به زودی یک قومیت جدید در بازی Smite PS4 دیده خواهد شد

به زودی یک قومیت جدید در بازی Smite PS4 دیده خواهد شد

به زودی یک قومیت جدید در بازی Smite PS4 دیده خواهد شد

امروزه برای معرفی صنعت جذاب و مهیج بازی‌های رایانه‌ای در دنیا نیازی به هیچ گونه تلاشی نیست، چرا که گستردگی و همه‌گیر شدن این صنعت به حدی است که نگاه و تمرکز تمامی اقشار جامعه با هر سنی را به خود معطوف کرده است. معنا و محتوا در این صنعت نقش پررنگ یا به بیان بهتر، نقش اول را بازی می‌کند. نقشی که در طول زمان تنوع و دگرگونی خاص و هدفمندی را به خود دیده است.
هدفی که از بازی‌های کودکانه به بازی‌های بزرگسالان در جهت اجرای اهداف آنان کشیده شده است. این صنعت همواره با حضور درخشان و همه‌جانبه شرکت‌های بزرگ و معتبر دنیا همراه شده است. شرکت‌هایی که تنها استفاده از نام تجاری آنان می‌تواند برای ارائه یک محصول با کیفیت به بازار کافی باشد. سونی، مایکروسافت و گوگل در زمره چنین شرکت‌هایی در این صنعت قرار می‌گیرند.
این شرکت‌ها همواره با طیف وسیع متخصصان خود توانسته‌اند هیجان و رقابت زیبا و مثال‌زدنی را در صنعت طراحی و ساخت بازی‌های رایانه‌ای ایجاد کنند.
طراحی و توسعه در صنعت بازی‌های رایانه‌ای در حوزه نرم‌افزار بسیار گسترده‌تر و متنوع‌تر از حوزه سخت‌افزار است. زیرا طراحی و ساخت این گروه نیازمند سرمایه و نیروی کمتری نسبت به نوع سخت‌افزاری آن است. محتوا در بازی‌های رایانه‌ای در عصر حاضر سطحی و ساده نیست.

به زودی یک قومیت جدید در بازی Smite PS4 دیده خواهد شد
به زودی یک قومیت جدید در بازی Smite PS4 دیده خواهد شد

وجود معانی عمیق در شخصیت‌ها و کاراکترهای بازی بگونه‌ای است که تنها با انس گرفتن با آن‌ها در طول زمان ایجاد می‌شود و صفات و ویژگی‌های خاصی از آن کاراکتر به گیمر منتقل خواهد شد که هدف طراح بازی است.شرکت‌های بسیار زیادی در زمینه طراحی و ایجاد بازی‌های رایانه‌ای در دنیا فعالیت می‌کنند که گاهی در ایجاد یک بازی خود بسیار موفق بوده و گاه با شکست‌ های بسیار سنگینی روبه‌رو می‌شوند که زمینه خروج آن‌ها از این صنعت را رقم می‌زند.
شرکت‌های وابسته به کمپانی سونی همواره با تولیدات خارق‌العاده خود برای کنسول بازی پلی استیشن ۴ ساخته این شرکت، زمینه پیشرفت و توسعه هر چه بیشتر این شرکت را فراهم کرده‌اند. استودیو های رز یکی از شرکت‌ های خـاص و معتبر در زمینه طراحی بازی‌های رایانه‌ای است. این شرکت همواره قصد دارد تا با استفاده از القای معانی و محتوای خاص در بازی‌های خود در دنیا پیشگام باشد که به میزان قابل توجهی به هدف خود هم رسیده است.
یکی از بازی‌هایی که توسط این شرکت ایجاد شده و توانسته طرفداران زیادی را در سراسر دنیا به خود اختصاص دهد، بازی Smite می‌باشد. یک بازی با سبکی مبارزه‌ای که کاراکترها در آن نقش اول را بازی می‌کنند. آقای واکر با ساخت این اثر به کارشناسان این صنعت نشان داد که توجه به مفهوم و محتوا در یک بازی رایانه‌ای تا چه اندازه می‌تواند در میزان محبوبیت یک بازی رایانه‌ای موثر باشد.

به زودی یک قومیت جدید در بازی Smite PS4 دیده خواهد شد
به زودی یک قومیت جدید در بازی Smite PS4 دیده خواهد شد

این بازی مهیج که با مبارزات گسترده از طریق کاراکترها و ابرقدرت‌های بزرگ هستی که در گذشته وجود داشته یا یک افسانه به شمار رفته‌اند، صورت می‌گیرد. مبارزاتی که در آن شما قادر خواهید بود تا اسطوره خود را انتخاب و با آن برای کسب قدرت به رقابت با سایر قدرت‌ها بپردازید. در این بازی آنقدر شما از انتخاب‌های زیادی برای شخصیت خود می‌توانید بهره ببرید که در هر بار بازی، حس جدید و فوق‌العاده‌ای خواهید داشت که در کمتر بازی رایانه‌ای دیگر تجربه خواهید کرد.
کارگردان این اثر مهیج قصد دارد تا در نسخه جدیدی از این بازی، شخصیت‌ها و به بیانی بهتر یک ملیت خاص و جدید را به بازی PlayStation اضافه کند که این کار می‌تواند قدرت انتخاب شما را در بازی افزایش داده و هیجان و نشاط بیشتری را برای شما به همراه داشته باشد. از این ملیت جدید با نام آرتوریان یاد شده است که وجود چند شخصیت بزرگ در این قوم به چشم می‌خورد که در بازی از آن‌ها استفاده خواهید کرد.
در این گونه بازی‌ها با چنین سبکی می‌تواند طرفداران زیادی را در سراسر دنیا به همراه داشته باشد. کارگردان این گونه بازی‌ها معمولا با ایجاد کاراکترها و شخصیت‌های متنوع در طول زمان سعی دارد تا از روند تکراری شدن بازی و بی‌انگیزگی کاربران خود جلوگیری کند. اقدامی که اگر در زمان درست آن از سوی طراحان بازی به کار گرفته نشود، می‌تواند تمام زحمات تولیدکنندگان بازی را نابود کرده و از طرفی دیگر تمام کاربران و مخاطبان بازی مورد نظر را از دست دهد.
اگر شما هم همواره از بازی‌هایی با سبک مبارزه‌ای و تنوع زیاد در انتخاب روند بازی لذت می‌برید، حتما یک بار این بازی را امتحان کنید چرا که از مشتریان حرفه‌ای و مداوم آن خواهید شد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + 8 =