بهترین ماموریت‌های سایبرپانک ۲۰۷۷

بهترین ماموریت بازی سایبرپانک 2077

اگر به تازگی ماجراجویی خود را در Night City آغاز کرده‌اید، یک میلیون کار برای انجام و ۱۰۰ مأموریت مختلف برای شما وجود دارد. با قدم زدن در شهر به خودی خود به سمت Gigها (آیکون‌های زرد رنگی که روی نقشه مشاهده می‌کنید) و مأموریت‌های جانبی سوق داده می‌شوید، بعضی از آنها ممکن است تکراری باشند اما برخی دیگر به طرز شگفت‌انگیزی منحصربفرد و سرگرم کننده هستند.
حتی اگر در ابتدا، مأموریت اصلی مهیج‌ترین قسمت بازی به نظر برسد، باز هم پیشنهاد می‌کنیم که مأموریت‌های جانبی را تا جایی که امکان دارد، انجام دهید. در واقع این مأموریت‌های جانبی بر میزان گزینه‌هایی که برای به پایان رساندن بازی نیاز دارید، تأثیر خواهند گذاشت. در اینجا بهترین مرحله و ماموریت های بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ – Cyberpunk 2077 را به شما معرفی خواهیم کرد تا از گشت و گذار در نایت سیتی لذت ببرید.

 

۱۰. The Hunt

بهترین مرحله Cyberpunk 2077

پس از ملاقات با River Ward، که یکی از گزینه‌های رمانتیک بازی است، او با V تماس می‌گیرد و از او در رابطه با یک مسئله شخصی در مورد برادرزاده نوجوانش Randy کمک می‌خواهد. در این مأموریت، V و River به دنبال پیدا کردن سرنخ‌هایی از یک مجرم بیمار فرستاده می‌شوند که اخیراً توسط NCPD دستگیر شده است.
این مأموریت، به میزان کمی از هرچیز دارد: کارآگاهی، اکشن و تجزیه و تحلیل. همچنین، این یکی از آزاردهنده‌ترین و منحصربفردترین مأموریت‌های این بازی است که علاقه‌مندان به کارهای جنایی از آن قدردانی خواهند کرد.

 

۹. Chippin’ In

بهترین ماموریت Cyberpunk 2077Johnny Silverhand به عنوان بهترین پسر شهر ظاهر نمی‌شود، و با وجود ماندگاری او در ذهن V، مقابله با او فوق‌العاده آزاردهنده خواهد بود. با این حال، داشتن یک رابطه خوب با Johnny و موافقت برای کمک به او گزینه‌های زادی را در پایان برای V باز می‌کند.
Johnny از V می‌خواهد که Adam Smasher را با کمک Rogue پیدا کرده و بکشد. در این مأموریت باید دزدکی وارد قلمرو Maelstrom شوید و از یکی از دوستان قدیمی Smasher بازجویی کنید. از همه مهمتر، این فرصتی است برای V تا هواپیماها، ژاکت، کفش،‌هفت‌تیر و حتی اتومبیل Johnny را به دست آورد. در صورتی که موفق به جمع‌آوری تمام این اقلام شوید، یک اچیومنت نیز به دست خواهید آورد.

 

۸. Sinnerman

Sinnermanبیایید در مورد یکی دیگر از مأموریت‌ها یا بهتر بگوییم یک سری مأموریت آزاردهنده صحبت کنیم. این مأموریت با تماسی از جانب Wakako آغاز می‌شود، او شما را به مردی معرفی می‌کند که قصد کشتن یک زندانی محکوم را دارد و از شما می‌خواهد که او را همراهی کنید. البته پس از یک تعقیب و گریز وحشیانه که برای بررسی میزان مهارت شما در رانندگی صورت می‌گیرد، هیچ چیز طبق برنامه پیش نخواهد رفت.
Sinnerman اولین مأموریت در میان چندین مأموریت مربوط به یک زندانی است که در انتظار اعدام است و بسیار مذهبی نیز می‌باشد. بسته به انتخاب‌های V، ممکن است به ناچار مجبور به تماشای به صلیب کشیدن این مرد باشید و یا با یک پول هنگفت از محل دور شوید. انتخاب، مثل همیشه، با شماست.

 

۷. Stadium Love

در صورتی که به دنبال فرصتی برای تعامل دوستانه با برخی از باند‌های خلافکار Night City هستید، باند ۶th’s Streets انتخاب خوبی برای مأموریت Stadium Love خواهد بود. به جنوب شرقی Rancho Coronado بروید تا یک مأموریت ویژه برای شما آغاز شود.
V این فرصت را دارد که در مهمانی ۶th’s Streets شرکت کند و در آنجا مشغول به یک بازی تیراندازی شود. برای دسترسی به سلاح ویژه‌ای با نام Divided We Stand، باید در حین بازی به ۴۴ هدف شلیک کنید. در صورت تمایل می‌توانید مجدداً این مرحله را از سر بگیرید، چرا که غلبه بر اعضای باند ممکن است در ابتدا دشوار باشد.

 

۶. Heroes

Heroesآغاز Act 2 در واقع شروع قسمت مهمی از بازی است. شما بالاخره آماده برای گشت و گذار در Night City و انجام هرکاری که می‌خواهید، هستید،‌ با این تفاوت که اتومبیل شما توسط یک Delamain ولگرد خراب شده است. خوشبختانه، یا شاید متأسفانه، Mama Welles، مادر Jackie شما را دعوت می‌کند تا به مراسم خاکسپاری دوست سابق خود بروید.
Heroes مأموریت بسیار ساده ای است، اما برای دسترسی به آن باید Jackie را با اتومبیل به Ripperdoc یا نزد خانواده‌اش بفرستید. در غیر این صورت، پیامی از جانب Mama Welles دریافت نخواهید کرد. در مراسم خاکسپاری Jackie، مهم نیست که چه گزینه‌هایی را انتخاب می‌کنید، زیرا Mama Welles بدون در نظر گرفتن اینها،‌ کلید دوچرخه Jackie را به شما خواهد داد، که در مأموریت‌های سختی مانند Epistrophy بسیار مفید خواهد بود.

 

۵. Machine Gun

Machine Gunچندین سلاح منحصربه‌فرد در بازی Cyberpunk 2077 وجود دارد، اما هیچ‌یک از آن‌ها مانند Skippy نیستند. در Vista Del Rey به سمت کوچه پشتی که یک علامت سؤال یا علامت تعجب در آن قرار دارد بروید، سلاح عجیبی را داخل چمدان بازی در کنار یک جسد پیدا می‌کنید.
پس از فعال کردن Skippy، از آن برای مقابله با چندین دشمن استفاده کنید، حدود ۵۰ دشمن را بکشید و سه روز منتظر بمانید تا Skippy نام صاحب قبلی‌اش را به یاد بیاورد. می‌توانید انتخاب کنید که Skippy به صاحب اصلی‌اش برگردانده شود یا اگر به این سلاح عجیب که یک هدف‌گیر خودکار درون آن نصب است علاقه‌مند شدید، آن را برای خودتان نگه دارید.

 

۴. Riders on the Storm

بهترین ماموریت Cyberpunk 2077اگر Panam Palmer از نظر شما دختر جذابی است، این مرحله یکی از بهترین ماموریت های سایبرپانک ۲۰۷۷ برای شما خواهد بود. این اولین فرصت برای V است تا بالاخره او را عاشق خود کند. به علاوه، خود مأموریت به شدت چالش‌برانگیز و سرگرم‌کننده است، و باز هم نشان می‌دهد که چگونه چندین روش برای مقابله با دشمنان وجود دارد.
پس از نجات Saul از اردوگاه Raffen Shiv، طوفان شنی به V و بقیه اصابت می‌کند، و آن‌ها مجبور می‌شوند به یک کلبه متروکه پناه ببرند. این همان‌جایی است که رابطه احساسی با Panam شکل می‌گیرد. روز بعد، Panam یکی از بهترین سلاح‌های تیرانداز بازی که Overwatch نام دارد را به شما می‌دهد.

 

۳. Dream On

Dream Onدر بعضی مراحل در طول Act 2 بازی، خانم و آقای Peralez با V تماس می‌گیرند. Elizabeth و Jefferson افراد برجسته و قدرتمند Night City هستند، و Jefferson بدون هیچ برنامه‌ای برای فروش روحش به شرکت، قرار است شهردار شود. با این حال، در نتیجه، این زوج نگران امنیت خود هستند.
این مأموریت باعث می‌شود V راز مخفی و توطئه‌ای را در این خانواده پیدا کند، که نشان می‌دهد افراد قدرتمند در Night City قصد دارند سیاست‌های شهر را کنترل کنند. این مأموریت بیشتر یک کار تحقیقاتی است، اما یک داستان جالب و زیبا هم ارائه می‌کند.

 

۲. Pyramid Strong

بهترین مراحل سایبرپانک 2077اگر Judy Alvarez کسی است که دوستش دارید پس Panam را فراموش کنید، این همان مأموریتی است که برای برقراری ارتباط با او باید منتظرش باشید. پس از رسیدگی به امور در Clouds در طول مأموریت Pisces، بالاخره Judy با V ارتباط برقرار می‌کند و از او می‌خواهد تا در سدی بیرون از Night City باهم ملاقات کنند. احتمالاً این اولین باری است که در طول بازی باید به زیر آب بروید. در این مأموریت V و Judy به اعماق سد شیرجه زده و چیزی که برای Judy و گذشته‌اش مهم است را پیدا می‌کنند. 

 

۱. Queen of the Highway

بهترین مرحله سایبرپانک 2077آخرین درگیری با Raffen Shiv اینجا اتفاق می‌افتد، در این مأموریت با Panam. پس از سرقت موفقیت‌آمیز اژدها از Militech، اکنون V می‌تواند آن را هدایت کرده و اطراف را بگردد. مهم‌تر از همه اینکه استفاده از اژدها برای شکست Raffen Shiv که به اردوگاه Aldecaldo حمله کرده، بسیار عالی و قدرتمندانه است. زمانی که پیاده اردوگاه را ترک می‌کنید (کاری که باید بکنید) و در مسیر بازگشت به شهر قرار دارید، به سمت غاری بروید که قبلاً د آن با Nash و آدم‌هایش جنگیده‌اید بروید، در کانتینر حمل‌کننده وسیله نقلیه رایگان و مجللی را پیدا می‌کنید که the Bugatti Veyron نام دارد.

 

منبع: THEGAMER

کلیدواژه : سایبرپانک 2077
امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =