به گفته بتسدا نگران پرداخت های درون برنامه ای بازیFallout 76 PS4 نباشید

به گفته بتسدا نگران پرداخت های درون برنامه ای بازیFallout 76 PS4 نباشید

به گفته بتسدا نگران پرداخت های درون برنامه ای بازیFallout 76 PS4 نباشید

Fallout 76 جز آن بازی های بزرگی است که به زودی به دست مخاطبان و طرفداران می رسد. نکته مهمی که در مورد این بازی ذهن مخاطبان را به خود مشغول کرده است، به پرداخت های درون برنامه ای بازیPlayStation مربوط است. همان طور که می دانید این روزها پرداخت های درون برنامه ای اهمیت زیادی در بین برخی از بازی های ویدئویی پیدا کرده است. لذا در صورتی که گیمرها بـتـوانـنـد از پـرداخت درون بـرنـامـه ای اسـتـفـاده کـنـنـد، مـی تـوانـنـد بـا سـرعـت بـیـشـتـری در بـازی پـیـش بـرونـد و قـدرتـشـان را افـزایـش دهـنـد.
این موضوع موجب می شود تا گیمرهایی که علاقه چندانی به پرداخت درون برنامه ای ندارند، نسبت به عنوان مورد نظر دلسرد شوند. همین موضوع موجب سوال مخاطبان شده است. گیمرها تمایل دارند در مورد Fallout 76 بیشتر بدانند و بفهمند که آیا این بازی پلی استیشن هم جز آن دسته از عناوینی است که پرداخت های درون برنامه ای نقش مهم و موثری در آن ایفا می کند؟
همین موضوع “پیت هاینز” را به صحبت وادار کرد تا مواردی را در این رابطه برای مخاطبانش شفاف سازی کند.

به گفته بتسدا نگران پرداخت های درون برنامه ای بازیFallout 76 PS4 نباشید
به گفته بتسدا نگران پرداخت های درون برنامه ای بازیFallout 76 PS4 نباشید

او رئیس کمپانی بتسدا است و در این رابطه قوت قلب خوبی به مخاطبان و طرفداران بازی Fallout 76 داده است. هاینز در مصاحبه ای که با وب سایت گیم اسپات داشته است، اعلام کرده است که نگرانی گیمرها در این رابطه واقعا بیهوده است. زیرا پرداخت های درون برنامه ای در Fallout 76 فقط به خرید آیتم های تزئینی محدود شده است. بنابراین شرایط به گونه ای نیست که گیمرها بتوانند آیتم های موثر بر گیم پلی را با پول خریداری کنند.
هاینز درادامه صحبت هایش اعلام کرده است که این موضوع برای خود ما هم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. زیرا تمرکز اصلی تیم سازنده بر Fallout 76 بر بخش چند نفره بازی است. لذا در این بخش گیمرها باید تمامی توان و مهارتشان را به مرحله اجرا بگذارند. برای اینکه همه چیز در انصاف کامل پیش برود، باید تمامی گیمرها از شرایط یکسانی برخوردار باشند. به همین دلیل است که ما در این بازی دور پرداخت درون برنامه ای را خط کشیده ایم.
زیرا در این صورت افرادی که پول بیشتری پرداخت می کردند، شرایط را به نفع خودشان تغییر می دادند. تصور کنید که مثلا یکی از گیمرها با پرداخت درون برنامه ای به سلاحی قدرتمند و فوق العاده می رسید. در این صورت دیگر خبری از تعادل در سختی بازی نبود و بدین ترتیب شخصی که پول بیشتری داده بود، برنده میدان میشد. در واقع اگر Fallout 76 دارای پرداخت درون برنامه ای بود، همه ما با یک سیستم پول بده و برنده شو مواجه می شدیم که برای بسیاری از گیمرها جذابیت چندانی ندارد.

به گفته بتسدا نگران پرداخت های درون برنامه ای بازیFallout 76 PS4 نباشید
به گفته بتسدا نگران پرداخت های درون برنامه ای بازیFallout 76 PS4 نباشید

ما تمام تلاش خودمان را کرده ایم که سختی بازی در Fallout 76 از یک تعادل قابل قبولی برخوردار باشد و پول واقعی کیفیت آن را تحت تاثیر قرار ندهد. هاینز در مورد سیستم پرداخت درون برنامه ای بازی گفته است که آنها در قالب اتمهایی در بازی به چشم می خورند. بدین ترتیب گیمرها میتوانند با استفاده از پول واقعی این اتمها خریداری کنند. اگر در مورد قیمت این اتمها سوال دارید، باید بگوییم که تا کنون کمپانی بتسدا مبلغی را برای این اتمهای جذاب اعلام نکرده است.
اما هاینز در مصاحبه ای که داشته است، اعلام کرده است که این اتم ها چندان دور از دسترس نیستند و برای گیمرهای فعال به صورت هدیه تعریف شده اند. در صورتی که بازی بازان در مراحل مختلف Fallout 76 به خوبی پیش بروند و بتوانند ماموریت های مختلف را با موفقیت پشت سر بگذارند، به اتم های زیادی در قالب هدیه خواهند رسید.

در ادامه صحبت های هاینز را در مورد این اتم ها می خوانیم:
” همان طور که پیشتر هم گفتیم، آیتم های موثر بر گیم پلی بازی با استفاده از سیستم پرداخت درون برنامه ای قابل دسترسی نیستند و همه چیز در مورد این سیستم به آیتم های تزئینی مربوط می شود. اما هیچ لزومی برای خریداری این آیتم ها هم وجود ندارد. در صورتی که گیمرها علاقه ای به خرید این آیتم های تزئینی نداشته باشند، می توانند بدون نیاز پرداخت به انها برسند. زیرا ما بسیاری از آنها را در قالب هدیه در اختیارشان قرار می دهیم.
در صورتی که برخی از بازی بازان علاقه داشته باشند تا به خاطر به دست آوردن اتم های اضافی در بازی پول خرج کنند، آزاد خواهند بود. اما اگر تصور می کنند با این کار می توانند بهتر در بازی Fallout 76 ظاهر شوند، بهتر است از پول خرج کردن دست بردارند. زیرا در این بازی جایی برای افرادی که تصور می کنند با پول خرج کردن می توانند قهرمان شوند، نیست. “
به نظر می رسد که کمپانی بتسدا تمام تلاش خود را کرده است تا در میان مخاطبانش به عنوان یک کمپانی پول پرست شناخته نشود ! به همین دلیل سعی دارد تا جوانب مختلف بازی Fallout 76 را بسنجد و مخاطبانش را راضی نگه دارد. به هر حال منطقی به نظر می رسد که کمپانی بتسدا برای جلب رضایت بیشتر مخاطبان به جریان های روز توجه ویژه داشته باشد. در هر حال این توجه به نفع مخاطبان بازی Fallout 76 تمام شده است.

مرکزخرید دات کام

کلیدواژه : بازیFallout 76 PS4
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 1 =