مقالات

بهترین صندلی‌های گیمینگ ۲۰۲۰ برای PS4 و PC

بهترین صندلی های گیمینگ 2020

بازی روی کاناپه می‌تواند بسیار لذت بخش باشد، اما نشستن روی یک مجموعه مستطیلی اسفنجی برای کمر و وضعیت بدنی شما مناسب نیست. اکثر مواقع، گیمرها پس از چند ساعت نشستن و انجام بازی‌ای مانند The Last of Us 2 یا ۲۵ دور کامل Valorant احساس درد می‌کنند. خوشبختانه با انتخاب یک صندلی گیمینگ راحت می‌تواند مشکل شما را به طور کلی رفع کند. 

بسیاری از صندلی‌های بازی ظاهر خود را از صندلی‌های سطلی موجود در اتومبیل‌های مسابقه‌ای گرفته‌اند، و اگرچه ممکن است برای زندگی بی‌تحرک گیمرها احمقانه به نظر برسد، اما این صندلی‌ها راحت و مناسب هستند. تمامی بخش‌های اضافی صندلی طوری طراحی شده‌اند که بازیکنان بتوانند به راحتی به اطراف خم شوند، در حالی که مطمئن هستند کمر آن‌ها به طور کامل به سطح صندلی چسبیده است. بسیاری از صندلی‌های بازی یک جفت بالش ارگونومیک کمر و گردن دارند که با انحنای ستون فقراتتان هماهنگ شده و می‌توانید سرتان را هم به آن تکیه دهید. جدا از سبک مسابقه‌ای صندلی‌ها، بخش رو به رشدی از صندلی‌های بازی با تمرکز بر ارگونومیک وجود دارد که به طرز مشکوکی شبیه صندلی‌های سنتی اداره‌ها شده است. فرقی نمی‌کند در بازار دنبال چه هستید و یا چه مقدار بودجه‌ای دارید، ما در این مقاله بهترین صندلی های گیمینگ ۲۰۲۰ برای PS4 و PC ( کامپیوتر ) را برایتان آماده کردیم تا بدون اتلاف وقت و هزینه، صندلی مورد نظر خود را انتخاب نمایید. 

 1. Secretlab Titan 2020 Series

بهترین صندلی گیمینگ PS4

بهترین صندلی بازی برای PC

ارتفاع صندلی: ۱۸.۷-۲۲.۴″. عرض صندلی: ۲۰.۵″ عمق صندلی: ۱۹.۷″.طول پشتی: ۳۳″. عرض پشتی: ۲۱.۷″. شیب: ۸۵-۱۶۵ °. ارگونومیک: دسته‌های قابل تنظیم، پشتیبانی از کمر، بالش گردنی. حداکثر وزن: ۲۹۰ پوند

سری ۲۰۲۰ The Secretlab Titan آخرین و بهترین صندلی بازی است که اخیراً وارد بازار شده است. Secretlab یکی از معدود برندهایی است که فقط صندلی بازی تولید می‌کند و برای جدیدترین ساخته خود، دسته‌های کنار صندلی را بسیار عالی طراحی کرده، به حدی که دوام بالایی دارند و تنظیم آن‌ها در چهار جهت راحت‌تر از قبل شده است. درعین‌حال، این صندلی بالش گردنی خنک‌کننده‌ای را ارائه کرده که باعث می‌شود حس خنکی به شما القاء شود.

The Titan بزرگ‌ترین صندلی این شرکت است، که به بازیکنان بلندقد یا افرادی با جثه بزرگ و یا هرکسی که دوست دارد صندلی بزرگی داشته باشد کمک می‌کند. از نظر راحتی، فوم خنک کننده Secretlab یکی از بهترین موادی است که تا کنون امتحان کرده‌ایم. Secretlab همچنین یکی از معدود شرکت‌هایی است که صندلی‌های بازی را با پارچه SoftWeave تولید می‌کند، که باعث می‌شود زمانی که آن را لمس کنید حس نرمی و لطافت به شما بدهد. اگر چرم را ترجیح می‌دهید، Prime 2.0 PU Leather این شرکت حس بسیار فوق‌العاده‌ای به شما خواهد داد و خیلی بهتر از سایر برندهاست. The Secretlab Titan به جای بالشت، یک پشتی کمری دارد، که کاربران می‌توانند با چرخاندن دکمه کنار صندلی آن را تنظیم کنند.

 1. GTRacing Pro Series Gaming Chair

بهترین صندلی گیمینگ PC

به‌صرفه‌ترین و ارزان ترین صندلی گیمینگ

ارتفاع صندلی: ۱۷-۲۰″. عرض صندلی: ۱۶″ عمق صندلی: ۲۲.۸″.طول پشتی: ۳۲.۵″. عرض پشتی: ۲۱.۵″. شیب: ۹۰-۱۷۰°. ارگونومیک: دسته‌های قابل تنظیم، بالشت کمری، بالش گردنی. حداکثر وزن: ۳۳۰ پوند

جالب‌ترین صندلی‌های بازی با قیمت عجیب‌وغریبی عرضه می‌شوند، اما گزینه‌های مقرون‌به‌صرفه مانند GTRacing Gaming Chair به شما اجازه می‌دهد علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه، رویای گیمریتان را به حقیقت برسانید. علیرغم قیمتی بالغ بر ۱۳۰ دلار، GTRacing Gaming Chair گویی قسمتی از صندلی‌های بسیاری عالی سبک مسابقه‌ای است.

فراتر از ظاهر آن، بالشتک‌ها نرم هستند و پدها پشتیبانی خوبی از وضعیت بدنی شما می‌کنند، پس در این صندلی پادشاهی ارزان قیمت احساس راحتی خواهید داشت. این صندلی حتی دارای قابلیت تنظیم ارگونومیک کاملی بین دسته‌ها، بالشت سر، و پشتی کمری است.

 1. OFM Essentials Racing Chair ESS-3085

بهترین صندلی گیمینگ کامپیوتر

بهترین صندلی گیمینگ ارزان برای کامپیوتر و PS4

ارتفاع صندلی: ۱۷-۲۰.۷۵″. عرض صندلی: ۲۰″ عمق صندلی: ۱۹″.طول پشتی: ۲۹.۵″. عرض پشتی: ۱۷.۷۵″. شیب: ۱۶۵-۸۵°. ارگونومیک: قابلیت بالا کشیدن دسته‌ها، بالشت کمری، بالشت گردنی. حداکثر وزن: ۲۷۵ پوند

اگر می‌خواهید زیر ۱۰۰ دلار برای صندلی بازی خرج کنید، OFM Essentials Gaming Chair هفت و پنج دلاری احتمالاً برای شما خوب خواهد بود. این صندلی بیشتر شبیه به یک صندلی اداری است، اما قطعاً با وجود خطوط مسابقه‌ای و رنگ‌های دوتایی از ظاهر سبک بازی برخوردار است. بالشتک منحنی OFM Essentials راحتی و آرامش خوبی ارائه خواهد داد. از نظر ارگونومیک و قابلیت شخصی‌سازی، کاربران دو دسته با قابلیت بالا کشیدن و یک عملکرد خمیده دارند.

 1. Cougar Argo

بهترین صندلی گیمینگ ارگونومیک برای PS4 و PC

بهترین صندلی بازی

ارتفاع صندلی: ۲۱.۳-۱۹.۱″. عرض صندلی: ۲۰.۱″ عمق صندلی: ۲۰.۱″.طول پشتی: ۲۹.۷″. عرض پشتی: ۲۰.۳″. شیب: ۱۳۰-۱۰۵°. ارگونومیک: دسته‌های قابل تنظیم، صندلی کشویی، سری قابل تنظیم، پشتی کمری پویا. حداکثر وزن: ۳۳۰.۰۷ پوند

راه راه‌های مسابقه‌ای و رنگ‌های خیره‌کننده خیلی جذاب هستند، اما باید مطمئن شوید که پشتیبانی بدنی خوبی نیز دارید. اگر چندین ساعت در روز را روی صندلی نشسته‌اید و کار می‌کنید یا بازی می‌کنید، پشتیبانی مناسب است سر، گردن، کمر و بازوها بسیار مهم است و باعث می‌شود فشارهای مکرر از بین بروند. The Cougar Argo طوری طراحی شده که تمام نیازهای صندلی شما را برآورده می‌کند.

این صندلی دارای دسته‌های سه‌بعدی قابل تنظیم است که به شما امکان می‌دهد به سمت کیبورد یا ماوس خود حرکت کنید. تکیه‌گاه سر و کمر نیز جدا از پشتی هستند، پس می‌توانید آن‌ها را حرکت دهید تا قسمت پشتی بدنتان در وضعیت خوبی قرار گیرد. البته می‌توانید برای قرارگیری در حالت بهتر صندلی را به سمت جلو یا عقب بکشید. نگران نباشید- تمامی این ویژگی‌های ارگونومی قیمت بالایی به‌اندازه برخی از صندلی‌های سبک بازی ندارد.

 1. Vertagear Racing Series SL4000

صندلی بازی Vertagear Racing

بهترین صندلی گیمینگ سبک مسابقه‌ای برای PC‌ و PS4

ارتفاع صندلی: ۱۸-۲۱.۵″. عرض صندلی: ۱۴.۶″ عمق صندلی: ۱۷.۵″.طول پشتی: ۳۰.۷۵″. عرض پشتی: ۲۰.۷″. شیب: ۱۴۰-۹۰°. ارگونومیک: دسته‌های قابل تنظیم، بالشت کمری، بالشت گردنی. حداکثر وزن: ۳۳۰ پوند

به نظر می‌رسد این روزها ستاره‌های یوتیوب، استریمرهای توییتر، و ورزشکاران eSports، همگی به دنبال صندلی‌های بازی سبک مسابقه‌ای هستند. اگرچه به دلیل دید زیاد، تعداد بی‌شماری صندلی در دسترس است، اما به‌سختی می‌توانید گزینه‌ای بهتر از Vertagear SL4000 پیدا کنید.

در حالی که بالشتک صندلی کمی سفت تر از صندلی‌های دیگر است، اما ما صندلی‌ای با بالشتک‌های سفت را ترجیح می‌دهیم. برای سرهم کردن این صندلی احتمالاً به کمک دوستتان نیاز خواهید داشت، اما پس‌ازآن حتماً خوشحال خواهید شد و پشیمان نمی‌شوید.

 1. Secretlab Omega 2020 Series

بهترین صندلی گیمینگ پلی استیشن 4

بهترین صندلی گیمینگ چرمی 

ارتفاع صندلی:۱۸.۱-۲۱.۹ “. عرض صندلی: ۱۴ ” عمق صندلی: ۱۹.۳″.طول پشتی: ۳۱. ۵″. عرض پشتی: ۲۱″. شیب: ۱۶۵-۸۵°. ارگونومیک: دسته‌های قابل تنظیم، بالشت کمری، بالشت گردنی. حداکثر وزن: ۲۴۰ پوند

اگر با صندلی Secretlab’s Omega 2020 Series یکی شوید، دیگر زیاد روی آن نمی‌نشینید. از بالش مخملی سری تا فوم کمری محافظ قسمت پشتی بدنتان، همه بخش‌های این صندلی بازی طوری طراحی شده که قالب بدن شما می‌شود، و بیشترین میزان راحتی را ارائه می‌کند.

گفتنی است، این صندلی یک کیسه لوبیا نیست، میزان پشتیبانی ارگونومیکی که نیاز دارید را از صندلی‌های برتر بازی مانند این صندلی به دست خواهید آورد. راحتی و دوام نیز در این صندلی مرکز توجه قرار گرفته اند-درست از سبک آن پیروی می‌شود. Secretlab Omega به‌گونه‌ای با کمر و شانه‌های شما تنظیم می‌شود که مطمئن باشید اعضای بدنتان از شما تشکر خواهند کرد.

 1. Corsair T3 Rush

بهترین صندلی گیمینگ پلی استیشن 4

بهترین صندلی گیمینگ پلی استیشن ۴

ارتفاع صندلی:۱۷.۵-۲۱ “. عرض صندلی: ۲۲″ عمق صندلی: ۲۲.۸″.طول پشتی: ۳۳.۴۶. عرض پشتی: ۲۱.۲۶”. شیب: ۹۰-۱۸۰°. ارگونومیک: دسته‌های چهاربعدی، بالشت کمری، بالشت گردنی. حداکثر وزن: ۲۴۶ پوند

صندلی‌های مخصوص بازی چرمی ارزان ‌اند، اما صندلی‌هایی که روکش پارچه‌ای دارند بسیار نادر هستند. تا جایی که می‌دانیم، دقیقاً دو تولیدکننده هستند که صندلی بازی پارچه‌ای تولید می‌کنند: Secretlab و Corsair. اولین تولیدکننده صندلی‌های بازی با قیمت نزدیک به ۴۰۰ دلار ارائه می‌دهد، و Corsair T3 Rush با کمتر از ۳۰۰ دلار صندلی‌های ارزان‌تری را ارائه می‌دهد.

The Corsair T3 Rush همچنین صندلی و پشتی کمری بسیار بزرگی دارد که تا وزن زیر ۲۷۰ پوند را تحمل می‌کند. همچنین دسته ۴ بعدی قابل تنظیم ارگونومیکی را به همراه بالشت گردنی و کمری دریافت خواهید کرد.

 1. Vertagear Triigger 350 SE

بهترین صندلی گیمینگ کامپیوتر

بهترین صندلی مختص بازی مشبک

ارتفاع صندلی: ۱۹.۵-۲۳″. عرض صندلی: ۱۸.۵-۱۹.۷″ عمق صندلی: ۲۰″. عرض پشتی: ۱۹.۵″. شیب: ۹۰-۱۲۳°. ارگونومیک: دسته‌های چهاربعدی، پشتی کمری، استراحت گردنی. حداکثر وزن: ۲۷۵ پوند

صندلی‌های مشبک برای خنک نگه داشتن شما حین بازی بسیار مناسب است، زیرا به همه اعضای بدنتان اجازه می‌دهد نفس بکشند. این صندلی‌ها برای ادارات بسیار محبوب هستند اما دلیلی ندارد که حین بازی هم با آن‌ها راحت نباشید. Vertagear هم احتمالاً هنگام عرضه Triigger 350 SE به همین فکر کرده است، یک صندلی بازی که هم در قسمت پشت و هم در قسمت نشیمن مشبک باشد.

اگر نگران مواد سازنده صندلی هستید و می‌ترسید که پاره شود یا مقاوم نباشد باید بدانید که این صندلی از مش تقویت شده DuPont TPEE ساخته شده است. و هر قسمتی که از مش ساخته نشده باشد، از چرم پوست گوساله است. البته که یک صندلی بازی به این خوبی قیمت زیادی هم دارد، نسخه قرمز رنگ ویژه این صندلی ۱۰۰۰ دلار است.

 1. Respawn 205

بهترین صندلی گیمینگ PC

صندلی گیمینگ مشبک ارزان مناسب PS4

ارتفاع صندلی: ۲۳-۱۹″. عرض صندلی:۲۰.۵“. عمق صندلی: ۲۰.۵″. شیب: ۹۰-۱۳۰°. ارگونومیک: دسته‌های قابل تنظیم از نظر ارتفاع، پشتی کمری، بالشت گردنی. حداکثر وزن: ۲۷۵ پوند

Respawn نمی‌خواهد هنگام بازی بیش‌ازحد گرمتان شود، پس صندلی بازی Respawn 205 خود را با پشتی مشبک ساخته است تا تنفس راحت‌تری داشته باشید. مشبک به این معنا نیست که صندلی مقاوم نباشد، زیرا این صندلی از قاب فولادی ساخته شده و تا ۲۷۵ پوند را تحمل می‌کند. این قاب برای راحتی بیشتر با یک فوم پوشش داده شده است. همچنین صندلی بسیار بزرگ با قابلیت تنظیم بالایی را به دست خواهید آورد، که باعث می‌شود برای گیمرهای بلند قد و کوتاه‌قد مناسب باشد.

صندلی بازی The Respawn 205 تنظیمات اساسی از نظر قدی ارائه می‌دهد. مثلاً، می‌توانید دسته‌ها را بالا و پایین کنید، و بازوهای خود را برای استفاده ارگونومیکی از کیبورد و ماوس در وضعیت مناسبی قرار دهید. همچنین پشتی تا ۱۳۰ درجه به عقب برمی‌گردد، و در سه وضعیت قفل می‌شود. بالشت‌های کمری و گردنی نیز به شما اجازه می‌دهد تا هر زمان که لازم بود کوسنی را روی صندلی قرار دهید. تمامی این ویژگی‌های جذاب در بسته‌ای به قیمت ۲۰۰ دلار قرار گرفته‌اند.

 1. Cougar Ranger

بهترین مبل گیمینگ PS4

بهترین مبل گیمینگ مناسب PS4

ارتفاع صندلی: ۱۵.۸″. عرض صندلی:۱۸.۹″. عمق صندلی: ۲۳.۶″. طول پشتی: ۲۴″. عرض پشتی: ۱۸.۵. ارگونومیک: بالشت کمری، بالشت گردنی. حداکثر وزن: ۳۵۰ پوند

رویای نهایی ما داشتن یک مبل بازی با سبک مسابقه‌ای است و از آنجایی که هنوز به آن نرسیده‌ایم، Cougar یک صندلی راحتی سبک مسابقه‌ای ارائه کرده است. The Cougar Ranger یک صندلی خم شده محسوب می‌شود که برای بازی طراحی شده است. این صندلی دارای پدهای پشتیبان کمری و گردنی است، اگرچه پوشش واقعی صندلی کمی سخت‌تر از حد انتظار است.

در یک پیکربندی استاندارد، Cougar Ranger اساساً شما را مجبور می‌کند  سر جایتان بنشینید و حواستان را جمع کنید. البته، مانند یک تخت، می‌توانید دراز بکشید، وقتی بخواهید ریلکس کنید و فقط استریم‌های لایو یا مسابقات Esports را ببینید، این صندلی تا ۱۶۰ درجه به عقب برمی‌گردد.

 1. Big Joe Dorm Chair

مبل شنی مخصوص بازی

بهترین مبل شنی گیمینگ PS4

عرض: ۳۲″. ارتفاع: ۲۵″. عمق: ۳۳″

صندلی‌های بزرگ و گران برای همه مناسب نیستند، به خصوص اگر در فضای کوچکی زندگی می‌کنید. Big Joe Dorm Chair برای افرادی ساخته شده که در حال حاضر برای بازی جلوی تلویزیون از یک پد استفاده می‌کنند. این صندلی با لوبیاهای متراکم ساخته شده که با شکل بدن شما متناسب می‌شود، جیب‌های خوبی برای کنترلرها دارد، و در رنگ‌های مختلفی برای مطابقت با زیبایی اتاق شما ارائه می‌شود.

همچنین، این صندلی مقرون‌به‌صرفه است، این صندلی تنها یک پارچه بهم دوخته شده ناخوشایند نیست. حتی یک دسته در قسمت بالایی دارد که می‌توانید به راحتی آن را از این اتاق به اتاق دیگر بکشید. بنشینید، آرام باشید، و پولتان را برای چیزی که واقعاً می‌خواهید خرج کنید، مثلاً بازی‌های بیشتر.

 1. Respawn 900 Gaming Recliner

صندلی Respawn 900 Gaming Recliner

بهترین صندلی گیمینگ PS4 با قابلیت لم دادن 

ارتفاع صندلی: ۱۵.۷۵″. عرض صندلی: ۱۸.۹″. شیب: ۹۰-۱۳۵ °. ارگونومیک: بالشت گردنی. حداکثر بار: ۲۷۵ پوند

تاکنون فقط به بررسی صندلی‌های گهواره‌ای و بزرگ پداختیم، اما اگر بخواهیم آن دو چیز را به یک چیز تبدیل کنیم چه؟یکی از صندلی لمیدنی بازی، دقیقاً چیزی است که اخیراً توسط Respawn 900 ارائه شده است. رویاها محقق می‌شوند.

برخلاف صندلی‌های بازی، قرار نیست با Respawn 900 میز رایانه را بکشید. بلکه، به این معناست که این صندلی مناسب زندگی بی‌تحرک در اتاق نشیمن است، با این صندلی می‌توانید هنگام بازی با Xbox One X یا پلی‌استیشن ۴ یا بازی رایانه‌ای که در تلویزیون بازی انجام می‌دهید و درگیر آن شده‌اید، به عقب لگد بزنید. این صندلی دو نگه‌دارنده فنجان و جیبی برای میان وعده دارد، پس زمانی که با آرامش نشسته‌اید اصلاً نیاز نیست از جایتان بلند شوید.

 1. Thermaltake CyberChair E500

صندلی Thermaltake CyberChair E500

بهترین صندلی اداری برای بازی

ارتفاع صندلی: ۱۸.۷-۲۲″. عرض صندلی: ۲۰″. عمق صندلی: ۱۹.۷″. طول پشتی: ۳۲.۱″. عرض پشتی: ۲۰.۱″. شیب: ۹۰-۱۱۷°. ارگونومیک: دسته‌های قابل تنظیم، تکیه‌گاه سری قابل تنظیم. پشتی کمری پویا. حداکثر بار: ۳۳۱ پوند

تنها چیزی که ThermalTake CyberChair E500 را به بازی مرتبط می‌کند، برند آن است. به جز آن، شما به ترکیب آلومینیومی و مشی یک صندلی نگاه می‌کنید که به عنوان صندلی اداری عمل می‌کند. اما، این راحتی از اداره و بازی هم بیشتر شده، و ThermalTake CyberChair E500 با در نظر گرفتن این نکته طراحی شده است.

نشیمن پهن و خوبی و پشتی بلندی را مشاهده خواهید کرد که در بخش مشبکی قابل‌تنفس احاطه شده و درعین‌حال که جلوی گرم شدن بیش‌ازحد شما در طول وضعیت‌های بازی را می‌گیرد، از شما هم پشتیبانی می‌کند. دسته‌های کاملاً قابل تنظیم نیز از شما پشتیبانی می‌کنند در نتیجه هنگام استفاده از ماوس و کیبورد نیاز نیست شانه‌هایتان بار زیادی را تحمل کنند. و، بالشت کمری و سری این صندلی به شما کمک می‌کند مطمئن شوید که مورد حمایت قرار گرفته‌اید و می‌توانید همان‌قدر که تکیه بدهید و حریفانتان را شکست دهید، در آن صندلی به عقب تکیه داده و ریلکس کنید.

 1. Secretlab Titan XL 2020 Series

بهترین صندلی بازی PS4 و PC

بهترین صندلی بزرگ و بلند بازی برای کامپیوتر

ارتفاع صندلی: ۱۹.۱-۲۲.۸″. عرض صندلی: ۲۲.۶″ (شامل طرفین). عمق صندلی: ۱۹.۹″. طول پشتی: ۳۳.۵″. عرض پشتی: ۲۲″. ارگونومیک: دسته‌های قابل تنظیم، پشتیبانی کمری، بالشت فومی قابل بازگشت به حالت اولیه با  ژل خنک کننده. حداکثر بار: ۳۹۰ پوند

قبلاً هم گفتیم که Secretlab Titan را هم به‌اندازه‌ای دوست داریم که یکی از صندلی‌های بازی مورد علاقه‌مان باشد و به نظر می‌رسد همان نسخه XL است که انتخاب اول ما برای یک صندلی بازی بزرگ و بلند باشد. Secretlab Titan همان راحتی و نرمی صندلی کوچک‌تر این شرکت را داراست، اما در قابی محکم‌تر ساخته شده و تا وزن ۳۹۰ پوند را تحمل می‌کند.

همه چیز درباره این صندلی با اندازه بزرگ و صندلی بزرگ، تکیه‌گاه بلند ساخته شده است. Secretlab Titan XL گزینه‌های مختلفی را برای لوازم داخلی ارائه می‌دهد. اما ما پارچه SoftWeave را دوست داریم، زیرا کمی نرمی بیشتر همراه با قابلیت تنفس را به صندلی اضافه کرده است.

 1. Homall High-Back Racing Chair

Homall High-Back Racing Chair

بهترین صندلی بازی ارزان برای PC

عرض صندلی: ۱۴.۵″. عمق صندلی: ۲۰.۵″. طول پشتی: ۳۰.۵″. عرض پشتی: ۲۲.۵″. شیب: ۹۰-۱۵۰°. ارگونومیک: دسته‌های قابل تنظیم، بالشت کمری، بالشت گردنی. حداکثر بار: ۳۰۰ پوند

به لطف Homall High-Back Racing Chair گیمرهای بلند قد و با جثه بزرگ هم می‌توانند صندلی‌های مقرون‌به‌صرفه بخرند. این صندلی بزرگ تنها ۹۰ دلار قیمت دارد و طوری طراحی شده که تا وزن ۳۰۰ پوند را تحمل می‌کند.  این صندلی گیمینگ همچنین پشتی ۳۰.۵ اینچی دارند که برای اکثر کاربران مناسب است.

Homall دو فداکاری کرده تا قیمت‌های مناسبی ارائه دهد. متأسفانه، نشیمن صندلی تقریباً باریک است و تنها ۱۴.۵ اینچ دارد و تقریباً نزدیک به زمین قرار می‌گیرد. بااین‌حال نمی‌توان گفت که این صندلی با قیمت‌های مختلف عرضه نمی‌شود.

ارتقاء تنظیمات بازی با صندلی بازی عالی ایده بسیار خوبی است. تمام صندلی‌هایی که در این مقاله به آن‌ها اشاره کردیم در انگلستان در دسترس نیستند، اما چندین صندلی عالی وجود دارند که آماده سفارش هستند. این موارد شامل برخی از صندلی‌های مورد علاقه‌مان در Secretlab، مانند Titan، Omega، و Titan XL هستند.

نحوه انتخاب صندلی گیمینگ مناسب 

دلایل زیادی برای سرمایه‌گذاری روی یک صندلی مخصوص بازی وجود دارد، اما مهم‌ترین دلیل راحتی آنهاست. بازی می‌تواند یک سبک زندگی بی‌تحرک باشد، قرار نیست هیچ یک از اجزای بدنتان به جز شست‌ها و بازوها را حرکت دهید. چند دقیقه نشستن روی یک صندلی بزرگ نادرست است و اگر چندین ساعت روی این صندلی‌ها بنشینید، خیلی اذیت خواهید شد.

صندلی‌هایی که به خاطر بازی ساخته شده‌اند، وضعیت کمر، گردن و بازوهای شما را طوری پشتیبانی می‌کنند که صندلی‌های عادی این‌گونه نیستند. این موضوع بیشتر به خاطر پشتی‌های بلند صندلی‌های مخصوص بازی است؛ که با پشتیبانی از کمر و شانه‌های شما نسبت به صندلی اداری همراه است. درعین‌حال، بهترین صندلی‌های بازی با داشتن بالشت‌های گردنی و کمری مانع از قرارگیری بدن شما در وضعیت بد خواهند شد.

با وجود این بالشت‌های بلند و پشتی‌ها احتمالاً احساس می‌کنید که مجبورید صاف بنشینید. البته بهترین صندلی‌های بازی کمی چالش‌برانگیز بوده و نشستن روی آن‌ها کمی ناراحت کننده خواهد بود، اما باعث می‌شود در طولانی‌مدت کمر درد نگیرید و عوارض مختلف به سراغ بدنتان نیایند.

نحوه انتخاب صندلی گیمینگ مناسب 

این بدان معنا نیست که مجبورید هزینه بسیار زیادی را صرف کنید تا از مزایای یک صندلی راحت بهره‌مند شوید. اما این تفاوت محسوس است. در نهایت، همه چیز مربوط به مقدار راحتی شما حین بازی دارد.

مزایای دیگری به جز راحتی و ساختار محکم صندلی‌های مخصوص بازی وجود دارند. برخی از این صندلی‌ها، از ارزان‌ترین صندلی‌ها تا گران‌ترین صندلی‌ها همگی عالی به نظر می‌رسند.  این صندلی‌ها را صندلی‌های مسابقه‌ای می‌نامند زیرا مانند صندلی‌هایی هستند ماشین‌های پرسرعت هستند. باید رنگ‌های متنوع، زوایای تهاجمی، و شکل جذاب آن‌ها را هم در نظر گرفت.

اگر یک رایانه شخصی پیشرفته با کارت گرافیک سطح بالا یا میز مخصوص بازی رایانه‌ای با یک مانیتور ۱۴۴ هرتز دارید، آیا می‌خواهید روی یک صندلی تاشو ارزان بنشینید؟

از آنجایی که اکثر گیمرها با کنسول بازی می‌کنند، صندلی بازی ممکن است نیازهای آن‌ها را برآورده نکند. اما صندلی برای بازی یک سرمایه‌گذاری خوب است. فرقی نمی‌کند که صندلی کیسه‌ای مانند Big Joe Dorm Chair یا یک مدل سطح بالا داشته باشید، کنسول بازی نیازمند سطحی از راحتی است. خب، حداقل تا وقتی که همه چیز گرم شده و مجبور شوید به آن تکیه دهید.

صندلی راحت گیمینگ

فرقی نمی‌کند کدام نوع صندلی مخصوص بازی را انتخاب کنید، باید یک صندلی را انتخاب کنید که خوب باشد و ارگونومیک‌های قابل تنظیم داشته باشد. وقتی این جمله را می‌گویم منظورم این است که صندلی باید پشتی کمری قابل تنظیم، دسته‌های قابل تنظیم، اهرم‌هایی برای تغییر شیب و ارتقاء، و سری متحرک داشته باشد. در بیشتر موارد، تمام صندلی‌های بازی در این لیست شامل حداقل یکی از این ویژگی‌های تنظیم‌پذیری را دارد و می‌توانید از مزایای آن استفاده کنید.

 

منبع: IGN

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =