بهترین شخصیت های بازی Overwatch برای مبتدیان

بهترین شخصیت های بازی Overwatch

بازی Overwatch، که یک بازی تیراندازی پر از قهرمان است، توسط کمپانی Blizzard ساخته شده و شخصیت های بازی Overwatch چند سالی‌ است که در دنیای بازی‌های ویدیویی حضور دارند. همچنان به عنوان یکی از درخشان‌ترین بازی‌های ژانر تیراندازی اول‌ شخص شناخته می‌شود. هر کسی که برای اولین بار ژانر تیراندازی قهرمانی را تجربه می‌کند باید این بازی را نیز امتحان کند اما بزرگ‌ترین مشکل این بازی برای جذب بازیکنان جدید، نام رُعب‌آور آن است. “Overwatch” در واقع به معنی “مراقب بودن” است و این بدان معنا است که بازیکنان هر لحظه از بازی باید مراقب اطرافشان باشند زیرا ممکن است به طور ناگهانی نابود شوند.

برای اینکه بتوانید به راحتی به سراغ این بازی بروید، بهتر است از قابلیت‌های ۳۲ قهرمان بازی آگاه شوید. ۲۱ نقشه بازی را بیاموزید و صدها نمایش بازی را شناسایی کنید. به زبان ساده، ما می‌دانیم که یادگیری تمام این موارد به صورت یکجا کار سختی است و به همین دلیل اگر هنگام انتخاب اولین قهرمانتان مردد هستید، شما را سرزنش نخواهیم کرد.

در این مقاله با آسان‌ترین قهرمانانی که با استفاده از آن‌ها می‌توانید در بازی Overwatch پیروز شوید، آشنا خواهید شد. شخصیت‌های موجود در این مقاله بسیار قدرتمند هستند و حتی اگر قبلا با آن‌ها بازی نکرده باشید و در حال آشنایی با تجهیزاتی مانند “Whole Hog”  یا  “Photon Barrier” باشید باز هم می‌توانید با استفاده از این شخصیت‌ها پیروز شوید.

قهرمانان تهاجمی/ Damage Heroes

شخصیت Soldier: 76

بهترین شخصیت های بازی Overwatch

شخصیت Soldier: 76 اولین قهرمانی است که پس از باز کردن بازی Overwatch به جای او بازی خواهید کرد و وارد محدوده تمرین خواهید شد. قهرمان تهاجمی یکی از انواع اصلی قهرمانان در ژانر تیراندازی اول‌ شخص است و کمپانی Blizzard به خوبی از این موضوع آگاه است. اگر از بازی‌هایی مانند Call of Duty و Counter-Strike: Global Offensive و بازی‌هایی مشابه این‌ها به سراغ این بازی آمده‌ اید، انتخاب این شخصیت به عنوان اولین قهرمان، انتخاب فوق‌العاده‌ای خواهد بود.

اسلحه او همانند اکثر سلاح‌های خودکار بازی‌های ژانر تیراندازی اول‌ شخص است و در فواصل متوسط به خوبی عمل می‌کند. سلاح جایگزین او Helix Rockets است که تعدادی موشک کوچک پرتاب می‌کند که در هنگام برخورد منفجر می‌شوند. البته سرعت حرکت این موشک‌ها از سرعت شلیک گلوله سلاح اصلیتان کمتر است اما موشک‌ها آسیب بیشتری وارد می‌کنند و برای حرکت آخر، مناسب‌تر هستند.

سرعت قهرمان

بهترین شخصیت های بازی Overwatch

همچنین Soldier: 76 به دلیل قابلیت دویدن با حداکثر سرعت، یکی از سریع‌ترین قهرمانان بازی محسوب می‌شود. با استفاده از این قابلیت می‌توانید سریع‌تر از سایر قهرمانان خودتان را از خطر نجات دهید و یا به هم‌ تیمی‌هایتان کمک کنید و این یک قابلیت Passive عالی است. حالا که بحث کمک به هم‌ تیمی‌ها پیش آمد باید بگوییم که Soldier: 76 می‌تواند از تجهیزات Biotic Field خود برای بهبود وضعیت سلامتی شخصیت‌ها در یک محدوده کوچک استفاده کند، بدین ترتیب سلامتی افرادی که در این محدوده قرار دارند کمی تقویت خواهد شد.

قابلیت Ultimate این شخصیت، “Tactical Visor” است که به شما اجازه می‌دهد تا به بهترین شکل ممکن هدف‌گیری کنید و درواقع نشانه‌ گیریتان به شکل خاصی روی هدف قفل می‌شود. این قابلیت خارق‌العاده است مخصوصا زمانی که تیم دشمن یک یا دو تانک خود را از دست داده و چیزی برای پوشش و دفاع از خود ندارد.

اساسا، اگر سایر بازی‌های ژانر تیراندازی اول‌ شخص را امتحان کرده باشید و بخواهید سریعا وارد میدان مبارزه Overwatch شوید، شخصیت Soldier: 76 بهترین گزینه است.

شخصیت Junkrat

بهترین شخصیت های بازی Overwatch

Junkrat شخصیت مورد‌ علاقه ما است. اگر تیم شما به اندازه کافی مهمات ندارد و اعضای تیم حریف در یک نقطه جمع شده‌ اند، می‌توانید از این شخصیت به عنوان یک بمب استفاده کنید. او به معنی واقعی کلمه یک بمب است.

اسلحه Frag Launcher، سلاح اصلی این شخصیت است. این اسلحه نارنجک‌هایی پرتاب می‌کند که می‌تواند در یک منطقه آسیب زیادی وارد نماید. اگر با این سلاح به قهرمانان تهاجمی دو بار شلیک کنید، می‌توانید آن‌ها را بکشید. یادتان باشد که این نارنجک‌ها در هنگام برخورد با هر شخص منفجر خواهند شد، اما اگر بلافاصله با کسی برخورد نکنند و روی زمین بیفتند، چند ثانیه طول می‌کشد تا منفجر شوند. پرتاب چندین نارنجک به سوی تیم دشمن، خسارت زیادی ایجاد خواهد کرد و همچنین نارنجک‌ها به سرعت موانع را از بین می‌برند و بدین ترتیب می‌توانید به هم‌ تیمی‌هایتان کمک کنید تا از مناطقی که توسط سپر‌های مختلف مسدود شده‌ اند، عبور نمایند.

قابلیت Concussion Mine و Steel Trap

بهترین شخصیت های بازی Overwatch

از دیگر توانایی‌های Junkrat می‌توان به قابلیت Concussion Mine و Steel Trap اشاره کرد. می‌توانید مین را به سوی منطقه دشمن پرتاب کنید و سپس آن را از راه دور منفجر نمایید. یا می‌توانید از آن برای پرتاب Junkrat به هوا استفاده کنید. بدین ترتیب سرعت حرکت او افزایش خواهد یافت. Steel Trap در زمین مخفی می‌شود و منتظر می‌ماند تا یک دشمن روی آن پا بگذارد. زمانی که این بمب فعال شود، دشمن را به مدت ۴ ثانیه ثابت نگه می‌دارد و یک صدمه ۱۰۰ درصدی به آن‌ها وارد می‌کند.

می‌توانید توانایی RIP-Tire که قابلیت Ultimate این شخصیت محسوب می‌شود را با قابلیت Steel Trap ترکیب کنید. بدین ترتیب Junkrat یک بمب چرخ‌دار رباتی را آزاد می‌کند که می‌توانید به صورت دستی آن را کنترل کنید. این بمب می‌تواند از دیوارها بالا برود، از موانع بپرد و در صورت آسیب‌ دیدگی و یا به دستور شما منفجر شود. هنگام استفاده از این قابلیت مراقب باشید. زیرا هنگامی‌ که شما در حال کنترل این بمب متحرک هستید، Junkrat آسیب‌ پذیر خواهد شد.

اگر Junkrat  بمیرد، هنوز هم یک شانس دارید. او تنها شخصیتی است که پس از مرگ نیز می‌تواند منفجر شود و به تیم حریف آسیب وارد کند. قابلیت Total Mayhem باعث می‌شود که پس از مرگ Junkrat، شش نارنجک از بدن او خارج شود. هر یک از این نارنجک‌ها ۵۰ آسیب وارد می‌کنند و بدین ترتیب می‌توانید به راحتی شخصیت‌های تهاجمی که در نزدیکی جسد او هستند را بکشید. اگر در بازی Overwatch تازه‌ کار هستید و بسیار کشته می‌شوید، با استفاده از این شخصیت می‌توانید به طور تصادفی دیگران را بکشید.

شخصیت Torbjörn

بهترین شخصیت های بازی Overwatch

Torbjörn یکی از دو سازنده بازی Overwatch است. او و Symmetra توانایی‌هایی دارند که امکان ایجاد برجک‌های تیراندازی را برای آن‌ها فراهم می‌کند. بدین ترتیب می‌توانند به بازیکنان دشمن به طور جدی آسیب وارد کنند و آن‌ها را آزار دهند. البته استفاده از برجک تیراندازی Symmetra و استقرار آن نیازمند آگاهی بیشتری درباره نقشه‌های بازی است، بنابراین بهتر است در ابتدا از Torbjörn استفاده کنید.

قابلیت اصلی Torbjörn همان Turret (برجک تیراندازی) او می‌باشد. این سلاح در واقع دستگاهی با قابلیت هدف‌گیری دقیق است که به دشمنانی که در معرض دید هستند شلیک می‌کند. اگر دشمنان از مسیر هدف‌ گیری این دستگاه کنار نروند، Turret با‌ سرعت باورنکردنی سلامتی افراد و موانعی که در مسیرش قرار دارند را از بین می‌برد، بنابراین حتی اگر هدف‌ گیریتان عالی نباشد باز هم Turret می‌تواند به جای شما آسیب زیادی وارد کند. اگر سلاحتان تحت حملات دیگران است، جایگزینی این سلاح با اسلحه Forge Hammer به Torbjörn امکان می‌دهد که با ضربه‌زدن به Turret آن را تعمیر کند، با هر ضربه ۵۰ امتیاز سلامتی به آن اضافه خواهد شد.

اسلحه Torbjörn

بهترین شخصیت های بازی Overwatch

اگر می‌خواهید از اسلحه Torbjörn استفاده کنید، بهتر است بدانید که Rivet Gun او دو نوع تیر شلیک می‌کند. تیر نوع اول در واقع گلوله‌ای از جنس فلز مذاب است در حالی که دومی بیشتر شبیه به گلوله‌های یک شاتگان است. گلوله نوع اول برای حمله از راه دور عالی است و نوع دوم برای رویارویی‌های نزدیک با دشمنان مناسب‌تر است. قابلیت Overload یک مزیت ۱۰ ثانیه‌ای است که Torbjörn برای خود اعمال می‌کند و باعث می‌شود که سرعت شلیک تمام سلاح‌هایش، حتی Forge Hammer، افزایش یابد.

قابلیت Ultimate این شخصیت Molten Core است که به او اجازه می‌دهد تا مقداری مواد مذاب داغ را روی سطوح مختلف پخش کند. هر دشمنی که بر سر راهش قرار گرفته باشد، آسیب زیادی خواهد دید. بنابراین این سلاح ابزاری عالی برای از بین بردن دشمنان و جلوگیری از ورود آن‌ها به مناطقی‌ است که مواد مذاب در آنجا ریخته شده‌ است. اگر نتوانستید با این قابلیت دشمنانتان را از بین ببرید، می‌توانید بگویید که صرفا به دلایل تاکتیکی مواد مذاب را روی کف زمین ریخته‌ اید تا آن‌ها نتوانند به آن محل وارد شوند.

تانک‌ها/ Tanks

شخصیت D.Va

بهترین شخصیت های بازی Overwatch

D.Va تنها شخصیت دو جان بازی است و اکثر اوقات دشمنان هنگام مقابله با او به مشکل برمی‌خورند. او با وجود قابلیت Boosters بسیار متحرک است. استفاده از این شخصیت برای پرسه زدن در اطراف نقشه بازی، از بین بردن دشمنان ضعیف و ایجاد مزاحمت برای آن‌ها بسیار عالی است.

نکته مهم در هنگام انتخاب یک قهرمان همانند D.Va این است که اگرچه او تا حدی مسئولیت ایجاد رفاه برای سایر اعضای تیم را به عهده دارد اما او یک تانک فرعی است و این بدان معنا است که به جای ایجاد موانع و سپرها جهت دفاع از اعضای تیمش، پرخاشگری و از بین بردن دشمنان جزو اولویت‌های او هستند. بدین ترتیب فشار زیادی از روی شما برداشته می‌شود.

ابتدا بهتر است درباره سلاح Fusion Cannons او صحبت کنیم. برخلاف سایر سلاح‌ها این اسلحه نیازی به بارگیری مجدد ندارد. می‌توانید با استفاده از این سلاح تا هر زمان که دوست دارید شلیک کنید و گرچه از فاصله دور آسیب زیادی وارد نمی‌کند اما از نزدیک کشنده است.

اگر می‌خواهید از فاصله دور به کسی شلیک کنید بهتر است از اسلحه Micro Missiles استفاده نمایید. این سلاح کمی شبیه به اسلحه Helix Rockets شخصیت Soldier: 76 است. این اسلحه موشک‌هایی پرتاب می‌کند که به آرامی به مقصد خود می‌‌رسند اما هنگام برخورد با دشمن آسیب زیادی وارد می‌کنند و سلاح مناسبی برای از بین بردن موانع دشمنان است.

قابلیت Defense Matrix

بهترین شخصیت های بازی Overwatch

اگر هنگام استفاده از شخصیت D.Va خیلی آسیب دیده‌ اید، قابلیت Defense Matrix بسیار مفید است. این قابلیت بسیاری از صدماتی که در معرضشان قرار دارید را از بین می‌‌برد. گلوله‌ها، موشک‌ها و قابلیت‌های Ultimate دشمنانتان در برابر قابلیت Defense Matrix ضعیف هستند و به همین دلیل قابل درک است که چرا در گذشته اکثر افراد از این قابلیت استفاده کرده‌ اند.

در نهایت، ممکن است لباس مکانیکی D.Va آسیب زیادی ببیند و نابود شود. بدین ترتیب او از آن لباس خارج شده و سپس تبدیل به آسیب‌ پذیرترین قهرمان بازی خواهد شد تا اینکه لباس مکانیکی‌اش را دوباره به دست آورد یا اینکه بمیرد. با این حال، D.Va کوچک هنوز هم می‌تواند از اسلحه Light Gun خود استفاده کند. این سلاح برای حمله از راه دور مناسب‌تر است. حتی گاهی اوقات در طول بازی بهتر است که از لباس مکانیکی‌تان خارج شوید و با استفاده از این سلاح به دشمن یا برجک تیراندازی که در فاصله دور قرار دارد شلیک نمایید.

قابلیت Ultimate این شخصیت، Self-Destruct نام دارد و اگر از آن به درستی استفاده کنید، تبدیل به قدرتمندترین قابلیت Ultimate بازی خواهد شد. با استفاده از آن D.Va از لباس مکانیکی خارج می‌شود و یک انفجار قدرتمند ایجاد می‌کند و بدین ترتیب هر چیزی که در محدوده انفجار لباس قرار دارد از بین می‌رود مگر اینکه تحت پوشش سپر محافظ باشد. استفاده از این قابلیت به همراه Boostersهایتان به این معنی‌ است که بمب‌هایی به هوا می‌روند و روی مناطق تحت اشغال دشمنانتان و یا یک نقطه از نقشه بازی فرود می‌آیند. بهترین کار این است که از این قابلیت به همراه قابلیت‌های Ultimate سایر شخصیت‌ها مانند Reinhardt، Zarya، Sigma و یا Sombra استفاده کنید و بدین ترتیب می‌توانید ترکیبات بسیار قوی بسازید و با استفاده از آن‌ها کل تیم حریف را از بین ببرید.

شخصیت Winston

بهترین شخصیت های بازی Overwatch

Winston به معنی واقعی کلمه یک غول است. در واقع او یک گوریل بسیار باهوش است که از ماه آمده و احتمالا آسان‌ترین تانک بازی است. این میمون فضایی فقط دو قابلیت مهم دارد که شما به آن نیاز خواهید داشت، بنابراین بیایید ابتدا به سراغ قابلیت Tesla Cannon او برویم.

این سلاح کوتاه-بُرد پرتوهای برقی شلیک می‌کند و به دشمنانی که در محدوده شلیک قرار دارند آسیب می‌رساند، شلیک‌های این اسلحه در میان چند بازیکن حریف کمانه می‌کند و بدین ترتیب می‌توانید یکباره به کل تیم حریف آسیب برسانید. استفاده از این سلاح کار پیچیده‌ای نیست زیرا شلیک ثانویه ندارد، فقط کافی است که به دشمن نزدیک شوید و کلیک چپ را پایین نگه‌ دارید تا به دشمن صدمه بزنید و سطح سلامتی‌اش را کاهش دهید.

قابلیت Jump Pack

بهترین شخصیت های بازی Overwatch

برای نزدیک شدن به دشمن می‌توانید از قابلیت Jump Pack این شخصیت استفاده کنید. در واقع این قابلیت Winston را به هوا پرتاب می‌کند و هر شخص بدشانسی که هنگام فرود آمدن او در زیرش قرار داشته باشد به میزان ۵۰ آسیب، خسارت می‌بیند. اگر قبل از استفاده از اسلحه Tesla Cannon، به درستی هدف‌ گیری نمایید تا روی یکی از دشمنانتان فرود بیایید می‌توانید یک حمله ترکیبی کوچک فوق‌العاده ترتیب دهید. اما اگر آخرین قابلیت Winston یعنی Barrier Projector را نیز با دو قابلیت قبلی ترکیب کنید، یک حمله فوق‌العاده خواهید داشت.

در واقع با این قابلیت میمون داستان ما، با قرار دادن یک دستگاه بر روی زمین یک گنبد محافظ ایجاد می‌کند. اگرچه نسبت به سپرهای دفاعی Orisa و Reinhardt ضعیف‌تر است اما سپری ۳۶۰ درجه ایجاد می‌نماید. استفاده از قابلیت Jump Pack جهت ورود به منطقه دشمن، سپس ایجاد سپر محافظ با استفاده ازBarrier Projector و در نهایت حمله به دشمنان با استفاده از Tesla Cannon یک نقشه ساده سه‌ مرحله‌ای برای از بین بردن دشمنانتان است و برای پیشبرد خط حمله تیمتان بسیار مفید خواهد بود.

Primal Rage قابلیت Ultimate او است. استفاده از این قابلیت باعث عصبانیت این میمون دانشمند خواهد شد. او آنقدر عصبانی می‌شود که عینکش را برداشته و تبدیل به یک غول خشمگین خواهد شد و می‌تواند دشمنانی که بر سر راهش قرار دارند را از بین ببرد. همچنین استفاده از Primal Rage به نفع سطح سلامتی Winston است. هر بار که او به یک دشمن ضربه می‌زند، ۴۰ آسیب به آن‌ها وارد کرده و آن‌ها را سرنگون می‌کند. این قابلیت برای کشتارهای محیطی و یا پاکسازی یک منطقه بسیار مفید است. هنگام استفاده از این قابلیت باز هم می‌توانید از Jump Pack استفاده کنید و این یعنی می‌توانید با پریدن بر روی دشمنان به آن‌ها صدمه بزنید.

قهرمان پشتیبان/ Support

شخصیت Mercy

بهترین شخصیت های بازی Overwatch

بی‌شک یادگیری طرز استفاده از شخصیت Mercy آسان‌ترین کار ممکن است، زیرا قابلیت اصلی او استفاده از چوب شفابخش یا همان Caduceus Staff است. این سلاح فقط مناسب شفا دادن هم‌ تیمی‌ها و یا تقویت قابلیت‌های آسیب‌ رسانی آن‌ها است. اگر برای اولین‌ بار به همراه دوستتان وارد بازی Overwatch شده‌ اید، احتمالا او به شما می‌گوید که Mercy مناسب‌ترین قهرمان برای شما است، زیرا فقط در یک جا می‌ماند و به طور مداوم هم‌ تیمی‌هایش را شفا می‌دهد.

او با استفاده از قابلیت Guardian Angel می‌تواند در نقشه بازی از کنار یک هم‌ تیمی به سراغ یک هم‌ تیمی دیگر برود و آن‌ها را شفا دهد. اگر قابلیت Ultimate او که Valkyrie نام دارد استفاده کنید، می‌توانید هم‌ تیمی‌هایی که در فاصله دورتری از شما قرار دارند و یا تعداد بیشتری از آن‌ها را شفا دهید.

بهترین مزیت Mercy، قابلیت زنده‌ سازی او است. با استفاده از قابلیت Resurrect می‌توانید هم‌ تیمی‌ای که کشته شده است را دوباره زنده کنید و به مبارزه بازگردانید. برای اینکار بهتر است حواستان به میزان قابلیت‌های Ultimate دوستانتان باشد، زیرا احیای هم‌ تیمی مناسب می‌تواند باعث پیروزی تیمتان شود.

Mercy چیز زیادی برای دفاع ندارد. او فقط یک Caduceus Blaster دارد که با هر شلیک ۲۰ آسیب وارد خواهد کرد، اما خب همین هم هنگام مقابله با دشمن کافی است. گرچه اکثر اوقات بهتر است که از دست دشمنی که به سمتتان حمله‌ور شده است فرار کنید.

شخصیت Brigitte

بهترین شخصیت های بازی Overwatch

Brigitte هنگام ورود به بازی Overwatch نشان داد که شخصیتی دردسرساز است. زیرا ثابت کرد که از یک شخصیت پشتیبانی معمولی خطرناک‌تر است. هر چه بیشتر بازی کنید، بیشتر متوجه خواهید شد که هنگام رویارویی با دشمنانتان بهتر است هرچه زودتر شخصیت شفادهنده بازی را از بین ببرید. زیرا آن‌ها اجازه نمی‌دهند دشمنتان به طور کامل نابود شود. البته Brigitte بیشتر شبیه به یک شخصیت تهاجمی است که در قالب یک شخصیت شفادهنده پنهان شده است.

او سپر شخصی خود به نام Barrier Shield را دارد و می‌تواند به راحتی از آن استفاده کند و این سپر محافظ ۲۵۰ سلامتی دارد و از وارد آمدن آسیب‌های کشنده به او جلوگیری می‌کند. نه‌ تنها می‌توانید از Barrier Shield به عنوان یک سپر دفاعی استفاده کنید بلکه زمانی که سپر محافظ ایجاد شده است می‌توانید Shield Bash را فعال کنید. این قابلیت Brigitte را به سمت جلو حرکت می‌دهد و به دشمنان آسیب کمی وارد می‌کند، همچنین برای چند ثانیه آن‌ها را متوقف کرده و به موجوداتی آسیب‌پذیر تبدیل می‌کند.

سلاح Rocket Flail

بهترین شخصیت های بازی Overwatch

Rocket Flail سلاح او می‌باشد که در واقع یک کانسپت قرون وسطایی است. Brigitte این سلاح را از این طرف به آن طرف می‌چرخاند و در هر ضربه به میزان ۳۵ آسیب، خسارت وارد می‌کند. از همین سلاح می‌توان به عنوان Whip Shot استفاده کرد و بدین ترتیب دُم Rocket Flail مستقیما به سمت دشمنان شلیک می‌شود و به آن‌ها به میزان ۷۰ آسیب، خسارت وارد می‌کند.

حالا با وجود این همه قابلیت تهاجمی، او چگونه دیگران را شفا می‌دهد؟ خب زمانی که Brigitte در حال استفاده از Rocket Flail، Whip Shot و یا Shield Bash یک قابلیت Passive به نام Inspire را فعال می‌کند. با فعال شدن این قابلیت، زمانی که او در حال آسیب‌ رسانی به دشمنان است هم‌ تیمی‌هایی که در اطراف او هستند بهبود می‌یابند و بدین ترتیب می‌توان گفت که او یک شفا دهنده تهاجمی است و نزدیک شدن به او کار خطرناکی‌ محسوب می‌شود. اگر دشمنی در اطرافش وجود نداشته باشد، Brigitte به عنوان یک روش درمانی ثانویه از Repair Pack استفاده می‌کند و در طول شش ثانیه دوستش را شفا می‌دهد.

درمانگر باشید

هنگام یادگیری بازی Overwatch مهم است که بتوانید یک درمانگر مفید باشید. همچنین این موضوع که زنده بمانید تا بتوانید دیگران را درمان کنید نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. بدین ترتیب با اینکه Mercy شخصیت درمانگر بهتری است اما Brigitte به شما اجازه می‌دهد تا کمی بیشتر در زمین بازی بمانید. همچنین با دشمنان خود درگیر شوید و به تدریج درون برخی از پیچیده‌ترین تعاملات بازی وارد شوید.

این‌ها بهترین قهرمانان بازی Overwatch برای یک فرد مبتدی هستند. قهرمانان زیادی در بازی وجود دارند که نامشان در این لیست نیامده است اما هنگام ورود به این بازی تیراندازی اول‌ شخص باید نام این قهرمانان را بدانید و با آن‌ها آشنا باشید. اگر در نهایت بازی Overwatch برایتان دلپذیر نیست، چرا بازی دیگری مانند Apex Legends و یا یکی دیگر از بازی‌های کامپیوتری چندنفره را امتحان نمی‌کنید؟

 

منبع: PCGamesn

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − سه =