آموزش

چگونه بهترین پایان در ویچر ۳ را انتخاب کنیم؟

نحوه انتخاب بهترین پایان ویچر 3

هیچکس نمی‌تواند بر موفقیت و فوق العاده بودن بازی ویچر ۳ درپوش بگذارد. یک عنوان نقش آفرینی تمام عیار که علاوه بر جلب نظر مثبت بسیاری از منتقدین و  دریافت نمرات عالی، بسیاری از جوایز سالانه بازی را نیز به تصاحب خود درآورد. همانطور که می دانید، بازی The Witcher 3: Wild Hunt یک بازی نقش آفرینی است و انتخاب های شما، پایان بازی را رقم می زند. در این بخش ما سه پایان اصلی بازی را بررسی کردیم و به شما خواهیم گفت چگونه و با چه انتخاب هایی بهترین و بدترین پایان بازی ویچر ۳ ( Witcher 3 ) را تجربه خواهید کرد.

هشدار: در این مقاله بخشی از بازی لو رفته است، پس با مسئولیت خودتان ادامه مطلب را بخوانید!

نکات کلیدی هر یک از این ماموریت‌ها، به انتخاب‌های شما در هنگام گفتگو با سیری/ Ciri بستگی دارد، به همین دلیل ما پاسخ‌های مهم هنگام گفتگو در این ماموریت‌ها را برایتان در ادامه لیست کرده‌ایم.

ملاقاتتان با امپراطور در ماموریت Blood on the Battlefield تنها چیزیست که به طور ویژه به گفتگویتان با سیری ربطی ندارد. برای دستیابی به بهترین پایان، باید کارهایی را انجام دهید که ما در ادامه به آنها اشاره کرده‌ایم.

انتخاب بهترین پایان بازی ویچر ۳ ( Witcher 3 )

هنگام گفتگو با سیری، گزینه‌های زیر را انتخاب کنید:

گزینه‌های ماموریت Battle Preparations: برای یک پایان خوب، هنگام گفتگو با سیری گزینه “Go For It, Yeah I’ll go with you” را انتخاب کنید.

گزینه‌های ماموریت Blood on the Battlefield: گزینه “Think I know what might lift your spirits” را انتخاب کنید و به دیدار امپراطور نروید.

گزینه‌های ماموریت Final Preparations: عبارت “You’ll do fine on your own” را انتخاب کنید.

با انتخاب این گزینه‌ها در پایان شما به شخصیت امیر وار امرایس/Emhyr Var Emreis می‌گویید که سیری در آخرین نبرد جان خود را برای نجات جهان فدا کرده است. سپس گرالت/ Geralt به منطقه وایت اُرچرد/ White Orchard سفر می‌کند و در آنجا یک شمشیر نقره‌ای ویژه دریافت خواهد کرد و با سیری ملاقات می‌کند، او تغییر قیافه داده است و سپس به خوبی و خوشی در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند.

انتخاب پایان خوب در ویچر ۳ ( Witcher 3 )

هنگام گفتگو با سیری، گزینه‌های زیر را انتخاب کنید:

گزینه‌های ماموریت Battle Preparations: در اینجا هنگام گفتگو با سیری گزینه “Go For It, Yeah I’ll go with you” را انتخاب کنید.

گزینه‌های ماموریت Blood on the Battlefield: گزینه “Think I know what might lift your spirits” را انتخاب کنید و سپس به دیدار امپراطور بروید و پول را نپذیرید.

گزینه‌های ماموریت Final Preparations: عبارت “You’ll do fine on your own” را انتخاب کنید.

با انتخاب این گزینه‌ها در نهایت شما در فصل زمستان با زولتان/ Zoltan و دندلیون/ Dandelion در مسافرخانه‌ای واقع در وایت اُرچرد ملاقات خواهید کرد. سپس پیش سیری می‌روید و قبل از اینکه او سلطنت نیلفگارد/ Nilfgaard را بعهده بگیرد، لحظات پدر/دختری زیبایی خواهید داشت.

چگونه می‌توان در بازی The Witcher 3 پایان بدی داشت

بهترین پایان بازی ویچر 3

هنگام گفتگو با سیری، گزینه‌های زیر را انتخاب کنید:

گزینه‌های ماموریت Battle Preparations: در این ماموریت هنگام گفتگو با سیری گزینه ” Calm Down, No Time” را انتخاب کنید.

گزینه‌های ماموریت Blood on the Battlefield: گزینه ” Relax. You don’t have to be good at everything” را انتخاب کنید سپس به دیدار امپراطور بروید و پول را بپذیرید.

گزینه‌های ماموریت Final Preparations: عبارت ” Going with you” را انتخاب نمایید.

با انتخاب این گزینه‌ها، سیری در آخرین نبرد جان خود را از دست می‌دهد و این یک پایان بد است. سپس گرالت سعی می‌کند تا کرون ویوس/ Crone Weavessیعنی شخصی که مدالیون سیری را دزدیده‌است را بکشد. گرالت سرانجام او را شکست می‌دهد اما پس از دستیابی به مدالیون توسط گروهی از هیولاها محاصره خواهد شد. نمی‌دانیم در نهایت چه اتفاقی رخ می‌دهد و او چه سرنوشتی خواهد داشت.

پایان‌های انفرادی شخصیت‌های بازی The Witcher 3

علاوه بر پایان داستان اصلی، پایان‌های کوچک دیگری نیز وجود دارند که به تصمیمات شما در بازی بستگی دارند.

گرالت از ریویا/ Geralt of Rivia

این شخصیت فریبنده با موهای نقره‌ای، سه پایان احتمالی دارد البته به شرطی که شما داستان اصلی را به شکل بدی پایان ندهید.

اگر با تریس/ Triss و ینفر/ Yennefer وارد رابطه عاشقانه نشوید و یا اگر به شکل احمقانه‌ای با هردویشان وارد رابطه شوید، یک ویچر/ Witcher باقی می‌مانید و روزهای باقیمانده عمرتان را صرف مبارزه با هیولاها خواهید کرد.

اگر فقط با تریس وارد رابطه شوید، بازنشسته خواهید شد و با او به سرزمین کویر/ Kovir می‌روید. بدین ترتیب، تریس می‌تواند به عنوان مشاور پادشاه زندگی خوبی داشته باشد، و گرالت نیز استراحت می‌کند و گهگداری برای سرگرمی به عنوان ویچر قرارداد امضا می‌کند و به ماموریت می‌رود.

اگر تصمیم بگیرید که با ینفر وارد رابطه عاشقانه شوید، هر دو به جایی دور از هیاهوی زندگی قبلی خود سفر می‌کنید و در آنجا بازنشسته خواهید شد.

امپراطور امیر وار امرایس/ Emperor Emhyr var Emreis

سرنوشت امپراطور نیلفگارد به تصمیمات شما در ماموریت‌های جانبی A Deadly Plot و Reason of State بستگی دارد. اگر تصمیم بگیرید که برای کشتن رادُوید/ Radovid کمک نکنید و یا با سیگیزموند جیکسترا/ Sigismun Djikstra همراه شوید، آنگاه امپراطور در جنگ شکست می‌خورد و سرنگون خواهد شد.

اما اگر به کشتن رادُوید کمک کنید و در ماموریت Reason of State با ورنون راش/ Vernon Roche همراه شوید، آنگاه نیلفگارد شمال را تسخیر خواهد کرد. سپس امپراطور افراد خائن را می‌کشد.

بارون خونین یا همان فیلیپ استرنگر/ The Bloody Baron, Phillip Strengar

بهترین پایان بازی Witcher 3

سرنوشت بارون به تصمیمات شما در ماموریت The Whispering Hillock بستگی دارد. اگر با فریب در حین اجرای مراسم یا با مبارزه، آن روح را بکشید، آنگاه استرنگر جان همسرش را نجات می‌دهد و به منطقه بلو مونتینز/ Blue Mountains سفر می‌کند تا درمانی برای او بیابد.

اگر تصمیم بگیرید که روح را آزاد کنید، آنگاه نفرینی که جان همسر بارون را می‌گیرد باعث می‌شود تا بارون به شخصیتی تاریک تبدیل شود و در نهایت بارون به زندگی خود پایان خواهد داد.

رادُوید استرن/ Radovid the Stern

با فرض اینکه شما او را نکشته‌اید، رادُوید نیلفگارد را به عقب می‌راند و جنگ را پایان می‌دهد. او به همین مقدار قناعت نمی‌کند و سپس به کشتن جادوگران، غیرانسان‌ها، شفادهندگان و حتی پلار‌ها/ Pellars ادامه می‌دهد. او مرد خوبی نیست.

سیگیزموند جیکسترا/ Sigismun Djikstra

اگر شما رادُوید را کشته باشید و در ماموریت Reason of State با جیکسترا همراه شده باشید، آنگاه او به قدرت می‌رسد و شمال را تصاحب می‌نماید. او با مشتی آهنین فرمانروایی کرده و زیردستانش از این موضوع راضی نیستند.

فرمانروای جزایر اسکلیج/ The Leader of the Skellige Isles

سه فرمانروای بالقوه برای جزایر اسکلیج وجود دارد که انتخاب هر یک از آنها به تصمیم‌گیری‌های شما در ماموریت‌های جانبی Clan an Craite و King’s Gambit بستگی دارد. اگر هر دو ماموریت را نادیده بگیرید، سوآنریج برن/ Svanrige Bran جزایر را فتح می‌کند و پس از کشتارهای زیاد این جزایر را با یکدیگر متحد می‌نماید.

اگر دو ماموریت را انجام دهید و با هلمار/ Hjalmar همراه شوید، آنگاه او فرمانروای جزایر خواهد شد اما افراد گروهش در جنگ با سربازان نیلفگاردی کشته خواهند شد.
اما اگر تصمیم بگیرید که با کریس/ Cerys همراه شوید، او دوران جدیدی از صلح و رفاه را برای مردم خود به ارمغان می‌آورد. او بیش از هر چیز برای مردمش ارزش قائل است و احتمالا بهترین انتخاب به عنوان فرمانروای جزایر است.

 

منبع: EuroGamer

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + چهارده =