بهترین لحظات رومانتیک بازی های ویدیویی

لحظات عاشقانه بازی

برای شما لحظات عاشقانه بازی جذاب‌تر است یا لحظات مهیج؟ برخی از بازی‌های ویدیویی تماما درباره خشونت هستند. منظورمان را اشتباه برداشت نکنید، ما هم خشونت را دوست داریم، اما اینکه کنار بایستید و از دیدن لحظات عاشقانه لذت ببرید هم سرگرم ‌کننده است. ما درباره لحظاتی صحبت می‌کنیم که شخصیت ‌پردازی را بهبود بخشیده و ما را به پس ‌زمینه داستان‌ها می‌برند. لحظات عاشقانه. لیست زیر شامل برخی از لحظات عاشقانه محبوب ما از بازی‌ها است که باعث می‌شود قلب ما بلرزد.

هشدار: برخی از داستان‌ها شامل اسپویل هستند.

Dinner with the Drakes (Uncharted 4)

لحظات عاشقانه بازی

در طول مجموعه Uncharted، شخصیت‌های Nate و Elena گاهی به عنوان زن و شوهر رفتار می‌کنند تا زمانی که جایی بین رویدادهای Uncharted 3 و Uncharted 4 با هم ازدواج می‌کنند. در عنوان چهارم، بازیکن نگاهی به زندگی ساده Drakes می‌اندازد که اکنون از تمام فعالیت‌ها و تبلیغات غیرقانونی‌اش دور شده است.

در لحظات عاشقانه‌ای در خانه، زن و شوهر پس از روز طولانی کار برای غذا نشسته ‌اند و به انجام بازی ویدیویی می‌پردازند تا مشخص شود چه کسی باید ظرف‌ها را بشورد. البته، ما اتفاقات پر سر و صدا را دوست داریم، اما لحظات این چنینی راه بسیار خوبی برای برقراری ارتباط با شخصیت‌ها و شناخت ماهیت درونی و بیرونی آن‌ها است.

A Love Connection (Heavy Rain)

لحظات عاشقانه بازی

از بین لحظات عاشقانه بازی این لحظه عاشقانه احتمالاً یکی از جنجالی‌ترین موارد است. ما درباره بازی Heavy Rain صحبت می‌کنیم، زمانی که Ethan و Madison پس از تجربه Ethan در یکی از آزمایشات جراحتی Origami Killers دور هم جمع می‌شوند. در طول بازی، Ethan مدام به سمت Madison می‌دود و سعی می‌کند جزئیات اتفاقاتی که در هتل رخ می‌دهد را به او نگوید.

پس از سختی‌های Ethan، از دست دادن پسر اولش، ترک کردن همسرش و سپس دزدیده شدن پسر دومش، شما واقعاً حس می‌کنید او یک شخصیت است. پس، زمانی که Madison و Ethan به هم نزدیک می‌شوند (اگر آن مسیر را انتخاب کرده باشید!) یکی از بهترین لحظات رقم می‌خورد. Ethan اصلاً نمی‌داند که باید به چه کسی اعتماد کند، اگرچه تا انتهای بازی هم روش ایده‌آل انجام این کار تغییری نمی‌کند، اما وقتی به نظر می‌رسد کل جهان در مقابل او قرار دارد، ارتباط با یک نفر به او حس بهتری می‌دهد.

Until the End (The Last of Us: Left Behind)

لحظات عاشقانه بازی

بیایید قبول کنیم، در کل محتوای قابل دانلود The Last of Us، می‌دانیم که در Left Behind چه اتفاقی قرار است بیافتد. این اصلاً باعث نمی‌شود که این لحظات، کمتر عاشقانه باشند. این دو دختر یعنی Ellie و Riley مدت‌ها است که بهترین دوست‌های هم هستند و با توجه به اینکه اتفاقات جهان اطراف آن‌ها درباره منطقه وحشت‌زده زامبی گونه است، تجارب آن‌ها باعث پیوند ناگسستنی بینشان شده است.

در پایان محتوای قابل دانلود این دو دختر گزیده می‌شود. مخاطبان از قبل می‌دانند که Ellie زنده می‌ماند (در غیر این صورت The Last of Us وجود نخواهد داشت)، اما در آن زمان، Ellie نمی‌دانست که ایمن است. این دو دختر به فکر خودکشی می‌افتند، اما در عوض تصمیم می‌گیرند تا آخرین لحظات زندگی‌شان کنار هم بمانند. این لحظات، یکی از باورنکردنی‌ترین لحظات عاشقانه است که دقیقاً همان‌طوری نمایش داده می‌شود که برایش برنامه‌ریزی شده بود.

The Proposal (Days Gone)

لحظات عاشقانه بازی

Deacon و Sarah از Days Gone رابطه پیچیده‌ای دارند. مطمئناً این رابطه پر از عشق است، اما حفظ این عشق در یک دنیای پساآخرالزمانی پر از زامبی بسیار دشوار است. مادامی که آن‌ها بازی می‌کنند، بازیکنان تصویری از گذشته Deacon می‌بینند که در آن‌ها با Sarah ملاقات کرده و آن لحظات باعث شده روابط این دو نفر تقویت شود.

یکی از عاشقانه‌ترین لحظات در این بازی رخ می‌دهد، زمانی که Deacon، Sarah را برای پیاده‌روی به بیرون می‌برد و در نهایت در محل آبشار حضور پیدا می‌کنند. در آنجا، علیرغم اینکه Deacon نسبت به زندگی مشترک زوجین حرف‌هایی می‌زند، اما با انگشتر Mongrel از Sarah خواستگاری می‌کند، این لحظات به قدری دوست ‌داشتنی است که به بازیکنان نشان می‌دهد چگونه این زن و شوهر باهم و در یک راستا قرار می‌گیرند و قبل از اینکه “freakers” همه‌چیز را تصاحب کند، زندگی‌شان چگونه بوده است.

The Significance of the Hat (Professor Layton)

لحظات عاشقانه بازی

Professor Layton و عشق گمشده‌اش، Claire بخشی از داستان در Professor Layton و Unwound Future را به خود اختصاص می‌دهند. Claire دانشمند باهوشی بود که ده سال قبل از رویدادهای The Unwound Future در تجربه سفر در زمان اشتباه کشته شده است. تنها چیزی که بازیکنان قبل بازی می‌دانند این است که Claire کسی است که کلاه نشان‌دار Professor Layton را به او می‌دهد.

در The Unwound Future، زمانی که Professor Layton به سمت Claire می‌رود، به این دلیل است که او در یک سفر زمانی ۱۰ ساله به آینده سفر کرده است. Layton اساساً معتقد است که Claire شخص دیگری است، تا زمانی که تنها چند لحظه قبل از اینکه برای همیشه به گذشته بازگردد، هویت خود را فاش می‌کند. این لحظه در بازی‌های Professor Layton بسیار دلهره‌آور، اما در عین حال عاشقانه است. اینکه بتوانید در زمان سفر کنید تا با معشوق خود خداحافظی کنید، خیلی زیبا است.

Taking that Bullet (Resident Evil 2)

لحظات عاشقانه بازی

همه می‌دانند که Leon Kennedy و Ada Wong از Resident Evil بهترین زوج در بین زوج‌های بازی‌های ویدیویی نیستند. آن‌ها خیلی به هم برخورد می‌کنند، معاشقه می‌کنند، اما این رابطه یک عشق یک طرفه بین Leon و فرد فضایی است که زمانی که Ada فرار کرده، به جای او ظاهر شده است. این‌طور نیست که بگوییم لحظات خوبی بین آن‌ها شکل نمی‌گیرد.

هنگام مقابله با Annette Birkin در آزمایشگاه زیرزمینی Umbrella، Ada به Annette می‌گوید که نقشه لو رفته است. او می‌خواهد G-Virus را پیدا کرده و کارهای Umbrella را متوقف کند. این باعث ناراحتی Annette می‌شود، کسی که سعی می‌کند به او شلیک کند. Leon جوانمرد خود را جلوی گلوله می‌اندازد و یک گلوله به شانه سمت راستش برخورد می‌کند. عاشقانه یا احمقانه؟ شما قضاوت کنید.

Anything for Her (The Legend of Zelda: The Wind Waker)

لحظات عاشقانه بازی

علیرغم اینکه The Wind Waker یکی از بهترین بازی‌های Legend of Zelda برای کودکان است، اما باز هم لحظات بسیار جدی در آن جای گرفته است که در آن شخصیت‌ها در معرض خطر قرار می‌گیرند. همه ما از رابطه Zelda و Link در بازی‌های مختلف Legend of Zelda اطلاع داریم. همیشه سناریوهای “چه اتفاقی می‌افتاد اگر” با آن‌ها همراه بوده است. هرگز شاهد رابطه عاشقانه فیزیکی آن‌ها نبوده ‌ایم، اما برخی از لحظات عاشقانه آن‌ها را در اعمالشان دیده ‌ایم.

در The Wind Waker ،Tetra (یعنی Zelda که حافظه خود را از دست داده است) توسط Ganon ربوده می‌شود. Link، علیرغم اینکه خودش کودک است، اما همه تلاشش را می‌کند که از او محافظت کند. در آن زمان، مدت زیادی نبود که Link آموزش می‌دید و به اندازه‌ای قوی نبود که Ganon را شکست دهد. او این را می‌دانست اما باز هم تلاش کرد. در تمام طول بازی، حتی زمانی که Tetra نسبت به او بی‌ادبی می‌کرد، Link هر کاری کرد تا از او محافظت کند. البته، زمانی که فهمید او واقعاً Zelda است، انگیزه بیشتری برای کمک به او و شکست Ganon پیدا کرد.

 

منبع: GamesPew

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 20 =