به پایان رسیدن ساخت بازی A Plague tale: Innocence PS4

به پایان رسیدن ساخت بازی A Plague tale: Innocence PS4

به پایان رسیدن ساخت بازی A Plague tale: Innocence PS4

بازی A Plague tale: Innocence توسط استودیو آسوبو ساخته شده و قرار بر این شده که فوکوس هوم اینتراکتیو مسئولیت انتشار آن را طی هفته آینده، یعنی ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸، بر عهده گیرد. ما در این مقاله سعی داریم که شما را با بازی A Plague tale: Innocence آشنا کنیم. پس در ادامه با بررسی های ما همراه باشید.

موضوع داستان بازی
این بازی PlayStation 4 و XBox One در واقع زندگی دو تن از شخصیت های اصلی این بازی را روایت می کند که طی آن باید از بیماری فراگیر طاعون و همچنین موش هایی که قصد نابودی آنها را دارند، جان سالم به در برند. علاوه بر آن، داستان این بازی بیانگر این است که گاهی برخی انسان ها تا چه حد می توانند با استفاده از ذات پلید و کثیف خود بی رحم باشند و از هر بیماری و هیولایی خطرناک تر بنظر برسند.

به پایان رسیدن ساخت بازی A Plague tale: Innocence PS4
به پایان رسیدن ساخت بازی A Plague tale: Innocence PS4

رهبران نیروهای Inquistition
نیروهای Inquistition از دو رهبر به نام های ویتالیس و لرد نیکولاس پیروی می کنند. این دو رهبر نقش های مهمی در این بازی دارند. زیرا ویتالیس کلیه این نیروها را رهبری می کند و لرد نیکولاس نیز همزمان با فرماندهی سربازانش، مشغول تعقیب و به دام انداختن دو کاراکتر اصلی داستان می باشد. لرد نیکولاس دقیقا همان شخصی است که داستان بازی قصد دارد ذات پلید او را برای گیمر و مخاطب به نمایش بگذارد.
زیرا دو شخصیت اصلی بازی با لرد نیکولاس مواجه خواهند شد و آن زمان است که لرد نیکولاس ذات خود را نمایان کرده و نشان می دهد که به موقعش از هر حیوان و هیولای خطرناکی می تواند خطرناک تر باشد و گیمر پی به درون کثیف این شخصیت می برد. پس اگر در طول بازی با زمانی مواجه شدید که دیگر خبری از موش های از بین برنده نبود و شما در محیط بازی احساس امنیت می کردید، یادتان باشد که قطعا به زودی قرار است با لرد نیکولاس مواجه شوید تا شما را به چالش جدیدی بکشد و اجازه ندهد که بازی برای لحظه ای برایتان تداعی کننده فضایی آرام و یکنواخت باشد.

به پایان رسیدن ساخت بازی A Plague tale: Innocence PS4
به پایان رسیدن ساخت بازی A Plague tale: Innocence PS4

راه حل مقابله با موش ها
حتما بنظر شما نیز خورده شدن توسط موش های بزرگ آن هم به صورت زنده، مرگ وحشتناکی خواهد بود. متاسفانه در این بازی با این چالش بسیار مواجه خواهید شد و شما برای اینکه توسط موش های زنده خوار کشته نشوید باید آنها را بکشید. طراحان بازی A Plague tale: Innocence برای این موضوع یک راه حل اندیشیده اند و آن هم استفاده از آتش است که استفاده از آن کارآمد تر از آنچه است که تصورش را می کنید.
شما با به آتش کشاندن موش ها می توانید جان خود را نجات دهید. به همین دلیل در بازی A Plague tale: Innocence آیتم هایی برای ساخت سازه هایی جهت از بین بردن موش ها قرار داده شده است. مثلا شما با استفاده از آیتم های موجود در بازی می توانید فانوس و همچنین بمب های آتش زا بسازید که این دو، برای از میان برداشتن موش های گرسنه داستان بسیار کارآمد به حساب می آیند.

زمان اتمام و تاریخ انتشار بازی A Plague tale: Innocence
طبق گفته سازندگان این بازی، مراحل ساخت این بازی به پایان رسیده و تنها لازم است که زمان مناسب انتشار آن فرا رسد تا طرفداران این بازی بتوانند آن را تهیه نمایند. معمولا مدت زمانی که تمامی مراحل یک بازی به پایان می رسد و تنها کار انتشار آن باقی می ماند، سازندگان می توانند تا فرا رسیدن زمان انتشار محصولشان به رفع خطاهای کوچکی که ممکن است در بازی موجود باشد، بپردازند و چنانچه دوست داشته باشند، می توانند از این خطاهای بهبود یافته به عنوان آپدیت بازی در روز انتشار آن یاد کنند.
بنابراین علاقه مندان به بازی A Plague tale: Innocence می توانند در تاریخ ۱۴ مه ۲۰۱۹ این بازی را تهیه کنند و از تجربه آن لذت ببرند. نکته قابل توجهی که در این میان وجود دارد این است که شرکت سازنده این بازی، A Plague tale: Innocence را برای پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و پی سی در نظر گرفته است و قرار است که در تاریخ تعیین شده برای این پلتفرم ها منتشر شود.
بدین ترتیب گیمرها دیگر نگرانی نخواهند داشت که نسخه انتشار یافته با پلتفرم در دست آنها سازگاری دارد یا نه.
در پایان امیدواریم که توانسته باشیم اطلاعات مفیدی در مورد بازی A Plague tale: Innocence در اختیارتان قرار داده باشیم.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − شش =