بیانیه سازنده بازی Fallout 76

بیانیه سازنده بازی Fallout 76 PS4 برای کاربران متقلب مشروط به نوشتن یک مقاله ویژه

کمپانی بتسدا اکانت بازیکنانی که در بازی Fallout 76 تقلب کرده‌اند را بسته است و فقط درصورت نوشتن مقاله‌ای که ناپسند بودن تقلب را بیان کند می‌توانند اکانت خود را بدست آورند. کمپانی بتسدا بسیار بسیار در میان مخاطبان مورد توجه و محدودیت است علت آن نیز خلق کردن اطلاعات اضافی در بازی توسط خود گیمر‌ها می‌ باشد. برای یادآوری این موضوع نیز بازی The Elder Scrolls V: Skryim را مثال می‌ زنیم که به صورت روزانه کاربران، کلی اطلاعات محتویات جدید تولید می‌کردند.

طبق جدیدترین اخبار بازی و گزارش‌هایی که کاربران از یوتیوب بدست می‌آورند، کمپانی بتسدا، سازنده بازی Fallout 76، اکانت‌هایی که از ابزار تقلب و برنامه‌های Cheat به منظور تقلب استفاده می‌کردند خارج از دسترس می‌کرده و برای آنان ایمیلی با چنین مضمونی ارسال می‌شده است: بخاطر استفاده از شرایط تقلب و نقض قوانین این حساب کاربری بسته می‌شود.

بیانیه سازنده بازی Fallout 76 PS4 برای کاربران متقلب مشروط به نوشتن یک مقاله ویژه
بیانیه سازنده بازی Fallout 76 PS4 برای کاربران متقلب مشروط به نوشتن یک مقاله ویژه

با توجه به بررسی‌های صورت گرفته مشخص گردید اکانت مورد نظر از برنامه‌ها و اپلیکیشن‌هایی جهت تقلب استفاده کرده است و همین عاملی برای سبقت گرفتن از مخاطبان دیگر شده است. هیچ دلیلی برای استفاده از آن‌ها وجود ندارد در نتیجه حساب کاربریتان بسته شده و امکان استفاده از سرور های ZeniMax و بازی آنلاین را نخواهید داشت.

اما کمپانی بتسدا بر افراد تقلب کار خیلی هم سخت نگرفته و در انتهای ایمیل پیشنهادی برای این گروه گذاشته است. به این افراد پیشنهاد داده است که با نوشتن مقاله‌ ای با مضمون چرا استفاده از برنامه‌هایی با شرایط تقلب به جامعه آماری کاربران بازی‌های آنلاین ضرر می‌رساند؟ راه را برای آنان باز گذاشته است.

شاید کاربران با دیدن این پیام جا خوردن و یا ناراحت شدن اما اگر به حقیقت و ذات ماجرا توجه کنیم متوجه می‌شیم بسیار کار جالب و فرهنگ سازی می‌ تواند باشد. زیرا این بازیکنان می‌خواهند به بازی برگردند حال این روش هم آن‌‌ها را به بازی پلی استیشن ۴ برمی‌گرداند و هم اطلاعات صحیحی بدست می‌آورند.

اما در این بین انتقادهایی نیز رخ داده مبنی بر اینکه برنامه‌های جانبی به عنوان برنامه‌ تقلب شناخته شده است. و به اشتباه برنامه‌هایی که برای رفع باگ گرافیکی هستند را غیر مجاز می‌داند اما هنوز علت آن مشخص نیست.البته هنوز محدودیت‌هایی که برای برنامه‌های جانبی توسط این کمپانی در نظر گرفته شده است مشخص نیست اما یکی از این برنامه ها Discord Overlay است که برای ایجاد ارتباط با بازیکنان بازی Fallout 76 قابل استفاده است.

اما به عنوان برنامه‌ای غیر مجاز دانسته شده است. سبک این بازی اکشن است و چند نفره می‌باشد و داستان آن مربوط به زمانی است که بیست سال از جنگ اتمی گذشته است و بعد از پنج سال (overseer) که مسئول پایگاه است از مردم می‌خواهد به شهر بازگردند، شهر را بسازند و به زندگی بپردازند.شما باید ماموریت‌های خود را از طریق کامپیوترها، نوارها، روبات‌ها و نقاشی‌های روی دیوارها بدست بیاورید.

فال اوت ۷۶ تماماً آنلاین است و این موضوع برای کمپانی بتسدا انقلابی بزرگ است زیرا تمام بازی‌های قبل از این سری به صورت آفلاین بوده و قسمت‌‌های آنلاین مربوط به دانلود کردن بسته‌های الحاقی بوده است. در صورت اتصال به اینترنت می‌توانستند بازی‌ را به صورت تکنفره انجام دهند. با مراجعه به سایت ما میتوانید بازی PS4 اورجینال را با خاطری آسوده تهیه کنید.

بیانیه سازنده بازی Fallout 76 PS4 برای کاربران متقلب مشروط به نوشتن یک مقاله ویژه
بیانیه سازنده بازی Fallout 76 PS4 برای کاربران متقلب مشروط به نوشتن یک مقاله ویژه

نکته‌ ای که همیشه و همیشه همراه کمپانی بتسدا بوده است مشکلات و باگ‌ها می‌باشد. اما چون بازی Fallout 76 به صورت آنلاین است مسلما این باگ‌ ها و مشکلات بیش از پیش به چشم می‌آیند زیرا که با کمی کندی سرعت اینترنت بازی بسیار سخت می‌شود مثلا دشمنانتان بعد از چند ثانیه از برخود تیر می‌میرند و یا تیرها به اهداف نمی‌خورد که همه این عوامل باعث دلزدگی کاربر می‌ شود.

بازی در ویرجینیای غربی و در شش منطقه می باشد که گرافیک و تکنیک های نورپردازی در سطح خوبی قرار دارد به طوری که همه چیز واقعی و طبیعی به نظر می رسه. پس از آپدیت افت فریمی قبلا بسیار مشهود بود برطرف شد در نتیجه اگر حالا بخواهید این بازی را تجربه کنید می توانید نسخه آپدیت شده را داشته باشید و مشکلاتی که قبلا وجود داشته را نبینید.

ذکر این نکته نیز الزامی است که کمپانی بتسدا به علت استفاده از همان موتور قدیمی ایراداتی مانند باگ و مشکلات گرافیکی که در بالا نیز ذکر شد وجود دارد در نتیجه در همان روزهای اول انتشار قیمت این بازی به ۳۵ دلار سقوط کرد و نمرات مخاطبان به این بازی ۳ بوده است اما همین امر ممکن است عاملی باشد که بتسدا به فکر بیاید و این موتور قدیمی را عوض کند. بازی Fallout 76 را می‌توان بر روی پی سی، ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ تجربه کنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 3 =