جزئیات و بررسی نمایش اهرام جیزه در ویدیوی جدید بازی Assassin’s Creed Origins PS4

جزئیات و بررسی نمایش اهرام جیزه در ویدیوی جدید بازی Assassin's Creed Origins PS4

جزئیات و بررسی نمایش اهرام جیزه در ویدیوی جدید بازی Assassin’s Creed Origins PS4

اخیرا تریلری از اثر assassins creed origins منتشر شده است که اهرام جیزه مصر باستان و گیم پلی اثر را به تصویر می کشد. این تریلر نخستین تریلری از گیم پلی بازی می باشد که از هنگامی که ازاین اثر رونمایی شده است در دسترس طرفدارها قرار گرفته است. این تریلر مدت زمانی حدود هجده دقیقه را دارا می باشد و در آن قسمت فرعی با نام whats yours is mine به تصویر کشیده می شود. این تریلر دارای رزولوشن ۴k و نرخ فریم شصت می باشد و ضبط آن بر روی پلتفرم ایکس باکس انجام شده است.
این ویدیو ناحیه های متنوعی از جهان بازی Playstation را به تصویر خواهد کشید. کاراکتر اول این اثر بایک نام دارد که نقش اول می باشد و به ناحیه ارزیابی و جستجو وارد خواهد شد و سپس با بهره گیری از animus pluse که در اختیار دارد قادر خواهد که سارقینی که به دنبال آن ها می باشد را بیابد. کارگردان این اثر در پیش بردن روند بازی این موضوع را افزوده است که گیمرها هنگامی که از منطقه خارج می شوند تا مرحله های گوناگون را به نتیجه برسانند یا رقیب ها آن ها را شناسایی می نمایند شکست برای آن ها اعمال نخواهد شد.
در انتهای این تریلر، اهرام جیزه به نمایش کشیده می شود و کاراکتر، داخل یکی از اهرام خواهد شد تا به وسیله آن استقرارگاه دزدها را نابود سازد. هنگامی که گیمر موفق می شود به این غارها وارد شود متوجه خواهد شد که مخفی کاری و نبرد های به کار برده شده در بازی دارای عملکرد مطلوب تری نسب به گذشته می باشند. همچنین باید این نکته را اضافه کرد که همانطور که گفتیم محتوای داستانی این اثر در مصر باستان پیش خواهد رفت و همین موضوع به عاملی تبدیل خواهد شد تا با نکته های تاریخی بیشتر در مناطق گوناگون این اثر مواجه شویم.

جزئیات و بررسی نمایش اهرام جیزه در ویدیوی جدید بازی Assassin's Creed Origins PS4
جزئیات و بررسی نمایش اهرام جیزه در ویدیوی جدید بازی Assassin’s Creed Origins PS4

جهان به کار رفته در ORIGINS تغییرهای چشم گیری شامل شده است اما بدون اشکال نمی باشد و اگر با توجه بالاتری تریلر را مشاهده نمایید متوجه خواهید شد که اشکال هایی در هماهنگی میان لب و انیمیشن های ظاهر کاراکتر ها وجود دارد البته به احتمال زیاد سازندگان این اثر قبل از ارائه سری نهایی این بازی مشکلات آن را برطرف خواهند کرد. این اثر در تاریخ بیست و هفتم اکتبر روانه بازار خواهد شد و بر روی پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن چهار و رایانه های شخصی قابلیت اجرا پیدا خواهد کرد.
بازی اسسینز کرید را می توان از با اهمیت ترین بازی ها در صعنت اثرهای کامپیوتری دانست. این بازی گیمرها را به زمان های تاریخی گوناگونی خواهد برد. به عنوان نمونه می توان به جنگ های صلیبی و ایتالیا از زمان رنسانس اشاره کرد یا از انقلاب فرانسه و آمریکا نام برد که تمامی آن ها در تاریخ از جایگاه با اهمیتی برخوردار بوده اند.
در زمان های گوناگون تاریخ، ارتباطی که میان پسر و پدر جریان داشته است برای روایت کنندگان محتوای بسیار جالبی داشته است. مجادله هایی که بین پسر سرکش و پدرش ایجاد می شود به خاطر وجود لحظه های بسیار احساسی یک سوژه بسیار دوست داشتنی برای نویسنده ها به شمار می رفته است. در این اثر همچنین ما با داستانی که در رابطه با یک پدر با همسر و در نتیجه خانواده اش می باشد مواجه خواهیم شد.
کاراکتر بایک باید به محافظت کردن از خانواده خود بپردازد. در سری های گذشته، الطائر یک ماشین بود که کار آن کشتن آدم ها بود یا اتزیو شخصی سرکش بود اما کاراکتر بایک انسانی محترم می باشد که دارای دغدغه هایی زیاد می باشد. او روابطی بسیار خوب با کسانی که در محل به دنیا آمدن آن زندگی می کنند دارد. او مدت زمان طولانی ای را برای برطرف کردن مشکلات مردم زادگاه خود صرف می نماید. او برای کودک ها نیز ارزش خاصی قائل می باشد.

جزئیات و بررسی نمایش اهرام جیزه در ویدیوی جدید بازی Assassin's Creed Origins PS4
جزئیات و بررسی نمایش اهرام جیزه در ویدیوی جدید بازی Assassin’s Creed Origins PS4

او همچنین مانند دیگر اسسین ها به دزدی کردن نمی پردازد و قوانینی را برای به ثمر رساندن ماموریت هایش با خود به همراه دارد. هنگام پیش بردن روند داستان متوجه خواهیم شد که او نسبت به همسرش فرد فداکاری می باشد و برای نجات دادن دوست ها و خانواده اش از خود خواهد گذشت. او همچنین کاراکتری شوخ طبع و سر به زیر می باشد و تمام این عوامل باعث شده بود تا او در همان روزهای نخست به کاراکتر مورد علاقه و محبوب طرفداران اسسینز کرید تبدیل شود.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − شش =