به گفته راک استار در بتای بازی Red Dead Online PS4 نگران ریست شدن پیشرفت خود نباشید

به گفته راک استار در بتای بازی Red Dead Online PS4 نگران ریست شدن پیشرفت خود نباشید

به گفته راک استار در بتای بازی Red Dead Online PS4 نگران ریست شدن پیشرفت خود نباشید

راک استار در رابطه با ریست شدن پیشرفت بازیکنان در بتای Red Dead Online روشن سازی کرد و به گیمرها اطمینان داد که نگران ریست شدن پیشرفتشان در بازی نباشند. پس از ارائه ی نسخه ی آنلاین ۲ Red Dead Redemption در بازار و دسترسی پیدا کردن بازی بازان به این نسخه شاهد اتفاقات خوبی در روند بازی بوده و حالا تمام نگرانی ها مبنی بر تغییرات حاصله در این بازی به عنوان یک سری جدید آنلاین از بین رفته است و با اشتیاق بیش تری از طرف هواداران رو به رو گشته.
اما از طرفی دیگر چون هنوز این نسخه ی بتای بازی بود و نسخه ی اصلی و کامل ارائه نشده بود سوالات و نگرانی های زیادی از سوی بازی بازان پیش آمد که آیا پیشرفت آنان در بتا به نسخه ی کامل منتقل می شود یا خیر ؛ که در این باره باید نظرات و اعلامیه های منتشر شده از سوی شرکت راک استار (Rockstar) را ببینیم.
در سری آنلاین منتشر شده ی Red Dead Redemption 2 ما با خلاقیت سازنده در زمینه ی ایجاد شخصیتی کاملا نو رو به رو هستیم ، که ما را به دنیای شگفت انگیز غرب وحشی وارد کرده و در این حین می بایست با دنبال کردن ماموریت های مختلفی که بر بازیکن محول می شود بر توانایی ها و رتبه ی خود افزود .می بینیم که اینگونه راهی طولانی و پر زحمت برای گیمر ها به وجود آمده و دست کشیدن از تمام آن ها و شروع دوباره ی بازی از ابتدا کار دشوار و ناراحت کننده ای خواهد بود که در این مورد راک استار پاسخگوی نگرانی های مخاطبان بازی خود بوده است.

عرضه سه میلیون نسخه از بازی Resident Evil 2 Remake PS4
عرضه سه میلیون نسخه از بازی Resident Evil 2 Remake PS4

شرکت راک استار در اعلامیه ی اولیه ی خود در وبلاگ اعلام داشت که تضمینی بر انتقال پیشروی بازی PlayStation 4 و امتیاز ها به نسخه ی اصلی آن وجود ندارد و ممکن است در منتقل کردن اطلاعات درنسخه ی آنلاین که مقیاس بزرگی است به مشکل خورده و مجبور به راه اندازی مجدد آن بشوند، اما با این حال او بیان کرد که آن ها تمام تلاش خود را برای جلوگیری از این کار خواهند داشت تا ضربه ای به روند بازی بازیکنان نخورد.
با این بیانیه نگرانی زیادی در بین هواداران به پا شد و درون دل هایشان را خالی کرد اما آن ها بیشتر با این اعلامیه در نظر داشتند که هواداران را برای ریست شدن آمار و پیشرفت ها در نسخه ی آپدیت شده آماده کرده باشند درحالی که با این کار تنها باعث ایجاد دلهره و واکنش های زیادی از سمت طرفداران بازی شدند .با گذشت مدتی و آماده شدن نسخه ی کامل بازی اکنون بار دیگر اطلاعیه ی رسمی جدیدی از سمت شرکت راک استار منتشر شد.
که در این بیانیه ، راک استار ضمن تشکر از همراهی گیمر ها و انتقادات و پیشنهاداتشان ، اعلام داشت که از نگرانی هواداران درمورد منتقل نشدن پیشرفت هایشان از بتا به نسخه ی اصلی آن آگاه است و با دادن این مژده که تمام اطلاعات و پیشروی ها به نسخه ی کامل منتقل خواهند شد خیال بازی بازان را راحت کرد و همچنین ابراز کرد که اکنون آن ها تمام تلاش خود را برای حفظ ثبات و همچنین تعادل اقتصادی بازی با انتشار آپدیت آنلاین آن داشته و سعی بر بهبود بیش تر و بالا بردن کیفیت خواهند داشت.

عرضه سه میلیون نسخه از بازی Resident Evil 2 Remake PS4
عرضه سه میلیون نسخه از بازی Resident Evil 2 Remake PS4

او در کامنتی در جواب نظرات بازی بازان و هواداران بیان کرد که بسیار از دیدن این حجم از طرفداری و بازخورد گیمر ها خوشحال است و سعی کرده از این انتقادات و پیشنهادات استفاده ببرد. همچنین این شرکت قول پشتیبانی جدی و در سطح بالایی را برای نسخه ی آنلاین بازی داده است و گفته می توان تا حد زیادی به آینده ی این بازی امیدوار بود.از طرفی دیگر در رابطه با سیستم اقتصادی و همچنین باگ های مختلفی در قسمت آنلاین آن که مشکلاتی را برای بازی بازان به وجود آورده بود طرح اندیشی هایی شد.
و قول بهبود آن را در به روز رسانی های بعدی را به هواداران داد. سیستم اقتصادی بازی از این منظور که در حین انجام ماموریت های مختلف پول کمی را به گیمر ها می داد و از آن طرف در هنگام خرید اجناس مبالغ بالایی در نظر گرفته شده بود انتقاداتی را از سوی بازی بازان به همراه داشت که در نهایت منجر به توجه استودیو ی راک استار به این موضوع شده و بازخورد خوبی را نیز به همراه داشت.
چرا که در به روز رسانی های بعدی به این مسئله رسیدگی شد و حتی راک استار اعلام داشت که آن ها از مطمئن بودن روند بازی و میزان لذت و بهره بری را از سوی مخاطبین در نظر خواهند گرفت.
این بازی جذاب که از برترین کاندید های جایزه ی بهترین بازی در TGA نیز به حساب می آید، اکنون برای کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ در دسترس می باشد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده + 8 =