بهترین پوسته های ماینکرفت

بهترین پوسته های ماینکرفت

ماینکرفت بیش از یک دهه است که همراه ما است. چه چیزی بهتر از تازه کردن آواتار خود و بعد از آن انتخاب یک گزینه عالی از میان بهترین پوسته های ماینکرفت . چه یک سال این بازی را بازی کرده باشید و چه ده سال، گزینه‌های انتخابی زیادی برای کاراکتر شما وجود دارد که همگی به صورت رایگان هستند.

هر هفته اسکین‌های جدیدی ساخته می‌شوند که ما بهترین و جدیدترین آن‌ها را درون یک لیست برزگ گردهم جمع‌آوری کرده ‌ایم. اسکین‌های مورد علاقه شما، همیشه در اولویت شما قرار دارند، اما در اینجا اسکین‌های جالبی معرفی شده که از نظر جذابیت، خلاقیت و کیفیت پیکسل ‌آرت انتخاب شده ‌اند.

با بررسی لیستی که ارائه داده ‌ایم، متوجه خواهید شد که این اسکین‌ها برگرفته از شخصیت‌های معروفی از بازی‌های ویدیویی، فیلم‌ها، انیمیشن‌ها و موارد دیگر هستند. بنابراین، به دلخواه اسکین مورد علاقه خود را انتخاب کرده و از حضور در لباس‌هایی همچون Iron Man و Slenderman لذت ببرید.

Master Chief

همه ما با آمدن مجموعه Master Chief به کامپیوتر، Halo و نسخه نهایی Halo Infinite را در ذهن خود داریم. اگر به Chief علاقه دارید، می‌توانید خود را درون لباس نمادین او جای دهید.

Solid Snake

با فقدان ناخوشایند Metal Gear Solid و Metal Gear Solid 2 رسمی در کامپیوتر، در اینجا فرصتی برای بازی در پوشش سرباز عملیات ویژه وجود دارد.

Geralt of Rivia

با مشغول شدن استودیو CD Projekt Red به Cyberpunk 2077، مدتی طول می‌کشد تا شاهد حضور Geralt در یک سرزمین جدید باشیم. اما در مورد دنیای Minecraft چطور؟ موارد جالبی از Witcher به صورت بلوکی (پیکسلی) وجود دارد و چه چیزی بهتر از اسکین‌ Minecraft.

Gordon Freeman

شخصیت نقش اول صامت Half-Life کاملاً مناسب آواتار خاموش Minecraft است. او شخصیتی است که بدون ذره‌ای آه کشیدن به کار خود می‌پردازد.

Solaire of Astora

خورشید را ستایش کنید. شما بالاخره می‌توانید تبدیل به یکی از تابان‌ترین موجودات شوید. وقت آن رسیده که به یک Sun Bro واقعی تبدیل شوید. این لباس، نه تنها شما را شبیه به Solaire of Astora می‌کند، بلکه اگر عصبانی شوید و یا به تسخیر یک پارازیت درآیید، حداقل هم راستا با شخصیت شما خواهد بود.

Deadpool

بجنبید، یک نفر DMX پخش کند! شخصیت محبوب و هرزه‌گوی این بازی، این بار در لباس پیکسلی Lycra ظاهر می‌شود. در اینجا می‌توانید از شمشیر دوقلوی آن نیز بهره‌مند شوید.

Batman

ظاهراً لباس Batman پس از تی‌شرت معروف good ol’ Steve مربوط به Captain America بیشترین اسکین مورد استفاده است. ماسکی با گوش‌های خفاشی؟ بله دارد اما گوش‌هایش کوچک و تخت هستند. لباس تنگ و سیاه نمادین؟ بله. چشمان بی روح و سفید؟ بله. جای هیچ تعجبی نیست که این لباس از محبوبیت زیادی برخوردار است. Batman در مقابل Enderman بسیار دیدنی است.

Superman

خب، صحبت از شیاطین شد، در اینجا یکی از باشکوه ‌ترینشان را داریم. در نسخه Minecraft آن، همراه با لباس کلاسیک قرمز و آبی او، یک شنل قرمز رنگ نیز قرار گرفته که بسیار پر زرق و برق است.

Iron Man

اگر از نظر مالی مشکلی ندارید، می‌توانید تیم Iron را با گران‌ترین و مجهزترین لباس‌های دنیای Minecraft داشته باشید. با انتخاب این لباس، به شما القا خواهد شد که در شغل خود بهتر عمل کنید (از مزارع پرورش خوک خود به خوبی مراقبت کنید) و مهارت خود را در مهندسی تقویت نمایید.

Captain America

ممکن است وسوسه شده باشید که در قالب این قهرمان بازی کنید. رهبر گروه Avengers انتخاب بسیار خوبی است. البته نمی‌توانیم قول بدهیم که با پوشیدن این لباس، سپر غیرقابل نفوذ داشته باشید.

Goku

اگر کسی بتواند بدون هیچ توقفی در ساخت کلنگ به طور مداوم به درخت‌ها و صخره‌ها مشت بزند، آن شخص Goku خواهد بود. ممکن است در این لباس تنها در حالت Creative قادر به پرواز باشید، اما این Saiyan هنوز هم یک شخصیت عالی برای Minecraft ایجاد می‌کند. این یک اسکین بسیار ساده برای Goku است. بهتر است آن را با روپوش نارنجی رنگش بشناسید.

Saitama

صحبت از مشت زدن شد، Saitama از One Punch Man یکی دیگر از اسکین‌های جالب برای Minecraft است. هیچ اسکینی از Saitama Minecraft بدون داشتن سر طاس و چهره‌ای بی حس کامل نیست. اگر تنها یکی از مهارت‌های مشت زنی او را در سرورهای چند نفره داشته باشیم.

Sailor Moon

Sailor Moon یکی دیگر از گزینه‌های کلاسیک برای قهرمانان کلاه‌پوش است. گیسوهای بافته شده او شاید کوتاه‌تر از واقعیت باشد، اما این تنها نسخه Minecraft او برای شما است. سازنده آن، برای Sailor Mercury و Sailor Mars نیز اسکین ساخته است.

Slenderman

حتی در Minecraft نیز نمی‌توانید از شاخص‌ترین شخصیت‌های اینترنت فرار کنید. شخصی بدون چهره و خوش ‌پوش، این اسکین در رقابت با Enderman دراز و ترسناک Minecraft می‌باشد. اگر می‌خواهید شیطانی رفتار کنید، این اسکین را پوشیده و برای دوستان خود کمین کنید.

Cthulhu

چه کسی است که اسکین نمادین‌ترین موجودات کیهانی H.P. Lovecraft را نخواهد؟ این اسکین کمی لجن آلود به نظر می‌رسد و جزئیات موجود بر روی شاخک Cthulhu بیش از هر چیز ما را به هم می‌ریزد. اگر در نقشه‌ی آب بازی می‌کنید، پیشنهاد می‌کنیم که حتما این اسکین را برای خود دانلود نمایید.

Swamp Glob

بهترین پوسته های ماینکرفت

این اسکین، در مقابل سایر اسکین‌های کابوس مانند موجود در لیست ما، با لبخند عریض و دندان نمایی که بر روی بدن خود دارد، به طرز عجیبی شیرین است. با پوشیدن آن، کل سرتان به یک کره چشم تبدیل خواهد شد. جالب است!

Herobrine

بهترین پوسته های ماینکرفت

گفته می‌شود که Herobrine، برادر مرده Notch، در قالب یک ویروس یا موجود دیگری در Minecraft زندگی می‌کند. Notch برادری ندارد و در نتیجه Herobrine چیزی بیشتر از یک داستان روح در Minecraft نیست.

Bob Ross

بهترین پوسته های ماینکرفت

این مرد، ‌به خاطر برنامه نقاشی فوق‌العاده و همچنین جمله «درختان کوچک خوشحال» مشهور است. او یکی از سرحال‌ترین افرادی است که تاکنون وجود داشته و اگر تاکنون برنامه‌های او را ندیده‌ اید، اکنون باید این کار را انجام دهید.

Shrek

بهترین پوسته های ماینکرفت

غول کثیف و باتلاقی معروف، اکنون به یک الگوی رفتاری اینترنتی تبدیل می‌شود. Shrek یک اسکین Minecraft عالی برای شیطنت‌های خنده‌دار است. آواتار Shrek خود را به دنیای باتلاقی بفرستید و برای خود جشن بگیرید.

Creeper

بهترین پوسته های ماینکرفت

به دلیل شکلی که آواتار کاراکتر دارد، این اسکین کاملاً شبیه به Creeper نیست، اما تقریباً به واقعیت نزدیک است. شما می‌توانید با استفاده از این اسکین، دوستان خود را بترسانید، اما حواستان باشد که به اشتباه شما را نکشند.

Doge

بهترین پوسته های ماینکرفت

سگ نمادین اینترنتی، اکنون تبدیل به یک اسکین در Minecraft شده است. جزئیات این اسکین، آن را به یک گزینه عالی تبدیل کرده است،‌در انتهای بازوهای این آواتار،‌ پنجه‌هایی کوچک و همچنین دم تابداری دارد.

Kermit the Frog

بهترین پوسته های ماینکرفت

Kermit می‌توانست به راحتی وارد قسمت ترسناک شود. آن چشمان بی روح و دهان شکاف‌دار بیشتر شبیه یک قورباغه شیطانی است تا یک موجود بامزه. ما ترجیح می‌دهیم با یک Enderman روبرو شوم تا این قورباغه.

اسکین‌های Minecraft

بهترین پوسته های ماینکرفت

ظاهر تمیز و روشن سایت و سبک گالری مانند تصاویر باعث شده تا جستجوی اسکین‌ها در آن بسیار آسان شود. دسته ‌بندی‌هایی که در بالای صفحه وجود دارند، میانبرهای ساده‌ای را برای اسکین‌های مربوط به فیلم، بازی‌های ویدیویی و یا مواردی از این دست فراهم می‌کنند. نوار کناری، شامل جدیدترین و محبوب‌ترین اسکین‌ها به همراه پیش نمایشی از آن‌ها می‌شود.

Planet Minecraft

Planet Minecraft بدون شک یکی از جامع‌ترین سایت‌های بازی است. هر اصطلاحی که می‌خواهید را جستجو کنید، به احتمال خیلی زیاد اسکین مورد نظر خود را پیدا خواهید کرد. اسکین‌های زیادی به صورت ماهانه وارد این بازی می‌شوند که مطمئناً بعضی از آن‌ها مطابق سلیقه شما خواهد بود.

The Skindex

سایت Skindex نیز از هر لحاظی خوب است. اگر هنرمندی را پیدا کردید که از سبک آن لذت می‌برید، می‌توانید نام او را برای پیدا کردن اسکین مورد علاقه خود جستجو کنید.

Minecraft Skin Search

با ورود به سایت Minecraft Skin Search، شما می‌توانید نام کاربری دوست یا یوتیوبر مورد علاقه خود را جستجو کنید تا از اسکینی که در حال حاضر دوست یا یوتیوبر مورد علاقه شما از آن استفاده می‌کنند، باخبر شوید. چه این کار را برای نشان دادن طرفداری خود از آن شخص کنید و چه قصد دیگری داشته باشید،‌ با دانلود آن اسکین برای خود به گونه‌ای تبدیل به همزاد آن‌ها خواهید شد.

Miners Need Cool Shoes

تعداد انگشت شماری از سازندگان اسکین سفارشی Minecraft در Internetland وجود دارند. آیا تا به حال اسکینی برای خود درست کرده ‌اید؟ مشکلی نیست. استفاده از این ویرایشگر با وجود طیف گسترده‌ای از ابزارها بسیار آسان است. برای شروع در کارهای سفارشی ما، استفاده از اسکین شخص دیگری، همچنین توانایی جستجو و استفاده از قطعات از پیش ساخته شده (مدل موها، هودی و غیره) گزینه مناسبی می‌باشد.

 

منبع: PCGamer

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 9 =