بهترین پوسته های League of Legends

بهترین پوسته های League of Legends

League of Legends دارای غنائم عالی است که همین غنائم باعث می‌شود همه چیز درون بازی معنادار باشد. این بدان معنا نیست که Riot Games، بهترین پوسته های League of Legends را بدون پس ‌زمینه منحصر به ‌فرد عرضه کرده است. هر اسکین با جذابیت‌های داستانی متناوبی وارد بازی می‌شوند و به کیفیت کلی بازی و لذتی که از خرید آن‌ها می‌برید اضافه می‌کند.

با این‌ حال، وقتی صحبت از بهترین و محبوب‌ترین بازیکنان League می‌شود، قضاوت درباره همه آن‌ها کاری دشوار است. انتخاب پوسته‌هایی با طراحی ضعیف یکی از راحت‌ترین کارها در جهان است. اما زمانی که حرف از انتخاب بهترین‌ها می‌شود، موارد متغیر بسیاری معرفی می‌شوند. اکثر بازیکنان به طور طبیعی پوسته‌هایی را برای قهرمانان مورد علاقه خود انتخاب می‌کنند، اما ما بر اصلاحات بصری که هر لباس و تجهیزات برای قهرمان معرفی کرده تمرکز کرده و لیست زیر را آماده کرده ‌ایم.

باید این را در نظر گرفت که جلوه‌های بصری می‌تواند یک شمشیر دو لبه باشد. زیرا پوسته‌های جدیدتر قطعاً بهتر از پوسته‌های قدیمی هستند. با توجه به اینکه Riot هر خط اسکین را بهبود بخشیده است، دیدن اینکه پوسته‌های قدیمی به مرور کمرنگ می‌شوند، اصلاً تعجب ‌برانگیز نیست. در ادامه نه اسکین از بهترین پوسته‌ها در بازی League که به شما حس بازی کاملاً متفاوتی می‌دهند را مشاهده خواهید کرد.

Storm Dragon Lee Sin و Aurelion Sol

وجود دو اسکین در یک ورودی ممکن است تقلب به نظر برسد، اما جدا کردن برخی از جفت‌ها که نقش مهمی برای هم دارند، دشوار است. هر دو این پوسته‌ها دارای برخی از بهترین آثار هنری و انیمیشن‌های درون بازی‌هایی هستند که تاکنون در League  وجود داشته است. Storm Dragon Lee Sin قدرت خود را از Storm Dragon Aurelion Sol می‌گیرد.

Storm Dragon Aurelion Sol نیز در سال ۲۰۱۳ به عنوان Ao Shin به نمایش گذاشته شده بود که در سال ۲۰۲۰ عرضه شد. Lee Sin حتی در سخنرانی سرزنش گرانه ای از زمان‌ بندی آن انتقاد کرد: “خیلی دیر کردی Ao Shin، هفت سال دیر کردی.”

در حالی که Storm Dragon Lee Sin قیمتی برابر ۱۸۲۰ روپیه دارد. Aurelion Sol تنها ۱۳۵۰ روپیه قیمت‌ گذاری شده و همچنین پیشنهاد می‌کنیم اگر از انرژی کلی این دو اسکین لذت می‌برید، Dragonmancer دیگر را هم امتحان کنید.

Solar و Lunar Eclipse Leona

Riot برای معرفی پوسته‌های سبک انیمه با خط اسکین Spirit Blossom نیز گام‌هایی برداشته است. اما قبل از انتشار آن، علائمی از این سبک هنری درون بازی وجود داشت. Solar و Lunar Eclipse Leona مانند جنگجوی قدرتمندی از هر نمایش انیمه با مضمون قرون‌ وسطایی است. هرکسی که فصل اول Sword Art Online را به یاد داشته باشد، قطعاً شیفته این اسکین می‌شود و غنائم نشان می‌دهند که شوالیه‌های Eclipse در جنگ صلیبی علیه اعضای Coven هستند.

اگرچه هر نسخه از پوسته‌ها دارای زره‌های نمادین مشابهی هستند، اما طرح رنگ طلسم آن‌ها کاملاً فرق دارد. هر دو نسخه پوسته‌ها به قیمت ۱۸۵۰ فروخته می‌شوند، اما با خرید یکی از آن‌ها، تخفیف %۴۵ برای نسخه دیگر هم اعمال می‌شود، یعنی می‌توانید کل این بسته را با کمتر از ۳۰۰۰ روپیه خریداری کنید.

Dunkmaster Darius

اکثر جهان‌­های جایگزین که حول بازی League می‌چرخند، موضوعاتی جدی دارند که باید با آن‌ها روبرو شد. تعداد اسکین‌های حماسی از اسکین‌های سرگرم ‌کننده به شدت بیشتر است و به ‌طور کلی خط تولید اسکین Dunkmaster نشاط ‌آور است. Dunkmaster Darius یکی از قدیمی‌ترین پوسته‌ها در لیست ما است. اما قطعاً مانند یک شراب قدیمی است.

خطوط صوتی مضحک و غیرمعمول اسکین کافی است تا آن را به این روزها مربوط سازیم. او هرگز در افزایش سطح آدرنالین کسی که با آن بازی می‌کند، شکست نمی‌خورد. Dunkmaster Darius با قیمت ۱۸۲۰ روپیه در فروشگاه‌ها به فروش می‌رسد و از آنجایی ‌که قبلاً یک اعجوبه بسکتبال بوده، در سفر Darius جایگزین به شما اجازه می‌دهد یکی از بهترین دانکرهای جهان باشید.

High Noon Lucian و Senna

جفت دیگری که در لیست قرار داده ‌ایم High Noon Lucian و High Noon Senna هستند. حدوداً شش سال برای Lucian طول می‌کشد تا به Senna محبوب خود بپیوندد و عشق قدیمی و از دست رفته Lucian در نمادین‌ترین اسکین قهرمانی با او همراه باشد.

Senna به عنوان یک Angel به جهان جایگزین High Noon پیوسته و Lucian از سال ۲۰۱۸ بخشی از گاوچران‌ها بوده است. هر دو این پوسته‌ها قیمتی برابر ۱۸۲۰ روپیه دارند و رفتن به سمت bot lane با این جفت اسکین High Noon احتمالاً بیشتر از حد کافی برای انداختن ترس در قلب دشمنانتان خواهد بود. بازیکنان Rakan و Xayah باید مراقب این جفت اسکین باشند.

Dark Cosmic Jhin

Jhin یکی از مهیج‌ترین قهرمانان حامل AD بازی در پنج سال گذشته است. او کاملاً متفاوت از دیگر قهرمانان حامل AD بازی می‌کند و دارای محبوب‌ترین غنائم در کل لیست بازی League است. ما در گذشته، پوسته‌های بسیار زیبایی از Jhin دیدیم، مانند Blood Moon که باعث می‌شد جنبه هنری او بدرخشد، یا High Noon که Jhin را به شروری از فیلم Western تبدیل می‌کند. از سوی دیگر، Dark Cosmic Jhin می‌تواند نقش اصلی یک فیلم مهیج ستارگان باشد.

این اسکین که ۱۸۲۰ روپیه قیمت دارد دارای قهرمان هنری به عنوان یک موجود ستاره‌ای است که توسط Dark Star استفاده شده است. Dark Star او را به موجودی جهان خوار تبدیل می‌کند که کاملاً به Marvel’s Galactus نزدیک است.

Furyhorn Cosplay Veigar

فصل The April Fools در سال ۲۰۲۰ یکی از بهترین‌ها برای جامعه بازی League بوده است. Riot پوسته‌های منحصر به‌ فردی را به این مناسبت منتشر کرد. Furyhorn Cosplay Veigar یکی از بهترین‌ها بود. Furyhorn یک افسانه کوچک در Teamfight Tactics است و دارای کاسپلی (یعنی لباس شخصیت‌های خیالی را پوشیدن) Veigar به عنوان یک دوست کوچک و زیبا است.

اما Veigar همان Veigar است. او از وضعیتش خوشحال نیست. به نظر می‌رسد از توسعه ‌دهندگان اسکین Riot ناراحت است و ممکن است هر لحظه با قدرت زیادش جهان را منفجر کند. این اسکین ۱۳۵۰ روپیه قیمت دارد. چشمان Veigar این اسکین را به سطح دیگری می‌رساند. زیرا یافتن کسی که از پیدا کردن یک کفگیر ناراحت است خیلی سخت است، که یکی از موارد مهم و در TFT است.

Spirit Blossom Thresh

خط اسکین The Spirit Blossom اولین تلاش رسمی Riot برای کار با زیبایی‌های ژاپنی بوده است. Riot همچنین از این فرصت استفاده کرد تا برادر Yasuo را به بازی معرفی کند. او رویداد Spirit Blossom را به نقطه عطفی برای MOBA تبدیل کرد.

بهترین پوسته های League of Legends

اگرچه تمامی پوسته‌هایی که بخشی از این مجموعه پوسته ‌اند، فوق‌العاده و دارای انیمیشنی عالی هستند. اما از آنجایی ‌که Spirit Blossom Thresh دارای Thresh بدون نقاب است، این نمایش را به خود اختصاص داده است. درست شنیدید. این اولین اسکین Thresh است که دارای صورت واقعی انسان است. حقیقت ناراحت‌ کننده این است که، روح شیطان خیلی بد است.

این اسکین به سرعت به یکی از محبوب‌ترین پوسته‌های بی‌شمار در Thresh شد. Spirit Blossom Thresh با قیمت ۱۸۲۰ روپیه‌ای با مجموعه صوتی منحصر به ‌فردی عرضه شده که غنائم Yone را توضیح می‌دهند.

God-King Garen

نبرد God-Kings is Riot یکی از رمان­‌های جنگی فانتزی حماسی را به یاد می‌آورد. ممکن است مضحک به نظر برسد، اما این خط داستانی پتانسیل‌هایی برای تغییر به یک برنامه تلویزیونی دارد. اگرچه جنگ‌های God-King Garen برای پادشاهی ابدی است، اما بخش God-King Darius هیچ ‌چیزی به جز یک جنگ بی‌پایان نمی‌خواهد.

بهترین پوسته های League of Legends

با توجه به اینکه به نظر می‌رسد هر دو این بخش‌ها به یک اندازه بد هستند، اما ما فقط با کسی همراهیم که در این جنگ پیروز می‌شود و آن هم Garen است. این یکی از ترسناک‌ترین پوسته‌های بازی است و باعث می‌شود نه دو بار و بلکه سه بار قبل از درگیر شدن با آن فکر کنید.

این اسکین ۱۸۲۰ روپیه قیمت دارد. همچنین دارای کهنه سربازان اصلی به عنوان فرمانده نترسی است که دارای تجربه پیروزی در هزاران نبرد است و هیچ‌کس دوست ندارد با او روبرو شود.

Astronaut Bard

اگر Teemo را به حساب نیاورید، پس Bard احمق‌ترین شخصیت در League خواهد بود. او خط صوتی واحدی ندارد، اما نحوه حرکت و صداهایی را ایجاد می‌کند که شخصیتش را تعریف می‌کند. تقریباً تمام پوسته‌های Bard به اندازه‌ای خوب هستند که در این لیست قرار بگیرند. زیرا زمانی که حرف از هدف جدید برای این ضربات دوست‌ داشتنی می‌شود، کارهای جالبی را انجام می‌دهند. Astronaut Bard او را در Return به خط داستانی Stars می‌فرستد، جایی که فضانوردان علیه اعضای ادیسه می‌جنگند.

بهترین پوسته های League of Legends

این اسکین ۱۳۵۰ روپیه قیمت دارد. همچنین صدای Bard را به بیگانگان کوچکی تبدیل می‌کند. Bard هم شروع به پخش کردن UFOs در اطراف Caretaker’s Shrine خود می‌کند.

 

منبع: DoteSports

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =