بهترین پوسته های بازی Among Us

بهترین پوسته های بازی Among Us

بازی Among Us بازی جذاب سرگرم‌ کننده‌ای است که از ماه ژوئن سال ۲۰۱۸ عرضه شده است، اما به لطف قرنطینه به سرعت معروف شد. نسخه رایگانی از بازی برای موبایل (هم اندروید و هم اپل) و نسخه روی استیم برای رایانه شخصی به قیمت ۴.۹۹ دلار وجود دارد. بازی Among Us در توییچ و یوتیوب بسیار محبوب شد. زیرا بسیاری از استریمرهای مشهور آن را با دوستانشان بازی کرده ‌اند. مجموع  پوسته در بازی Among Us در دسترس است. در زیر لیست  بهترین پوسته های بازی Among Us را برایتان ارائه کرده ‌ایم.

پیش ‌فرض بازی ساده است. تمام وظایف را قبل از اینکه توسط شیادی کشته شوید کامل کنید. یا اگر خودتان شیاد هستید، افراد را قبل از اینکه وظایفشان را تمام کنند بکشید. مانند نسخه فضای بیرونی Clue، در این بازی هم در مقابل هم قرار می‌گیرید. شما باید سعی کنید قبل از اینکه دیر شود، شیاد را از بازی بیرون کنید. پس از پس از اینکه کسی جسدی را گزارش داد یا درخواست جلسه اضطراری داشت، گروه شانس این را دارد که درباره اینکه چه کسی قاتل است بحث و تبادل نظر کنند. شیادان می‌توانند خرابکاری کرده و در جاهایی پنهان شوند. اما دستگیر نمی‌شوند زیرا یک پایان و تسلیم سریع خواهد بود.

همه ما می‌دانیم که بازی‌های ویدیویی برای آزمایش مهارت‌های شما ساخته می‌شوند، اما کسی وجود دارد که نخواهد با ظاهر شخصیت‌ها کمی سرگرم شود؟ توانایی شخصی‌سازی شخصیت شما یکی از ویژگی‌های مورد علاقه بین گیمرها است و Among Us نیز از این قاعده مستثنی نیست. می‌توانید رنگ پیش ‌فرض شخصیت‌ها را تغییر دهید اما در نهایت باز هم ممکن است کسل کننده شود.

با این حال نگران نباشید. زیرا بازی Among Us راه‌های دیگری هم برای شخصی‌سازی ظاهر شما و برجسته کردن شما دارد. سه ویژگی مختلف وجود دارد که قابل شخصی یا سفارشی‌سازی است. پوسته‌ها، کلاه‌ها و حیوانات خانگی. شایان ذکر است که این تجهیزات کاملاً خالص هستند. تأثیری روی گیم پلی شما ندارند، اما به شما کمک می‌کنند که هویت آنلاین خود را ارتقاء دهید. پس شاید به شما الهام ببخشد تا از بهترین مهارت‌هایتان استفاده کنید.

Military

پوسته Military لباس سبز اصلی شما است. این پوسته در رایانه رایگان است و در گوشی‌های تلفن ۱.۹۹ دلار قیمت دارد. این پوسته بخشی از بسته Military است که دارای همین پوسته و کلاه Military است. تصور کنید که در یک نبرد تجهیزاتی برای بقا هستید، لباس Military کاملاً مناسب این نبرد است. شما باید خیلی سخت باشید تا در این نبرد زنده بمانید. زمانی که چندین سال نوری با امنیت فاصله داشته باشید، نیازی به ارتش واقعی نیست.

Captain

اگرچه به نظر می‌رسد این پوسته شبیه لباس فرم پلیس است، اما باز هم پوسته Captain ممکن است خیلی خشن باشد. این پوسته در موبایل با قیمت ۱.۹۹ دلار به فروش می‌رسد و در نسخه رایانه رایگان است. این پوسته به عنوان بخشی از بسته Captain عرضه می‌شود که حاوی این لباس و کلاه Captain است. باز هم، اگر در جنگی برای زندگیتان در اعماق فضا باشید این لباس بسیار مناسب است. شما باید تسلط خود را نشان دهید و به شیاد نشان دهید رئیس کیست؟ یا به بهترین نحو در بین گروهی از خدمه‌ها ترکیب شوید. این کار احتمالاً برای فریب مردم کافی نیست که فکر کنند شما فقط برای کمک آنجا هستید.

Mechanic

پوسته Mechanic در موبایل قیمتی برابر ۱.۹۹ دلار داشته و در رایانه رایگان است. این پوسته و کلاه Hard در بسته Mechanic قرار دارند. سه نقشه در بازی وجود دارد. MIRA HQ (نقشه‌های بیشتر در MIRA وجود دارد)، The Skeld (سفینه فضایی) و Polus (سیاره‌ای که به عنوان پایگاه تحقیقاتی از آن استفاده می‌شود). اما اصلاً فرقی نمی‌کند روی کدام نقشه در حال بازی باشید، باید کارهای زیادی انجام دهید. شاید مجبور باشید فیلتر پاک ‌کننده اکسیژن را در MIRA HQ تعمیر کنید، مته را در Polus یا سیم کشی را در The Skeld تعمیر کنید، همیشه کارهای زیادی برای انجام است. پس، لباس Mechanic مناسب انجام سریع همه کارها قبل از این است که شیاد شما را بکشد.

Doctor

پوسته Doctor در رایانه رایگان و در موبایل ۱.۹۹ دلار قیمت دارد. این پوسته در بسته Doctor قرار دارد که کلاه Stethoscope نیز در آن بسته قرار دارد. یک دکتر در گروه خدمه و به عنوان یک خدمه فایده زیادی برای گروه خواهد داشت. کار در MedBay در نقشه MIRA HQ یا The Skeld، یا حتی کار در آزمایشگاه در نقشه Polus با مهارت‌های ویژه‌ای همراه است. پس لباس دکتر را بپوشید تا اطلاعاتی برای تکمیل سریع وظایف به دست آورید. احتمالاً نمی‌توانید کار زیادی برای خدمه‌هایی که از وسط نصف شده ‌اند انجام دهید، اما احساس مهم بودن خواهید کرد. از سوی دیگر، بازی به عنوان دکتر با رازهای کوچک کثیف به نوعی سرگرم کننده است. از Dr. Harold Shipman الهام بگیرید و همه را بیرون کنید.

Black Suit

بهترین پوسته های بازی Among Us

Black Suit را در گوشی موبایل می‌توانید به طور تکی و با قیمت ۱.۹۹ دلار یا به عنوان بخشی از بسته Black Suit خریداری کنید که حاوی کلاه Top هم خواهد بود. این لباس در رایانه به صورت رایگان در دسترس است. هیچگاه نمی‌دانید که در حال تماشای چه کسی هستید، پس باید طوری لباس بپوشید که همگان را تحت تأثیر قرار دهید. تمام لباس‌های ویژه را با این Black Suit بپوشید و ستاره‌ای باشید که روی هر نقشه‌ای ظاهر می‌شوید. فقط اگر می‌خواهید کارتان را با کشتن مردم تمام کنید، سعی کنید خیلی مسحور کننده نباشید.

MIRA Security Guard

با لباس امنیتی MIRA و با قیمت ۱.۹۹ دلاری روی موبایل و رایگان در رایانه ترکیب شوید. این لباس همچنین در بسته MIRA HQ هم وجود دارد. این بسته حاوی سه کلاه (MIRA Hazmat Mask ،MIRA Security Cap و Landing Headset) و سه پوسته (MIRA Hazmat ،MIRA Security و Landing Official) است.

حتی بازی ساده‌ای مانند Among Us هم افسانه‌هایی دارد که به آن متصل هستند. Mira که معمولاً به صورت MIRA نوشته می‌شود یک کمپانی تحقیقاتی است که اخیراً به خاطر ترس از ورود شیادان به تجهیزاتش، تمام کارمندانش را اخراج کرده است. آن‌ها شما را از شیادان دور می‌کنند اما باز هم باید کارهای زیادی انجام دهید و این کارها اصلاً ربطی به محل قرارگیری شما ندارد. همچنین باید قبل از اینکه خیلی دیر شود درباره شیاد به اتفاق ‌نظر برسید. هیچ‌کس به یک نگهبان امنیتی مشکوک نمی‌شود، درست است؟ شما قرار است محافظ باشید پس بی‌گناه محسوب می‌شوید. پوشیدن لباس امنیتی MIRA راه خوبی برای فریب خدمه است.

Archaeologist

پوسته Archaeologist به تنهایی برای تمام کاربران ۱.۹۹ دلار قیمت دارد. البته به عنوان بخشی از بسته Polus Map هم قابل خرید است. این بسته با سه کلاه (Miner Gear Hat ،Winter Gear Hat و Archaeologist Hat) و سه پوسته (Miner Gear ،Winter Gear و Archaeologist) عرضه می‌شود. خدمه The Polus می‌توانند از کمک یک باستان ‌شناس استفاده کنند. ذخیره مصنوعات و کارهای خود را در Polus Specimen Room نیازمند دانش خاصی است. پس آماده شوید و تجهیزات Archaeologist را به تن کنید.  

Winter Gear

صحبت از بسته Polus Map شد. پوسته Winter Gear گزینه عالی دیگری از این بسته است. هزینه آن برای کاربران هر دو پلتفرم ۱.۹۹ دلار است. فرقی نمی‌کند کجا باشید، اعتراف کنید که این لباس بیش از حد شیک است. این لباس در Polus هم بسیار مفید است، جایی که شرایط آب و هوایی به شدت مزخرفی دارد. می‌توانید در عرض چند ثانیه از گدازه‌ها به زمستان مرده بروید. اگر یخ زده باشید تکمیل وظایف، یا کشتن مردم بسیار دشوار خواهد بود. پس بهترین لباس‌ها را بپوشید و آماده ورود به این زمین بایر یخ زده باشید.

MIRA Hazmat

لباس MIRA Hazmat بخشی از بسته MIRA HQ است و به تنهایی برای همه کاربران ۱.۹۹ دلار هزینه دارد. هیچ شکی نیست که تیم hazmat در بین خدمه بسیار مفید خواهند بود. وظایف بسیاری دارید که باید با برخی از مواد مشکوک با آن‌ها روبرو شوید. چند فیلم هم وجود دارد که ما را از خطرات احتمالی در فضای بیرون مطلع می‌کند. این لباس بهترین لباس برای آمادگی پیش از ورود به این مناطق از بازی است.

Astronaut

بهترین پوسته های بازی Among Us

محبوب‌ترین لباس ما Astronaut است. این لباس برای کاربران رایانه رایگان بوده و برای کاربران موبایلی با قیمت ۱.۹۹ دلار در دسترس است. همچنین می‌توانید آن را به همراه بسته Astronaut تهیه کنید که حاوی کلاه Astronaut هم می‌باشد. لباس Astronaut زمانی که در کهکشان قدم می‌زنید بسیار مفید است. با این لباس در نقش هم به خوبی قرار می‌گیرید و هیچ‌کس به فردی که لباس فضانورد واقعی را پوشیده، شک نمی‌کند.

نتیجه‌گیری

به یاد داشته باشید که این پوسته‌ها و تجهیزات دیگر هیچ تأثیری روی گیم پلی شما ندارد. اما، همانطور که قبلاً صحبت شد، سفارشی‌سازی شخصیت بخشی از هویت آنلاین شما است. فرقی نمی‌کند با دوستانتان بازی کنید یا در یک محفل عمومی، باید خوب به نظر برسید. حس اینکه با لباس MIRA عضوی از تیم باشید یا با پوشیدن Black Suit و Top Hat جذاب به نظر برسید، خوب است، این‌طور نیست؟

حتماً چند استریمر محبوب را هم چک کنید. تماشای آن‌ها به اندازه خود بازی سرگرم کننده است و این بازی انتخاب بسیاری از استریمرهای معروف بوده است. تماشای آن‌ها نکات جالبی درباره بازی Among Us به شما می‌دهد. این استریمرها به شما نشان می‌دهند که چگونه وظایفتان را سریعاً تمام کنید یا از قتل دور بمانید.

استریمرها همچنین الگوهای خوبی برای گیمرها در همه سطوح هستند. پس Among Us خیلی اساسی است. ممکن است بازی‌های دیگری هم انجام داده باشید. حتماً تجهیزاتی که استریمرهای برتر استفاده می‌کنند را هم چک کنید و در تمام بازی‌هایی که می‌کنید رتبه بالایی داشته باشید.

 

منبع: GamingToptens

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − نه =