بهترین مادهای بازی سایبرپانک ۲۰۷۷

مادهای بازی سایبرپانک 2077

حالا که گیمرهای نسخه کامپیوتری این بازی، مدتی در جهان باز و پهناور آن که توسط کمپانی  CD Projekt طراحی شده است، گشت و گذار کرده ‌اند، مادهای بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ به آرامی وارد صحنه می‌شوند. در حال حاضر، انجمن طراحی هنوز در مرحله ساخت یک موتور اصلاح‌گر (modding engine) برای بازی است. بدین ترتیب در آینده مادهای پیچیده‌تری برای بازی کمپانی CD Projekt تولید و سپس اعمال می‌شوند.

هم‌اکنون هیچ ماد جالب ‌توجه و مفیدی برای بازی Cyberpunk 2077 در دسترس نیست. با اینکه هنوز در روز‌های ابتدایی عرضه این بازی به ‌سر می‌بریم، اما به عنوان مثال باز‌هم می‌توانید مادهایی برای تغییر مدل موهای V تهیه کنید. البته بازیکنان نیز درباره این ماد نظرات زیادی داده ‌اند. ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا بهترین مادهای بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ را پیدا کرده و نحوه نصب آن‌ها را بر روی نسخه کامپیوتری بازی کمپانی CD Projekt توضیح دهیم.

چگونه مادهای بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ را دانلود کنیم؟

در ابتدا، باید مطمئن شوید که بازی Cyberpunk 2077 بر روی کامپیوترتان نصب شده است. همچنین این نسخه از بازی به آخرین نسخه موجود آپدیت شده باشد. لازم به ذکر است که برای این بازی در همه پلتفرم‌ها چندین پچ و آپدیت منتشر شده است. بنابراین یادتان باشد که قبل از نصب هر ماد، ابتدا بررسی کنید که آپدیت جدیدی موجود است یا خیر.

مادهای بازی سایبرپانک 2077

جهت اطلاعتان باید بگوییم که می‌توانید تمام مادهای Cyberpunk 2077 را مستقیما از صفحه بازی در وب سایت NexusMods دانلود کنید. اگر با این وب سایت آشنایی ندارید، باید بگوییم که از آن به عنوان مرکز اصلی توزیع مادهای بازی‌های مختلف استفاده می‌شود. مثلا در این وب سایت برای یکی از بازی‌های اخیر کمپانی CD Projekt یعنی The Witcher 3 که هم‌اکنون پنج سال از راه ‌اندازی آن می‌گذرد، بیش از صد ماد مختلف عرضه شده است.

ماد Cyber Engine Tweaks

مادهای بازی سایبرپانک 2077

این ماد کوچک، اما واقعا مفید است. قبلا گزارش داد‌ه‌ ایم که کاربران نسخه کامپیوتری بازی Cyberpunk 2077 برای حل مشکلات عملکردی بازی از جمله کاهش نرخ‌ فریم و سایر زمینه‌‌ها، در حال تغییر و دستکاری تنظیمات هستند.

به زبان ساده، این ماد نیز همین کارها را برایتان انجام می‌دهد. ماد Cyber Engine Tweaks مشکلات عملکردی و باگ‌های مشابه را برطرف می‌کند، بدین ترتیب لازم نیست شما برای تغییر تنظیمات بازی کاری انجام دهید.

ماد Cyberpunk Autonomous ReShade – True HDR

مادهای بازی سایبرپانک 2077

این ماد بسیار مهم و ضروری است. مخصوصا اگر می‌خواهید که بازی Cyberpunk 2077 در کامپیوترتان به بهترین شکل نمایش داده شود. ماد Cyberpunk Autonomous ReShade تکسچر‌ها و سایه‌های نسخه کامپیوتری بازی Cyberpunk 2077 را به حالت « HDRواقعی» دوباره بازسازی می‌کند. بنابراین می‌توانید بازیتان را چشم ‌نوازتر جلوه دهید.

ماد Better Vehicle Handling

این یک ماد ساده اما بسیار موثر دیگر برای بازی Cyberpunk 2077 است. بیایید مسائل را پیچیده نکنیم. نحوه کنترل کردن وسایل نقلیه بازی CD Projekt خوب نیست. فرقی نمی‌کند چه وسیله‌ نقلیه‌ای سوار شوید، در هنگام پیچیدن، ممکن است در جاده به پرواز درآیید و یا به ‌طور تصادفی در آن طرف جاده رانندگی نمایید.

مادهای بازی سایبرپانک 2077

رام کردن این وسایل ‌نقلیه آینده ‌گرایانه کار سختی است. ماد Better Vehicle Handling روند کار را برایتان آسان‌تر خواهد کرد. هدف از تولید این ماد، این است که کنترل وسیله‌ نقلیه «کمتر آزاردهنده» باشد و از موتورسیکلت Kuzanagi که بر سر پیچ‌ها به پرواز در می‌آید، به عنوان نمونه اصلی استفاده شده است.

ماد User-Friendly Hairstyle Changer

اگر در هنگام بازی Cyberpunk 2077 دلتان خواست که مدل موهای V را تغییر دهید، نگران نباشید. زیرا ما برایتان بهترین ماد مخصوص این کار را پیدا کرده‌ ایم. ماد User-Friendly Hairstyle Changer به شما امکان می‌دهد که در هر بخش از بازی که دلتان خواست، مدل موهای V را تغییر دهید. البته عجیب است که چنین قابلیتی در بازی اصلی وجود ندارد.

مادهای بازی سایبرپانک 2077

استفاده از این ماد بسیار ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که ابتدا ماد را دانلود کنید. بعد مدل موی فعلی V را انتخاب کرده و سپس مدل موی جایگزین را انتخاب کنید. در آخر آن را درون بازی اعمال نمایید. به همین سادگی!

ماد Draw Distance Boost

گاهی ‌اوقات بازی Cyberpunk 2077 در کامپیوتر و سایر پلتفرم‌ها از مشکل Draw Distance رنج می‌برد. اگر با این اصطلاح آشنا نیستید باید بگوییم که به معنی حداکثر فاصله‌ای است که در آن اشیا مختلف مانند ساختمان‌ها، افراد و وسایل‌نقلیه ترسیم شده در بازی قابل دیدن هستند.

ماد Draw Distance Boost میزان فاصله ترسیم بازی را افزایش می‌دهد. با این کار Night City از فاصله دور نیز به خوبی دیده شود. به عنوان مثال اگر در طول بازی دیدید که یک ساختمان ترکید، این ماد با به تصویر کشیدن ساختمان‌های دورتر، مشکل را حل می‌کند.

ماد Cyberpunk 2077 Mod Manager

ممکن است این ماد کمی بی ‌معنی جلوه کند. اما ما توصیه می‌کنیم که حتما ماد Cyberpunk 2077 Mod Manager را دانلود کنید. اگر به‌ صورت طولانی مدت این بازی از کمپانی CD Projekt را اجرا می‌کنید، یا اگر قصد نصب مادهای زیادی را دارید، این ماد به شما کمک می‌کند تا از طریق منوی بازی، مادها را راحت‌تر مدیریت نمایید. در توضیحات این ماد آمده است که در حال حاضر در فاز بتا است. اما باید این ماد را به خاطر بسپارید. زیرا در هفته‌ها و ماه‌های آینده مادهای زیادی برای Cyberpunk 2077 عرضه خواهند شد که مجبورید آن‌ها را مدیریت کنید.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + شش =