به تعویق افتادن انتشار محتوای جدید بازی پلی استیشن ۴ Anthem

به تعویق افتادن انتشار محتوای جدید بازی پلی استیشن 4 Anthem

به تعویق افتادن انتشار محتوای جدید بازی پلی استیشن ۴ Anthem

به تعویق افتادن انتشار محتوای جدید بازی پلی استیشن ۴ Anthem

برنامه BioWare برای انتشار نسخه پلی استیشن ۴ Anthem نقش بر آب شد. در بین شایعات داغ مربوط به این بازی زیبا، این خبر آب‌ سردی بر روی علاقه‌مندان به Anthem بود.در روزهای اخیر شوک بزرگ به گیمرهای سراسر جهان وارد شد. BioWare اعلام کرد Anthem را به موقع به روز رسانی نمی‌کند. فارغ از اینکه در پشت پرده این شرکت بازی‌های کامپیوتری چه میگذرد، اما اگر قصد و هدف ایجاد یک فرم پویا با حداکثر جذب مخاطب و نهایتاً درآمدزایی بیشتر باشد.
راهی که BioWare دنبال می‌کند، قطعاً به مقصد نخواهد رسید.
در بین تولیدات شرکت BioWare دو وجه اشتراک همیشگی وجود دارد. همواره در کنار ظاهر فوق العاده جذاب کاراکترها، محیط بسیار واقعی و با جزئیات بالای گیم، روایت بد بازهای و باگ های فراوان به چشم می خورد.
بیایید با یک مثال بازی Anthem را برای فردی که به طور کامل از آنچه در این بازی میگذرد بی خبر است، توصیف کنیم. بازی Anthem همانند یک آبشار فوق العاده زیباست که در اولین لحظات شما را محصور می‌کند، اما پس از گذشت چند ساعت دیگر تحمل نشستن و نگاه کردن به این پدیده خارق العاده را نخواهید داشت! چرا که هیچ چالش یا ماجرای جالبی برای شما به عنوان ناظر اتفاق نمی افتد.

به تعویق افتادن انتشار محتوای جدید بازی پلی استیشن 4 Anthem
به تعویق افتادن انتشار محتوای جدید بازی پلی استیشن ۴ Anthem

در واقع بزرگترین ضعفی که هم اکنون شرکت BioWare با آن روبه‌روست، عدم توجه به سبک روایی صحیح و ایجاد جذابیت برای بازیکنان است. برای اینکه بتوانید با Anthem به درستی ارتباط برقرار کنید می بایست اسامی و مشخصات کاراکتر های بسیار زیاد این بازی را بدانید. هرچند به علت روند فوق العاده تکراری بازی در چند ساعت اول احتمالاً آن را کنار خواهید گذاشت و دیگر به سراغ آن نمی‍‌‎روید.
دربین بازی‌های اکشن سال ۲۰۱۹ بدون شک Anthem از چند جنبه با تمام گیم های منتشر شده تفاوت اساسی دارد، اما مهمترین آنها وارد آوردن آسیب به دستگاه پلی استیشن ۴ شماست! در بین بحث و گفتگو هایی که در سایت رد‌ایت صورت میگیرد، یک موضوع بیش از پیش برای BioWare نگران کننده بود. این بازی Playstation 4 که با هزینه بسیار بالایی تولید گردیده و امیدهای زیادی برای موفقیت آن می رفت، در کمال ناباوری از ضعف های جدی از نظر کدنویسی رنج می برد…
فرض کنید در هنگام بازی به ناگاه صفحه فریز شده و سپس دستگاه خاموش شود. بعد از تلاش های بسیار بفهمید که دیگر پلی استیشن ۴ شما قابل استفاده نیست! پیشبینی خشم شما در صورت بروز چنین حادثه‌ای کار سختی نیست. خشم تعداد زیادی از کاربران در ماه های اخیر باعث دغدغه های جدی برای شرکت BioWare گردید.
به صورتی که به منظور برطرف ساختن عیوب جدی Anthem حرکات مثبتی را آغاز نمود، اما تاخیر در انتشار نسخه‌های بهینه بازی امید های که کاربران را نقش بر آب کرد…
سال ۲۰۱۷ اولین بار از بازی Anthem به عنوان یک پدیده محصول همکاری استودیو BioWare و کمپانی الکترونیک آرتز صحبت هایی به میان آمد. بعد از انتشار بازی، BioWare همانند شرکتهای غول دنیای تکنولوژی اقدام به انتشار برنامه ای برای به روز رسانی و گیم پلی بازی نمود.
هرچند برنامه های کوتاه و بلند مدت این شرکت گویی هرگز نباید روی رنگ روی موفقیت را ببینند.
هر چند قرار بود با اضافه شدن ماموریت هایی به بازی و رفع عیبهای فراوانی که بازیکنان در طول این مدت با آن روبه‌رو شده بودند، مشکلات Anthem به طور کلی برطرف شود، اما BioWare با آپدیت نکردن محتوای بازی صورت مسئله را بطور کلی پاک کرد!؟

به تعویق افتادن انتشار محتوای جدید بازی پلی استیشن 4 Anthem
به تعویق افتادن انتشار محتوای جدید بازی پلی استیشن ۴ Anthem

با این حال شرکت اصلی تولید کننده بازی در reddit به طور رسمی چنین پیامی را صادر نموده است :
برطرف ساختن باگ ها و ایجاد روال روانتر در بازی همواره جزو اولویت‌های اساسی ما بوده است. از این رو قصد داریم قبل از انتشار یا اضافه نمودن هر ویژگی جدید به بازی کار خود را به درستی انجام دهیم، تا به هدف بلند مدت خود دست یابیم.
این مسئله توانست اعتماد به برخی کاربران را دوباره به Anthem بازگرداند.
از طرف دیگر با توجه به سرمایه گذاری هنگفت BioWare و الکترونیک ارتز بر روی این بازی احتمال برطرف شدن عیوب اساسی مخصوصاً روال داستانی بازی بسیار زیاد است. چرا که سال ها وقت و انرژی و هزینه های میلیون دلاری به راحتی ناپدید نخواهند شد.
هرچند تاریخ انتشار نسخه به روز شده بازی هنوز مشخص نیست، اما امیدواریم در آینده نزدیک شاهد اصلاحات مورد نظر در Anthem باشیم.
نظر شما در رابطه با اتفاقات صورت گرفته و بروز تاخیر در انتشار نسخه اصلاح شده Anthem چیست؟ آیا به نظر شما در روزهای اخیر شاهد برطرف شدن باگ های اساسی این بازی خواهیم بود؟

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × چهار =