر باقی مانده است.

کریستال ۲

مانع قرمز دیگری را در سمت شمال شرقی می‌بینید که دیوارهای قابل شکستن بالای آن قرار دارد. می‌توانید از سلاح سنگین یا یک تخته‌سنگ برای شکستن دیوار استفاده کرده و میله‌های آهنی را بشکنید. یک Apollo’s Arrows را از بین میله‌ها شلیک کنید و طوری آن را راهنمایی کنید که به دکمه‌ای که در سمت دیگر قرار دارد برسد.

کریستال ۳

در سمت جنوب شرقی ساختمان، صفحه فشاری را با عکس پر روی آن خواهید دید. این صفحه ورودی یک ساختمان کوچک را کنترل می‌کند. از تخته‌سنگ استفاده کنید تا آن را به سمت پایین فشار داده و وارد ساختمان کوچک شوید. از آنجا، به زیر آب رفته و Fenyx از سمت دیگر بیرون می‌آید. دکمه دقیقاً همان‌جا است.

کریستال ۴

این کریستال کمی پیچیده است. به سمت جنوب غربی ساختمان بروید و وارد غار شوید. از پله‌ها بالا بروید. از آنجا بالا رفته و از سوراخی که در سقف است پایین بپرید. بلوکی را پشت میله­‌ها پیدا می‌کنید. از Hercule’s Strength برای حرکت دادن صفحه فشاری استفاده کنید. با این کار یک مشعل روشن می‌شود. در نهایت از Apollo’s Arrow برای روشن کردن مشعلی که در درخت پنهان شده استفاده کنید.

حالا که همه دکمه‌ها فعال شدند، وارد ساختمان اصلی شوید، دشمنان را شکست داده و صندوقچه را باز کنید.

Stormy Breastplate of Vulture

زره بازی ایمورتال فینیکس رایزینگ

اگر طرفدار نبردهای هوایی هستید، عاشق Harpy Set، به خصوص Stormy Breastplate of Vulture می‌شوید. هر قطعه این مجموعه دارای توانایی‌های هوایی برای Fenyx است. The Stormy Breastplate در طول زمان %۱۴۰ استقامت را در هوا ارائه می‌دهد. زمانی که ارتقاء پیدا کند، ۲+ نوار شمارش کمبو را هم هنگام انجام حملات هوایی ایجاد می‌کند. این زره را با Tempest Axe ترکیب کنید تا حداکثر نتیجه هوایی را دریافت کنید.

برای پیدا کردن این زره به سمت Vally of Eternal Spring بروید. مجموعه مجسمه‌ها را روی تپه می‌بینید که دو بوته گیاه جلوی آن قرار دارد. یکی از آن‌ها مفقود شده و با یک سنگ جایگزین شده است. دشمنان اطراف را شکست دهید، سپس به سمت پایین تپه و مجسمه دیگر بروید و سر بوته را بدزدید. بوته را جلوی اولین مجسمه قرار دهید و درب صخره باز می‌شود. وارد شوید و صندوقچه را باز کنید تا زره را پیدا کنید.

Victorious Garb

اگر از آن دسته افرادی هستید که توانایی زیادی در مدیریت استقامتتان در بازی‌ها دارید، این زره بازی ایمورتال فینیکس رایزینگ مخصوص شما است. The Victorious Garb بخشی از مجموعه Nike است و سلامتی شما را تا %۱۰۵ پر می‌کند. پس از ارتقاء، نوار شمارش کمبوی شما هنگام وارد کردن ضربات کشنده تا ۴+ افزایش پیدا می‌کند. مشکلات سخت‌تر Immortals Fenyx Rising باعث افزایش سلامتی یا نابودی کامل آن می‌شود. The Victorious Garb جبرانی برای آن است و مقدار سلامتی زیادی را برایتان حفظ می‌کند. این زره برای نابود کردن تعداد زیادی از دشمنان کوچک یا گروهی از دشمنان کوچک اطراف رئیسان عالی است. با از بین بردن مینیون‌­های کوچک اطراف رئیس، خسارت‌های وارد شده را بازیابی کنید.

برای یافتن این زره باید به سمت War’s Den یا به ‌طور دقیق‌تر به سمت صخره‌ای در شمال بروید که نشان “d” روی آن قرار دارد و وقتی زوم می‌کنید Den نمایان می‌شود. ساختمان طلایی را پیدا می‌کنید که توسط ستون‌ها و دشمنان احاطه شده است. از شر دشمنان خلاص شوید تا شروع به حل معما کنید. مانع قرمز رنگی را به همراه بلوک قابل جابجایی در بالای آن پیدا خواهید کرد. بلوک را به سمت بالای دیوار فشار دهید تا جایی که دیگر جلوتر نرود. روی صفحه فشاری بایستید تا مانع غیر فعال شود و تخته‌سنگ را به سمت بلوک پرتاب کنید تا از لبه مانع پایین بیافتد.

Hide of the Hunted Dear

این قطعه از زره Artemis مربوط به Archery است. اگر قصد ساخت یک برد برای Fenyx را دارید، این زره مقدار %۲۴ ضربه را برای افزایش سرعت با کمان به شما می‌دهد. این قطعه به شما اجازه شلیک مکرر کمان‌ها را می‌دهد. در صورت ارتقاء، هنگامی‌که شلیکتان به هدف بخورد، ۳+ به نوار شمارش کمبو اضافه می‌شود.

برای یافتن این قطعه، به Valley of Eternal Spring به ویژه در شمال “A” در “Valley” بروید. در اینجا ورودی طلایی را در صخره‌ای پیدا می‌کنید که توسط دشمنان محافظت می‌شود. آن‌ها را شکست دهید و به سمت داخل بروید. در سمت راست یک دیوار قابل شکستن وجود دارد. آن را بشکنید تا صفحه فشاری و یک بلوک کوچک ظاهر شود. به سمت چپ اتاق بروید و بلوک کوچک را در سوراخ روی سطح تکان دهید. به سمت راست برگردید و هر دو بلوک را تکان دهید تا روی دکمه بیافتند. حالا می‌توانید جایزه خود را دریافت کنید!

 

منبع: DigitalTrends

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =